Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

cerstvamama
29. říj 2009

ahoj holky, diky za pochvalu

jaja
s tema popiskama jsem na tom stejne, musis je podle mne zadat hned pri vkladani fotek, dodatecne uz to nejde

lenkavano
29. říj 2009

holky koukáte na ordinačku?

jajabmw
29. říj 2009

Já ani ne už mi to přijde stejný a je to každý s každým 😝 🙄 . Ale manža ten to hltá, jako kdyby to bylo doopravdy 😀 😀 ! Já teď brousím a hledám, z čeho udělat kuchyňku do obytného auta. Teď jsme koupili dodávku a budeme to přestavovat. Na dovči jsme doteď jezdili karavanem(je to super 😀 ), ale ten je tchánovců a já už si ho půjčovat nechci 😝 a manža taky ne, kdyby se něco stalo měly bysme to na talíři hezky dlouho 🙄 . Chceme mít něco svého 😅 .
Lucince teplota po Panadolu klesla dokonce na 36,5 a to měla před tím 38,7. Ptala jsem se jí jestli jí nebolí v krku nebo hlava, a říkala že ne. A nemá kašel ani rýmu, tak nevím. Když totiž náhodou onemocní(a to není tak často) tak když má horečky tak takhle rychle jí dolu nejdou. Ale spí klidně, nebudí se. Uvidíme ráno.
Martínek spal včera vkuse 6,5 hodiny, alelujá 😀 . Normálně jsem byla v 5.45 vyspalá a koukala jsem do stropu 😀 . Ale jak je takové divné počasí, tak mi chce spát 2x denně 😅 . Teda nevím jestli je hnusně i tam u vás, ale tady to stojí za prd 🙄 .
Leni už vám klesla ta horečka?

lenkavano
29. říj 2009

jaja my ji hltáme pořád,ale je fakt ,že ta jednička byla o hodně lepší.
Lucinka to má úplně stejné jako Lenička.taky ji kromě teploty nic nebylo a teplotu měla jen den a noc.ted už je zase úplně v pohodě.včera šla spát až v půl jedenácté,protože si odpoledne zdřímla a před chvílí odjel manža a ještě předtím ji uspal a povídá"tak jsem ti malou uspal a ted abych jel do práce ,vid"tak mě pobavil.
tady je taky počasí nanic,já už chci jaro 😀 😝

jajabmw
29. říj 2009

Holky jdu spinkat. zítra ahoj

zoubek
29. říj 2009

Téééééda holky, vy jste toho nakecali. Klobouk dolů. Já konečně na chvíli ukořistila notebook, manža je na cestách. Celý večer jsem vytvářela fotokalendář na stránkách fotolabu. Mají tam slevy, které končí 31.10.,chtěla jsem to stihnout. Je to dárek pro rodiče k Vánocům-fotky Honzíka a jich. Abych nezapomněla Jani, Sabince také přejeme vše nejlepší k svátku. Bohužel jsem se dříve nedostala. U kadeřnice to bylo super. Vždycky mi udělá kávičku, pokecáme... Jen to trvá dost dlouho cca 3 hodiny. Nechávám si také melír, zbytek vlasů obarvit na hnědou s kovovým efektem a nakonec ten melír ještě přetřít přelivem - odstín staré babičky 😀 😀 (taková šedivá,popelavá.) Ve výsledku to má mít celé takový kovový nádech. 😀 Ten šampon také používám,je super a krásně voní. Ivi,ty jsi ale číslo. Musím přiznat, že nejsi jediná, kdo to takhle na manžu nahrál. Znám více holek, ale všem to tak jako tobě nevyšlo. Když to ten chlap zjistil, rozešel se s ní. ☹ Ivi, to je fajn, že je Máťa lepší. Zkoušela jsi ten imazol? Zabral na zadeček? Simčo, co dortíky, povedly se? Dej nám se zase foto, ať můžeme slintat 😀 a závidět 😀 Teda koukala jsem na tu potahovací hmotu a i když cukrářka nejsem, ráda bych to také vyzkoušela. Třeba se někdy odhodlám. Také se mi líbí ty slané dorty s toustového chleba, viděli jste to někdy,nebo děláte? Jsou super pěkné a dobré. Leni, jsi silná, to je fajn, že se držíš. Kubík je statečnej, neboj. Přemýšlela jsi o mobilu? Znám i děti, které ho v první třídě dostaly. Mohli by jste tak být v kontaktu. Koupila by jsi mu kartu, ani by třeba nemusel mít kredit,ale ty by jsi se mu vždy dovolala. Komunikujete spolu, když je ve školičce? Jinak mám 6 letou neteř a je také úlítlá na Hannah Mon..Chtěla bych jí koupit k Vánocům nějaké tričko,nebo pyžamo 😀 Leni také se dají fotky přenést přes bluetooth, když ho má tel. i pc, vůbec k tomu nepotřebuješ kabel. Ještě se vrátím k tomu neštěstí, co jste si prožili s Klárkou. Je mi to líto, jste statečná rodinka. Také mi slzička ukápla ☹ Vše překonáte - dobré i zlé. Hlavně, že vše dobře dopadlo a Klárka běhá s námi po světě 😉 Už musím jít spát. Zítra mě čeká velký den. Vlastně víc čeká mou sestru 😀 Naplánovali jí porod. V 7hod ráno nastupuje do porodnice a začnou ji ho vyvolávat. Jelikož má šíleně vysoký tlak 150/100 a je otevřena již na 5cm. Snad bude vše v pořádku. Myslete na nás. Jo a budou mít druhého kluka Tomáška. První je Matyáš 😉 Jen pro zajímavost. Mějte se a ať jste zase fit.

lenkavano
29. říj 2009

ježiš zoubku ahoj to je ale románek 😀 😀 😀 jsem ráda že nejsem jedinná kdo ponocuje 😉 v první řadě ti gratuluju že budeš tetičkou,dej nám hned vědět až se tak stane.budu na vás samozřejmě myslet.
jinak s Kubíkem ve školce nekomunikuju, mobil nemá, ale volám si s učitelkou a ta ho vždy pozdravuje.taky mu posílám 2krát týdně pohled, pořád mu píšu, jak ho máme rádi a že ho miluju.mobil nemá a zatím ho neplánuju ,protože si myslím,že kdybych mu volala tak by ho to svádělo domů a bylo by to těžké.pokud tam bude muset nastoupit i příští rok v září do první třídy tak mu ho určitě koupím.to už bude ostřílenější.
jinak na mobilu mám bluethooth ale prostě mi to nějak nejde já jsem na tohle hrozný trdlo.
Klárka už mi tuhle říkala,že ji ta Montana už moc nebere.byla u bráchy ,a švagrová ji vzala ke koním a je ztracená.ted je u nich zase takže je u koní určitě pečená vařená.včera jsem našla na parapetu od ní dopis pro ježíška.bylo tam:milý ježíšku slibuju že toho po tobě nebudu moc chtít jen jednoho koně a něco hezkýho na sebe.:takže ježíšek donese koně a ještě nějakou knížku o nich a něco na sebe.taky už mám pro ni kreativní sady ale Montanu už jsem nekoupila. 😉

cerstvamama
30. říj 2009

Dobre rano vsem! Taky mate tak hnusne pocasi?

lenka
Jo, jsem Monika. Kdysi jsme si tu psaly krestni jmena, takze holky mi nerikaji prezdivkou, kterou jsem tehdy zalozila nesmyslne dlouhou.
Na ordinaci jsem se v CR divala zpocatku, ted je to cim dal vetsi blbost. Tenkrat to aspon bylo poucny.

zoubku
dej vedet jestli uz je prcek na svete

lenkavano
30. říj 2009

ahoj Moni,tak to jo ,já nečetla vše z dřívějška 😉 jinak tady je dnes krásně sluníčko svítí už od rána ,doufám,že to vydrží.
zoubku ozvi se 😉

cerstvamama
30. říj 2009

Leni,
je mi jasny, ze se to neda docist zpetne. Jen jsem tim chtela rict, ze jsme se tu navzajem predstavovaly. Aby sis treba nemyslela ze si rikame jmenem protoze jsme vsechny byvale spoluzacky nebo tak 😀

holky,
co delate s detma kdyz je venku hnusne a prsi? Chodite se jen projit? Dneska tu lije, takze park s prolejzackama nepripada v uvahu a doma zustat nemuzeme, to by nam Adel zborila byt.

Jo a co ta Ordinace, je tam nejaky novy velky zvrat? Videla jsem to naposledy zacatkem zari.

jajabmw
30. říj 2009

Ahojky holky. TAk už už to vypadalo, že je Lucka lepší. Ráno teplota žádná, dopoledne teplota žádná a chytaly jí roupy a že nebude v posteli a lítala tady jak divá 😠 . No a co myslíte? Šla jsem si pro oběd do školky a přijdu a milá Lucinka měla rázem teplotu 39,3 ☹ 😠 . Teda já nevím co to s ní je 😒 . Teď už dětskou doktorku v ordinaci nemáme, musela bych s ní jet na pohotovost. Co myslíte?
Moni taky nevím co s prckem, když je hnusně, ale jelikož si chodíme pro ty obědy tak minimálně jednou denně ven musíme 🙂 . No a potom odpo zase musíme pro Lucku do školky, když náhodou nejsou prázdniny a máme ji doma. Když je jó hnusně tak většinou děda(tchán) jede na úřad(je místostarosta) autem a pro Lucku pak do školky dojede. Ale jinak my stavíme z kostek hrady(které Marťas hrozně rád bourá), čteme si, ale většinu doby si hraje sám. Jde vždycky k Lucince do pokoje a ona tam má kuchyňku a to je jeho království 😅 . Pořád míchá a pak dělá že jí 😀 , no a já musím samosebou ochutnávat 😀 . Nebo si vezme Lucinky malý kočárek, dá do něj panenku nebo medvídka a jezdí a je hrozně důležitej 😀 . Já asi hodně velké štěstí, že si obě děti hodně vyhrají samy. Lucinka byla taky taková a zůstalo jí to.
Zoubku gratuluji k tetičkovství 😀 !!! Děj vědět že už je prcek na světě.
Holky jdu žehlit 😝 😠 a kdyby nebylo brzké odpoledne tak bych si dala skleničku vína, ale takhle to je brzy 🙄 . Jé mě se tak nechce!

jajabmw
30. říj 2009

Jo a Moni kde to vlastně jste v zahraničí? Sorry že jsem tak zvědavá, to víš ženská 😀 .

dzej
autor
30. říj 2009

ahoj holky 😵
teda tak opět nestihnu dočíst 😢 doufám, že jste psaly jen samý dobrý zprávy 😀 žádný nemoci a žádný hysteráky v obchodech 😀 😅 My jsme si v to úterý zašli do města na koktejly, ale v 23h už jsme byli doma, byli jsem děsně unavení, chjo, mládí v čudu, jsem vzpomínala, jak jsme trsávaly s holkama do 6 do rána 🙄
Ve středu jsme byli v tom Polsku a už nikdy více 😠 😠 bylo tam snad celý ČR 😠 naštestí malá se měla dobře, ale i tak už jsem byla nervozni a spěchala domů. No zvládli jsme to všichni, tak jsem ráda 😀
Ted jsem ji dala spát a musím poklízet, máme tu děsnej binec, jsem ted rozšlapala rýži co měla na oběd 😔
Jinak máme krásně sluníčko, takový pěkný podzimní počasí 🙂

lenkavano
30. říj 2009

Ahoj holky 🙂
Jaa ty se máš ,že máš uvařeno 😉 já vařím denně a stráááášně mě to baví 😝 😝 😝 😝 teda Lenča je dnes na zabití,dělá pořád samé nashvály,poštuchuje Kubu a já nic jiného neposlouchám než"mamí řekni něco Lenče nebo Lenčo nech toho a pořád dokola.taky mi vzteky bouchla do talíře s polívkou ,takže asi správně tušíte kde se polívka ocitla.ale to už jsem ji dala přes ruce,to už se nedalo.No a Kuba už je hysterák a já budu za chvíli taky uuuuáááááá 😝 😝 😠
Moni taky jsem se tě chtěla včera zeptat jako Jaja 😉 jo ještě Jaja zkus já bych se pokusila ještě Adélce teplotu srazit a pokud by se jí znovu objevila tak pak bych šla k doktorce,ikdyž 39,3už je docela hodně.
Dzej a sehnaly jste ten pokojíček?
a to jsem chtěla pucovat okna 😖 nemám ani náladu na uklizení 😠
Jaja co kdybych ti poslala taky prádlo na vyžehlení? 😉 🙂

zoubek
30. říj 2009

Ahoj holky. Děkuji za podporu a gratulace k tetičkovství 😉 Už jsem trojnásobná teta 😀 Brácha má holčičku 5 let a tato sestra Matyáše 2,5roku. Právě jsem se vrátila. Bylo to rychlé. V 8h ráno dostala sestra vyvolávací tabletu, ta nezabrala. V 10hod dostala druhou a už to jelo. Najednou silné kontrakce,stihla jen vyskočit na porodní lehátko a už to jelo 😀 V 10:34 byl Tomášek na světě. Je to prcek 2880g a 48cm. Já měla Honzíka o kilo těžšího a o 4 cm většího 😀 Chtěla bych malému něco hezkého koupit,ale nic mě nenapadá (nějaká originalita) Věcí má hodně, po malém i po mém Honzíkovi a hračky to samé. Fakt nevím ☹ Leni, Já myslela, že už je Kubík ve škole. Koukala jsem, že je mu 7let. Ale pak mi došlo, že jsi psala o školce. Tak to se má Kubík příští rok na co těšit. 😀 Jinak já nekoukám na ordinaci, ale na VKV. Je to ale prašť jak uhoď 😀 😀 Koukám už snad pět let, od té doby co to na nově běží. Dříve to byli RP. Také už mám pár dárků na Vánoce, možná už jsem to psala, nevím. Koupili jsme barevný vláček s vagónkama a kolejema na barerie, vydává zvuky. Dětský stan (takový ten domek) s krtem a jeho přáteli. Kostky - stavebnici Lori, Lego duplo, Od firmy Lena popeláře a traktor. Ty jsou úžasné. Chodíme do školičky-mateřského centra a Honzík si tam s tím nejvíc vyhraje. Ještě takový vozík s nářadím. Také se mi líbí ta vrtačka od playdooh nebo tak nějak. Mluví a koulí očima. 😀
Jaji, co Lucinka. Já bych ještě počkala. Když jsem jenou volala doktorovi, že má Honzík 39, jestli s ním mám jet na pohotovost, řekl mi že ne. Jen když je přes 40. Ale záleží samozřejmě na tobě. Jiné příznaky nemá? Leni, dnes ti prcci teda dávají zabrat. Pošli je ven, je tam pěkně 😀 Teda alespoň u nás. Musím končit. Honzík se budí. Dostane sváču a pojedeme se všichni i s taťkou podívat za Tomíkem, Honzíka bratrancem. 😀 Tak zatím pa.

zoubek
30. říj 2009

Já to zvrtala, naší malé cácorce bylo už šest let 😀

lenkavano
30. říj 2009

holky jedu našim na hrob,pak se ozvu.pa.

cerstvamama
30. říj 2009

Jsme v Bukurešti 😉

lenkavano
30. říj 2009

zoubku mooooooc gratuluju. 😅 😅 tak to měla sestra nádherný porod 😉já měla taky děti malé 2.70,2.50,2.90 a 2.6O a délka 49,48,48 a 46 .takoví pidihajzlíci.
Lenča už je zase nějaká teplá budu ji muset změřit.byli jsme venku a asi ofoukla.ach jo.
Moni to jsi od nás teda daleko 😝ale je fajn,že si můžeme takhle psát. 😉

jajabmw
30. říj 2009

Tak jsem tu zpátky, ale že to byl odpo mazec 😒 , ale ne docela to i šlo, bylo i hůř.
Leni prádlo jsem ani nedožehlila a už mám na věšáku pomalu další 😝 . Mám pocit že jen peru a žehlím a uklízím(občas) 😖 . To vaření jsem vyřešila takhle hrozně ráda, mám víc času na malého a když je Lucinka doma tak i na ni. A naštěstí dávají tak velké porce, že nám zbývá i na večeři pro děti. Holky nevadí, že jim to dávám i k večeři že ne 😒 ? Když jim to jídlo ze školky hrozně chutná a Lucinka třeba vyžaduje polévky hlavně od tamtud 😅 , když ví že ji mám. Jsem taky ráda že Marťas má každý den něco jiného k obědu, protože já když vařím, tak toho je hrozně moc 😅 , takže polévku mám třeba i na dva dny 😅 . Jo a zítra pomažem s LUcinkou k doktorce. Máme štěstí, že tady kousek od nás mají jedni doktoři chalupu a každý víkend tu jsou. Paní je dokonce pediatrička a už hodněkrát nám pomohla 😉 . No a shodou okolností jejich syn šel manžovi za svědka 😅 . Jsem zvědavá co nám řekne.
Zoubku gratuluji 🙂 🙂 !!! Téda ta se má tak rychlé porody, to závidím. I když Martínek už byl lepší než Lucinka 🙂 . Rodit do třetice tak bych třeba rodila taky tak rychle 😀 . Lucku jsem rodila 12,5 hodiny a nakonec šla na kleště 😝 a Martínka jen 5,5 hodiny ale šprajcnul se ramínkama v porodních cestách, tak ho museli tahat 😝 😒 . Pak to vypadalo že má špatnou jednu ruku a budeme muset chodit na rehabilitace, ale naštěstí se to spravilo samo 😅 . Zoubku s dárkem ti asi neporadím, je to těžký když všechno má 😒 .
Teda Moni tak to je dost daleko, jak jsi se tam dostala? Teda fuj já jsem ale zvědavá 😅 . Klidně mě pošli do háje jestli ti vadí jak se vyptávám 😅 , pochopím to!
Holky manža prudí, že jsem na počítači, tak zítra pa a myslete na nás ať to s Lucinkou dopadne dobře ☹ . Paaa

lenkavano
30. říj 2009

ahoj holky .já mám fakt dneska hroznej den,to je fakt síla,ale nebudu to na vás přenášet.asi dnes dřív zalehnu.neudělala jsem nic co jsem chtěla akorát jsem byla schopná zajet na hrob,tam jsem si pobulela a zase domů.tam mě dostal Kuba.ona už tam byla zapálená jedna svíčka,zřejmě tam byl někdo z rodiny.a Kuba povídá ,mami tys zapalovala tu svíčku a já že ne ,že tam byl asi někdo před námi a on se začal rozčilovat ,proč tam někdo zapaluje svíčku když je to náš hrob a dědy a babičky.neměla jsem ani sílu mu to vysvětlovat.

lenkavano
31. říj 2009

ahoj holky kde jste dnes všechny?nechrupčíte ještě?já noc nicmoc,Lenička měla zase ošklivé sny a tak jsem ji asi 4krát tišila.ted si s Kubou zase hrajou na mašinku.
přemýšlím co uvařit, asi rajskou.

cerstvamama
31. říj 2009

Ahoj holky, tak jsme konecne nasly bazen a byly se s Adi vykoupat. Je to maly bazen s teplou vodou v hotelu, uplne staci. Pres pul roku jsme nechodily a Adelka vsechno zapomnela. Jako mimco se sebou nechala ve vode delat psi kusy a umela se i potapet. Ted kvicela jen co jsem ji od sebe trochu oddalila. Budeme chodit pravidelne a trenovat 😉 Ted spinka a ja to jdu taky zalomit, uplne me to vycerpalo.
Zatim ahoj

lenkavano
31. říj 2009

ahoj Moni to je fajn.Lenča taky miluje vodu,když ji beru po koupání z vody tak protestuje.a Klárka ta byla schopná zdrhnout nám do koupaliště do hloubky.v první třídě se sama naučila plavat a ted už suveréně skáče šipky a nechá se od kluků házet do vody.po mě to ale nemá,já se naučila plavat až v sedmé třídě 😝

chiwule
31. říj 2009

ahoj holky, atb zabírají, tak už je mi líp. Jen mi je dr musela vyměnit, páč jsem na ty první měla alergickou reakci, no nemůžu mít nic jednoduchý 🙂 Před půl hodinou jsem vypakovala manžu a Anetkou za dědou do nemocnice, už může chodit, takže Anet nemusí na oddělení, tam by ji ostatně ani nepustili, ale budou si hrát v hracím koutku co tam mají u vchodu. Já si chvíli poseděla a jdu uklízet pracovnu a šatnu. A ještě všude utřít prach, včera jsem to už nezvládla, jen jsem všude vysála a vytřela.
Dneska jsem už i vařila, nevydržím ležet v pelechu, ač jsem choroba, no ale Anet nějak odmítá jíst, úplně vynechala oběd. Nevím jak zjistit, jestli to má od zubů nebo jestli chytla angínu ode mě... u obojeho jsou teploty... poradíte?
Taky spala od 9hod až do půl 1, což není vůbec běžný, začínám si dělat starosti, že to fakt chytla ode mě. A manža už začíná taky pšíkat, ach jo...
Jinak mi ze služebky z Vídně přivezl nádherný dárečky - výýbornou čokoládku v doze ve tvaru srdce, original Mozartovy koule a dárkové balení Sacher dortu, už se těším až si dáme kafíčko a ochutnáme ho, mňam 😝 Anet dostala krásnýho plyšovýho chrasticího zajíce béžovej s oranžovou moc se jí líbí 😵
Tak já jdu něco dělat než se mi vrátí, ať to mám hotový... a prádlo a tak... zatím páček

lenkavano
31. říj 2009

ahoj chiw to je dobře že ti je už dobře.a že je líp i tvému tátovi.
co se týče Anetky tak pokud by ji lezly zoubky tak by měla červené tvářičky a napuchlé dásně.při angíně by měla zčervenalé mandličky a bílý jazyk.teploty můžou být opravdu z obojího.ale podle toho že dlouho spinká bych to tipovala na tu angínu.při zoubkách by tak nespala.my když jsme nemocný tak si to taky předáváme a když už je nemocný poslední tak ten první už má zase něco.prostě kolotoč.
jinak manžela máš hodného.to se namlsáte vid?a už jsi něco udělala?já že kouknu na témata a tam všude chiwule 😀 😀 😀 😀

chiwule
31. říj 2009

leni, jen tři témata 😉 tvářičky má červený v podstatě pořád, lítá jak čertík diblík, takže to nevím... blbý taky je, že se jí na mandle nedokážu podívat, nenechá mě, neotevře tolik pusu jak bych potřebovala a já nevím jak jí donutit... už dřív taky spala dýl, a vždycky to bylo při něčem nestandardním - zuby, očkování atp, takže fakt nevím jestli angína ano nebo ne...
jinak jsem stihla všechno co jsem měla v plánu, jsem spokojená 😎
jen Anet pro změnu nechce spát, hodinu a půl jsem uspávala a nemělo to smysl, vzdala jsem to. tak je tu s námi v obýváku, prostě uvidíme, za chvíli to zas zkusíme...

jajabmw
31. říj 2009

Tak jsem se sem konečně dostala. Sice jsem byla na netu, ale hledám inspiraci na dort pro manžu a pro mého tatínka 😅 . Mám z toho šílený strach, ale snad to dopadne dobře. Těsto udělám normální bábovkový a potahovou hmotu udělám podle Sajmon a pak děj se vůle boží 😅 . Manžovi to budu dělat za týden a taťkovi naštěstí až za měsíc, tak budu moci vychytat nějaké ty chyby 😒 . Chudák manža bude pokusný králík 😀 .
Moni to máš štěstí že máš kam chodit plavat. My tak max. až do Hradce Králové a tam se nedostanu tak často nebo do Jaroměře, ale tam to je jen venkovní 😒 . Jinak každé z mých dětí nejdřív vodu tak do tří měsíců úplně nenávidělo a koupání byl horor ☹ . Ale pak najednou nastal obrat a pro změnu je nemůžu dostat z vody, hlavně Martíka 🙂 . Na dovče v Maďarsku jsme ho nemohli dostat z vody a museli jsme být jako ostříži, protože byl schopný dojít si do vody 😀 . Jen mě trošku naštval manža, protože si usmyslel, že Lucinka se musí naučit plavat 🙄 , přitom on sám se to naučil až v deseti letech 😠 . Ale naštěstí brzy pochopil, že to je nesmysl.
Chiwu to je dobře, že už ti je líp 🙂 . Ale jak se pozná, že má angínu nevím, my ji ještě nikdy neměli 😒 . Ale je fakt, že když jsou děti moc hodný vždycky začnu větřit nějakou nemoc 😠 .
Jo a Lucinka už je v pohodě! Hurá!!! Dnes už jí teplota vyjela jen na 37,5 a teď večer už nebyla žádná. Ale raději si ji nechám doma do úterý a do školky půjde ve středu. Sice se bude nudit a bude chtít jít, ale nerada bych aby se jí to vrátilo 😅 .
Jé a víte co se povedlo našemu Martíkovi? Když se dnes s Lucinkou koupali, tak to naše malé prasátko se vykadilo do vany 😝 😝 😀 . Takže jsem honila ho..o po vaně a Martík s Luckou se mi smáli. A pak jsem musela znova napustit vanu. To je čuník co 😝 😀 ?
Tak já jdu hledat dál ty dorty. Pa a dobrou noc

lenkavano
31. říj 2009

chiw nevěš hlavu Lenča taky ještě nespí.prohlíží si tu časopisy a na spánek to zdaleka nevypadá. 😝 jo ty témata byli fakt tři to bych ti křivdila,ale já taky píšu a lezu všude možně. 😀 😀 😀
Jaja hovínko ve vaně 😀 😀 😀 to taky známe.jenže naše děti měli ve vaně i kopec pěny a Klárka ho nahmatala do ruky místo houby.a ten Kuba kubovatej ani nemuk. 😉 😝

petronilla
31. říj 2009

Ahoj holky,
než padnu do postele,tak vás chci pozdravit 😉
Máme teď rozlítáno,včera jsme byli v Hradci plavčit,měli jsme to na 2 hodiny,Adam z toho půlku projedl 😀 a Aduška z vody vůbec nevylezla,pusu fialovou,ale pořád chtěla "cáky,cáky" 🙂 a z brekem jsme odcházeli.
A dnes jsem byla celý den bezdětná 😎 ,kluci jeli ráno v 7 do trutnova na železnič.výstavu od Adamovýho kroužku,já zavezla Adušku k tetě a jela s mamkou a známýma do Prahy do Státní opery na "Kudykam".
Tak jsem utahaná,dorazili jsme až po 19 hod,doma se na mě sesypali děti a tak půjdu zalehnout 🙂
Hezkou dobrou noc 😵