Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

jajabmw
12. pro 2009

Ahojky holky. Simi k tvému svátku ti přeji všechno nejlepší, ať tě manža a pejsek nezlobí, Vojtíšek to určitě ani neumí 😀 . Pejsek je krásný, už se těším až budeme mít na jaře taky nového, ale tady se pořizuje jen kolie, tak jsem zvědavá.
Jinak dnes je zatím katastrofa 😠 . Jsem totálně nevyspalá, protože manža v noci tak chrápal, že se to nedalo 🙄 . TAkže když Martínek krásně spinkal, tak já se prostě vyspat nemohla kvůli manžovi 🙄 . No pak jsme začali vařit, to bylo v poho, ale potom jsme šli za manžou do dílny. Jen jsem si odběhla pro klíče od auta, abych vyndala kočár a přiřítil se manža, že jedem s Martínkem na šití ☹ . Holky ten vám tak brečel 😢 😢 ☹ . Spadnul na stoličku a má rozšňápnuté obočí ☹ . Na šití to ale nakonec nebylo, krev mu přestala rychle téct a tak jsme to stáhli náplastí. Ale bylo mi hrozně. No jasně že jsem manžovi vynadala, ale byl to asi jen mžik a určitě ho na tu židličku nenasměroval aby na ni spadnul 🙂 . Teď Martínek spí, ale mám úplně hrůzu jet pryč.
Jedem totiž do Prahy na vyhlašování těch závodů. Nakonec hlídá tchyně(světe div se), protože moje mamka lehla. Hrozně se mi omlouvala, ale je jasný, že jí tam nedám, děti, když jsme se konečně uzdravili 😅 .
Holky jdu ze sebe udělat člověka a zamaskovat kruhy pod očima po nevyspání. A to jsem chtěla být za dámu, no nevím nevím 😅 . Jo a v albíčku mám fotky dortíků, tak je jukněte. pa

jajabmw
12. pro 2009

Jo a vítám nově příchozí binky 😀 .

ajvi
12. pro 2009

ahojky, jen vás jdu pozdravit. předěláváme Máťovi pokojík a do toho se učím na zkoušky...
tady u nás od rána s přestávkama chumelí, asi budou fakt bílé vánoce 🙂 . mějte se

lenkavano
12. pro 2009

ahoj holky 😉 Simčo vše nej nej k svátku 😉

cerstvamama
12. pro 2009

Ahoj Simčo, zdravím uprostřed balení a přeju taky vše nejlepší k svátku!

sajmon113
12. pro 2009

Ahoj holky!!!
MOC MOC MOC MOC děkuju za všechna přáníčka 😵 😵 😵
Před chvilkou jsme se vrátili od tchánovců, tak jsem rychle uložila Vojtu a přinesla si dolů prádlo ze dvou praček, ale nějak se mi do toho žehlení nechce, to jsem si ještě bláhově myslela, že rychle vyžehlím a nazdobím si aspoň perníčky a po neděli už začnu s cukrovím. Tak jsem utekla za váma, co je nového.
Jaji chudáček Martínek, vy teda máte taky pech, nejdřív nemoci a teď zas tohle, hlavně že to není nic vážného. s tím chrápáním je to u nás podobně, ale já mám to štěstí, že když usnu už to nevnímám. Jenže on lehne a do minuty chrápe. Zrovna včera, taky tak, žduchla jsem do něj a on na mě co je? Říkám mu už zase chrápeš, a on fakt? Já jsem si myslel, že to ty. No chápete????? 😠 😠 😠 On chrápe a dokonce to slyší 😀
Dortíky jsou moooooc krásné, jsi šikulka. A každopádně podle fotek si myslím, že ty bys byla za dám i bez make-upu!!!!
Jinak taneční byly včera super, ségra má moc sympatického tanečníka, musela jsem s ním zvládnout dva tance, navíc mazurku 😝 a pak nás jeden učili, to byla docela sranda motali jsme se tam jak vítr v plachtách a ještě do toho mě musel 3x políbit. Jó a zazpívala nám tám Markéta Konvičková ze superstar, holky padli jsme všichni na zadek, fakt je dobrá zpívala dvě písničky od Duffy a člověk by nepoznal mezi něma rozdíl.
Ajvi to se bude Matýsek mít, nový pokojíček, dej pak fotky.
Mončo tobě přeju pohodový let a ať to zvládnete s kuframa.
Ahoj Binky!!!! 😉 😉 😉
No a mě nezbývá než jít k tomu prknu 😠 😠 😠

cerstvamama
13. pro 2009

Ahoj holky,
nám se tu děsně ochladilo a včera i trochu padaly vločky. Na zemi se to neudrželo, ale pěkně to přimrzalo na autě. My za chvíli mažeme na letiště tak příště už se ozvu z Prahy.
Simčo, díky za přání. K těm kufrům, kočáru, počítači a kabelce ještě nesmím zapomenout Káju, to je ten Adélčin pes co měří půl metru 😀

cerstvamama
13. pro 2009

Ještě mě napadlo,nemáte tip kde se dají vyrobit kalendáře z fotek? Něco přes internet.

dzej
autor
13. pro 2009

ahoj holky 😵
Simčo, tak dodatečně vše NEJ ke včerejšímu svátku a Lucince k dnešnímu 😵
U nás je od včerejška velká zima a dneska i sněží. Je to krásný, hned je vánočnější atmosféra 🙂
Ahoj Binki, určitě se přidej... ty jsi původně z Brna, že?? Párkrát jsme se na nějaké diskuzi potkaly. Jak se daří?
Moni, tak dobře doleťte a nic nezapomeňte 😉
Mě nějak začíná bolet v krku ☹ Hezkou neděli holky

sajmon113
13. pro 2009

Mončo já si nemůžu vynachválit dm drogerie foto. Nechávala jsem si tam dělat fotky a taky jsem si přes jejich program udělala knížky z fotek. Jednu pro manžela k 30.narozeninám, dala jsem tam jeho fotky od miminka až po teď k tomu nějaké popisky a pak jsme dělali knížku k narozeninám pro tchýni s fotkama Vojty. Mají toho v nabídce spoustu a kalendáře taky, více formátů. Tak ještě i psa táhneš, no to abys měla těch rukou jako chobotnice 😀 😀
Jani děkuju za přání, u nás taky dneska po troškách padá sníh, konečně. Manžel je s Vojtou venku, věší vánoční světýlka na stromečky a na zábradlí balkónu, no a jako každý rok mu nesvítí, tak se tam rozčiluje 😉 Ale fakt je to hned vánočnější.
Luci - zoubek přeju všechno nej nej nej a hlavně zdravíčko!!!!!!
No a malé Lucince samozřejmě taky všechno nej od tety koníkovky 😵
Jdu vařit 🙄

coriven
13. pro 2009

Hi tady se to rozsvátkovalo 😅 tak se přidáváme k přání Lucinkám, hlavně to zdravíčko 😉
Jani, tak u Vás sněží? TOž u nás nic, sem tam něco bílého proletí, ale hned to zmizí, tak jsem zvědavá, jestli budou bílé Vánoce 😅
Moni, dobře doleťte, teda toho ale táhneš opravdu jak Ježíšek 😀 , já dělávala kalendáře přes Happyfoto a taky spokojenost velká, dobrá kvalita a dárek vždy potěšil, letos sem ale nestíhlala 😅
Simčo co máte dobrýho?

lenkavano
13. pro 2009

jaja Lucince též přeju vše nej.... 😉

sajmon113
13. pro 2009

Cori dělala jsem pašerácký kotlet, máme to v hospodě v jídelníčku, maso naklepu okořením, zprudka opeču, trošku podleju nejlépe vývarem nechám podusit do změknutí. Pak z jedné strany pomažu křenem na to plátky hermelínu a dám na chvilku zapéct do trouby. Místo hermelínu může být i jiný sýr, manželovi to dělám z uzeným nebo eidamem hermelín nemá rád. 😀

dzej
autor
14. pro 2009

ahoj holky 😵
tak u nás už po sněhu ani památky, ale mrzne. Simčo já dělala letos taky ty fotoknihy, když byly v akci za 160Kč. Udělali jsme sabinku od narození až po teď a jsou nádherný. Ještě jsem dělala takhle fotoknihy z dovolených..za ty prachy... takže dárky pro babičky už máme.
Jani a jak se daří? Už se ti to krátí, že? A co domeček?? Jak pokračujete?

coriven
14. pro 2009

Ahoj holky,
simčo já snad k tobě půjdu do učení, hned se mi sbíhají sliny, jak to tu čtu 😅
Jani díky za optání, mno kulatě, kulatě - prcek aktivista, by mě zajímalo kolik toho naspí, mám pocit, že sebou pořád mele 😀
Domeček na chvilku dostane pauzu, hotová elektrika, voda a omítky, ale v lednu se bude pokračovat a já do března musím navybírat obkladačky, kuchyni, dveře o jééé, toho je 😀 Jen mám problém, že asi díky těhu hormonům se mi skoro nic nelíbí, tak abych se pak jednou nezhrozila nad svým výběrem, hi

zoubek
14. pro 2009

Ahojky holky. Všem přeji pěkný advent a moc děkuji za přáníčka k svátku, jste zlaté!!Tak máme po víkendu ☹ Vždycky tak rychle uteče ☹ Já ho celý proslavila, až jsem ráda, že už je to za mnou 🙂 Simčo, díky za recept. Dost často maso nakládáme a baštíme, takže super novinka. Psíka máte krásného, je kouzelný..Také bych si takového přála, ale bojím se,že bychom na něj neměli dostatek času.Jak se jmenuje, je to Belinka- holka?Jaji, vše nejlepší Lucince k svátku. Hodně zdravíčka a spousty dárečků. Včera jsem se na net nedostala, měla jsem také oslavu, takže až dnes. Martínka je mi líto, je to ale opravdu chvilička a je neštěstí. Také se mi stalo, že Honzík z ničeho nic upadl a zrovna na roh židle- kousl se do rtu a jazyka. Také dost krve a řevu. Bylo mi ho líto, ale to je taková rychlost, vážně musí být člověk stále ve střehu. Dortík je pěkný, už se těším na ten kulečník, to bude paráda 😀 Moni, vítáme vás zpět, pořádně si to tu užívejte. Je na to ideální čas 😀 Fotokalendář jsem dělala přes net na www.fotolab.cz - je super, cena kolem 300kč. Vánoční fotky jsou krásné, musí to být opravdu nádhera.
Leni a není to tím, že si jen trošku vymýšlí, aby mohl zůstat doma? Určitě to na vás zkouší. Třeba to nebude tak zlé jak líčí, jen chce být s vámi. Peti, Adélky je mi líto, to je opravdu marod. Honzík posílá pusinku, třeba ji vyléčí jako šípkovou růženku 😀
S nočníkem jsme kamarádi, ale houno také neumíme 😀 Ale naučila jsem Honzíka slovo bobek a to mu jde. Kadí do nočníku ráno a po spinkání a už křičí bobeeeek. I přes den, když ho tam posadím, tak se vyčůrá. Nebo když nic, tak hlásí "nejde to" Ani by jste nevěřili, jak se našemu prckovi líbí všechny ty blikačky a barevná světílka. Máme na zahradě ozdobený stromeček, nad dveřma venkovní déšť a Honzík je z toho nadšený. Pořád chodí a říká "jééé bik bik" (blik) Chodíme do města na procházky, celé město ozdobené, je to krásné. Také už u vás napadl níh? (sníh) U nás na jihu dost a drží. Jani-cori- dobrá perla na závěr 😀 Určitě vybereš dobře. To Ti závidím, je to to nejhezčí. Vybírat mě bavilo nejvíce. Musím jít, Honzík bulí, že si ho chvilku nevšímám. Večer jdu na cvíčo. Mějte se a ať se povede pečení. Pa

lenkavano
14. pro 2009

ahoj zoubku jo možný je všechno,ale předtím už tam jezdil bez problémů a ted to najednou začalo.dnes to bylo zase ,když jsme ho vezli.já nevím.

sajmon113
15. pro 2009

Ahojky holky!!!
Leni to je mi hrozně líto s Kubíčkem,musí to být pro tebe těžké, vidět jak se mu tam nechce, nejhorší je, že vůbec nevím co ti poradit. Snad jen držet pěsti aby se to zpravilo. Každopádně kdyby se to nelepšilo, taky bych se na to v té školce přeptala, nebo možná se poptat mezi rodičema a pak nějak společně to řešit.
Jani dzej letos jsem udělala pro babičky kalendáře, akorát mě mrzí, že jsem pro naši mamku chtěla udělat fotky společně s Kubíkem, ale pořád jsem to odkládala až jsem nakonec byla ráda, že stihnu aspoň ty s Vojtou. 😨
Jani cori já jsem se všechno učila od manžela, přece jenom je to kuchař každým coulem 🙂 . I dneska když vaříme oba stejné jídlo, má ho lepší, umí prostě lépe pracovat s kořením no, jako všichni chlapi. S těma hormonama jsi mě docela rozesmála, my když jsme předělávali, seděla jsem u internetu celé noci a hledala inspiraci, taky se mi pořád nic nelíbilo 😎 😎
Luci, jo pejsek je holka, vždycky jsme měli fenu, tak jsme u toho zůstali. Akorát u souseda mají taky retrívra ale psa a ten neřád si umí sám otevřít vrátka, museli jsme kvůli němu udělat speciální zaklopku, protože mi občůral všechny keříky na zahradě a v těch místech mi pochcípaly 😠 😠 😠 . Za Britou už nechodil, moc se ke konci nehárala, ale s Belou to bude asi zajímavější. 😕 😕
Manža měl včera volno, tak jsem toho využila a nahnala ho na nákupy, ale jsem ráda, protože jsme nakonec koupili všechno co jsme chtěli, dokonce nebyly ani obchody nějak přecpané. Chybí nám jenom dárek pro Kubíka, to zmákneme v Dráčikovi, tam jsme včera nestihli zajet, Vojta nám vytuhnul v autě, tak jsem ho už nechtěla trápit. Doma jsem ho přendala do postýlky a po dlouhé době spal skoro 3 hodiny, bobek asi ho ty nákupy taky zmohly. Hodně jsme využívali všudy přítomných slev 😉 . No a pak jsem si udělala tři těsta, a upekla dva druhy cukroví, ale ještě to musím plnit a zdobit a teď jdu na to třetí těsto. Tak zatím ahoooooj

zoubek
15. pro 2009

Leni, to je vážně chudáček. Asi v tom opravdu něco bude, když se to včera opakovalo. Dobrý nápad má Simča, je možné se zeptat jiných rodičů, zda s tou divnou paní dítka mají také problémy..Fakt nevím...
Simčo, tak jste si včera také užívali nákupní horečku, Vojtíšek padl za vlast. Také se mi to s Honzíkem stalo. Včera dopoledne, vlastně už od rána, byly u nás ve městě adventní trhy. Je to taková každoroční tradice. Mají tam v ohradě zvířátka- ovce, osly, lamy, kozy- to bylo něco pro Honzíka. Tradiční medovina, pochoutky, trdelník, vyřezávané betlémy, stánky... Vážně je to moc krásné. No a Honzíka to také přemohlo. Nasedli jsme do auta a v tu ránu byl tuhý 😀
Cukroví už se také rýsuje. Dělala jsem takové marcipánové- linecké knížečky a tatrankovolískovooříškové-pečené rohlíčky. Ještě se musí naplnit krémem a obalit konce v čokoládě. Ještě jsem dělala bounty kostky a ty jsou tedy výborné, hned bych se do nich pustila 😎 Jinak mně peče i mamka se sestrou, takže chci ještě jeden druh a končím. Vždy si to pak rozdělíme rovným dílem a máme napečeno cca 15 druhů. 😀
Dnes dopoledne jsme byli ve školičce na takové vánoční besídce. Bylo to fajn, příjemná atmosféra, ozdobený svítící stromeček, perníčky. Vzali jsme na ochutnávku cukroví. Nejvíce se dětem líbilo rozbalování dárků. Paní učitelka nakoupila spousty nových hraček, vkládaček, knížek, aut...To bylo radosti. Už se těším na rozbalování pod našim vánočním stromečkem. Bylo vidět, že je Honzík nadšený a okamžitě se zabavil a byl klid 😀 Tak snad to tak proběhne i u nás, těším se.

jajabmw
15. pro 2009

Ahojda holky, jdu jen v rychlosti, nějak nestíhám 😒 . Moc děkuji za chválu dortu, a moc děkuji za přání Lucince k svátku, dodatečně též přeji Luci k svátku vše nej nej nejlepší. My jsme zase marodný ☹ , Lucka se osypala a dostala vysoké horečky ☹ . Celou noc jsem jí hlídala, měla jsem šílený strach aby to nebyl meningokok. Ale teplota pomalu ustupuje, a vyrážka je z jídla, teda alespoň to tvrdila doktorka. A dnes mi nahlásila že už se jí kejve další zub, holky ta bude vypadat až půjde do první třídy 😀 .
martínek je naprosto v pohodě, je úplně taky unesený ze všech těch světýlek, jsem zvědavá co bude dělat na stromeček 😀 . No a manža mu koupil první BMW 😀 😀 , je to odrážedlo. Z toho bude mít Marťa radost 😵 .
Jo a cukroví je kapitola sama o sobě, ale něco už je, ale moc toho nebude 😀 . My to téměř nejíme, takže toho moc nepeču, jen 6 druhů a asi dva druhy nepečené.
Jinak nákupní horečka nás teprve čeká, a mám z ní hrůzu. Musíme taky udat někde děti, protože s Lucinkou už nakupovat ježíška nemůžeme 🙂 .
No a v tu sobotu jsme si to holky maximálně užili. Zatancovali jsme si a pobavili se, myslím že nám to oboum moc prospělo 😀 .
Leni teda to už není samo sebou, jak píše Simi určitě se zeptej jiných rodičů, protože to je už divný. Už abyste to měli za sebou viď? Ale teď bude líp, budeš mít Kubíčka doma.
Holky letím dělat rohlíčky, ale že by se mi chtělo, takto se mi fakt nechce 🙄 . Papa

lenkavano
15. pro 2009

ahoj holky 😉
díky za podporu.příští úterý tam jedeme na vánoční besídku,ale to by asi nebyla ta pravá příležitost.navíc se bojím zeptat jiných aby na mě třeba nekoukali jak z jara a nebo jsem nevyvolala nějakou paniku.ted tam je Kuba i přes víkend,v úterý ho rovnou z besídky bereme domů.
jaja a jak vypadala ta vyrážka jak se malá osypala?já jen abych věděla.
no snad mi tu paní Kuba v úterý ukáže.

jajabmw
15. pro 2009

Ahoj Leni. tak to nech až po vánocích, je fakt že teď tam Kubík nebude. ale za zeptání nic nedáš to mi věř 😉 . Ta vyrážka byly takové pupínky, ale měla to jen na břiše a zádech 😒 . No a večer už měla jen 37,5. Takže jsem jí dala jen jeden Paralen pro děti, Zyrtec na vyrážku a šla spát. Ale jak jí je líp, je k neudržení v posteli 😠 . Nevím jak jí přinutit aby ležela. Vypadá jako by jí nic nebylo.
Holky už mi chybí jen jedno cukroví a to pracny. A mám upečíno hurá! Jenže pro samé pečení jsem moc neuklízela, tak mě čeká úklid. No a v sobotu teprve budeme řešit dárky, což se neobejde bez hádek. A to si každý rok říkáme , že je budeme kupovat dřív, ach jo. Nějak chybí čas. Tak pa

sajmon113
17. pro 2009

Ahoj holky,
tak kokukám, že vánoční přípravy vrcholí a nemáte čas na pokec, co? 🙂
No nás nakonec taky dohonily bacily. Je to jako nějaká vánoční tradice, naposledy byl totiž Vojta nemocný přesně na den před rokem. Prozatím má rýmu, ale za to pořádnou, v jednom kuse kýchá z nosu mu jdou bubliny a jak není na to zvykly, tak když vidí vysavač a odsávačku dostává přímo hysterické záchvaty. Chtěla jsem ať smrká do kapesníku, kdysi to uměl, ale teď ani náhodou. Jenže mu to z toho nosu nějak dostat musím, no. Pomalu ho držím i nohama. Nic nechce jíst a protivný je až na půdu. ☹ ☹ ☹ Tak jenom doufám, že k tomu nepřijde i teplota.
A jak se máte vy?
Jdu rychle míchat krémy a plnit cukroví, dokud spinka, pak už se zase nehnu.
Tak papa

zoubek
17. pro 2009

Ahojky holky. Simčo, koukám, že máme stejnou činnost 😀 Už mi leze cukroví i z uší,nemám ráda pečení. (opak tebe 🙂) Snad bude Vojtíšek příští týden fit, aby si Ježucha pořádně užil. Já také odsávala - celý min.týden. Naštěstí Honzík drží a nebrečí. Hodně mu pomohlo, že jsem stále něco kapala. (často libenar) a také nasivin od 1 roku. Nákupy jsem tímto dnem ukončila. Dopoledne jsme byli na posledním a pak už jen nějakou drobnost, co mě ještě napadne. Mám dárků plný pokoj, to bude nervů, až je budu bait 😀 Co jste prckům pěkného koupili, prozradíte?? 😉 Také jsme se zajeli podívat to Alberta na ty 50% slevy hraček. Lidi bláznili,ale dalo se tam opravdu dobře pořídit. Neteři jsem tam koupila ten laptop-můj první notebook Vilík od EPPE za 550Kč. Což je fakt super cena.
Mají vaši prcci také opět to mamánkovské období? Nevím, čím to je.. U Honzíka je to hrůza, už to vůbec nedělal a poslední dobou je to opět nanovo. Kamkoliv jdu, musí za mnou, když jsem u našich a jdu třeba na wc, okamžitě sputí a bulí a bulí. Pořád mi visí na noze a chce se mazlit. Ani moc k nikomu nechce. Fakt nevím, je to zvláštní..
Mějte se pa

dzej
autor
17. pro 2009

ahoj holky 😵
tak já teda nemám na vánoce nachystanýho vůbec nic 😝 u nás je to jak po výbuchu. Ale Jirka jede s malou na víkend na chalupu, takže já budu celej víkend uklízet, vařit, péct a prostě všechno 😀
Simčo, pejsek je krásnej, ať vám dělá jen a jen radost 😉
Jaji, tak snad budete brzo v pořádku... kamoška měla taky strach, že malá má neštovice a ona to byla vyrážka z avokáda 😀
Leni...nevím jak poradit ☹ snad se to přes vánoce nějak vyřeší

dzej
autor
19. pro 2009

ahoj holky 😵
no kdepak jste?? A co Monča, už dorazila do Prahy??
Já dneska celej den uklízela..a ještě nejsem hotová 😝 zítra musím pokračovat...a odpo už přijede rodinka tak musím mít vše hotový. A to jsem se těšila, že se budu válet ☹ Skočila jsem si k babičce pro cukroví, opět nezklamala...18 druhů a všechny výborný 😀 od každýho už jsem ochutnala 😀 😀
tak hezký večer!! 😉

cerstvamama
19. pro 2009

Ahoj holky, už jsme v Praze. Ale je to dost hektický. Uklízela jsem po topenářích, dělali nám komplet nové topení v baráku - od kotle, přes bojler, radiátory, trubky... Většinu uklidil manžel s tchýní, ale stejně mi toho ještě dost zbylo. Včera jsme dorazily s Adélkou k našim a jezdíme po návštěvách. Zrovna když jsou takový mrazy, to je děs. Zítra se zase vracíme do Prahy a v ponělí přiletí manža. Nic nepeču, máma nás jako každý rok obdaruje.
Dárky jsem ve většině případů objednala přes net, něco jsem pokoupila a teď mi chybí už jen pro manžu a ještě drobnost pro Adi.
Tak se mějte všechny pěkně a ať se z toho nezblázníme! 😝

jajabmw
20. pro 2009

Ahoj holky. TAk mám upečeno, ale že mi to dalo zabrat 😝 . Uklizeno taky jakžtakž je a na všechno už prdím 😝 . Včera jsme byli s manžou v Praze a byla to nádhera 😉 . Sice mrzlo až praštělo, ale stálo to zato. No ale když jsme přijeli tak jsem zjistila, že máme u postele v ložnici plíseň a už jsem nadávala až se hory zelenaly 😒 . Hrozně mě to namíchlo, stojí to tady fakt za prd 😠 . Nevíte jak chlapa donutit aby se odstěhoval od maminky ☹ ? Zvlášť teď před vánocema mám pocit, že se tady z toho zblázním. Ale snad to přežijem ve zdraví. No a to nemáme nakoupeny všechny dárky. Prý je budeme kupovat ve středu 😕 ! Tak to nám Pánbůh pomoz. Tak zatím paaa

sajmon113
20. pro 2009

AHoj ahoj ahoj!!!!
Už toho mám taky plnou pr.... Nejhůř snášíme tu rýmu, je to boj. Dr. nám v pátek předepsala antibiotikové kapky do nosu, prý bychom se s tím jinak trápili dlouho, ale to odsávání.... ☹ ☹ ☹ Připadám si při tom jako hrozná macecha, musím ho fakt držet i nohama a a řve u toho jako bych mu trhala hlavu, ale ven to prostě musí, když má nos ucpaný tak nejí ani nespí. Mě už rýma pomallu opouští, vyzkoušela jsem další homeo na rýmu a zabírá, tak aspoň tak. Cukroví mám pečené, teď už jenom nepečené, zítra ještě převlíknu postele a pořádně vymyju tu naši pidikoupelnu a už na to taky prdím.
Jaji vánoční Prahu moc závidím, byli jsme tam když jsem byla těhu s Vojtou, tenkrát taky hrozně mrzlo, ale bylo to nádherné!!!! S tou tchýní ti moc neporadím, já už z ní taky pomalu rostu do nebe a to já kráva jsem je pozvala na stědrý večer k nám, aby si taky užili Vojtu a nemuseli být sami. Stejně by přijeli určitě večer po večeři, jak je znám a seděli tady pak kdoví jak dlouho tak ať tu jsou radši dřív a zase dřív můžou odjet. 😝 Ale možná to ještě padne, švagr něco nadhodil, že by tyto vánoce byli s něma, tak uvidíme. Jo a ty nákupy ve středu, teda to máš můj obdiv. My byli ještě dneska pro poslední drobnosti, jeli jsme brzy ráno tak se to dalo, ale když jsme odjížděli z nákupního centra už nebylo jediné volné místo na parkovišti 😨 😨
Mončo vítám doma, neboj nezblázníme, nesmíme, když už jsem taky chtěla se vším praštit (včera se mi nic nedařilo), si řeknu vždycky, ono se to nepos..., že?!!
Někdo se tady ptal, co jsme koupili prckům, tak od nás Vojta dostane elektrickou motorku, chtěli jsme jí až k 2.narozeninám, ale manžel ji objevil na interetu za úžasnou cenu tak jsme jí koupili už k vánocům. Dále máme tesco vláčkodráhu, postupně budeme dokupovat součástky, pak tu magnetickou kreslící tabulku, garáže na auta a jedno velké hasičské auto, které vydává zvuky. Od našich dostane houpacího koně, a od tchánu Lego Duplo a peníze, tak mu je dám na spoření. No myslím, že je toho ažaž.
Tak já se jdu natáhnout k superstar, k tomu si dám čaj s medem a pomalu nasávat klid poslední adventní neděle. 🙂 🙂 🙂

dzej
autor
20. pro 2009

Jaji tak to mě mrzí s tou plísní.....a zrovna takhle před vánocema ☹ No a jak donutit chlapa aby odešel od maminky?? Tak to nevím, pokud mají dobrý vztahy tak to bude těžký... vy bydlíte v jednom baráku, že?? A ty bys chtěla pryč?? Do vlastního?? A co v Praze? Po nákupech?? Já jsem nějak uplně letos mimo, pořád mám na všechno čas a ted mi došlo, že vánoce jsou za 3 dny a já nemám žádnej dárek, jen pro psa ☹ mám představy, ale kdy budu nakupovat to teda nevím 😒 zítra musím na stavební úřad a na katastr, odpoledne za stavební firmou co budou dělat tu rekonstrukci 😖 tak snad v úterý...a co kupujete manželům? Potřebuju nějakou drobnost...přece jen jsme si nadělili ten domeček, ale něco pod stromečkem být musí.. montérky?? 😀
Moni a co let? Dobrý? Měla jsi Adi na sobě nebo měla svoje sedadlo?? To teda máš před vánoci pěknej frmol.
Holky tak to všechno musíme zvládnout 😵 😵 hezký večer