Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

cerstvamama
25. únor 2010

Co máš za brigádu? Taky bych zalehla, ale jsem pak ještě víc unavená než když si nezchrupnu.

muminek
25. únor 2010

Dělám sem tam servírku nebo jak se tomu říká číšnici dneska mají akci důchodci jdou pochovávat basu. 😝

cerstvamama
25. únor 2010

Tyjo, to musí být náročný na nohy. No, důchodci tě snad nebudou tolik honit 🙂 🙂

cerstvamama
25. únor 2010

Dala jsem do alba taky pár fotek, jsou z hor z min. víkendu. Tak se mrkněte, jestli chcete 😉

jajabmw
25. únor 2010

Moni ta Džungle byla dost drsná, to jsem fakt nečekala, že se to tak vyvrbí. U nás je nádherně. Jo holky včera Martínek čůral jako velký chlap, jen si toho piňdu nedržel sám ale držela jsem ho já 😀 . Hrozně se u toho řehtal a dnes když jsme šli dopo ven, tak pořád volal čůrat čůrat 😀 . Ale je fakt že mě to nedá a vždycky jsem ho radši vyndala a těch pár kapiček ze sebe fakt vydoloval. Dnes chrní už dvě hodiny a to zrovna potřebuju aby se probudil dřiv 😒 . Jedeme kupovat Lucince šátek na břišní tance k narozkám.

dzej
autor
25. únor 2010

ahoj holky,
Evi je tam někde poblíž aquapark http://www.aquaparkspindl.cz/ a tam chceme jet...však si můžem zavolat a domluvit se...
Holky já na tu džungli nikdy nevydržím, musím na to kouknout na netu 😀 Dneska čekám na Zoufalky 😉
Moni fotečky jsou super a to máte teda ještě hodně sněhu...v Brně už skoro nic není...
A přeji ať to dnešní hlídání Adélky dopadne dobře 😉

lessi
25. únor 2010

Ahoj holky,

tak něco na mě leze, rýma už propuká ☹ . Snad budu brzy ok a Lukášek to ode mne nechytne. Zatím vypadá ok, ale uvidíme do tří dnů.

Chjo, zrovna jsou tak krásné dny.

cerstvamama
25. únor 2010

jaja
Mně nějak nejvíc sebralo to, že ač ten manžel předstíral, že je svatý, tak sám vedl dvojí život a ještě svojí ženu sledoval aby jí pak předhodil milence jako důvod rozvodu. A ona už mu k tomu nemohla říct svoje, protože dřív umřel. Asi že mi to připomnělo něco z mýho života.. 😨

Jani, vyměkla jsem a nikam nešla. Za prvé nejsem ještě úplně fit, za druhé se mi nikam moc nechtělo, za třetí jsem nevěřila, že to vyjde a Adi se neprobudí. Ten sníh na fotkách už byl hodně mokrý a bylo to ve výšce 1400 m.n.m. Ve městě už skoro nic není, jen nahrabaný hromádky špinavýho marastu. No ale my se vyblbli na těch "podprdelnících".

cerstvamama
25. únor 2010

lessi
to je tím blbým předjarním obdobím, skoro každý teď bojuje s chorobou. Už aby bylo sluníčko a trochu pozitivnější ovzduší 😉

dzej
autor
25. únor 2010

no to je dost, že jste se tu ukázaly...dneska to opět neubíhá 😀
Lessi tak si kup MAR ten je na rýmu super, pěkně tě protáhne.
Moni 😀 a ted bude určo Adi spát celou noc... no je fakt, že na horách ještě sníh chvíli bude 😉

cerstvamama
25. únor 2010

Nene, už jsem tam 2x byla 😒 Nevim co to je, poslední dobou se v noci několikrát budí. Dneska čekáš na zoufalky? To už je týden od té doby co jsem ti psala, že jsem na horách a tak ti nemůžu pomoct s krácením čekání? Hrůza jak to letí.

dzej
autor
25. únor 2010

aha..mě to dělala před týdnem...pořád se v noci budila... jojo přesně tak!! už je to zas týden!! hrozný 😝

cerstvamama
25. únor 2010

Jo a Jani, já to tu proklikávám už od osmi a taky si říkám proč se nikdo neozývá. Kdybys napsala dřív, taky bych se přidala 😀

cerstvamama
25. únor 2010

Mně se takhle budí už asi 2 měsíce ☹

dzej
autor
25. únor 2010

já jsem psala už v 19 😀 😀 😀 Moni a nerostou vám zuby???

cerstvamama
25. únor 2010

už má všechny kromě těch posledních stoliček a to říkala zubařka, že je čas - teda nevím kdy je ten správný čas, ale ještě je brzy, ne? I když je pravda, že se budí s hrozným křikem

dzej
autor
25. únor 2010

tak ty poslední stoličky prý rostou kolem 2let...takže by to klidně mohlo být....a nebo má třeba špatný sny, to je taky možný..kdyby nám to tak mohly říct, že?? 😲 😲 A jak pokračujete se spaním? Spinká v postýlce nebo s váma?
Já jsem si rozdělala víno a pomalu tu usínám 😀 😀

cerstvamama
25. únor 2010

...taky přemýšlím, že si dám cinzano... vyžehleno mám, spát se mi ještě nechce... budeme spolu virtuálně pít?
Ty stoličky zítra prozkoumám! Špatný sny možná má, včera hrozně křičela "Kája" (to je ten její obrovský plyšový pes). Tak jsem k ní přišla, řekla jí, že ho má vedle sebe, ona si na něj lehla a spala dál. Možná je to kombinace obojího. Stěhování do postele se trochu vyřešilo, teď když k ní v noci přijdu a řeknu ať si lehne tak to udělá a spí dál. Dřív brečela dokud jsem jí nevzala k sobě. Občas dokonce stačí zakřičet z postele "psssst" nebo "hají" a je zase klid. Na noc si necháváme otevřený dveře do ložnice i pokojíčku. Když už jde k nám tak většinou nejdřív v 5, ale spíš až mezi 6-7 hodinou.

dzej
autor
25. únor 2010

Moni tak jo..dej si...Zoufalky začnou za 15min ale stejně budu sedět u PC 😀
Malá docela hodně mluví ze spaní...třeba si v noci sedne a řekne..maminko spinkej..lehne si a spí dál 😀
Tak dobrý, že vydrží až do rána u sebe....
my ted začnem poctivě s tím nočníkem a přemýšlím na dudlíkem..sice ho má jen na spaní...ale přece už je velká holka 😉

cerstvamama
25. únor 2010

Jé, tak s tím se můžeme pochlubit. Dudel u nás není od asi 10 měsíců. Čůrat do nočníku se asi u nás nebude, ale dudel jsme odbourali 😀 Bane, s nočníkem to taky zkouším. Zatím po odpoledním spánku, to jí na něj posadím. Pak večer před koupáním, to nechám Adi běhat a větrat, přičemž pořád opakuju, že když bude chtít dělat čí, tak do nočníku. Načež se počůrá na podalhu, židli... kde zrovna stojí a provinile na mně volá "eeee" 😖

dzej
autor
25. únor 2010

u nás to funguje tak, že třeba 1 den chodí celej na nočník a pak zas 14dní ani omylem...vždycky až čurá do plinky tak to řekne...ale u babiček čurá na nočník skoro pořád. Ono je to taky blbý tím, že furt někde lítáme a v té zimě se mi ji nechce venku vyslíkat kdyby se náhodou chtěla vyčurat...kolikrát mi taky přijde, že si dělá srandu, že řekne, že chce čurat a nic...

cerstvamama
25. únor 2010

Adél se taky vyčůrá tak v jednom případě z deseti. Ale ono to přijde, jsem optimistka. Nejvíc jí baví, když čůráme v tandemu, já na záchodě, ona vedle na nočníku. Dělám z toho závody, kdo dřív. Hlavně doufám, že už bude odpleněná až budeme mít to druhý, přebalovat dvě děti by mě fakt nebavilo!

dzej
autor
25. únor 2010

No já si taky říkám, že do 10let snad plinky nosit nebude 😝 No přesně..ona si dá nočník na chodbu a čelem ke mně chce abysme čuraly spolu..já myslím, že jak začne teplo tak to přijde nějak samo...sice bude pár pročůraných tepláčků, ale určo to bude dobrý...Moni to nestraš...do podzimu jsou holky bez plinek!!! Už si dáváš to cinzano? To piješ samotný? Na mě je to děsně sladký lepidlo 😀

cerstvamama
25. únor 2010

Dávám si ho s ledem a citronem. Nevypiju ho hodně, je skleničku na chuť. Usrkávám a užívám si to 😀
Jdu pomalu chrnět. Budeme se informovat o pokrocích v čůrání 😉

dzej
autor
25. únor 2010

tak jo, dobrou noc..já už to taky tady vypnu a budu sledovat jen Zoufalky 😀 😀 a díky, žes se mnou čekala 😉

jajabmw
25. únor 2010

Jé holky vy jste se rozpovídali. Něco přidám, my jak jsme byli v pohodě s čůráním, tak teď to je děs běs 😖 . Marťa se budí těsně po tom co se počůrá. Teda přes den je to v pohodě říká si, ale na to spaní je to hrůza. Ale říkám si že je ještě malý. No a dudlík to je kapitola sama o sobě. Vůbec nevím jak se ho zbavit. Má ho sice jen na usínání, ale má. Lucinka ho ztratila když jí bylo 20. měsíců a shodou okolností ten den dostala takovýho hezkýho méďu. Tak jsme jí řekli, že se jmenuje hajánek a je místo dudlíka a bylo to úplně v pohodě. Jakoby jsme ani nikdy dudlík neměli. Ale u Marťa mi přijde dost závislý, tak uvidíme.
Jinak jsem se nechala uvrtat a dnes jsem narychlo udělala panenku ještě pro jednu kamarádku. Ale jak to bylo narychlo tak se moc nedařilo, korpus klesl a nakonec jsem zjistila že mi snad nebude stačit krém, ale bylo to tak tak 😕 . No a zítra začnu péct pro moji prdelku Lucinku. Jé holky sehnala jsem na ní ten kostým na břišní tance. A za polovinu než se normálně prodává. Bude fešanda, pak jí vyfotím a dám sem fotečky.
Jdu chnět, ta prsatá panenka mi dala zabrat. Paa

cori
26. únor 2010

Teda tady je nakecáno,
jdu jen pozdravit 😅 Jaké máte dneska kdo počasí? At vím co nás za chvilku čeká, ono se to vždycky od vás táhne k nám a MM chce dneska kopat jamu k baráku, tak teda nevím, snád ho větr neodfoukne 😀
Du baštit, pěkný den 😵

cerstvamama
26. únor 2010

jaja
Prsatá panenka 😵

Tak jsme se dnes dozvěděli, že nám tu hrozí zemětřesení až 7,4 stupně. Super. Dostali jsme pokyny co dělat.

jajabmw
26. únor 2010

Jéžiš Moni, proboha já myslela, že tam to nemůže být 😕 . No ty bláho, to je mazec. Panenka je hotová a odevzdaná a jelikož kamarádka nedala jinak, tak jsem si ji nechala zaplatit a řekla si 200,- za kg. Pak jsem si říkala, že to je moc, ale na různých diskuzích psali že si říkají spíš víc, aby se to člověku vrátilo. No ale je to kámoška, tak ji přece nenatáhnu, že jo. Až stáhnu fotky, tak je sem hodím, dnes srdíčko pro moji ségru a ta druhá prsatice pro Lucinku. Jej to bude hodně nabitý víkend. Moni držte se!!!

Jinak Cori je tu hnusně, zataženo a vypadá, že bude pršet 😝 😝 . Tak ať tam u vás máte líp 😉 .

dzej
autor
26. únor 2010

holky u nás dneska skoro celej den prší ☹
jdu se s váma rozloučit...asi tam nebude net...takže se tu mějte hezky a snad vás pak dočtu....jestli tam bude net, tak na vás kouknu z hor 😉 ... takže buďte všichni hodní a zdraví 🙂 🙂