Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

dzej
autor
23. dub 2010

Moni, však si dej 😉 v Rumunsku bude zas dieta 😀 Moni, měla jsi říct, že umí sčítat do stovky 🙂 🙂

cerstvamama
23. dub 2010

Dzej, příště jí to zkusím říct a uvidím jestli na to skočí 😀

cori
23. dub 2010

Moni, tak to si tchýni pujčíme, mnááám bych si taky dala buchtičky 😀 , ale na tobě to nepůjde ani vidět 😉
Jáji, jj je krásně, taky mě děti nějak dlouho usnuly - až nezvykle, sem pomalu nevěděla co s volným časem 😀

cerstvamama
23. dub 2010

Holky, jestli se v létě uvidíme tak já jí poprosím ať mi napeče s sebou. Co teda s tím srazíkem? Mně je fakt jedno kde to bude, pokud máš, dzej, s nějakým místem dobré zkušenosti tak to klidně zamluv. Budu tu mít auto tak mi nevadí, že to bude dál z Prahy a blíž k Brnu, obzvlášť když cori má dva prcky a bude to pro ní složitější. Jestli se teda přidá. Jinak na hojnou účast to moc nevypadá, co?

dzej
autor
23. dub 2010

Moni...no právě zatím, kdo se přihlásil, jsme jen my dvě....tak já nevím ☹

cerstvamama
24. dub 2010

No tak dejte vědět, jestli pojedeme nebo ne 😉 My se před chvílí vrátili z celodenních návštěv, bylo krásně a prakticky jsme strávili celé odpoledne venku. Adí odpadla během 5 minut. Já jdu balit, začínám mít z toho zase trochu nervy ☹

muminek
24. dub 2010

Přeji pěkný večer, já dnes byla v Olomouci na Floře pěkný ale moc lidí. Pak jsem prošla město. A na spátek jsem se stavila na svatém kopečku. Jsem opálená a unavená. Doma jsem to zajedla párkem z grilu a jdu chrupat. 😀

cerstvamama
25. dub 2010

Ahoj holky, loučím se z Prahy, za chvíli pádíme na letiště. Pěknou neděli. P.S. držte palce ať odletíme 😀

muminek
25. dub 2010

Moni tak ať vám to letí. A klidný let. 😀 😀

dzej
autor
25. dub 2010

AHoj holky 😵
to byl ale krásnej víkend...jsem docela opálená 😀 Moni, doufám, že už jste "doma" a v pořádku 😲 to zas uteklo...
Moni...a jela bys sama se mnou, kdyby se nikdo nepřidal?? 😀 😀

cerstvamama
25. dub 2010

Evi, díky ;)
Dzej taky jsem se opalila, navic jsem na rodinne oslave sedela s vinem na slunicku, takze jsem mela dost. No a jasne, ze bych jela, nebo prijedu az za vama ;) Rada te poznam.
Uz jsme doma, cesta dobra, letadlo poloprazdny, takze Adi mohla lezt ruzne po sedackach. Preju dobrou noc ;)

dzej
autor
25. dub 2010

Tak to je super Moni, že jste v pořádku dojeli 😉 Tak super,,,takže každopádně nějakej srazík domluvíme a bud se někdo přidá, nebo budem samy 🙂

muminek
26. dub 2010

Já bych třeba na nějakej den jela ale záleží jestli by mě někdo svezl???? Co Jani nebo už máš plno?? 😀 😀 😀 😀 😀

muminek
26. dub 2010

Dneska jdem na očkování jen pochybuju že Martínka naočkuje má trochu kašel. Jdem na toho posledního pneumokoka ☹

cerstvamama
26. dub 2010

Jsem pro, vždyť to nemusí být celý týden, ne? Můžeme jet třeba na 4-5 dní. Já bych taky někoho svezla, ale mým směrem asi nikdo nebydlí.

dzej
autor
26. dub 2010

ahoj holky 😵
tak my se dneska vykašlaly na cvíčo a šly jsme rovnou na hřiště a pak na tradiční obídek. A dobře jsme udělaly, venku je krásně a děcka se vyblbly..dokonce tam bylo "zpestření" hořel sklep v baráku, tak dojelo 7 hasičských aut.
Ted se jdu vyplácnout na balkon a vypít si kafe.
Moni no já osobně bych to taky viděla na pár dní. A Evi není problém, můžem jet spolu 😉

cerstvamama
27. dub 2010

Dzej, tak jestli by se ti to chtelo vzit na svoje bedra a zamluvit to tam kde se ti to libi. Mne by vyhovoval bud ten prelom cervna a cervence nebo prvni tyden v cervenci. Co tobe a Eve?
Pred chvili jsme se vratily z krouzku, Adi lezi v postylce unavena, ale porad si jeste opakuje pisnicky 🙂 Mame tu moc hezky, akorat trochu fouka vetrik. Odpo jdeme s kamoskama do parku a bereme to pres Mekac (premluvit je k tomu mi nedalo moc prace 😀 ), tak se tesim. Hezky den.

jajabmw
27. dub 2010

Ahojda holky. Ráda bych se k vám přidala a poznala vás, ale bohužel to asi nedopadne ☹ . Červenec je ve znamení dovolené a oslav, takže nemám šanci. Ale kdyby se něco změnilo, tak bych se za váma alespoň přijela mrknout 🙂 .
Teda Dzej to jste měli včera dopo trošku akční s tím ohýnkem. To měli asi děti oči navrch hlavy viď 😀 ? My u nás měli pouť takže jsme tu měli trampolíny a střelnici, tak se děti vyblbli. Jinak jsme byli na Cikánských toulkách, což je pochod, pro nás teda spíš procházka 😀 . Šli jsme pohádkový les, což bylo 7km a měli to moc hezky udělaný. Martínek měl oči navrch hlavy a vůbec se nebál čertů. Pěkně nás začernili, já jsem vypadal šíleně. Jednoho čerta totiž dělal kamarád a tak se na mě pořádně vyřádil. Přijeli jsme domů tak utahaný, že jsme všichni do jednoho v devět večer (v sobotu!) usnuli 😀 . Jo jo vzduch a příroda dělá svoje 😀 .
Teď tady šiju v ruce sukni pro Lucinku na vystoupení, protože nemám stroj 😝 , ale už to budu mít hotový a pak si kávičku. Už se na ni těším. Nějak se to tu zatahuje, tak jen tiše doufám, že to vydrží než co přijdeme s Lucinkou ze školky.
Moni já měla včera k večeři salátek od Meka a byl móóóc dobrý, Mňam mňam 😀

dzej
autor
27. dub 2010

nedělejte mi chutě s tím Mekáčem, jo?? 😠 😉 Mě ted docela chutná ten hovězí wrap 😲 Moni, tak já kuknu jak to vychází ten začátek července,...tam jsou titož ty svátky, tak aby nebylo obsazeno. No a 10. musím být doma 😎 Jaji to muselo být super ten pohádkový les...já ted četla, že v Jičíně bude taky nějakej pohádkovej týden, ale nevím kdy...tak bych se tam chtěla jet podívat. U nás je pořád pařák....dopo jsme byly plavat na náhradě a málem jsem tam umřela vedrem 😀
Zítra mám oddech den..malá bude u babičky a já si jdu ke kadeřnici a chci si nakoupit oblečení.
Moni, už jsi vysadila?? 😵 já si jdu ještě teď pro 3 balení a pak tralalalala 🤐 😵

cerstvamama
27. dub 2010

Dzej - tak nekdy mezi 1.-9.7.? Mekac byl moooc dobrej, mnam 😀 Ty wrapy jsem ani neochutnala, oni meli jednu tortilu a ta mi oproti KFC pripadala hodne uboha, tak uz neriskuju a kupuju si svoje stary znamy hambace. Jinak jsem vysadila na velikonocni pondeli, tak snad se do leta nic neprihodi. To vis, mesic jsme se nevideli tak si to ted vynahrazujeme, no snad budeme sikovni 😎
Jaja, na par dni by ses snad mohla utrhnout 😉
Adelka usnula v sedm hodin, dopoledne jsme byly na krouzku, po obede vubec neusnula a odpo jsme sly s holkama a detma do parku. Adi tam drandila na trikolce a hrala si s rumunskyma detma, takze jsme dorazily domu, vykoupala jsem ji, u mlika skoro spala a u cisteni zubu to zalomila uplne 😀
No ale moc se neraduju, prze me ceka zehleni. Jako utechu mam vychlazeny pivko s prichuti.

jajabmw
27. dub 2010

TAk Moni taky jsem se chystala na žehlení a žehlička tu mě tiše stojí a samo se nic nevyžehlilo 😀 😀 . Zato jsem si udělala masku a relaxuju tu u sklenky vína 😀 . Holky zkusím ukecat manžu, že bych s dětma vypadla, třeba jen přes noc, ale nic neslibuju 😉 .
Holky jsme bez dudlíku a je to v pohodě(snad jsem to nezakřikla). Udělali jsme si nový rituál před spaním, no víc se mazlíme 😀 a v pohodě. Ani nevíte jak jsem ráda. Je fakt že si večer ještě vzpomene,ale pak řekne že ho odnesli čerti, pomazlíme se a jde spinkat.
Jinak jsme zapsaný do školky. Půjde ale až příští rok v březnu, dřív ho nedám. Bude chodit jen na pět dní v měsíci, tak si snad zvykne. No a já začnu chodit na angličtinu a budu si pomalu hledat práci.
Chjo holky, jak tu píšete, že se chystáte na další mimi, jak já vám závidím 😅 . Kdybych měla jen jedno asi bych taky neváhala. TAk jdu smít tu masku a pak do hajan. Dobrou noc!!

dzej
autor
27. dub 2010

já teď čučím...a až jsem se nadzvedla, tak mi došlo, že máte v Rum o hodinu víc 😀 😀 napsala jsi v 19h že malá usla a tady je napsaný, 18,24 😀 Moni no uvidím..něco se pozeptám a dodám...
Holky, normálně jsem objevila....úžasná věc, koupel ze syrovátky....já to kdysi koupila Jirkovi na žaludek a on to nepil.-.je to prášek a na krabici jsem ted uviděla, že se v tom dá koupat, tak jsem si napustila vanu a kůži mám jak miminko. Doporučuju!
Super Jaji s dudlíkem...jsem ráda...my ted cvičíme bez plinek a jak nám to půjde, tak vyhodíme dudlík 😀
Holky dobrou noc 😵

muminek
28. dub 2010

Ahoj holky, mě ten termín nevyhovuje jedem s Tondem na svátky do Německa na sraz BMW a do alp. Tak musíme jet jindy nebo pojedete bez nás.

cori
28. dub 2010

Ahoj holky,
tak sem vás v rychlosti prolítla a na sraz bych teda jela hnéééééd 😀 ale daleko si s prckama netroufnu, snad jen - MM by mohl se mnou? 😀 že by hlídal malého...
Jen teda jak sou svátky, tak u švagrovců sou hody, tož tam my nesmíme chybět, bo Kája už má nachystaný kroj a pro malého se prý taky nějaký najde a kam vlastně máte v plánu ject?

cerstvamama
28. dub 2010

Tak já nevím. Co teda třeba ten srpen? Ale ne hned ze začátku, to ještě budeme na dovče.
Cori, místo vybírá Janča a bude to někde u vás, tak bys to mohla zvládnout. Manžel mi nevadí, aspoň nám bude po večerech dolívat víno 🙂 Tak potom dodej fotky Kajky v kroji.
Dzej, kde se ta syrovátka dá koupit a jak to vypadá? To se musí vyzkoušet! 😉 Adi teď občas chodí na nočník, i bobana už udělala. Ale jen když běhá s holým zadkem. Jak je oblečená tak na to nemyslí 😉 Úspěch je ale už i to, že jí to začalo bavit a skončila ta její panika z nočníku.
Manža teď dorazil domů a dělá krevety na česneku, k tomu bude pivo a prý budeme sledovat nějaký fotbal 😝 😀

dzej
autor
28. dub 2010

Moni jedu k vám na večeři 🙂
Jani, ale já tě přece klidně vezmu do auta..jsem ti to říkala už kdysi....ale kdybys chtěla jet s manžou, tak samože nevadí 😉
Tak ale řekněte ten termín, ať můžu něco domlouvat... Já dnes měla volnej den, byla jsem u kadeřnice a nakupovat a docela úspěšně..kalhoty, sukni, trička, něco i malé. ted jsem si dala vínko a rozbila jsem skleničku a víno si vylila na nový bílý tričko ☹

cerstvamama
28. dub 2010

Tak já už jsem termíny řekla, začátek července a pak třetí týden v srpnu.
Jani, těch krevet je tak málo, to je spíš jednohubka. Manža mi totiž slíbil něco přivézt po cestě domů z fotbalu a zapomněl, tak ted vaří sám 😉 Ale můžem si je udělat na chalupě. Tak to už jsou krevety, domácí buchty, to tvoje víno?? 😀

muminek
29. dub 2010

Cori jasně vem chlapa sebou. Aspoň nás bude hlídat. Dzej jak máš velký auto ty nás tam dáš všechny???

cori
29. dub 2010

Mno já bych klidně jela bez MM, zase ho všude nepotřebuju, že 😀 , ale spíš si sama s dětma až tak netroufnu, on i tak je to zápřah v domácím prostředí, kde mám vše po ruce - vždyť já bych nás na pár dní zabalila, jako bysme jeli na měsíc, nemám tov oku. Moni vy jste zvyklé cestovat, už to máš nacvičené, to my jen když jedem k tchánovcům tak toho beru plné auto, joo kde sou ty časy, kdy nám stačil spacák, karimatka a jelo se 😅 😅 tak ani Jani nevím estli bysme se k Vám do auta vlezli 😅

cerstvamama
29. dub 2010

Cori - já mám v počítači seznam a podle něho vždycky balím 😀 Jinak bych se z toho zcvokla. A hlavně, Adél už je ve věku, že toho tolik nepotřebuje. Najíme se v restauraci, takže stačí plíny a mlíko na ráno a večer. Ale stejně mě to balení ničí, i když ho mám už natrénovaný.