Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

dzej
autor
21. lis 2010

Moni, tak dobře manžu dovez 😉 😀 No je fakt, že Mareš je ted nějakej divnej... zrovna ho v těch hadrách vidím..je to sranda..je tam i Berousek s medvědem. Ale už valím spát.... tož dobrou noc holky

muminek
22. lis 2010

Dobré ráno, tak včerá už to fakt vypadalo že začala zima. Moni tak to je moc pěkný že ti Ady usne u sousedů to Martínek je teď jen maminčin jinde brečí. Dneska jdem na komtrolu k Mudr tak snad už bude dobrej.

cerstvamama
22. lis 2010

No holky, Adi sice usnula u sousedů do 10 minut, jenže se pak probudila s pláčem zrovna když jsem sedala do auta a jela na letiště. Sousedka mi to ani nenapsala, dala mi jen vědět až když bylo po všem. Adélka se prej nakonec dívala se sousedem na Talentmánii a pořád opakovala, že čeká na maminku. U toho samozřejmě usnula, pak se ještě jednou probudila na nočník, to už se obešlo bez pláče. Letadlo bylo zpožděný, takže jsem si pro ní šla až před druhou hodinou. Dneska jsme jak chodící mrtvoly. To jsme ještě dopo jely na návštěvu, tam se mě Adélka taky pořád držela za nohu. Teď leží na gauči, hladí Káju a asi usne. Zřejmě se přidám.

dzej
autor
22. lis 2010

@cerstvamama 😔 chudinka...snad to bude dobrý...možná se jí něco špatnýho zdálo. nebo chtěla být ve své postýlce. Hlavně, aby se obešla ted školka bez pláče... 😢 Sousedka je super, že to zvládla a nevolala ti. zbytečně by ses stresovala. Jsem málem uronila slzu jak jsem četla, že Adi koukala na telku a říkala, že čeká na maminku 😀

@muminek Evi proč jdete k dr? Něco mi asi uniklo...

Něco je ve vzduchu...malá ted usla s teplotou a mě začíná bolet v krku 😒

muminek
22. lis 2010

Jani psala jsem to v pátek asi sis nevšimla měli jsme larinkitýdu a hodně silnou. A na mě už taky něco leze ☹

cerstvamama
22. lis 2010

@dzej Sousedka je dobrá, Adélka je na ní zvyklá. Občas si hlídáme děti, oni spolu i chodí do školky. @muminek O té laryngitidě jsem četla poměrně hrůzostrašný věci, je tu na to téma. Jak se v počátku pozná, že jde právě o tohle onemocnění? Nebo to dokáže jen doktor? Manža se doma jen vyspal a zase na dva dny odjel, já pořád likviduju bordel z minulého týdne. Momentálně žehlím a přitom budu sledovat Okresní přebor, aspoň mi to uteče 🙂 Jo už zase dávají vánoční reklamu na Coca Colu - jediná věc co mě v těhotenství spolehlivě rozbrečela 😀

dzej
autor
22. lis 2010

@muminek Evi a jak jste dopadli u dr? Jsem se nedávno o tom s někým bavila...zvláštní je, že tu lar..mají většinou jen kluci..neznám holku, která by to měla... je blbý, že to je v těle pořád, až někdy do 5let věku a pořád se to musí hlídat. Doporučují na to moře..ale min 14dní....

jajabmw
22. lis 2010

Ahojky holky. Jé muminku tak ať jste co nejdřív zdraví, to jste si teda užívali ☹ ☹ . Dzej teď jsem zrovna četla zprávu od kamarádky a taky je v nemocnici s tou laryngitidou a má holčičku, tak se to bohužel nevyhýbá ani holkám ☹ . Ale je pravda, že ta malá je hodně nemocná, jsou na pohotovosti docela často. A to je fakt v těle tak dlouho 😕 ? No to je šílený. A to se může jako objevit znova? Se ptám jako úplný blbec, ale nikdy jsem s tím nepřišla do styku(musím to zaťukat na dřevo).
Dnes jsem taky mluvila s kámoškou a ta byla rentgenu plic a srdce. Nemůže se už měsíc zbavit kašle a to má už třetí antibiotika. TAk jsem zvědavá na co jí příjdou. A to se chtěli snažit o mimčo, tak to musí zase odložit.
A co vy holky snažilky 😉?

cerstvamama
22. lis 2010

jajabmw Ani se neptej, tolik práce a výsledek žádnej 😝 😀 Taky jsem četla o té laryngitidě, že menší děti mají horší průběh, ale nevěděla jsem, že je to v těle pořád a pak to s věkem vymizí. Tak hlavně ať je Martínek brzy fit. Letos mi přijde, že nám ty děti nějak hodně marodí. Jdu si zalézt s knížkou do postele, dobrou.

dzej
autor
22. lis 2010

😀 tak u nás se mimi odkládá až na jaro...
já teda nevím jak to je přesně, ale kamošky chlapeček, co to má, tak to má v těle a při každým nachlazení to může zase propuknout...a mizí to někdy kolem 5let... je to nemoc malých dětí.
Moni, dobrou noc.... já koukám na Přešlapy..dneska je to trochu zajímavý 😉

cerstvamama
22. lis 2010

@dzej Jo? Tak to už se těším na zítra. Není to už poslední díl? S tím miminem je mi to jasný, ty chceš teď v zimě sjíždět svahy se svojí novou lyžařskou výbavou, viď? 😎

dzej
autor
23. lis 2010

@cerstvamama ..Moni...jsi chytrá holka 😎 😉
Jinak dneska si Přešlapy určitě užiješ..myslím, že tento díl se povedl 🙂
Jsme byly dneska plavat....Sabula byla ráno bez teploty, vlastně už večer..tak snad jsem to nepohnojila 🙄
Jinak dneska je šílenej fičák a něco mi říká, že zítra začne sněžit 😵

cori
23. lis 2010

Ahoj holky,
tak ta laringitýda vůbec nevím jak se projevuje,
@muminek hlavně at je malému co nejdřív dobře, bubišci malý nemocní ☹
Jinak malé se vrátil ten suchý dráždivý kašel 😒 . V noci se moc nevyspala a už kašle i přes den. Koupila sem Robitusin junior, vypadalo to, že zabral, ale za 3 dny zpět 😒 , tak dem zítra raděj k dr.
Mokrá plenka nad postýlku - i při suchém kašli myslíte, že pomůže?

muminek
23. lis 2010

Ahoj tak Martínek už lepší záchvat měl pslední v sobotu. Teď už je jen protivnej a má rýmu a kašle. Já to měla od malička i jsem na to málem umřela se to ještě moc neznalo před těma rokama. Jak jsme byli u doktorky tak jsem vážila a měřila Martínka a má 15kg a 97cm kolik měří vaše děti??? 😀

muminek
23. lis 2010

Cori mokrá plína je dobrá

cori
23. lis 2010

@muminek už sem si taky něco o tej laryngitídě přečetla 😝 brr, tak hlavně že je Martínkovi líp, sem si říkala, že už nic číst o nemocech radši nebudu, naposledy jak sem zjistila co sou ty rotaviry a teda sem jen zírala co to umí, pak se člověk víc bojí, tak plenku určitě dám 😉
tak klidnou noc, já žehlím a žehlím a žehlit ještě dlouho budu 😝 😀

cerstvamama
23. lis 2010

@muminek Adi má 98cm a 16kg, měřeno a váženo doma. @cori Já jsem si svoje odžehlila včera, zato 3 hoďky nonstop. Dnes mám volno a čekám na manžu až přijede ze služebky. Teda jestli dřív nevytuhnu. Ale když on tak hezky prosil ať čekám 😀 Zítra jde Adél do školky a vezu jí naším novým autem. Mám hrozný strach, že to někde škrábnu, obzvlášť když tady jezdí jako čuňata 😠 Tak pěknej večer a zdravý děti přeju.

cerstvamama
23. lis 2010

Holky, kdo se díváte na ten Dokonalý svět, jak je to s tou Michelle? Něco mi asi uniklo, ale jakto, že je zase s tím politikem, vždyť ho nechala, protože čekali dítě, ne?

cori
23. lis 2010

@cerstvamama jj už je zase s ním, nakonec to dítě nebylo jejich, ta jeho žena měla taky milence a s ním to dítě čekala, tak se politikem rozešla, ten se přestěhoval na ulici Pařížská (aby měl šanci Michell potkat) ale měsíce plynuly a nic. Pak si ho Michell vyhlídla a "náhodně" se potkali a opět láska jako trááám. Tož tak nějak, zase je zaláskovaná až za uši 😀 , už mě bolí nohy od žehlení 😝

cerstvamama
24. lis 2010

@cori Díky, Jani. Aspoň budu dneska v obraze. Před chvílí jsem dovezla Adélku do školky, Auto bez újmy, zato Adí plakala. Nakonec mi jí museli doslova vyrvat z náruce ☹

muminek
24. lis 2010

žholky musím říct že jak mám tu sušičku že vůbec nežehlím jen skládám a asi po měsících jsem si žehlila kakhoty. Fakt to šetří čas 😀
Moni tak to je adélka taky vysoká. 😀

cerstvamama
24. lis 2010

@muminek Adi je vysoká, každý myslí, že je starší. Vzpomínám si, jak mi jedna doktorka v porodnici řekla, že bude Adélka velká. Prý to jde poznat podle délky lýtkové kosti nebo tak nějak. No a měla pravdu. Jakou máte sušičku? To bych si tak přála! Vím, že v Americe jí mají všichni a vůbec tam nežehlí. Jenže to jsou megabedny a musíš na to mít místo. My máme pračku se sušičkou v jednom, ale tam si můžeš usušit tak ponožky nebo ručníky, když to rychle potřebuješ nebo nechceš jít na půdu věšet. Ale jinak ostatní prádlo je z toho dost sežvejkaný. Je tam málo místa. Tak dej tip co máte vy 😉

muminek
24. lis 2010

Moni já mám AWZ8678 Whirpool mám jí teprve od léta ale jsem moc spokojemá je pravda že to jsou kysny. Mám to přes celou koupelnu ale až jednou odejde pračka co mám z vrchním plněním tak to chci dát do patra jako set. 😀

jajabmw
24. lis 2010

Ahoj holky. Já chci taky sušičku, abych u toho nemusela pořád stát 😀 . Muminku to je dobře, že už je vám lépe, tak ať jste brzy zdraví. My máme standartně rýmu, ale v tomhle počasí to je asi normální 😠 .
Holky tak já mám doma asi podvyživený dítě, protože Martínek váží jen 13 kg. Ale výšku nevím až se vzbudí tak ho schválně přeměřím 😀 . Ale přitom teď baští úplně hrozně moc, přijde mi občas, že neustále něco žvejká, ale je fakt že hlavně ovoce a zeleninu.
Holky taky u vás sněží? Tady jo ale zatím to všechno taje. Martínek byl nadšenej, no já už míň, protože k tomu fouká docela silný vítr, takže jsem dnes vyfoukaná. Docela vítám, že s Lucinkou dnes jede na tanečky kamarádka.

jajabmw
24. lis 2010

Holky tak jsem Martínka změřila a je to prcek ☹ ☹ měří jen 92 cm. Doufám že nebude po mě měřím jen 154cm. Ach jo.

cerstvamama
24. lis 2010

@muminek Evi, diky. Mrknu se na ni na netu. Jestli si tu susicku opravdu budeme kupovat, tak se te pak zeptam znovu, jestli jsi stale spokojena 😉 @jajabmw Rekla bych, ze Adi je dost vysoka. Urcite je nejvetsi ze svych vrstevniku co zname. A Martinek je jen o cislo, to zase neni tak hrozny. Navic se muze vytahnout treba v puberte, to takhle jeste nejde rict jak bude vysoky. Navic pry kazda dalsi generace je vyssi nez jejich rodice 😀 @cori A ta pani politikova o Michelle vedela od zacatku, ze chodi s jejim manzelem, zejo? Zdala se mi takova podezrela 😀

cori
24. lis 2010

@cerstvamama nevěděla, zjistila to prý až tehdy jak jí ukázala utz, že čeká miminko (před tím měla podezření), ale spíš byla podezřelá proto, že sama měla toho svého milence a tak si vlastně asi i přála aby i on měl milenku 😀 ,mno tož tak.
A kdoví jak to bude s tím Oscarem, co?
Nevím jak Kája, ale Ondra dneska ve svých osmi měsících váží 9,6 a měří 73 cm, tož bucifálek, přejji klidnou noc, u nás bude asi rušno 😒 (malá suchý držádivý kašel a malý rýmu 😒 )

jajabmw
25. lis 2010

Dobré ráno holky, tady je tak krásně 🙂 . Sluníčko svítí, je úplně jasno a mrzne, svádí to jít ven. Tak se vydáme asi na procházku ať vysmrádneme 😀 .
Cori tak jak noc? Vyspali jste se alespoň trošku?
Holky myslíte že má efekt, když dávám dětem ty vitamíny jednou denně? Koupila jsem je aby děti nebyli tolik nemocné, protože to kolem nás docela řádí. Ale teď mi jedna známá říkala, že to je naprd, tak nevím 😒 .
Jé koukám že Dokonalý svět se ujal 😀 . Jen doufám, že to nebudou moc natahovat, to už mě pak nebaví.

muminek
25. lis 2010

Dobré ráno, dneska jdu dopoledne plíct z pediku zvonečky tak jsem zvědavá co z toho vzejde.
ýýýýýýýýýýčřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřř tak to vám napsal náš kocour co jsem si odskočila
Jaji a co dáváš za vitamíny. Já osobně si myslím že i jednou za den je lepší než nic. 😀
Moni jasně pak se zaptej kamoška ji má asi o dva měsíce dřív a taky si to moc chválí.

muminek
25. lis 2010

Jo dokonalej svět ti nám ještě ukážou. Taky čekám co z toho vzejde. 😀 😀 😀