Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

cori
19. pro 2010

@cerstvamama Ahoj Moni, jakápak vzorná hospodynka - u nás doma čurbes jak v tanku, den před štědrým dnem nám dovezou koberec, tak jsme stěhovali naši krásnou starožitnou skříň do pracovny vedle, jenže tam nebylo k pohnutí, ale pravda už to tu trošku vypadá líp, ale my ten čurbes asi nikdy neuklidíme, vůbec nevím - kde se to tu furt bere 😀 a chtěla jsem ještě péct, ale nejsou síly a už ani chut.
Joo a nebo si mě pleteš s dzej, co?
@dzej jo název kroužku je dobrý, besídka se vyvedla, Kája si i dokonce sama dala ruce vbok, což je u ní jako úspěch 😀 a nejvíc se vyřádila až v tělocvičně nikdo nebyl - to tam pak lítala jak splašená a nechtěla jít domů.
A zítra razíme na další besídku, to bude za vánoční stromeček, ještě musím dodělat kostým 😅

agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dzej
autor
20. pro 2010

ahoj holky
@cerstvamama tak je dobře, že jste to s mamkou přešly... No super s tou nemrzkou 😉 A seš teda dobrá, jak máš už vše hotový nebo aspon podchycený 😉 Ty jo...tchán je v Alpách...závidím...samozřejmě v dobrým 😉
To musely být prima odpoledne s punčem, co na to děti?? 😵 😀

@cori Jani, no ty seš vzorná hospodyňka...já když tě kolikrát čtu, tak se stydím, co všechno zvládáš s dvouma skřítkama 😉

já už dneska budu mít taky cukroví...a bez práce..volala babička, že se mám stavit. A letos má pro nás prý "jen" krabici od kuřat plnou cukroví 😵
My jsme ted před chvílí došly ze Svobodáku (z centra Brna), kde jsou stánečky, stromek atd... jsem uplně na měkko..nějak tam na mě dolehla ta vánoční atmosféra. Nikde neprodává žádnej ťaman, jen čistě vánoční tématika, jídlo a pití....jsme si dávali (rodičové) punč, svařák a bramboráky a děti teplej mošt.. bylo to děsně kouzelný 😵

muminek
20. pro 2010

Ahoj holky, tak punč všem chutnal další už je na plotně. Rychlí a dobrý kdyby jste měli zájem o recept. Tak já dala dneska Martínka do školky a jela ještě mrknout po dárkách už mám snaf vše. Jen zabalit. Cukroví jsem si krabyčku dovezla včerá. Už jsem koukala na program na co budem koukat i s Martínkem už se těším jak malá. Právě testuju uzený ce Tonda vyudil.
Moni tak to je super že ti auto rozmrzlo. 😀
Jani Sabča je šikula. 😀 😀 😀

cori
20. pro 2010

@dzej hi prosím tě, to musíš někdy dojet a uvidíš tu "vzornou" hospodynku jak má všude čurbes 😀 ale je fakt, že s dvouma dětma sem pochopila, že to fáááákt nejde mít vypucováno. Naštěstí nejsem puntičkářka, takže mně to ani nevadí, horší naše babí 😅
Slyšela sem, že sou letos trhy parádní, jéjda škoda že je to tak daleko, hned bych vyrazila. Když se to zadaří tak musí být fakt krásně kouzelné 😉

A jak s vánočníma přípravama? Janča už má napečíno, Evík už má rozpunčováno a co dárky už balíte?

jajabmw
20. pro 2010

Hojda holky. Koukám že všechny krásně vánočníte 😀 . Mě už taky zbývá jen pár drobností a pak se vyřádím na balení dárků. Zítra akorát uklidím trošku víc Lucinky pokoj, to je jediné co jsem zatím nestihla. Sice to nevydrží dlouho 😀 , ale já budu mít klid v duši, že jsem to udělala.
Akorát zítra nás ještě čeká zubař, celou rodinu 😝 . Tak na to se fakt netěším.

cerstvamama
20. pro 2010

@cori Rozhodně jsem si tě nespletla, jsi pilná 😉 @dzej Děti byly spokojený, sešlo se nás tam 6 matek a 7 dětí, takže prckové řádily a my popíjely svařák. Všestranná spokojenost 🙂 Návštěvu vánočních trhů jsme si plánovaly s babičkou, jenže než jsme přiletěli z Buku tak si zlomila tu nohu. @muminek Recept sem dej, to se může hodit 😀 @jajabmw Já jsem nechala všechny doktory na leden, protože teď v prosinci už by nás stejně neobjednali. Takže příští měsíc budeme mít takovej doktorskej maraton. Vařím pórkovou polívku na zítra a pak jdu nahoru k babi pomoct s nádobím a na cinzano. Pěkný večer

dzej
autor
20. pro 2010

@jajabmw tak ať dopadnete zítra dobře u zubaře 😉

@cerstvamama Moni, hezký večer

@muminek Evi, jojo, dej sem recept

@cori Jani, je to tam letos fakt krásný na Svobodáku..konečně...bývalo to jak tržiště ☹

my před chvílí donesli cukroví, tak jem ho musela schovat na balkon. Balit dárky budu až ve středu, až bude Sabinka u babičky. Ted si jdu rozdělat opět Tokajský..Jirka dovezl zásoby 😵

muminek
21. pro 2010

Ahoj Martínek je ve školce tak balím dárky a vařím uzenou polívku. 😀 Dneska ani neplakal 😀

muminek
21. pro 2010

Punč 800ml vody. velkou lžíci medu , hřebíček, skořici nechat projít varem. Přidat 2dcl rumu a 1dcl griotky. Přidat jujce pomeranč. Podle chuti. Přidávám ovoce jahody, mandarinky jak kdo chce. příprava rychlá konzumace ještě rychlejší.

dzej
autor
21. pro 2010

jdu do toho 😉

dzej
autor
21. pro 2010

holky, co máte k vánocům pro svoje drahé polovičky??

cerstvamama
21. pro 2010

@dzej Dáváme si jen drobnosti, mám kosmetiku a tričko Slavoj Houslice 😀

muminek
22. pro 2010

Tak já to letos přehnala. Spacák, termo trenky a k tomu oblečení. A samozřejmě ponošky. Jsem to chtěla trochu srovnat s mím dárkem. 😀

muminek
22. pro 2010

Jani tak co punč? 😀 😀 😀

jajabmw
22. pro 2010

Hojda holky. Jé to jsem ráda že to taky nepřeháníte s dárkama pro chlapy. Já teda nevím co dostanu, je to šíleně tajný 😀 😀, ostatně jako každý rok 😀 . Manža dostane jen parfém a k tomu stejný deodorant. Zato dětičky toho dostanou no mazec. Jsem to včera balila a slušná hromada.
Jinak u zubaře dobrý. Martínek dokonce v pohodě otevřel pusu a nechal si zuby prohlédnout. Já taky v poho a Lucinka měla kazík, ale malý a manža taky. Ptala jsem se doktorky, jak je možné, že má Lucka pořád kazy a prý má hodně zvrásněné zuby a tak si všude kartáčkem nedostane. Prý se dají nějakou hmotou ty zuby srovnat a pak se tolik nekazí. Tak to asi zkusíme.

dzej
autor
22. pro 2010

ahoj holky 🙂

tak já jsem po nakupování a už toho mám plný zuby 😠 Ještěže je dneska Láska nebeská 😵 ten film mám moc ráda

@jajabmw Jaji a kde se ta hmota kupuje? Je fajn, že jste zubaře měli tak v pohodě 😉
Já jsem si už asi před měsícem nechala vyměnit plombu za bílou a nemůžu si na ni zvyknout 😒

Evi, punč jsem nakonec ještě nedělala...nemám všechny ingredience doma a nákup už fakt nezvládám v potravinách 😝 zítra vyšlu Jirku 😀 😀
Máte dobrý dárečky pro chlapy...já musím ještě zítra něco vymyslet pro Jirku 😔 Ty thermotrenky by se mu hodily na čtyřkolku..kdes je Evi koupila?

muminek
23. pro 2010

Jani trenky jsem kupovala v Ivančicích je tu nová výrobna tak jsem na ně moc zvědavá na funkčnoust. Ale jestli chceš doporučit obchod v Brně tak Moira na Grohové tam nakupuju všechno termoprádlo a ceny super. 😀

muminek
23. pro 2010

Jaji prosím co to je za hmotu a kolik to stojí to jsem ještě neslyšela.

dzej
autor
23. pro 2010

Krásné vánoce vám holky přeju 😵 😵 😵

hlavně klídek a pohodu.......

jajabmw
23. pro 2010

Ahoj holky. Tak ta hmota je prý něco jako bílá plomba a dává to doktor. A my do toho asi půjdem, jenom přece aby jí chudince pokaždý vrtali, to je děs.
Jinak vám všem přeju krásné vánoce a spoustu dárečků pod stromečkem 😵 😵

cerstvamama
24. pro 2010

Ahoj holky, krásné a pohodové vánoce přejeme!

muminek
24. pro 2010

Ahoj holky, přeji vám krásný vánoce s vaší rodinou. 😀 A bohatého jéžíška. 😀
Máme stromek u Martínka v pokoji kočka po něm furt leze. ☹

muminek
24. pro 2010
cori
24. pro 2010

Ahooj holky,

jakžtakž všechno nachystáno, Ondřík i Kája spinkají a chystám se obalovat kapříka.
Tak Vám jdu též popřát kouzelné Vánoce,
zase jednou po roce,
žádné kosti a jen samé radosti.
Rozzářená dětská očička
a ať neukápne žádná slzička
a pokud, tak jen štěstí
z těch našich kouzelných dětí 😅

dzej
autor
24. pro 2010

ahoj holky

jdu nakouknout....Sabula taky spí, tak jsme naskládali dárečky pod stromek a jak se vzbudí jdem na to 😵

dzej
autor
24. pro 2010

Evi...vše nej k dnešnímu svátku 😵 😵

muminek
24. pro 2010

Ahoj tak už píšu ze svého nového dárku. Mám moc velkou radost.
Martínek s Tondem si hrají. Tak snad bude klidný večer 😀

muminek
24. pro 2010

Jani dík za přání 😀

dzej
autor
24. pro 2010

@muminek jee Evi tak to je parada! My uz malou taky ulozili a jdem uklizet ten binec co tu zustal po darcich 🙂