Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

dzej
autor
14. čer 2011

čauky holky 😵
tak já jdu balit, odvézt psa a pak pomalu vyrazíme. Tak se tady mějte krásně a já pokud se tam dostanu na wifinu, tak vám napíšu jak je krásně teplo 😵 😵
Moni a vy dobře doleťte do Prahy 😉

cori
14. čer 2011

@dzej krásnou dovolenou Jani, jsi teda dobrá balit na poslední chvíli, to já už bych balila týden dopředu 😀 , ale to je tím, že nejsme zvyklá cestovat, tak bych to s balením přehnala.
Užijte si to 😵

dzej
autor
14. čer 2011

@cori Jani díky. Já kdybych balila týden dopředu, tak odvezu celej byt 😀 Hlavně nic moc neberem, je tam 30st. Myslím, že to narvem všechno do jedné tašky 😀

cori
14. čer 2011

@dzej tak to si šikovná 😉 , jednu tašku nezabalím ani když jedem jen někam na víkend 😀

dzej
autor
14. čer 2011

tak my mame hodinu zpozdeni chjo. Ale mohla jsem pronest Sabince velky piti tak je to dobry. 😀
holky, takze jeden kufr 20kg pro 3lidi, to je dobry, ne??? 😀 😀

cerstvamama
14. čer 2011

@dzej Tak tos zabalila jen plavky, krem, brejle a kloubouky, ne? 😀 V kolik tam mate doletet?
Mrknete na fotky z dovci 😉

cori
14. čer 2011

@cerstvamama a jak se hezky kulatíš 😉 a malá je teda taky dobrý šklebíček a lízátka to je dobrota, co?

@dzej až někdy někam pojedem, tak si dojdu na instruktáž, co zabalit a co ne 😀

jajabmw
15. čer 2011

Ahoj holky. Tak jsem si myslela, že až bude Martínek ve školce budu mít víc času a jaksi zjišťuji že to tak není 😅 . Jsem pořád v trapu, doháním co se dá. Moni tobě to tááák sluší. Dzej krásnou slunnou dovolenou a jsi dobrá, že jsi to dala do jednoho kufru, já když někam jedeme, tak mám spíš pocit že se stěhujeme 😀 , protože zabalím co se dá.
Jo a krásný fotky holky.

cori
15. čer 2011

@jajabmw nestraš, já se těším, že až malá bude ve školce, tak bude větší klid a čas něco dělat s jedním a ono i bez dítěte je nezvládačka, tak to se těším zbytečně, co? 😀 😅 😀

dzej
autor
16. čer 2011

ahoj holky, zdravim vas z pristavu z hl mesta Rhodos. Na hotelu sice mame wifinu, ale na plu hodky 5euro takze 😝 jsme si dneska zajeli sem, v poledne se trochu zatahlo a ted si davame recky speciality. Jinak more je uplne parada, sice chvilicku trva nez tam vlezu ale pak je to uzasny..Sabula uz je uplne v pohode. I ryma se ji protahla v mori 🙂 Jinak jsme dojeli na misto az po pulnoci ale Sabula uplne v pohode, nebyla protivna nic. Akorat se mi poprve stalo, ze me uplne silene bolely usi kdyz jsme pristavali, jsem trpela. tak zatim holky mejtese

muminek
16. čer 2011

Ahoj holky, @dzej Jani přeju krásnou dovolenou. Seš dobrá tak zabalit to já bych vzala všechno i co není potřeba.
@cerstvamama krásný fotky moc ti to tam sluší.
chjo holky se tak máte já chci taky k moři.
@jajabmw to znám jak začal chodit do školky tak jsem jen lítala a dělala co s ním nestíhám.

muminek
16. čer 2011

Jinak v práci hrozný a Martínek mě dneska strašně vytáčí. 😢 To je den

cerstvamama
18. čer 2011

@dzej Ahoj Jani, jak si užíváte dovču? Prosím tě, to i v Bulharsku jsme měli wifi zdarma v celém hotelu a v každé restauraci u moře jakbysmet 🙂
@muminek Co Martínek prováděl? A v práci si to ještě nesedlo?
My dnes po obědě vyrážíme směr letiště a pak do Prahy, tentokrát na dlouho 😀 Už se těším. Zatím!

muminek
18. čer 2011

@cerstvamama příjemný let

dzej
autor
20. čer 2011

ahoj holky tak po dlouhe dobe opet nalezena wifi zdarma. Posilam pozdravy z silenyho vedra a uzasnyho more. Zitra jedem dom to je sileny! Ja nechci chjo. Moni tak tady je net pekne drahej jen v barech zdarma takze parime koktejly a netujem. Uz jste v Praze? Mejte se vsichni!

dzej
autor
22. čer 2011

ahoj holky,
tak my jsme zpět doma. Cesta dom byla náročná, dorazili jsme v 3,30h...ale malá to zvládla na jedničku. Ted ta aklimatizace...achjo 😢
Co nového tady??? Jak se máte?

jajabmw
23. čer 2011

Ahoj holky, Dzej vítám zpátky 🙂 . U nás je vše stejné, práce žádná ☹ . Ale nevzdávám to, hledám co to dá. Dnes tu máme krásně a já zapoměla dát Lůce kolo do školy, chjo půjdeme pěšky. Jinak Martínek už celkem dobrý ve školce, jen se v něm nevyznám, jeden den jde úplně v pohodě a pak začne další den vyvádět, když odcházím. To bude děs až půjde po prázdninách.

dzej
autor
24. čer 2011

ahoj holky

@jajabmw Jani a vy budete mít školku přes prázdniny zavřenou? Tak přes léto nějakou práci seženeš aspon se budeš moct věnovat dětem a v září určitě nastoupíš 😉
U nás se pěkně vybouřilo a dneska je docela hezky. Žádný přívalový deště teda nebyly... dneska jsem koupila čerstvej kopr, krásně voní, tak jdu vařit na oběd koprovku 🙂
Hezký den holky 😉

cerstvamama
24. čer 2011

@dzej mňam, koprovka! U nás jí všichni nesnáší a já jí neumím, takže jsem jí jedla naposledy snad jako dítě.
Dneska u nás byla ségra s dětma, Kubíčkovi už je měsíc. Je hrozně hodnej, pořád spinká. Posílám odkaz na nové album https://www.modrykonik.cz/fotoblog/cerstvamama/...
@jajabmw držím palce ať brzy něco najdeš!

muminek
25. čer 2011

Ahoj holky, @dzej fuj koprovka si nechte chutnat u nás ji nejíme ani Martínek ve školce.
Jani to vám ta dovolená utekla 😖
Mám poslední dobou nějakou depku že nic nestíhám furt jen lítám a ktomu máme novou kočku rezavou jmenuje se Máša. 😀
@jajabmw hodně štěstí s hledání práce 😀 😀

dzej
autor
25. čer 2011

ahoj holky
to je zvláštní, jak moc lidí nemá koprovku rádo.... přitom já ji dělám jako smetanovou omáčku s houbama a dám tam kopr. Je to výborný a @cerstvamama Moni jednoduchý..určitě bys ji zvládla 😉
Moni, mě se ukázaly akorát dvě alba s Adélkou, s Matyldou ne ☹
@muminek ale Evi, na jídlo se přece neříká fuj 😀 😀
Holky, tak už mám lístky na George Michaela v listopadu v Praze, jsem strašně moc ráda, že to vyšlo 🙂 🙂

dzej
autor
25. čer 2011

@cerstvamama už...děkuju .... krásný fotečky. Máš hezkej pupík, ale to už jsem ti říkala 😉 a Adélka je jak velká slečna s těma dvoudílnýma plavkama. Sluší vám to všem 😵

cerstvamama
25. čer 2011

@dzej dík 🙂 Na některých fotkách to břicho vůbec nemám vidět, musela jsem se snažit abych se vyfotila s pupkem. Přitom je dost velkej, jen na fotkách je prostě neviditelnej 😀

cori
26. čer 2011

Ahoj holky,
my měli ted o víkendu folklorní slavnosti, ne že bysme si je nějak hojně užívali, ale pořád někde jsme byli. Je to prima, když město ožije folklorem, vínem a zpěvem 😀

@dzej vítáme cestovatele doma, už set ěšíme na nějaká fota, uteklo to jako voda, co? ale aspon trošku relaxu

@cerstvamama to je fakt, že na některých fotkách vůbec jako těhu nevypadáš, ale jinak Vám to rodince moooc sluší a malá má uplně roštácké očka - pokompak?

@dzej chystáme se s kamarádkou do Brna, MM tam jede se svou třídou na výlet, tak se s nima svezem vláčkem a uvažujem jestli jít s těma našima malýma prckama do Technického muzea, myslíš, že by to prcky bavilo?
JInak co bys v Brně doporučila navštívit - klidně i nějakou prima restauraci, ale nejlépe v centru či poblíž vlakáče 😀 , tak nevím kolik tam toho bude, že, zase moc času mít asi nebudem, ale rádi bysme něco navštívily 😀 Dík za tipy

dzej
autor
26. čer 2011

ahoj holky,
my ted přišli z oslavy narozenin babičky a jsem přecpaná a přepitá uff 😝
@cerstvamama Moni no v tom černým tričku pupík není vidět vůbec.

@cori Jani, tak to bylo fajn u vás a nezmokli jste? A dala sis taky vínko? Už nekojíš, ne?
S tím Brnem, záleží kolik máte času. Hezky je spravená ZOO. Ale tolik asi času nemáte. To technický muzeum, já nevím, jsem netechnickej typ, takže jsem tam nebyla, ale slyšela jsem ,že tam děti chodí, mají tam pro ně spoustu zajímavostí. Ale nevím, jestli to není spíš pro kluky. V centru je spoustu heren, např. nová je ted na Dvořákové ulici. Nebo můžete na Špilberk, po cestě je hřiště. Jinak mě v centru nic moc nenapadá, já jezdím spíš mimo centrum. Ale ted mě napadlo, když pojedete šalinou č. 12 nebo 13 směr technický muzeum, tak u koupaliště Dobrovského je Fun park, to je pro děti moc prima http://www.funparkbrno.cz/ a kdyby sprchlo, tak je tam pár atrakcí i pod střechou. Hned vedle v restauraci se dobře najíte 😉 Kdy se sem chystáte? Já bych se klidně přidala... 😵

muminek
27. čer 2011

Ahoj holky, @dzej to máš pravdu fuj na jídlo neříkám doma ho jen chválími to co nemám ráda nechci Martínkovi nic znechtit. Ale stejně bych ji nejedla 😖 😖 😖 😖
@cerstvamama mě ty fotky nejdou otevřít jak to????

muminek
27. čer 2011

@cerstvamama Moni moc krásný

cerstvamama
27. čer 2011

@muminek dík 🙂

dzej
autor
27. čer 2011

ahoj holky 🙂
jak se máte?? Chtěla jsem se zeptat, nestěžují si vaše děti někdy, když dlouho sedí (u nás jen na záchodě nebo když se nese na koňovi), že je bolí ze zadní strany kolínka? Sabince se to stává dost často, tak nevím, jestli je to jen přesezený nebo to značí něco jinýho 😖
Dneska mi došel balíček s letním oblečením pro Sabinku, tak se v tom přehrabuju, je moc hezký 🙂
A volala mi kamoška, že ve čtvrtek jedou do Chorvatska a že jim někdo vypadl, jestli nechci jet se Sabinkou 😀 tak nad tím silně uvažuju. Sice máme jet na Vysočinu, ale s tím by se něco mohlo udělat 😀

cerstvamama
28. čer 2011

Ahoj holky, dneska jsme byly s Adélkou na tříletý prohlídce. Měří metr, váží 14kg. Přednesla tam svou báseň, řekla doktorce, že má v bříšku Matyldu (taky jí to ukázala, vyšpulila na ní pupek) a ještě vyškemrala žvejku. Ta se fakt neztratí 😀
Jani, tenhle problém se u nás neobjevil, takže neporadím. Jedete teda do toho Chorvatska? A kdy je v listopadu ten koncert?