Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

coriven
8. zář 2009

Ahojky,
sajmon, tak co už má kamarádka miminko?
U nás je teď pořád stěhovavo - jak na bitevním poli, do toho je mi zle, bolí mě celý člověk (a to se moc nepředřu, spíš vůbec, až mě to štve, protože jen něco začnu dělat, tak mě začne bolet břicho a to si raděj lehnu...) S Kájou je veselo, asi by velice chtěla pomáhat, takže mnou pečlivě naskládané věci do krabic roztahuje po celém bytě - hrajem bojovku a já furt někde něco hledám 😠 😅 Takže všechno přerovnávám min. dvakrát 😅 už chápu slova - lepší vyhořet než se stěhovat a to ke všemu ze 4 místností do jedné, fakt netuším jak to tam všechno nacpem 😖
Jinak se máme fajn, trošku problémy na stavbě, ale hlavně že sme zdraví 😉

Tak krásný den všem 😵

ivulinda
8. zář 2009

Cori ještě si mi pořád néřekla kam a proč se stěhujete?? 😕

sajmon113
8. zář 2009

No Jani, my taky ještě pořád přemýšlíme s tou přestavbou. Moc se mi do toho nechce, tak jenom sedím a maluju a maluju a zkouším tu naši místnost uspořádat tak abychom měli více místa, ale zároveň i pohodlí. Už mi to leze na palici. Bojujeme s každým cm a Vojtovi přibývají věci a hračky a bohužel o pokojíčku si můžeme nechat jenom zdát. 😠
Kámoška porodila až dneska ráno. Včera večer jí to všechno ustalo, tak jí dali tabletu na spaní a nějaké antibiotika do žíly, ale nevím přesně co to bylo. A když začala kolem půl 11 v noci usínat začalo to znova, ale už pořádně. Do rána se otevřela, ale trvalo to dlouho, byla unavená a když došlo na samotný porod, nemohla pořádně tlačit a ani to moc nešlo, má úzkou pánev, tak jí dr. netrápil a vzal jí císařem. Je to kluk jako buk, jmenuje se Filípek a Vojta kamaráda 🙂 . Zítra se půjdeme na ně kouknout tak se těším!!! Na malé mimi, a možná to navnadí i manžela 😎 .
Jo a Jani ještě ti přeju aby ty nevolnosti co nejdříve ustaly a aby přestěhování dopadlo co nejlíp, nic se neztratilo a hlavně ať už to je za tebou. 😉

coriven
8. zář 2009

Ivul, my se stěhujeme k rodičům - prodali sme byt a stavíme dům, takže než dostavíme tak budem u našich, holt na stavbě musíme máknout 😅
Simčo a vy bydlíte v domečku? A kolik prostoru máte pro sebe, jste tam i s rodiči - jestli si dobře pamatuju... Máte jen jeden pokoj? Si to zatím nedovedu představit, jak se do jednoho pokoje vměstnáme, no bude to veselííí 😀 , ale už se všecí těší, jak konečně zvládnou návštěvy, co si dlouho plánovali - takže asi pořád budem někde v trapu 😀

sajmon113
8. zář 2009

Jo bydlíme v domečku, máme dole jeden pokoj zhruba 20 metrů čtverečních a máme ho zařízený jako obývák s kuchyňským koutem a v patře máme ložnici s koupelnou, není nejmenší, ale je to podkrovní pokoj tudíž je to hodně neústavné, žádné velké skříně, spíše jenom komody a do toho se moc nevejde. Teda vejde, ale je to hrozně nepřehledné. Každopádně co je super, že z pokoje dole vyjdeme na terasu a po třech schůdcích sejdeme na posezení a kousek je bazén. Navíc je z jižní strany, takže tam máme sluníčko celý den. To byl taky důvod proč jsme si nezařídili celé bydlení nahoře, manžel se s terasou nechtěl rozloučit. Do budoucna přemýšlíme spíš o přistavení ještě jedné místnosti dole. Ale to je opravdu daleká budoucnost 😠 . No a jak věci přibývají, místa ubývá. A teď přemýšlíme, vyměnit kuchyňský kout s obývací částí, takže novou vodu, odpady a elektriku. Jsou to malé věci ale bordelu hodně. 😒 😠

ivulinda
11. zář 2009

Cori my se taky stěhujem na barák,a docela často to tady píšu ,že makáme a makáme 😖 ale bude to stát za to...ve svém,svůj klid...Můžu se zeptat za kolik jste ho prodaly?jestli to nechceš říkat tak nemusíš a nebo mi to napiš do IP,ale nemusíš!!!

ivulinda
11. zář 2009

sajmon s tím bordelem mi to mluv.Elektřinu zrovna děláme v celém domečku a odpady a voda už jsou naštěstí hotové...My máme tu výhodu,že jsme zatím na bytě a dům předěláváme,přece jenom je to po starších prarodičích mého manžela takže je to třeba 😖 Ale kupujeme všechno nové takže to budeme mít hezkéééé 😀

sajmon113
12. zář 2009

Jo Ivi to je fakt výhoda, že jste na bytě a chodíte předělávat, ale je zase pravda, že když jsi v tom bordelu víc se s tím člověk spěchá, aby to bylo co nejdříve v cajku 😉 Chtěli jsme dneska jet vybírat obklad kolem linky, ale malý dneska má zase nějakou kňouravou náladu a dlouho spal odpoledne, tak pojedeme asi zítra. Takže jsme se tedy rozhodli pro předělávku 😕

dzej
autor
13. zář 2009

ahoj holky 😵 tak já hlásím návrat ☹ vůbec se nám nechtělo 😢 byla to naprosto úžasná dovča. Sabince se všechno hrozně líbilo a byla celou dovču strašně hodná. Letadlo zvládla na 1. A u nás rozhodně neplatí, že dítěti trvá než se aklimatizuje. My dojeli tam a ona vlezla hned do moře a ted jsme dojeli dom a ona hned do svých hraček jako by se nic nedělo 😀 dneska se pokusím udělat album.
Co vy, jak jste se tu měli? Koukám, že tu proběhly nějaký nemoci, tak doufám, že už jste lepší.
Nás ještě čekají 2 víkendy v jeseníkách a pak už začne vyklízení, papírování a bourání domku takže se přes zimu nudit nebudem. Na jaře chcem začít dělat na novým.

dzej
autor
13. zář 2009
zoubek
13. zář 2009

Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, musím to napravit... 😉
Jani, vítám vás doma. Vše jste zvládli na jedničku. Cestu máte za sebou a v pořádku, to je fajn. Mrkla jsem na fotky, užívali jste si. Moříčko bylo krásné... Fakt závidím 😉 😉 Také jste cestovali, to je super, já si výlety nenechávám u moře nikdy ujít. Koukala jsem, že jste byli v agios nikolaos, to jste byli na výletě na krétě? Na krétě jsme byli, autem jsme si dali výlet do agios. Sabinka to zvládla na jedničku. Jen mi prosím prozraď, jak jste nakonec vyřešili odjezd na letiště z domu? Řešili jsme to tu, tak mě zajímá jak to dopadlo 😀

Jak pokračují naši maličcí marodi ☹ Snad už je líp. Také jsme si užili, celá rodinka. Nejprve to začalo střevní chřipkou, pak se přidalo zvracení a nakonec klasika - chřipka s rýmou. Honzíka mi bylo fakt líto, ale to nejhorší (první den nemoci ) si užila má sestra, jelikož my jsme byli na svatbě sestřenice. Honzík byl na noc na hlídání. Sestra se absolutně nevyspala a navíc to chytla také 😀

Holky, jak jsme řešili to jedno spaní po poledni, tak se mi to povedlo, teda Honzíkovi také 😀 Ustálil se čas. Chodí kolem 12hod a spí cca do 15hod v postýlce - takže paráda. Jídlo jsem také vyřešila. Vůbec není nijak unavený a krásně vydrží. Večer chodí spát ve 20hod a vstává v 7hod. Na to si také nemůžu stěžovat. Jo a mám pro vás překvapení. Honzík od včera chodí sám, úplně sám 😀 Normálně si chodí po bytě jako náměsíčný (ruce ve předu) 😀 Šíleně ho to baví a nás také. Pořád ho chválíme, smějeme se... 😀 Ale ještě stále leze, když už nemůže, tak hupsne na kolenaa je to. Zubů má 12, čekáme až se začnou klubat špičáky.

Musím končit, manža otravuje o notebook. Zatím se mějte a těm co staví své hnízdečko, hodně síly přeji.
Jani - cori. Jak je? Už máš za sebou nějaký UZ,nebo testy? Hodně zdravíčka!!!
Dobrou noc

sajmon113
13. zář 2009

Jani fotky jsou úúúúúžasné!!!! Úplně jsem u nich slintala. 😵 😵 A Sabula je bezkonkurenční, nejvíc se mi líbí jak se láduje tou zmrzkou 😀 . Taky obdivuju jak jí to jde krásně s těmi rukávky, fakt šikulka. Jo a hodně mě překvapilo, jak byl hotel vybavený pro malé děti, to jsem teda čuměla. My byli tenkrát na výletě lodí na Zakyntu právě u toho vraku lodi a tam bylo koupání na otevřeném moři. Pak v té vesničce Agios Nikolaos a to si pamatuju, že jsme se tenkrát nasmáli jelikož tam hned vedle pláže pobíhaly slepice 😀 Jinak si taky myslím, že právě prckové se aklimatizují určitě lépe než my. když mají u sebe mámu a tátu, tak je jim úplně jedno kde jsou.

Zoubek gratuluju k samostatné chůzi. Taky jsme si to nedávno užívali, ale pomalu už to začíná být akční. VOjta je čím dál víc odvážnější, trajdá mezi naším bytem a bytem našich a občas si chce vylézt třeba do patra, takže ho musím pořád hlídat. A ještě se mu něco zalíbilo. Všude za sebou zavírá dveře a kde to jde tak je i zabouchne. Už se zavřel párkrát u našich v koupelně. 😠 😠

cerstvamama
14. zář 2009

Ahoj holky,
neměli jsme net, to je hrůza. Přecházeli jsme v rámci jednoho operátora z jednoho tarifu na druhý a tolik problémů jste neviděli!!! V rámci jedný firmy levá ruka neví co dělá pravá, navíc jejich zaměstnanci jsou dost špatně proškolený, když mi k jedné věci pět lidí řekne pokaždý jiný postup. Až na pošesté to bylo správně. Všechno bych to vyházela. Nakonec se povedlo.

Všechny zprávy o vás jsme přečetla.

dzej
Návraty z dovolený jsou krutý. Obzvlášť když se vracíte do už podzimního počasí.

stavaři
Nás čeká komplet výměna topení a kotle + vyhazov bojlerů, budeme napojení na jeden pro celý dům. Trubky se budou zasekávat do zdi. Ještě se rozhoduje jestli to bude za 14 dní nebo až na jaře. Takže bordel po celém baráku. No, taky se nenudíme.

zoubek
U nás zatím jen opatrná samostatná chůze. Adi jde sama spíš když se zapomene nebo jen když má velkou motivaci. Zato se teď začala pěkně vztekat!!! A taky chce jíst sama, což je děs.

Ve čtvrtek už letíme za tátou, moc se těším. Za půl hodiny jedeme na hexu, snad to proběhne v pohodě. Trochu se bojím po těch reakcích co jste tu popisovaly u vašich prcků.

ivulinda
14. zář 2009

dzej taktě vítám zpět v česku 😎 😀

ivulinda
14. zář 2009

sajmon jj samý bordel a už abychom tam bydlely...fakt se těším do svého a hlavně bude mít Adélka velkou zahradu s svoje místo na hraní a já to co jsem vždycky chtěla.spokojenost a dům 🙂

ivulinda
14. zář 2009

dzej super fotky a moře krásně modrééééé...muselo to být super 😎 co?a co žraloci byly tam??ted jak jsou všude tak se ptám

ivulinda
14. zář 2009

Moni ahojky 🙂 Adélka chce taky už jíst sama a tak jsem jí jednou nechala a dopadlo to katastrofálně 😖 Ten oběd byl všude dokonce i na stěně 😖 HRŮZA 😀 jinak s tím vztekáním je to u nás normálka 😀

dzej
autor
14. zář 2009

Zoubek, Ag.Nikolaos je na Krétě i na Zakynthu, tam jsou dokonce dva 😀 ve fotkách mám oba. Jo ten hotel byl hodně přizpůsobenej pro děti, taky se tam všichni chovali krásně k dětem (personál) a ubytovali nás hned jak jsme dojeli v 7h a opusili jsme pokoj až jsme jeli. To bylo pro mě báječný. Na letiště jsme jeli busem, aby se malá nevzbudila, ale samože se vzbudila jak jsem ji dávala do kočárku a usla až v letadle..tak pro příště víme. Ale cesta byla dobrá, ten bus jel od domu až před halu a byl prázdnej. Díky za optání.
Jinak gratuluju k chození, to je super 🙂
Simčo, my na Navajo jeli autem, lodí to bylo 4hodiny a to by malá asi nevydržela...ale i tak to bylo krásný.
Ivul myslím, že tam žraloci nejsou, aspon jsem je teda neviděla 😀
Dneska jsme byli na cvíčo, celý to tam překopali, menší prostor pro kočárky 😒 ale tak hlavně, že cvíčo je OK.

zoubek
14. zář 2009

Honzík spinká, tak mám časík. Paráda 😀 Děkujeme všem za gratulace k chůzi. Je to malý bojovník, hodně ho to baví. Chodí za mnou jako ocásek 😀 Jen mě stále trápí ty nožičky jak vytáčí ven do stran. Pořád to dělá. Sice už míň,ale stále. Jako chaplin 😢 Příští týden jdeme k dr., musím se zeptat co s tím. Nerada bych, aby mu to zůstalo.

Sajmon, také gratuluji Vojtíškovi, je to šikula a asi živé dítě 😀

Moni, to budete mít v baráku veselo. Je z toho šílený bordel a prach. Mně stačilo, když jsme ještě bydleli v paneláku a dělali nám plastová okna, bordel strašnej. Ať Adušku očkování moc nebolí. Držím pěsti a žádné reakce. My máme očkování naplánované na příští týden (myslím 😀 )

Jani, to jsem fakt nevěděla, že agios N. je úplně všude 😀 Sabinka přece nemohla spinkat, to by neviděla letadlo, nechala si to až do něj 😀

Už přemýšlíte nad Ježíškem? Vůbec nevím, co malému koupit za velký dárek. Máte nějaké nápady? Co budete vybírat? Já fakt nevím... Včera jsme byli s manžou a Honzíkem na dětském hřišti, byla tam jiná maminka s kloučkem, byl stejně starý jako náš Honzík,ale byla jsem z něj vyřízená. Normálně nám řekl ahoj, lítal jako čert, sám vylezl na klouzačku, občas mu i bylo nějaké slůvko rozumět... To jsem teda záviděla. Takového génia nemáme 😀

Taky máte takové bojácné dítko jako my? Nikdo cizí na něj nesmí promluvit, hned začne natahovat na bulení, chytá se mě za nohu, je to hrůza. Nevím, možná je to jen takové období a zase to přejde.

Začala jsem chodit cvičit bodystyling, dnes mě čeká druhá návštěva. Z té první, minulý týden se ještě léčím. Nemohla jsem se druhý den ani hnout 😀 Musím ze sebou něco dělat, už je to potřeba.

Dnes jsme byli dopol. po nákupech. Už mají nové zboží - podzim,zima. To jsou hadříky, člověk by tam nechal celou mateřskou 😀 Koupila jsem Honzíkovi super čepici s kšiltem - kostkovanou a k tomu prošívanou vestu, vypadá to super.

Mějte se.

dzej
autor
15. zář 2009

dobré ranko 😉
tak nad Ježíškem jsem ještě nepřemýšlela, ale Mikuláš už mě napadl 😀 My máme hraček hrozně moc takže budu volit asi něco jinýho...možná houpačku na novou zahradu 😀
Sabula bojácná není vůbec, spíš naopak, na každýho mluví, usmívá se. Na chlapy se teda pěkně stydí, když na ni někdo promluví tak udělá ten svůj stydlivej ksichtík, ale za 5minut je z ní čertík. Určo se na ty nožky s dr. podívejte. Já to pozorovala a můžu říct, že už malá chodí normálně..asi díky kotníčkovým pevným botům.
Každý dítě je jiný, jedno mluví, druhý lítá, třetí je hodný...všechhno jednou přijde. 😉
No nebudeš tomu věřit, ale já se včera dívala na ty lekce bodystylingu..jaký to je?? Já chci obnovit power jogu, ale ještě nějakej pohyb k tomu by se hodil. Domá mám kolo, ale to se nedokopu 😖
nějak mě začlo bolet v krku tou změnou teploty ☹ tak snad to bude dobrý. Hezký den holky 😵

ivulinda
15. zář 2009

Ahóójte...tak mi taky Adušce hračky kupovat nebudem,má toho tolik,že si s tím vůbec nehraje,takže jí s manželem chceme koupit a domluvili jsem se na tom společně,že jí koupíme něco na čem bude jezdit,ale sanozřejmě jí budu vést já.viděla jsem to u jedné holčičky a bylo to jako kolo s odrážedlem tak něco takového 😀

dzej
autor
16. zář 2009

Ivul to kolo jsem viděla ve sportisimu a taky nad ním přemýšlíme.Je to vlastně kolo bez šlapátek.Slyšela jsem na to chválu, že se pak děti dobře naučí jezdit na kole.
Holky máte ješte nad dětskou postýlkou kolotoč? Já už ho asi sundám malá nebo i já občas do něho v noci drbnem a on začne hrát.
Jinak jsme doma, malá kašle a měla teplotu a mě pořád bolí v krku ☹ Copak všechny děláte?? A co Janča?? Nevíte jak se jí daří??

ajvi
16. zář 2009

ahoj holky,tak se hlásím po dovolené, sice už jsme od neděle doma, ale manža má ještě dovolenou, tak jsem ani nešla na net. dovolená byla krásná, jezdili jsme po rozhlednách a koukali na tu naši krásnou zem 🙂 .
jani, krásné fotky, mě asi bude zase trvat než je sem dám, jak to musím zmenšovat 😠 .
taky jsme byli s Máťou včera po půlroce zase plavat, no a dneska už máme rýmu 😖 . ach jo, a to jsme měli asi 4 měsíce pokoj. tak snad se nám to zase nerozjede v zánět průdušek. nevím jestli to může být z bazénu (hned druhý den) a nebo z toho počasí. přece jen ve stínu zima a na slunci horko..,.
ježíška jsem teda ještě neřešila, já vždycky až na poslední chvíli. a kolotoč už jsme sbalili dávno, nějak nás rozptylovat před spaním....
brouček tam kňourá, to bude asi dneska noc, vždycky když mu začíná rýma, tak se pořád budí. chjo....chudáček, samotný vím, jak mi to vadí, když svědí nos a blbě se dýchá. snad to nemá z toho bazénu , nerada bych ten kurz zase prodávala, jako minule. a přitom se mu tam tak líbilo, je to rozená kachna 🙂 . tak dobrou, jdu koukat na Hříšnák (i když už jsem si ho pustila na videu už včera)

sajmon113
16. zář 2009

Ahoj holky,
teda vidíte, že to jde, jak jste se zase hezky rozkecaly. 😉
No, my měli dneska první chodící úraz. Už se osmělil a začal chodit rychleji, dokonce i běhat a dneska mu na štěrku ujely nohy a bác. Nic by se nestalo, dopadl na ruce, ale nějak se mu převážila hlava a tak si v tom štěrku vydřel celý obličej. Má odřené čelo, nos, pod nosem a trochu i ret. Vypadá jak náčelník apačů. 🙂 Ale naštěstí je to jenom povrchové, ani moc nebrečel, ale já jsem se vylekala za nás oba. Hlavně jsem se bála aby si nevyrazil nějaký zub, když jsme se s něma tak natrápili. 😨
Zoubek nic nezáviď a hlavně nesrovnávej. Každý je jiný. Třeba zase Honzík umí něco co ten klučina neuměl. Taky jsem to vždycky srovnávala a pak mě to štvalo, třeba když po něm dr. chtěla v 8 měsících paci paci a papa a Vojta to sice uměl, ale nedělal nic napovel, takže jí to neukázal. Jsem si tam tenkrát připadala nemožná. Ale když jsem jí řekla v 10 měsících, že neleze, ale rovnou chodí tak zase chválila. Takže tak. 😎 Nad ježíškem jsme už trochu přemýšleli, taky to nebudeme přehánět, už toho má hodně, a toho místa na ty hračky je fakt málo. Ale chceme ten hrací koberec, aby si na tom mohl jezdit autíčkama, a taky nebude muset v zimě sedět na studené plovoučce. Pak se mi taky líbí takové ty miniautodráhy, nebo nevím jak to nazvat. Není to na baterky, je to spíš taková klouzačka pro autíčko, nahoře se ho pustí a ono jede jakoby spirálou dolů. Nebo prostě něco v tom smyslu. Baví ho teď všelijaké skládačky, větší dřevěné puzzle, vkládačky atd. A tatínka taky, tak si to budou pak půjčovat 😵 Jinak Vojta bojácný není, ale chvilku mu trvá než se rozkouká, trošku se zpočátku stydí a pak už je to v poho.
Jani my jsme kolotoč sundali už hrozně dávno, jakmile totiž na něj VOjta dosáhnul, začal za něj tahat a párkát ho i sundal, neměl ještě ani půl roku. Už je zase hezky zabalený v krabici 😎 . Co krk? už je to lepší? A co Sabinka? Snad se z toho brzy dostanete.
Ivi tak super, že jste si dovolenou užili. To počasí je teď fakt na pytel, taky nevím co mám Vojtovi oblíkat. Na slunku bylo dneska vedro, jenže jsme šli sbírat švestky do stínu a tam zase byla zima. Jinak sbírání švestek je teď jeho nejoblíbenější činnost. Především proto, že to dělá pro dědu. 😀 Každopádně držím palečky, aby to nebylo nic vážného a mohli jste si užít bazén.

ivulinda
17. zář 2009

Jani to přesně chceme koupit malé...mě se to moc líbilo tak sem to řekla manžovi a ten souhlasil,takže jí koupíme to kolo 🙂

ivulinda
17. zář 2009

sajmon já taky srovnávala naši Adélka s jinými dětmi a taky jsem pak byl aneštastná...Třeba to,že Ada má někdy dny kdy je tak protivná,že se to s ní nedá vydržet a já si pak řeknu,že neteř když byla v jejím věku byla hodnější nebo i od kamarádek děti byly hodnější.ale jinak nesrovnávám nená to cenu.Každá matka musí vědět,každé dítě je jiné a s toho vztekání sad vyroste...Ale zade si říkám,že je lepší aby byla zlobivá než nemocná a aspoň o ní vím,když zlobí 😀

ivulinda
17. zář 2009

sajmon chudáček Vojtíšek asi musel hodně plakat co??Vím jak brečí Aduška jak spadne a odře si kolínka a někdy to nejde ani vidět,že má něco odřeného a je to brek jako by jí na nože braly a po půl minutě je to ten filmový pláč 😀 takže herecký výkon na oskara 😀 ...Taky jsme tak jednou brady odřely a nejhorší bylo jak měla na čele bouly jako nekterinku,ale fakt nekecám a to spadla na chodníku a hlavou do toho a já nevěděla co mám dělat,taky tehdy plakala,ale měla to fakt nodročervené,ale za týden jako by nic neměla!!

dzej
autor
17. zář 2009

Přeji pěkný den, i když deštivý 😵
Vojtíškovi posíláme pofoukání na bolístku ať je to brzo dobrý. Než se ožení, tak se to zahojí 😀
Ivi, a ty nemáš album na rajčeti nebo na galerii? Tam fotky zmenšovat nemusíš a je to rychlejší 😉 A ty nemůžeš to plavání omluvit a dochodit to až budete fit? My máme na náhrady rok, budu ještě čerpat z lonska co jsme byly nemocný. 😉
Dobrej nápad ten hrací koberec 😀
Ivul, tak super, vyzkoušejte to kolo a pak řekni, my ho kdyžtak koupíme taky.
No mě už v krku nebolí, ale mám rýmu a kašel a Sabula kašle a dneska má trochu teplotu chjo 😢
Já jdu ted rychle kouknout na Zoufalky dokud malá spí, a dneska začínají i v televizi 😀 Hříšňák jsem včera sledovala taky 😢

ajvi
17. zář 2009

Jani, já jsem hrozná kafka - album na rajčeti si zakládám už asi rok a ještě jsem ho nezaložila 😖
plavání omluvit jde, jen se bojím aby to nebylo po každé účasti. i když já se pořád uklidnuju, že rýma nepřijde ze dne na den, že to chvilku trvá než to tělo přemůže a že to teda z plavča není.
jo a hrací koberec taky plánujeme do pokojíku (zatím je tam lino a vlastně to ani není pokojík) teď na podzim ho chceme malému zařídit

sajmon113
17. zář 2009

Ivi právě, že moc nebrečel. Takže buďto je statečný, nebo to spíš bylo fakt jenom takové povrchové odření. Je zatížený na foukání na bolístku. Tak jsme to hodně foukali a za chvilku byl klid a zase běhal. Dneska mi zase žuchnul ze sedačky. Gajdoval, tak mu říkám prosím tě Vojto slez, nebo spadneš, ještě jsem to ani nedořekla a ležel na zemi 😠 😠 Jsem si právě dneska po tom pádu vzpoměla na kámošku a jejího malého Filípka, když jsem ho viděla v té porodnici, tak jsem vážně ani nemohla uvěřit, že ten náš rošťák byl taky tak maličký. To byla pohoda. Jenom ležel, nebo spal 😀 . Ale na druhou stranu nic bych nechtěla vracet. Je dobře, že jsme tam kde jsme. A taky jak jsi psala, radši, že je rošťák, než by byl nemocný.
Jani léčte se a Sabulce taky posíláme pofoukání na čelíčko, ať jste co nejdřív fit. Jo a co je to za kolo, o kterém jste se tady bavily, nemáte nějaký odkaz?
No nic, Vojta spí, oběd mám tak musím jít žehlit 😝 😝