Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

cerstvamama
23. únor 2010

jaja
To je teda drsná matka. Nemá nějaký poporodní psychicko-hormonální problém? Pamatuju se, jak jsem kojila Adi po dvou hodinách a ona hned po kojení strašně plakala. Pak jsme zjistili, že nemám dost mlíka, tak jsem začala dokrmovat a byl klid. Neumím si představit, že bych ten šílený srdcervoucí pláč měla poslouchat šest hodin!!!

Jani
dneska na mě byli doma hodní, Adi po obědě spala skoro dvě hodiny, takže já taky. Pak si jí vzal manžel do práce a já spala dál. Vypila jsem Coldrex, dala si Oscillo a je mi trochu líp. Rozhodně už se cítím silnější, odpoledne kdyby na mě někdo foukl tak upadnu 😒 Teď mi manža oloupal pomelo, prý je tam několikanásobně víc vitamínu C než v ostatních citrusových plodech, tak se dopuju.

Pěkný večer všem.

cerstvamama
23. únor 2010

Co to je Keby bolo keby??? Na jakém programu to běží?

dzej
autor
23. únor 2010

Leni...dobrej seriál, že?? Akorát teda nechtěla bych to zažít 😀 Moni, ted je to na Barandově v 21h v pondělí..jinak na netu v archivu televize JOJ.
Leni a jak se máte?? Co Kubík? A co ty, je líp, když svítí sluníčko??
No jasně, já taky kojila co 2hodky, ale když chtěla dřív, tak prostě dostala....
Pomelo mám ráda..a manža je hodnej 😉 takhle budeš zdravá hned

lenkavano
23. únor 2010

dzej ale ono se to jmenuje Nikdy neříkej nikdy a Keby bolo keby je ta písnička ,ale já to taky pořád říkám obráceně 😀
jinak dnes nám dorazil tatka a svítilo sluníčko tak je veselo 😉 a Kubík má ted prázdniny,tak se užíváme 😵

dzej
autor
23. únor 2010

Jo vlastně Leni máš pravdu...ono v originále je to Keby bylo keby a v česku je to Nikdy neříkej nikdy 😀 😀
Každopádně čas sedí 😀
Tak to je super Leni 😉 v Brně jsou prázniny příští týden, tak radši zdrhneme na hory 😝

lenkavano
23. únor 2010

Bob je měl minulý týden a od osmého.března je má Klárka,tak se aspon prostřídají.ale Klárka doma nebude ,pojede k mýmu bráchovi do Kutné Hory 😉

dzej
autor
23. únor 2010

Leni a jak to, že je mají každý jinak? To je přece po krajích, ne??

cerstvamama
23. únor 2010

Aha, tak to vůbec neznám. Barrandov tu nechytáme, ani Novu. Jen ČTčka a Primu. S tím si musím vystačit. Jdu si lehnout, ale možná na vás ještě mrknu.

lenkavano
23. únor 2010

Jani Klárka má školu v okrese Nymburk jak jsme se přestěhovali,Bob v okrese Jičín a Kubík v okrese Trutnov 😉
Moni at ti je brzy líp 😉

dzej
autor
23. únor 2010

Moni tak na to koukni na netu na www.joj.sk v archivu seriálů...je to něco jako Přešlapy, ale myslím, že lepší 😉 ale je to klasika..o vztazích, nevěře atd...

Leni vy jste obsadili tolik okresů?? 😀 😀

lenkavano
23. únor 2010

Jani no jsme početná rodinka 😀 😀 😀 😀

muminek
24. únor 2010

Jani dzej vy jedete na hory tuto sobotu????My jedem v úterý jmenuje se to Benecko tak to budem pár km od sebe nedáme srazík. 😎 na sjezdovce 😀

cori
24. únor 2010

Teda holky, vy furt děláte chutě s tím lyžováním 😀
Taky máte dneska tak kráásně sluníčkovo?
My včera byli u dr. a vše je v pořádku, takže se můžu vrátít k aktivitám a nemusím už ležeeeet 😀 I když člvoěk by si na to za chvilku zvykl, že hi 😀 no nakonec budu ještě přenášet, zase pojídám čokoládu, tak to bude asi i pěkný macek 😀

Jak si užíváte pomalu přicházejícího jarního počasí?
Jani a neboj, smsku písnu at to můžeš dát tady holkám vědět 😉

cerstvamama
24. únor 2010

Ahoj všem, u nás je dneska pod mrakem. Chystáme se do parku, snad nezmokneme. Jani, nepiš pořád o tý čokoládě. Děláš mi chutě a my doma zase žádnou nemáme. Už se blížíš do finiše, to ti přeju. Hlavně ať je všechno v pořádku a budeme se těšit až nám dáš přes Janču vědět, že je malej na světě.
Včerejšek jsem si protrpěla a dnes už jsem docela ok. Nakonec se z toho vyvrbily střevní potíže, podezírám ten tatarák. Jedlo nás ho sice víc a nikdo si nestěžoval, ale já se jím cpala opravdu hodně 😒
Taky vám děti kolem 2. roku začaly míň jíst? Adi teď nějak nechává jídlo. I když je fakt, že pořád něco bufetí od nás, pořád chce ochutnávat co zrovna máme my. A taky mi začala trochu víc vyžadovat spánek po obědě, což je skvělý 😉

ajvi
24. únor 2010

Moni, tak to ti závidím s tím spaním....mě teda Matýsek teď taky spí, ale to co tomu předchází je opět mazec. minulý týden usínal v pohodě v kočárku. v pondělí jsem ho zkusila dát do postýlky a docela v poho, včera horší a dneska to byla hrůza. strašnej řev,ale strašnej (já takhle slyšet řvát cizí dítě, tak si budu myslet, že mu ubližujou). když za ním chodím nebo jsem u něj, tak by vydržel řvát snad furt, když ho tam nechám, tak za pět minut spí a vydrží spát i dvě hodiny.....tak já nevím - trápí mě to. každej den s ním nemám sílu ještě v poledne cajdat hodinu venku, aby spal v kočárku, když jsme venku celé dopoledne, aby se taky prošel.
no nic -potřebovala jsem si postěžovat a trochu to ze sebe dostat.
s tím jídlem to máme tak na střídačku - někdy žrout a někdy nežravka.

lenkavano
24. únor 2010

ahoj holky 😉 máme krásně a chystáme se ven 😉
a máme nové fotky v albu tak jukněte když budete chtít.

dzej
autor
24. únor 2010

ahoj holky,
Jani tak to je fajn,že je vše v pořádku 😉 Ale stejně odpočívej, dokud to jde 😀
Evi my jedeme do hotelu Adam.... no můžem se domluvit..jedete s Martínkem? My chceme jet do aquaparku jeden den..tak se můžem domluvit..nás tam bude víc, ale to neva 😉
Moni...no ten tatarák to může klidně být 😒 pokud jsi ho měla hodně a po dlouhé době...
Leni hned jdu kouknout na fotečky

dzej
autor
24. únor 2010

Leni krásný fotečky a krásnej dort 😉 hned bych si dala 😀

dzej
autor
24. únor 2010

Ivi a nemáte u té postýlky něco novýho? čeho by se mohl bát nebo by ho mohlo rušit? A jak je to v noci?

jajabmw
24. únor 2010

Leni krásný fotečky!!! Dortík ňamy ňamy, taky bych si dala říct. Jo a jak to vlastně dopadlo s Kubíkem? Co ta učitelka?

ajvi
24. únor 2010

Jani, myslím, že prostředím to nebude, dělal to v ložnici i teď co je v pokojíčku. v noci je to v pohodě, večer někdy usne hned, někdy taky nechce, ale takhle nevyvádí. noci jsou naprosto v poho, občas k němu musím, ale jen pohladím a zase spinká. většinou prospí celou noc.
asi to budeme muset přečkat,ale je to náročné poslouchat svoje dítě takhle řičet ☹ . když ho ale spát nedám tak je od šesti večer hotovej...

cerstvamama
24. únor 2010

ajvi
Toho jsem se právě bála, že mi bude Adí chtít usínat jen v kočáře, tak jsem jí poměrně brzy nechávala spát v postýlce. Teda dopo v kočáře venku, odpo postel. Takže si zvykla už jako malá a teď se tam i těší, vezme svoje dva plyšový psy a jde. Taky má občas dny, že nechce usnout, ale jsem nekompromisní a nevyndám jí, napít jí dám jen jednou /pak už si zpravidla vymejšlí/. Většinou když už si myslím, že to vzdám, tak usne 😀 To že ti pět minut před usnutím pláče bych si nějak nebrala, je to možná tím přechodem z kočárku do postýlky. Až to bude zajetý tak se to třeba urovná.

dzej
asi to byl ten tatar, uz je to dobry. Hlavne jsem rada, ze nejsem marod, ze to rychle preslo.

Holky, zitra tu budu mit poprve pani na hlidani Adelky, mam vecer nejakou akci, manzel tu neni tak to bude premiera. Jestli se Adi nevzbudi tak to bude v pohode, jestli jo a pozna, ze u ni nejsem ja, to bude barak vzhuru nohama 😕 Nastesti se to kona jen necelych 10 minut od domu, takze v pripade nouze jsem tu cobydup.

ajvi
24. únor 2010

Moni, mě Máťa spal v postýlce od 1 roku úplně bez problémů. teď jsme zkusili kočár, protože po asi 14 "rádění" před spaním nespal nakonec přes den vůbec, kočár zabral, tak jsem znova zkusila postýlku, ale opakuje se to co před tím. musím to holt nějak vydržet, doufám, že na jaře až bude víc lítat venku, bude usínat únavou ještě před postýlkou.

cerstvamama
24. únor 2010

Jo taak. Třeba se to změní. Všimla jsem si, že jediná jistota u Adélky je v tom, že co je dneska tak, může být zítra úplně jinak 😉 My právě teď občas jdeme ven už dopoledne, třeba jen na malý nákup, tak potom pěkně spí. Dřív jsme chodily jenom v to odpoledne.

Leni, moc pěkný fotky. Dort slavil úspěch, jak je vidět 😉

Džungle rtěnek pokračuje, dnes začíná druhá série. Takže planý poplach!!

muminek
25. únor 2010

Dobré ráno
moni tak to je dobře že je ti líp to je fakt být nemocná a hlídat dítě tak to je opruz kór ještě když chlap není doma.

muminek
25. únor 2010

Jani Dzej nás jede taky víc a kam se chystáte do aqaparku. 😎 Já se chci jet taky vykoupat za ten týden aby byla nějaká změna ná furt sních.

jajabmw
25. únor 2010

Ahojky holky, přeji hezké ráno a klidný den. Tady je zatím zataženo, ale snad se to vyčasí. Moni včera jsem zajásala Džungle nám pokračuje 😀 . Holky to jsou teď noci jak Martovi rostou zuby, to je děs to vám povím 🙄 .

muminek
25. únor 2010

Jaji tak to našemu Martínkovi zuby nerostou ale je to hrůza taky.

cerstvamama
25. únor 2010

Ahoj holky, všechny vás zdravím. Adi šla právě spát, jupí. Dneska máme hnusně, ale je to fuk, jedeme ke kamarádce domů hrát si. Džungle byla včera drsná, co?

muminek
25. únor 2010

Moni tak to máš dobrý že malá spí my byli venku malej furt trtá do sněhu. Asi půjdem zalehnout oba dneska jdu odpoledne na brigádu tak abych byla odpočatá. 🙂