Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

vervit
6. srp 2010

@dzej - tak do takove restaurace bych rada sla, miluju ryby, zapotis se, ale jak jsi ve vode, tak to nevnimas 😀

muminek
6. srp 2010

@vervit pilátes je mazec chodím asi rok a paní mě chválí ale je to náročný čím dál víc ona totiž přidává a nejhorší je to dýchání ono u toho dýcháš hrudí do boku a né do břicha.
Jsmě úplně zblbla já myslela že ti přišli hole na golf a tobě přišel kočárek. Já furt toužím to zkusit ale nějak nemám k sobě nekoho dko by se přidal.

muminek
6. srp 2010

@dzej Jani já myslela 3dny horečka a pak vyráška.

muminek
6. srp 2010

http://www.gazel.cz/userfiles/image/produkty/po...
Tak postel bude asi tahle kůli málo místa. Snad se mě to povede vložit 😝

vervit
6. srp 2010

@muminek - ta je pekna, v te drevene barve se my libi, jojo kocarek, tak na golf jsem si jeste netroufla, snad jen ten mimi golf 😀 , ten jsme hravali na dovolenych)) , ja prave na to dvdcko pilates koukala a nemohla jsem uverit, jake tam dela kousky, to si rikam, ze to nikdy neudelam, ale trenink a snad by se povedlo, no asi ho doma vyzkousim, uvidime a na to dychani ,tam prave upozornuje.

muminek
6. srp 2010

@vervit minigolf je pro děti to chce pořádný hřiště. Já potom moc toužím třeba se někdy dočkám. 😀 Já to sleduju i v telce jen mě mrzí že je to tak pozdě asi malá sledovanost. ☹

vervit
6. srp 2010

@muminek - tak to je jasny , ze to chce poradne hriste, kdyby se ta prilezitost naskytla, tak bych se tomu nebranila, moje kamaradka v cr hraje golf a moc se ji libi, tak tam mozna nekdy s ni zajdu))))..

muminek
6. srp 2010

Jo pilátes je podleně na živo lepší aspoň si víc hlídáš postoj.
Postel určo dřevěnou

cori
6. srp 2010

@muminek a postel jak velká - klasika nebo zkrácená? vypadá dobře,jen škoda, že nemá úlůložné prostory

JInak zdravím při pátku, my dneska byli v |Ikee a teda tam bylo lidí 😝 a nakonec sme stejně nesehnali to, co jsme scháněli, škoda.

muminek
6. srp 2010

@cori ta postel je normální velikost je to jediný tip co nám tam bude pasovat. Úložnej prostor omrzím hlavně když bude za rozumnou cenu. 😀

dzej
autor
6. srp 2010

ahoj holky 😵

@muminek postel je dobrá,,, a v ten úložnák můžete dokoupit..nějakej univerzální 😉 Ale teda upřimně, ta Jančina resp. Kájky u mě vede 😀 🤐
@vervit jj já vím z těch dovolených, že aqua je makačka... 😀 ale co by člověk neudělal pro krásu a žrádlo, že 😀 já cvičit musím, protože jsem žrout, takže abych to nějak vykompenzovala a nebyla kulička 😀 Koukám, že taky nejste vzití, že píšeš o příteli 😀 my taky ne 🙂
@cori Jani a byli jste kouknout i na tu postýlku?
ted už v tom mám chaos a nevím, jestli jsem přála Jaji hezkou dovču..takže pro jistotu ještě jednou...MOC si to užijte, šťastnou cestu a krásný počasí přeju 😵

jajabmw
6. srp 2010

Tak holky vrcholí přípravy a samozřejmě i nervozita 😀 😀 . Ale bábovka je upečená, aniž by se připálila a to je to hlavní. Mějte se tu všechny moc hezky a za týden a kousek se ozvu. Pa pa pa

dzej
autor
6. srp 2010

@jajabmw Jaji, tak si to moc užijte a těšíme se na fotky!!!!!!!

jajabmw
6. srp 2010

Moc moc díky 🙂 🙂 . Jo a muminku, jukni na caravan24, prodávají se tu starší karavany a dají se tam sehnat super rady. páááá

muminek
7. srp 2010

Jani @dzej to mě se ta postel pro kájku taky líbí víc jenže my to máme špatný z prostorem. Tak že jsem ráda že jsem sehnala tuhle. Martínek si už včera stěhoval hračky do pokojíčku a to ještě nemá ani vymalováno 😀 tak jsme se s Tonden tomu strašně smáli. A chtěl tam i spát.

cerstvamama
7. srp 2010

Ahoj holky, zdravim z Prahy. Nejak nestiham docitat, snad to dozenu 😉 @dzej Co Sabulka, jeste ma horecky? Preju hezkou nedeli a doufam, ze nikdo nejste pod vodou.

vervit
8. srp 2010

Ahoj holky, tak jak jste stravily sobotni den, my jsme byly jak jsem psala v aqua parku, malej se pekne vyradil a pak vecir tatka hlidal a my jsme s holkama sli na jedno a byla noc a ja padla za vlast 😀 , neskutecne rychle ten den utekl. 😎
@dzej - jojo nejsme vzati, ale to je to posledni co by nas nejak zajimalo, je to pro nas jen papir a hlavni je ted prcek a pak az se vratime do CR chceme peknou svatba a uzit si ji a a hlavne uz zustat doma ne se hned zase vracet do IR a hlavne u zarizovani chceme byt a ne ji zarizovat na dalku , jsme spolu 13 let a hlavni je, ze vime, ze k sobe patrime i bez papiru 😀
@muminek - no koukam ,ze se Martinek nemuze dockat svojeho pokojicku, to vis, deti jsou nadsene, kdyz vi ,ze budou mit svoje detske kralovstvi 😵 . A uz tam spinkal?? My uz taky ted zaciname realizovat maleho pokoj v CR 😎 a kuchyn a loznici, proto bych chtela jeste jednou letos letet domu, neco zaridit atd, ale jinak mam super tchyni, ktera je blazen do staveni, predelani a vse co se tyka baraku, tak hodne pomuze a ji to bavi 😉
@cerstvamama - vitej zpatky v cechach, urcite utahana, po takovem cestovani, tak se pak tesim na nejakou tu fotku 😉
@dzej - a vy kdy vyrazite na chalupu? nebo uz jsi na cestach?

dzej
autor
8. srp 2010

ahoj holky 😵
Moni, tak vítej doma...jaký byl let? A co Adélka, poznala vás 🙂 Těšíme se na fotky.
Evi to je super, že se Martínek těší do pokojíčku. Sabince se to taky už blíží, tak jsem zvědavá jak se bude tvářit ona.
Verčo, jasně...já to tak taky vidím...pokud se mají dva rádi, není potřeba papír. Dneska je to už normální, že se každej jmenuje jinak 😉 A vy když jezdíte sem, tak kde bydlíte? Máte svoje nebo jste u babičky?
My jsme ted dojeli z Vysočiny a ráno se chystám s malou do Jeseníků, dámská jízda (tedy mezi dětma budou i kluci) ale jen maminky bez tatínků. Už se těším na houby a borůvky a večerní dýchánky 😀 Je tam wifi, takže budu na vás nakukovat 😉

cerstvamama
9. srp 2010

@dzej Adélka se s náma zpočátku vůbec nechtěla bavit. Chtěla nosit v náručí, ale nemluvila. A celý den mě oslovovala Moniko, až v neděli mi začala zase říkat mami :D Let byl docela v pohodě, měli jsme hodinu a půl zpoždění při odletu, ale hodně jsme to nahnali. A trochu to házelo, byly bouřky. Dámskou jízdu bych taky brala 😉
@vervit Verča? To jsem někde přehlídla ;) Já jsem Monika. A kde v Čechách bydlíte? V mládí jsem pracovala chvíli v Londýně a docela bych si tam život uměla představit. Máte dobrý, že tam jsou i rodiče a tak máte nějaký zázemí.
Fotky posílám do soukromých vzkazů.

vervit
9. srp 2010

Preji holky krasne pondelni dopoledne, u nas je hezky.
@cerstvamama - no uz jsem koukla na fotky, hezke, pekne jste si to uzily, jak dlouho jste tak cestovaly? Tak v Londyne bych si taky zivot dokazala predstavit, ale v Irsku ne. Jo je to dobry tady mit rodinu, i kdyz ne celou 😀 , bratr je v Nemecku a druhej dedecek s babickou v cr, nejdriv jsme tady byly spolu s pritelem a pak sem priletela mamka a pak i tatka 😉 . Tak koukam,ze Adelka z toho byla nejak prepadla, hlavne ze uz je vse ok a jinak k tomu letu, ja se vzdycky, kdyz letime modlim aby nebyla bourka, to musi byt hnusny pocit a hlavne obavy 🤐

cerstvamama
9. srp 2010

@vervit Jsem z Prahy, momentálně žijeme napůl tady a napůl v Bukurešti kde manžel pracuje. Cestovali jsme nějakých 18 dní. Tenhle let byl ještě dobrý, jednou jsem zažila takový turbulence, že jsem si málem vyrazila zuby o Adélčinu hlavu, protože se letadlo propadlo o několik metrů. To jsem se tehdy poprvé bála v letadle 🙂
@dzej Jani, jak to vidíš s tím výletem?

vervit
9. srp 2010

@cerstvamama - tak to muso byt hrozny, mam z toho husinu 😀 , no nevim nevim,zdabych po takovem zazitku vlezla jeste do letadla. Tak to jste porad na cestach.

muminek
9. srp 2010

Ahoj hplky, Moni vítej doma
Tak jsem dneska předala obchod a už jsem zase doma. Záčínám balit v sobotu jedem do Chorvatska tak jsem zvědavá jak to půjde.
Mám to ho strašně moc.
Né Martínek v pokoji ještě nespal nemá na čem hlavně teď ta postel včera tady byl malíř tak nám asi příští týden jak budem pryč vymaluje tak už se těším 😀

vervit
9. srp 2010

@muminek - Evi,tak ty nas opustis 😉 , to je super,poradne si to urcite uzijete a na jak dlouho jedete? Autem nebo autobusem? Martinek uz se urcite tesi na more 😀 , to moje zlaticko dneska objevil,ze muze stat na miste a dupat, tak dupe a dupe a ma z toho desnou radost 😎

dzej
autor
9. srp 2010

ahoj holky jen zdravim a zas mizim. Dite uz spi tak hura na bar.

cerstvamama
9. srp 2010

@muminek Evi, díky. Užijte si dovču. Zítra vyrážím do Ikey a chci Adélce koupit postel + jí nějak vyzdobit pokojík. Snad bude nadšená jako Martínek a bude tak už konečně chtít spát 😉
@dzej To se někdo máááá!!!

muminek
10. srp 2010

Ahoj Holky tak my jedem až v sobotu včerá jsme byli na nákupu v Brně 3 obchodáky to byl fofr.
Jen mě mrzí že v chorvatsku nebude připojení netu. No snad kapnu na nějakou kavárnu.
@dzej jo na bar i ty jedna 😀 😀 😀 tak jak se tam máte.

dzej
autor
10. srp 2010

ahoj holky. Moni na fotky z ameriky kouknu az doma.diky. Ja ted nenapadne pisu pod dekou,cekam az dite usne abych moh5a opet na bar. Dneska nejak nemuze usnout potvurka. Jinak je tu krasne. Dnes jsme nasbirakji kos hub tak nam kuchar udelal omacku. Mnam. Tak hezky vecer!

muminek
11. srp 2010

Ahoj Jani tak to si užíváte koš hup jsem ještě nenašla. Já mám hlavu v péru lítam od jednoho k druhýmu samý pochůzky.
Balím a ještě dělám na Martínkovím pokojíčku.Už aby to bylo hotoví 😖

cerstvamama
12. srp 2010

Ahoj holky, jak se vsechny mate? Mne dneska vydesilo jak jsem se snazila narvat do dzin co mi pred dovolenou byly volny, takze jdu vecer cvicit a zacnu na sobe makat. Pobyt v zemi hamburgeru se na mne podepsal ☹