Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

dzej
autor
11. dub 2011

@cerstvamama Moni a kam se chystáš tentokrát v 5.měsíci?? 😀 😉

cerstvamama
11. dub 2011

Jesus Christ Superstar 😉

dzej
autor
11. dub 2011

@cerstvamama tak to bude zas kladný vztah k muzikálům 🙂

cerstvamama
11. dub 2011

nebo to bude rocker 😎

dzej
autor
11. dub 2011

jak je dneska u vás Moni? Adélka je ještě ve školce?

jajabmw
11. dub 2011

Ahoj holky. Opera bylá úúúžasnáá 🙂 🙂 🙂 . Nádherný, opravdu moc krásný. No a Národní divadlo taky. Přišlo mi, že jsem jak ve snu 😀 . Jen mě zklamalo oblečení lidí. Já myslela, že když jedu do Národního, tak se ustrojím jako na ples, tak nějak mi to tam přijde slavnostní. No a lidi tam chodí i v riflích a košilích a to si myslím, že se nehodí 😒 . Jo opera se jmenovala Nápoj lásky a vřele doporučuju, bylo to i veselé, takže žádný moc těžký kalibr 😀 . Jo a jeli jsme s manžou, i když mám podezření, že jeho to tak nebralo, ale skrýval to 😅 , abych nebyla zklamaná. Dala jsem mu tip na dárek k narozkám, chtěla bych moc zase do Národního na balet Popelka. Tak uvidíme, jestli nezapomene.
Jinak jsem o víkendu jen relaxovala a učila se slovíčka. Nějak se mi nic jiného nechtělo, jsem poslední dobou nějaká líná 😅 .

muminek
11. dub 2011

Moni ty máš ráda hodně klasiku že??? 😀 Já taky, ale doma bych si to nepustila protože by mě to nenapadlo. 😀
Tak to můžu potvrdit kluci zlobí hodně. 😖 Jsem zvracela do 4 měsíce ☹
Jani tak že by přespání to chce do pracovního procesu 😀 😝 😀

muminek
11. dub 2011

@jajabmw tak hlavně že seti líbilo to oblečení bych asi byla zklamaná taky divadlo beru tak nějak svátečně.

dzej
autor
11. dub 2011

Jani tak to je super, že se ti v divadle líbilo. Slyšela jsem, že se ted chodí v riflích a košilích. Asi do normálního divadla by mi to nevadilo, ale do národního....no nevím...
Evi jj pracovní proces...to bych musela mít školku 😒
Jsem byla dnes u kamošky kadeřnice, tak se cítím dobře 😀 Udělala mi to tmavší, melírů mám jen pár, ale super 😵

cori
11. dub 2011

HOjkdy hoj,

@cerstvamama tak pravda mě Ondřule taky v těhu dost potrápil 😅 , ale ten tak nanejvýš poslouchal můj zpěv, tak snad nebude uplně hudebně mimo 😀
@jajabmw tak to je fajn, že se ti to líbilo, hm a to oblečení vážně škoda, aspoň do Národního by se lidi mohli snažit se vyfiknout ☹
@dzej téda, tak kadeřnice, hod foto to budeš kočka, jak jsi psala o nakupování, tož já dneska taky utrácela 😀 konečně jsem si koupila něco na svatbu (jdeme v květnu), no jenže potřebuju ještě boty 😀 tak zase budu muset asi utrácet, či co 😅

cerstvamama
12. dub 2011

@dzej Včera jsem nějak nestihla odpovědět. Nám se tu teď zatáhlo a jsou přeháňky. Nic moc. Musíme zase trávit odpoledne doma. Jezdím pro Adélku do školky ve 12,30 vašeho času (13,30 našeho).
@jajabmw To teda koukám, v riflích do Národního... I na tom muzikálu Jesus Christ bylo pár lidí ve velké večerní a pár lidí v džínách. Na pohled se to dost tlouklo.
@muminek Občas si ráda pustím klasiku, ale jen takový ty známý a líbivý kousky, určitě nejsem žádný znalec a neposlouchám třeba Bohuslava Martinů nebo tak 🙂 Holky, něco na sebe prásknu, jako dítě jsem hrála na housle 😀 Ale Mozart a spol. se asi obraceli v hrobě 😀
Jinak mě zase až tak špatně není, jen o víkendu a to asi souviselo s tou virozou nebo co to bylo. Občas je mi tak jako divně, nepopsatelně. Nejvíc špatně je mi když mám hlad, do takového stavu nesmím dojít. Pro jistotu se pořád živím, teď zrovna preclíkem 😝

dzej
autor
12. dub 2011

ahoj holky

@cori Jani, pěkná fotka v pasu
@cerstvamama Moni, u nás už se taky pomalu zatahuje, od zítřka hlásí jen 8st a déšť. ☹

dneska jsme byli na prohlídce ve 3letech. Tak Sabinka měří 97cm, váží 15kg. Pěkně spolupracovala. Je zdravá, všechno se vyvíjí jak má. A ted se musím pochlubit 😵 😔 dr ji pochválila, že je nadprůměrně vyspělá, že dobře komunikuje, přemýšlí, hodně věcí zná, poznala obrázky a kladla dr různé otázky 😅 😅 prý spoustu dětí posílá domů s tím, at přijdou znovu za půl roku. Jsem moc ráda, že je taková 😵 a ještě by ji mohli vzít do školky a budu nejšťastnější máma na světe 😀

muminek
12. dub 2011

Ahoj holky, @dzej Jani posílám Sabince velkou gratulaci je to moc šikovná mladá dáma 😀 😀 😀 Ta školka se snad do léta vyřeší.
@cori pěkná fotka
Dnes u nás pošasí na prd jak na Aprýla. Martínek byl dneska ze školkou na keramice a učitelka ho chvalila. 😀 Tak jsem zvědavá co dostanu za dáreček 😀

cori
12. dub 2011

Holky dík 😅

@dzej tak to je Sabinka dobrá, my tam určitě nic neřeknem, ona je teď snád čím dál tím víc větší stydlín před cizíma a doma toho nažvaní :( to je fajn, že se malá neostýchá 😉 a míry teda pěkný, my deme v pátek, ale menší budem určitě 😅

cerstvamama
12. dub 2011

@dzej Taky moc blahopřeju. Ale je to i pochvala pro tebe, cos do Sabinky vložila, to se ti zúročilo. Jsem zvědavá na Adí, u nás je to přesně jak říká Janča cori - jak se sekne, tak z ní nic nedostanou. Hlavně aby tam nezačla rozebírat kdo má pipi a kdo bimbo a jestli velký nebo malý. To je teď u nás téma číslo jedna. Co pak o to, tady nám nerozumějí, ale až se mě zeptá v Praze v tramvaji... 😝

muminek
13. dub 2011

@cerstvamama Moni tos mě pobavila po ránu s malým a velkým bimbem 😀 😀 😀 😀 😀 u nás jsou na programu kdo má velký prsa 😀
Taky jsem zvědavá jak dopadneme my na prohlídce. Jdem 17. května.

cerstvamama
14. dub 2011

@muminek No to víš, ty máš kluka a já holku, každýho zajíma to jeho téma 😀 Kde jste všechny? Měla jsem být teď s holkama na kafi, ale nějak se mi nechce. Hrozně nám tu leje, jsem radši zalezlá doma. Mám strašnou chuť na mekáč, už od včerejška. Dokonce jsem si prohlížela obrázky na jejich webu 😝

cori
14. dub 2011

Ahoj holky,
tak na mě něco leze, už jsem se nějak zmátořila, ale mám bílé mandle, krapet rozlámané tělo 😝 tak přemýšlím jestli jít k dr. nebo to zase léčit paralenem, ale pravda už jsemtoho asi přechodila dost, tak by to už asi i nějaké ATB chtělo 😝
@cerstvamama když tak kukám na tvoji profilovou fotku,netančilas někdy ve folkloru? 😅

cerstvamama
14. dub 2011

@cori Jejda ne, jsem na pohyb střevo 😝 Je to vyříznutá fotka, v originále držím nad sebou Adélku a máme hlavy u sebe 😀 Radši jdi k doktorovi, já se taky prsím jak už jsem tam dlouho nebyla, ale možná to je spíš špatně než dobře, vždycky se samoléčím doma.

muminek
14. dub 2011

@cerstvamama ty máš chutě prohlížet si obrázky to se mě ještě nestalo. 😀 😀 😀
@cori možná to chce fakt už přeléčit pořádně 😖
Já dnes byla nakoupit a za chvíli jedu pro Martínka do školky ani se mě nechce ven jak je tam hnusně. 😖
Čekám na balík objednala jsem Martínkovi 8 tepláků 2 mikyny a triko tak jsem zvědavá jak to bude vypadat. 😀
Dneska už nám přišli daně. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

muminek
14. dub 2011

Jo Moni jsem ti zapoměla napsat že máš termín na moje narozeniny 😀 😀 😀

cerstvamama
14. dub 2011

@muminek No, a jestli to prcek chvíli vydrží tak si dám dárek ke svým narozeninám 😀

muminek
14. dub 2011

To jo 😀 😀
Jdem s Martínkem sázet pšenici na Velikonoce snad mu něco vyroste 😀

muminek
14. dub 2011

tak zaseto je to šikula vůbec jsem mu nemusela pomáhat 😀 😀 😀

cerstvamama
15. dub 2011

Ahoj holky, Adélka je přijatá do školky! Mám hroznou radost, v květnu máme první rodičák 🙂

muminek
15. dub 2011

Adálko gratulujůůůů 😀 😀 😀 😀 😀

dzej
autor
15. dub 2011

ahoj holky,

konečně jsem se za váma dostala. 😵 Nějak ted nebyl vůbec čas, ani ve dne ani večer.

@cerstvamama Moni, gratuluju moc k přijetí do školky!! Určitě se bude Adélce líbit i s českýma dětma 😵
@muminek Evi, pšenice roste tak rychle? To jsem netušila...
@cori Jani, jak je? Máš ATB nebo se samoléčíš?

já už příště samoléčbu vynechám, skočím si k dr pro léky. Já už ted zas asi 3týdny kašlu, jeden den už to vypadá dobře a další den zas kašlu jak tuberák.Přes den skoro vůbec, ale noci..ty jsou strašný. 😖
Sabinka je naštestí dobrá.A na školku jsem se vykašlala...možná si budete o mně myslet, že jsem cvok. Ale já se prostě můžu vykašlat na to, někde se doprošovat aby mi vzali dítě. Nebo někomu cpát úplatky. Jsem paličák a už jsem se chystala do školky, ale najednou se to ve mně všechno zablokovalo a nešla jsem nikam. Nesnáším ty arogantní lidi středního věku, kteří si myslí, že se jim budu klanit a prosit je a oni na mně budou ještě házet ksichty.
Našla jsem u nás na sídlišti soukromou školku, je to hned u lesa, já to tam znám, chodím tam se psem na procházky. Na celej měsíc se tam dá chodit za 4800Kč. Ale já ji tam budu dávat tak na 2dny.
Včera jsem byla u kamošky a vzali jí do školky holčičku, která je o 4měsíce mladší než Sabinka... a bydlí taky na Brnu sever...jen dávala přihlášky do jiných školek.
Včera jsem dělala se Sabinkou velikonoční výzdobu, holky... musím vám to vyfotit. Vlastně to všechno dělala Sabinka, já jsem jen asistovala.. Já jsem na to nikdy nebyla..takový věci mě nebavily, ale ted jak je Sabinka větší, tak spolu tvoříme 🙂
čekám ted na poštáka...doveze mi konečně ty suprový rifle s těch outletů
😵 😵 snad mi budou sedět
hezké odpoledne holky!!!

muminek
15. dub 2011

@dzej Ahoj Jani už jsem si říkala kde ji že se neozveš. Na jednu stranu máš pravdu taky by se mě nechtělo nikde doprošovat. A uplácet. To už ji do týhle školky budeš dávat teď nebo až po prázdninách když je soukromá?
My jsme byli s Martínkem dneska nakupovat koupika jsem mu novou přikrývku s dutýho vlákna. Měl před tím péřovou a příjde mě to na něj těžký, ale aspoň v zimě hřeje 😀 😀

muminek
15. dub 2011

Jo ta pšenice nevím jestli vyroste ještě má přes týden čas tak snad to stihne 😀 😀 😀 😀

jajabmw
15. dub 2011

Ahojda holky. Tak máme za sebou první den ve školce. No a byl to horor ☹ ☹ . Už ráno se mu nechtělo, v noci teď nějak blbě spí, budí se a má noční můry. Ještě to šlo dokud jsme nepřišli do třídy. Šel si k hračkám a já mu dala pusu, přišla učitelka a tak jsem se měla k odchodu. Jenže šel s náma manža a ten tam pořád stál a bohužel se k odchodu neměl. No a asi jak jsme tam byli delší dobu, tak Marťa začal natahovat. A když jsme odešli(my teda šmírovali za okýnkem) tak brečel, že chce za mnou. Trvalo to tak pět minut a pak docela dobrý. Ale upnul se na jednu učitelku a prý chodili po oddělení a řešili, kde ta maminka je. Pak už se před ním i schovávala, protože nechtěl jít k jiným učitelkám. Nejedl ranní svačinu, ale to jsem jim říkala dopředu, že asi jíst nebude, Marťa vůbec dopoledne moc nejí. A navíc měli drožďovou pomazánku 😝 😝 😝 😝 a to nejím teda ani já. A pak už to bylo prý v pohodě, občas si vzpomenul, ale prý jinak bez problémů. Po obědě nespal, takže jsem zvědavá v kolik usne. Ale holky, mě bylo tak hrozně. Lůca byla tenkrát v pohodě, a tak jsem si myslela, že Marťa bude taky. Jenom přece je zvyklý být beze mě. V duchu jsem si říkala, že jsem se měla na angličtinu vykašlat a být s ním. Ale pak jsem si řekla, že jednou to přijít muselo a angličtina mě fakt baví.
Muminku pšenice vyroste, nám vyrostla za tři dny 😀 .
Jani Dzej ani se ti nedivím, že jsi tam do té školky nešla, já bych na to taky nebyla.
Holky umí vaše děti šlapat? Marťa se to naučil až teď, nějak to nemohl pochopit.
Jani Dzej Sabinka je velká šikulka, to my budeme na prohlídce troubelíni. Martínek když se zasekne, tak z něj doktorka nedostane vůbec nic 😒 .