Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

cerstvamama
20. pro 2009

Simčo
Díky za přivítání. Taky už ty předvánoční přípravy nějak neřeším, co nebude nebude. A už teď je mi jasný, že poslední dárky budu taky kupovat ve středu 😉

Jani
my si letos s manžou dáváme jen prkotiny, co jsme chtěli nebo potřebovali jsme si "nadělili" během roku. Já zítra vyrážím s kalhotama od manželova obleku a budu mu shánět košili.Oblek je nový, měl ho jen jednou a ta košile co si k tomu vzal mi moc neseděla. A jelikož mi řekl, že mu ten oblek moc sluší (původně ho nechtěl, ukecala jsem ho na tuhle barvu), tak ho prý chce nosit často, ale taky uznal, že s jinou košilí by to bylo lepší. Tak mu jí chci vybrat. Naštěstí má tyhle dárky rád 😉 Navíc musím shánět dárek i k svátku, manža ho má ještě do konce roku
😒
Let dobrý, Adélka jako obvykle usnula až při přistání, takže jsem dvě hodiny četla knížky až mě pusa bolela. Nárok na sedadlo do dvou let nemá, ale oni se to snaží nějak udělat. Naštěstí nebylo úplně obsazeno a tak nám dali celá tři sedadla, takže Adi mohla různě lézt a tak.

jaja
Věřím, že tě ta plíseň dožrala. S tím stěhováním od maminky je to těžký, ale jedno vím jistě - chlap musí mít pocit, že na to přišel sám. Ty ho musíš pochválit a pak ho v tom dostatečně podporovat (dokopat ho k realizaci) 😀 Jsem nějaká moudrá, radši jdu spát.

ivulinda
21. pro 2009

Ahojte hokýýý 😀 takže jsme už konečně přestěhovaní.Minulý týden v sobotu jsme se stěhovaly a byla to makačka 😝 ale stojí to za to.a taky jsme neměli internet takže jsem nemohla jít na koníka.Jinak jsme všichni zdraví a doufám,že to tak i nadále vydrží,jelikož loni na silvestra jseme byly ve špitálu 😠 takže doufám,že to letos bude klidné!!!!!!!!!Tak se zatííííííím mějte nádherně a zase napišu.PAPA 🙂

cori
22. pro 2009

Ahoj holky,
já jen na skok, lehli jsme se střevní chřipkou 😝 mně a MM je už líp, malá naštěstí nezvracela jen stále průjmuje 😠 , ale snad se to ustálí, teď lehl děda, snad to brzo vyženem... ani na cukroví už není chuť 😀
asi budu mít nový nic, smázli mně i album, chjoo, teď teda nebudu mít moc času to tam dávat zpět, tak ale snad mě vezmete zpět, cori mám na střeše a prý nemůže být jiné, tak sme to sjednotili, hlavně, když sem se tam přihlašovala, tak mi to pod nickem coriven nešlo, mno co už nadělám...

Ivul super, že už ste ve svém a budem se těšit na fota vašeho domečku...

Tak sníh nám taje, ani sme si ho neužily, mno co už sna ještě napadne 😀

jajabmw
22. pro 2009

Ahojda holky. Tak se nám snížek vytrácí. A já si včera tak libovala na procházce, bylo fakt krásné zimní počasí a ani my nevadilo že mrzlo. Jdu teď balit první várku dárků než přijede Lucka ze školky a pak trošku poklidit 😝 . Jsem zvědavá jak zítra nakoupíme dárky, moc se mi nechce, ale musíme. Snad nás lidi neušlapou 😀 .
Jani Dzej v Praze jsme byli pro foťák a za troškou romantinky. A je pravda, že letos se to vydařilo. Lehce chumelilo, sice mrzlo, ale bylo to nádherné 🙂 . A z baráku bych šla pryč hned, tchýně vyvádí, když jsou děti hlučnější, a to jsme Martínkovi koupili odrážedlo, to jsem zvědavá jestli na něm bude moc vůbec jezdit. A nebydlíme tam jen s rodičema, ale dole pod náma bydlí ještě manžův bratr s rodinou, a ten docela nasává, takže nic moc situace 😝 😠 . Jenže manža to má teď špatný s prací, tak nemůžeme vůbec nic ☹ . Snad si ty vánoce užijeme podle svých představ.
Cori proč ti smázli album 😨 ? Teda střevní chřipajzna fuj fuj, to jste si užili viď,ale hlavně že už je líp.
Ivu ty se máš, že jste přestěhovaní, vánoce budete mít určo nádherné.
Moni máš můj obdiv,jak to všechno zvládáš s malou. Cestování a tak. Že ty jsi superžena 😀 ? S tím chválením to zkusím, a doufám, že to zabere 😉 .
Holky nevím jestli se sem dostanu do vánoc, takže vám všem, vašim dětem a blízkým přeju krásné a pohodové vánoce a spoustu dárečků pod stromečkem. Mějte se moc hezky!!! Paaaa

sajmon113
22. pro 2009

Ahoj holky!!!
Mončo, ten návod na chlapa je úplně přesný, já to taky tak provozuju 😀 😀 😀 . manža je beran a tudíž má vždycky a ve všem pravdu a hlavu tvrdou až neskutečně. Ale když příjdeš jak na to, je to výhra 😉
Ivi super, přeju ať se vám bydlí co nejkrásněji!!!!!!
Cori teda to by mě taky namíchlo, kdyby mi smázli album. Teda chřipku taky nezávidím, přeju brzké uzdravení vám všem.
Jaji teda vy si to fakt užíváte, tak aspoň ty vánoce ať máte co nejkrásnější. To co popisuješ mi připomíná trošku švagra, taky to nemá s nastávajícíma tchánama jednoduché, ale má v plánu postavit si svůj vlastní domeček, tak pak bude mít klid.
Jinak u nás dohromady nic nového, Vojta už je lepší, dneska jsme odsávali jenom 3x, a dokonce se jednou i sám vysmrkal, tak snad už to bude ok. Já jdu teď rychle balit dárečky pro manžu, přijede z práce kdovíkdy, tak mám na to klid, zbytek dárků bude balit manža, úplně se v tom vyžívá.
Jak píše Jaja, taky nevím jestli se sem ještě do vánoc dostanu, tak vám všem i celým rodinkám přejeme s Vojtou krásné, klidné a pohodové vánoce 😵 😵 😵 😵

lenkavano
23. pro 2009

holky tak vám všem přeju krásné vánoční svátky a hlavně úspěšný nový rok plný zdraví a spojenosti.

ivulinda
23. pro 2009

Holky jsem moc ráda,že bydlíme ve svém.barák je velký a já jsem štastná,že mám svou ložnici a Adélka svůj pokojíček 🙂 fotky určo dodám jen co budu mít baterky ve fotáku 😠 jinak vám děkuji.jsem ráda,že Vánoce strávíme ve svém a hlavně je tady KLID 😀 .Jinak Vám všem přeji Krásné prožití Vánočních svátků,hodně štěstí,pohody,spokojenosti a úspěšné vykročení do nového roku!!!!!!!!Ivča a Ada 😉

cerstvamama
23. pro 2009

Cori
vítej zpět 😉

Jaja
do superženy mám hooodně daleko, ale dík za kompliment 😀

Všem vám přeju pohodové Vánoce a hodně zdraví a štěstí v novém roce!!!!

jajabmw
23. pro 2009

Holky přeju vám všem krásné a hlavně klidné vánoce a mnoho zdraví, štěstí a lásky do nového roku. Pa

petronilla
23. pro 2009

Ahoj holky,
také přeju vám všem krásné Vánoce,mnoho nezapomenutelných chvil u stromečku a do nového roku jen to nejlepší,ale hlavně to zdravíčko 😵 😵 😵 .Papa

dzej
autor
24. pro 2009

Ahoj holky 😵
jdu vám a vašim rodinám popřát krásné vánoční svátky, hodně radostí a krásných dárečků, zdraví, lásku, štestí a pohodu.... a brzo zase tady AHOJ 😵 😉

dzej
autor
24. pro 2009

a abych nezapomněla... Adámkům a Evičkám vše NEJ k svátku 😵

ajvi
24. pro 2009

ahoj holky, Krásné Vánoce !!! 🙂 🙂

zoubek
25. pro 2009

Ahojky holky. Užijte si zbytky svátků, pohodu a klid posledních dní v tomto roce 😀 Snad byl Ježíšek štědrý...

cori
26. pro 2009

Ahoj holky,
přeji pěkného Štěpána 😉 , střevní chřipky jsme se zbavili, jen to cukroví je v břůšku jakési těžké 😀
Malá z dárků byla nadšená, jak objevila krtečka, tak začla tančit takový čardáš, že sme měli až strach ať sebou někde netřískne 😅
Pěkné svátkování všem. 😵

cori
26. pro 2009

jo a ještě naše vánoční přáníčko 😅 , trošku opožděně, ale přec

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

ivulinda
27. pro 2009

cori proč ti admin smazal všechno???????????? 😕 😠

cori
27. pro 2009

Mno, jsem se první registrovala na koníka jako coriven a pak jednou na střechu a tam mi to nešlo se pod tímto nickem přihlásit (zrovna jim to nějak blblo) tak sem se tam zaregistrovala jako cori, mno a teď mi napsali, že nemůžu mít dva rozdílné nicky (ač je každé vlastně jiná diskuze 😠 ) a že ať si vyberu, který nick chci, tak sem písla, že cori, jen mě teda naštvali, že mi to moje album s coriven nepřešupli i na tento nick 😒 ale asi je to lepší než když by mi smázli album na střeše, tam mám fotek krapítko víc (ohledně baráčku) tak můžete kuknout, jak nám ta naše stodůlka roste 😅

ivulinda
28. pro 2009

cori a kde že se to mám podívat?na ten tvůj baráček?

cori
28. pro 2009
dzej
autor
30. pro 2009

ahoj holky, tak vás zdravím 😵
Jani no toto...já mám taky jiný nick na střeše....snad mi to teda nemáznou ☹
Jak se všechny máte?? Včera u nás svítilo sluníčko a bylo 7st a dneska ráno bylo všude bílo 😀
Jak budete slavit Silvestr?? My budem doma...chtěli jsme jet do Jeseníků s bandou, ale pes je na tom špatně, asi to jsou jeho poslední vánoce a silvestr, tak budem doma aby se tam nestresoval 😔 Koupili jsme si dneska maso z bizona tak si uděláme pořádnou véču zítra 😀
Hezký večer 😉

cori
30. pro 2009

Ahoj Jani, panečku maso z bizona? tak to sem teda ještě nikdy nejedla 😀 pak napiš, jak ti to chutilo...
mno asi se připrav na to, že ti to na střeše smáznou - nebo teda dají vybrat, docela mě to překvapilo 😠
my dem na Silvestrióna do čajovny s klubákama, tak uvidíme do kdy vůbec vydržíme, hi 😀

dzej
autor
30. pro 2009

Jani já taky ne 😀 ale říkali jsme si, že si uděláme dobrou véču místo chlebíčků na noc, přes vánoce bylo jídla až až 😀 tak pak dám vědět jak to chutnalo, za ty peníze musí 😝 😀
Do čajovny..a tam budete i přes půlnoc? to musí být fajn. Kajku budou hlídat vaši?? Malá v poslední době spává až do 8 ráno takže si trošku pospíme, ale nechce chodit po o..tak snad se to ještě upraví 😀

cori
30. pro 2009

Rádi bychom tam vydrželi do půlnoci, ale nevím nevím, i když včera sme šli navečer na besedu k budoucím sousedům a tam jsme teda do půlnoci vydrželi (a já si myslela, že je tak 22 hod 🙂))
Hlídat budou tchánovci, dáme jim postýlku do ložnice ať můžou jít klidně spát. Jen nevím jak to budeme mít s autem, bo nám tam začlo svítit světýlko na baterii a kamarád nám říkal, že s tím raděj nejezdit nebo se nám pos... elektrika a zostanem někde stát, takže ještě zítra k opravářovi a uvidíme, bez auta kdoví jestli někam pojedem 😒
Malá už ti nespí po obědě? my naštěstí zatím jo, ťuk ťuk, ale spává tak do 6, dnes teda udělala rekord do půl 8, se nám ani nechtělo věřit 😀

dzej
autor
30. pro 2009

Jé Jani, tak ať to máte jen maličkost na autě..a lehce to spraví 😉 No malá normálně vstává v 6 a pak chodí po o spát, ale ted jak jsou vánoce atd..tak spí do 8 (teda v 5 si řekne o mlíko a pak ještě usne) a to už nechce spát po o..tak doufám, že se to upraví zpět 😀 ted je přece jen hodně vjemů..Jirka je doma a pořád někde trajdáme. Já jdu ted koukat na Joe Blacka tak dobrou noc 😀

cerstvamama
31. pro 2009

Ahoj holky, preju vsem hodne stesti do noveho roku, hlavne to zdravicko a taky prachy, ty se hodi vzdycky.

dzej
autor
31. pro 2009

ahoj holky 😵
i já přeji krásně prožitého Silvestra a do nového roku jen a jen to NEJ 😵 😵 😵

cori
31. pro 2009

Přidávám se s přáním všeho dobrého a hezky si dnešního Silvestra užijte, ať oslavou nebo odpočinkem 😉

ivulinda
31. pro 2009

holky přeji Vám vše nejlepší do toho Nového Roku,hodně štěstí,zdraví,lááásky,spokojenosti,pohody a štastné děti 🙂 Hezky si to užijte.PA 😀

zoubek
31. pro 2009

Ahojky holky. Všem ( i prckům 😉 v postýlkách) přeji pěkného Silvestra. Užijte si ho se vším všudy!!! Do Nového roku přeji jen to nejlepší, hlavně hodně zdravíčka. A říká se jak na Nový rok, tak po celý rok, tak doufám, že se tu zítra všechny sejdeme 😀 Mějte se pa