Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

jinula
28. led 2010

Tak na konec jsem musela jid ven ,malá řádila jak tajfun a zrovná jí a je totálně hotová,už chce spát. 🙂 🙂

dzej
autor
28. led 2010

Jindři v Tišnově fakt není žádný plavčo? Bazen tam přece je, ne? Ani v Kuřimi??? A do Brna to je na tebe asi daleko, že??
Jani, tak to nevím, jaká bude cesta do Zlína..ted koukám na zprávy a silničáři jsou opět zaskočeni a nepřipraveni 😀 radši si vemte s sebou hodně jídla, pití a plnou nádrž 😉
Já ještě ted večer musím jet k paní, co jí budu dělat danový přiznání, mě se tak nechce ☹ ☹ začíná tam nějak fučet...chjo

jinula
28. led 2010

dzej: v Tišnově bazén je ale není krytý a do Kuřima jezdit nechci , mám špatné skušenosti a hlavně není moc času. ☹

cori
29. led 2010

Ahojte,
tak nakonec nikam nejedem, je fakt, že to počasí je takové nejisté a ač řídím ráda, tak zrovna teď se asi moc necítím. Tak uvidím jestli se vůbec ještě někdy někam dostanu 😀 ale aspon si objedeme zdejší obchůdky. Bo už su nervozní z toho, že nemáme nic interiérového vybrané 😅
Na březnátkách se nám narodilo včera první miminko, tak to asi i na mě dolehlo, že už to mám fakt za pár a měla bych pomalu "hnizdit" - já totiž nemám nachystané ještě lautr nic 😒
HOlkýýý tak pěkný pátek ať dítka moc nezlobí a školáci jsou dneska doma, co? Tak to budete mít veselooo, jaké byly vysvědčení? 😕 😅

jinula
29. led 2010

cori:to počasí je hrozné, když to není nutné někam jezdit tak to rači odlož. Jak to, že není zabaleno a přichystáno na miminko??Ještě máš čas 🙂 🙂 🙂 Taky ti přejí krásný pátek a odpočívej 🙂 🙂 Vysvědčení, no žádná sláva , ta starší dostala čtiři 2 a jinak samé, a Denča pět 2,bývalo to lepší 😠 😠 😠

dzej
autor
29. led 2010

ahoj holky, tak u nás je krásně, svítí sluníčko a jsou 3st nad nulou..ted jsem uspala u babicky malou a za chvili vyrazime na lyze, se tesiiim 😀 😀 krásný víkend přeju 😀

cerstvamama
29. led 2010

Ahoj holky, tak máme zabaleno a zítra nás čeká přesun. Musela jsem z kufrů ubírat, nešlo mi to zavřít. Asi jsem zapomněla, že nestěhuju celou domácnost 😀
Dneska jsme byli hodinu a půl venku. Potkali jsme spoustu Kvídovo kámošů, takže si pořádně zaběhal, a pak kámošku s mimčem v kočáru, který chtěla Adi mermomocí tlačit. To jí tak vyřídilo, že šla spát skoro o hodinu dřív 😉
Přeju všem dobrou noc!

ivulinda
30. led 2010

hezké dopoledne,tak za chvilku jdeme ven s Adélkou a kouknout se po nějakých hezkých botičkách!!trošku se pokoulujem a pak příjdou oslavenkyně na oslavu.

Moni kam zase cestujete???

Jinak děkuji za přání pro Adélku 🙂

cori
30. led 2010

Ahojte do soboty,
ivul hezky narozeniny oslavte,
Moni zase přesun, to by tak chtělo nafukovací kufr, co? Já se taky neumím balit a to jen jezdíme na víkend k tchánovcům a tahnu velků tašu 😀
Jani jak se lyžovalo? Já bych tak hned šla lyžovat, mno snad příští rok 😎
jinul, mno nějak jsem zaměstananá vymýšlením interiérových věcí do baráku a pro prcka zatím máme všechno po krabicích na hůře (teda snad) Musíme doma (bydlíme u našich) udělat nějaké přesuny a pak terpve budu vychystávat výbavičku, tak jen aby se malému nechtělo mooc brzo na svět 😲 😅
Kájula nějaká přešlá, asi má horečku (teploměr sem nechala doma 😠 , naštěstí kapky mám) ale nepioznám jestli už jí je mám dát, ted už si i sama říká, že chce spinkat a to je teda co říct 😒

Pěkný den 😵

ivulinda
30. led 2010

tak holky Adélka má parádní dort v podobě brumíka 🙂 vypadá fakt krásně,až to budu mít vyfocené tak to dám do alba

naty.motylek
30. led 2010

ahoj holky jsem tu nová vemete mě mezi sebe

cerstvamama
30. led 2010

Ahoj holky, tak už jsme šťastně v Bukurešti. Letadlo bylo úplně narvaný, ale letušky na nás byly hodné a seděly jsme s Adi samy na třech sedačkách. Takže Adélka spala a mohla různě lézt. Počasí je tu jako v Praze, takže žádný velký šok.

Naty
Přidej se a vítej. Jestli chceš tak napiš něco o sobě. Já jsem Monika (píšu to proto, že mám moc dlouhou přezdívku, nevím na co jsem při jejím zakládání myslela 😉 ).

naty.motylek
30. led 2010

cerstvamama-ahoj děkuju za přivitani.Jmenuju se Petra a moje malá Natálka měla tedka 2roky.jsem ráda,že mě mezi sebe vemete.

dzej
autor
30. led 2010

ahoj holky 😵
včera bylo lyžování super 😵 málo lidí a krásnej sníh 😵 od včerejška jsme se ještě nedostali dom, jsme pořád u tchánovců a už tu zůstanem, protože zítra chceme jet do Novýho města na lyže brzo ráno, tak ať nemusíme dělat ráno přesuny. Na dnešek jsme šly s tchýní spát ve 3 ráno, vypily jsme každá sedmičku vína a vykládaly jsme si karty 😀 😀 tak jsem dneska trochu hodně unavená, brzo to zabalím.
Naty - Peti vítej mezi náma 😉 jak jste slavili narozeniny? Jsi na mateřské? Plánujete další mimčo?

naty.motylek
30. led 2010

dzej-děkuju za přivitáni.Chceš podivej se mi do alba na malou jsme tam spolu jen se mě nelekni.Jsem na mateřské a dalši miminko neplánujeme za rok jdu do práce.Narozeniny jsme slavili až dneska měli jsme dort

ivulinda
31. led 2010

ahoj naty.motylek taky tě zde vííítám!!my jsme taky slavily včera Adélčiny narozeniny ikdyž je měla 26.1.měla 2roky 😀

ivulinda
31. led 2010

Moni co děláte v Bukurešti???a co počasí?? 🙂

naty.motylek
31. led 2010

ivulinda-ahoj děkuju za přivitáni.Malá se mi narodila 22.1 tak to je náhoda,že.Akorát tvoje malá je mladši.

muminek
31. led 2010

Ahoj holky mohla bych taky mezi vás jestli vám to nevadí????

lenkavano
31. led 2010

holky tak jsme doma s převazu,Lenča brečela už málem na registraci na recepci a do ordinace šla s jekotem.ale pak see zarazila při sundávání obvazu že ji to nebolí a ted je úplně v pohodě.nožičku má už skoro zahojenou,ale ve středu ještě jeden převaz.v pátek už půjde tatka do práce.konečně. 😉

naty.motylek
31. led 2010

muminek-ahojky

cori
31. led 2010

Ahoj holky,
vítám nově příchozí, jasně že se můžete přidat 😉
Leni, jak konečně de táta do práce? 😅 hlavně, že to malou nebolí, ale tyhle popáleninky au au, a kam se popálina? na nožku a ručku?

Pěknou neděli všem 😵

delikates
31. led 2010

ahoj holky
Mohla bych se taky přidat? jmenuju se Iva mám syna Lukáška má 2 roky a 5 měsíců a ještě dceru Míšu ta má 10 let.

lenkavano
31. led 2010

cori já mylsela že jsem vám to sem psala,ale asi né .lenča se nám opařila před asi 14dny kafem.měla to ošklivé na ručičce a hlavně na nožičce.tučku už má zahojenou ale nárt měla hodně bolavý,takže jsme jezdili obden na převazy a ted po dvakrát po třech dnech.táta je doma nejdřív na paragrafu ted zase na dovolené ,protože jsem se bála v kalamitě jezdit a navíc jsem nemohla do ordinace,protože bych řvala jak želva. 😉
omlouvám se že píšu ted tak málo ale čtu vás holky poctivě 😉

lenkavano
31. led 2010

tučku-ručku 😉

naty.motylek
31. led 2010

delikates-ahoj

naty.motylek
31. led 2010

cori-ahoj děkuju za přivitáni

cerstvamama
31. led 2010

Ahoj delikates 😉

Tak co delate, holky, v nedeli? My byli na velkem nakupu, prze manza tu mesic zil o chlebu a vode, a ted Adi spi a ja se chystam taky. Pak pujdeme do nove otevrene pekarny koupit chleba, jsem zvedava. Pry ma byt jako ten nas. Oni tady totiz maji takovy toastovy chleby, hrozne se to droli, nejde to krajet, ani topinky si z toho clovek neudela.

Jani-dzej
lyzovani ti zavidim. Taky bych si zajezdila. Sice nejsem buhvijaky lyzar, spis vecny zacatecnik, ale o to vic me to bavi 😀

muminek
31. led 2010

Lenkavano já asi ve dvou letech měla opařený břicho vařící vodou z pračky a těď v dospělosti to není poznat to bude určitě dobrý 😀

lenkavano
31. led 2010

mumínek no já doufám že na té nožičce moc velká jizva nezůstane,prý se to dá pak odstranit i laserem.jinak opařené bříško ve dvou letech to muselo být taky hrozný. 😒 😉
Moni a tak jíš ten jejich chleba nebo si necháváš posílat od nás? 🙂