Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

dzej
autor
16. bře 2010

Moni, mají to tam taky...je to něco podobnýho jako ten vacushape...je to kardio zona aby ti to nastartovalo spalování...zeptám se jí víc...ten vacushape je vlastně lymfatická masáž.. napřed musíš tělo rozehřát a pak jdeš do takovýho pytle, kde chodíš jako na pásu a ono ti to masíruje ty lymfy a odbourá tuky na místech, kde to nejde normálně shodit... já chci hlavně břicho a nahoře na stehnách ty boule 😀
Jani tak to je super s těma brýlema 😀 😀 No a Sabula taky řekne, až má bobek v plince, nám se akorát daří čurání po odpoledním spaní.. 😔 dobrou noc holky!!!

ivulinda
17. bře 2010

jaji tvoji tchýni bych asi uškrtila 😀 ...a manželovi to neva,že je taková na děti??mě by to teda štvalo kdyby pořád něco viděla na mých dětech 😠

dzej cvičila jsem třeba sedy lehy,běhala jsem a jedla jsem jen zdarvé věci a za 2 měsíce 10kilo dole.Začla jsem minuký rok v říjnu.

Na ten vacushape chodila moje mamka a moc si to chválila.pak se přidala i sestra a taky pochvalovala 🙂 Cvičit je zdarvé a halvně to dělaáme pro sebe vidte 😀 ?

cori
19. bře 2010

Ahoj holky,
zdravím do nového koníka, si zase budem chvilku zvykat...
My stále 2v1, tak ani jarní počasí nepomohlo, tož nevím co na prcka zabere 😀

muminek
19. bře 2010

Ahoj holky, konečně kůň jede už mě bylo smutno. Jsem strašně zbytá včera jsem byla na hodině pillates a ta cvičitelka si mě vzala pořádně do parády že mě bolí každej sval. A to jsem ani nevěděla že tam nějaký jsou. Už se těším na příště. 😀 😝

dzej
autor
19. bře 2010

ahoj holky 😵
Jani...v neděli... 😉 máš novou fotku v pasu 😀 Holky, tady je ta krásně, to sluníčko je bomba, jsem hrozně ráda, že už je teplo... o víkendu musíme vymyslet nějakej pořádnej jarní výlet 😀 tak hezký večer....

cerstvamama
20. bře 2010

Ahoj holky, už jsme zpět v Buku. To bylo hrozný jak nešel Koník, pořád jsem to zkoušela, i když tam bylo napsáno že dva dny nebude 😀 My už máme konečně jaro, sluníčko a 17 stupňů. Úžasný.

jaja- zaujalo mě to tvoje břicho. Chceš říct, že ho máš jako třeba před těhotenstvím? Já s tím furt bojuju. Ve stoje to vypadá jakžtakž, ale jak si sednu 😝 A když si do něj cvrnknu tak se klepe. Fuj. hoď sem nějaký tip, prosím prosím.

Adí teď šla spát a odpoledne jdeme na procházku a pozdní oběd (nebo brzkou večeři??).

jajabmw
20. bře 2010

Ahoj holky jen v rychlosti. Jdu se šlechtit na ten sraz ze střední, uvidíme co s tím provedu 😀 . Jinak jsem byla u kadeřnice a nechala se obarvit na hnědo a byl to sakra blbý nápad 😠 , vůbec se v tom necítím 😝 . Takže doufám, že se to rychle vymyje a půjdu na melíry, samo že bloňdaté 😀.
Moni břicho jsem dala dolů jen díky kalanetice. Nic jiného mi nezabralo. A taky jsem cvičila opatrně už v šestinedělí, a to dělá taky hodně.
Tak já jdu na to, držte palečky ať si neudělám nějaký trapas 😅 . Jo a samozřejmě mi vyskákaly beďary, takže vypadám jak puberťák 🙄 , jako vždy když jdu na nějakou akci. Tak páááá

dzej
autor
20. bře 2010

ahoj holky 🙂
Jaji, tak ať se ti dneska na srazu líbí a pěkně si to užij 😉
Já bych dneska taky někam vyrazila, v televizi nic není ☹

lenkavano
20. bře 2010

ahoj holky 😉 jdu vás pozdravit ,pak písnu 🙂

cerstvamama
20. bře 2010

jaja
ja myslela nejaky konkretni tip na cviceni na bricho
tak dneska je uz den "D" - tak drzim palce a napis jaky to bylo 😉

Jani, davaji Moje tlusta recka svatba, to je hodne dobry 😀 Akorat ze asi usnu nez to zacne...

jinula
21. bře 2010

ahoj holky , jak se všechny máte??? už jsem tady strašně dlouho nebyla, nějak nestíhám 😠 😠
cerstvamama: ten film je suprovej 🙂 🙂 🙂

dzej
autor
21. bře 2010

ahoj holky 🙂
tak dneska bylo v Brně 18st, krásně svítilo sluníčko....občas zapršelo, ale paráda. Já jsem teda bohužel pracovala ☹ ale koukala jsem, že má být takhle pěkně delší dobu, tak snad si to ještě užijem. Koukám, že Janča nic, jestlipak už nerodí 😀 ?
Malá má nějakej průjem, tak jsem jí hned dala hylak a snad to bude dobrý. Copak jste dělali o víkendu??

cerstvamama
21. bře 2010

Ahoj dzej, my měli krásně! Skoro na tričko, akorát to občas zafoukalo. Včera jsme byly dopo s Adí na nějaký akci, táta s kámošem jeli obhlížet auta do autosalonu a odpoledne jsme měli obědo/večeři se známýma. Dneska dopo byl den rumunské policie, tak jsme tak prolezli všechny auta, motorky, Adí vyfasovala balónek, dětský řidičák, vyfotila se s "popajama" (policajtama) - byla šťastná. No a pak odpoledne jsme se šli jen projít. Včera přiletěla kámoška s holčičkou, po delší době, tak už plánujeme jak se v týdnu srazíme 😉 Teď jsem upekla chleba, uvařila oběd, pověsila prádlo a půjdu chrnět. Koukám, že už tu chybí jen informace o velikosti mých bot 😀 😀 😀

muminek
22. bře 2010

Ahoj holky, víkend byl fakt o krásným počasí. Já v sobotu uklízela protože Martínek byl u tchýně do večera. Umyla jsem auto a vyžehlila. Ale včera jsme byli celej den venku až do půl sedmé. A zakončili víkend pizzou.
Moni tak taková akce s poldama by se Martínkovi taky moc líbila. 😎 😎 😎

muminek
22. bře 2010

Jo a ještě se musím pochlubit už nemáme dudlík. Jsem zistila že ho má celej rozkousanej tak ho ráno hodil s Tondem do koša a ani oněj v noci nebrečí, jen si vzpomene a řekne dudu. A ani neřve tak snad to bude dobrý. 😀

dzej
autor
22. bře 2010

Ahoj holky 🙂
Moni a jakou že to máš tu velikost bot?? 😀 😀 😀
Evi tak to je super, my už jednou dudlík do koše hodily, ale musely jsme ho zas vytáhnout 😝 Zatím slavím úspěch s raním a popoledním čuráním na nočník 😀 😀
Leni a Jindřiško, no to je dost, že se ukážete....co nového??

muminek
22. bře 2010

Jani jak to myslíš stím čůráním že už se malá vůbec nepočůrá i v noci???? 😀

cerstvamama
22. bře 2010

dzej
no hooodně velkou 😀
U nás teď čůrání nejde. Adí sedí na nočníku, ale pak vstane a jde si pro plínu. Už jsem jí zkoušela i nechat bez plíny v mokrých teplákách, a nezdálo se, že jí to vadí 😝

jinula
22. bře 2010

Ahoj Jani, omlouvám se za nepřítomnost ale mám nějaké trable ☹ ☹ a tak nemám na nic náladu a jen se ponořuji do práce a dětí ,ty mě aspon nenechají na to myslet ☹ ☹ stím čuráním vám moc gratuluji 🙂 🙂
moni: malá byla bez plín od2 let , Adélka má ještě čas 🙂 🙂
muminek: tak to je super , že malí je bez dudu 🙂 🙂

jinula
23. bře 2010

Dobré ráno 🙂 🙂 jdu si dělat kávu a vás pozdravit 🙂 🙂 Venku je nádherně a já musím zase do práce.....hnus 😠 😠

lenkavano
23. bře 2010

ahoj holky 😉
dzej no už mám krapet výčitky že k vám nezajdu častěji musím to napravit. 😉
co je u nás nového ?celkem nic.kubíka jsme včera ráno odvezli do školky,už to bere úplně v pohodě a my taky ,člověk si asi zvykne na všechno když je to nutné.v pátek pro něho zase jedeme a příští týden má prázdniny.
Lenča je čímdál větší éro,ted tu jezdí na odstrkovadle a schválně padá,jakože má bouračku. 😎 😎
Klárka tady chodí do hřebčína,už ji pomalu nevidím ,příjde ze šjkoly udělá úkoly,jde na koně,příjde kolem sedmé a jde po večeři chrnět.o víkendzu vstává kolem sedmé a maže zase,to by se mi teda chtělo 😝 😝 😉
no a Bob přestupuje z pc školy na cukráře od září ,takže znova vyřizujeme,přihlášky a tak.opravdu se nenudím,navíc puberta je šílená věc,takže je to občas i o nervy.ale to vás holky nebudu děsit 😀 😀 😅
Mončo koukám že jste pořád samá akce,to je fajn 😉
dzej ty hory jsem ti v dobrém záviděla musel to být super relax 😉 já bych tam musela jet aspon na půl roku 😀 😀
mumínku takhle jsme to měli s dudákem i my,akorát že ne děravým,ale věčně někde zašantročeným,tak jsem jednou prostě řekla "není"a bylo to.proběhlo to úplně hladce,žádné bulení,shánění,nic.to jsem se až divila. 😕 😕
jinak pleny má Lenča stále,ale už přes den chodí bez nich,ale musíme to vychytávat.no je to už krapet ostuda já vím. 😖
Jinu copak máš za trápení,že nemáš ani chut psát,to takyx mívám,ale většinou jsou to právě holky odsud,kdo mě nakopne.ale někdy mám skoro až depky. ☹
jaji a jaký byl sraz,nezamiloval se do tebe nějaký spolužák? 😉

cerstvamama
23. bře 2010

Ahoj Jindro, tak ať ty trable brzy pominou. S plínama máme ještě čas, ale dřív Adí aspoň čůrala do nočníku po probuzení a teď už ani to ne. Nijak jí nenutím, prostě to jen občas zkouším. Doufám, že tohle jaro/začátek léta to už vyjde 😉
Vy se teda máte, u nás je dnes zataženo a déšt, má to být i zítra. A pak zase nádherných 17 stupňů a sluníčko. O víkendu chceme prvně grilovat 😀

Lenko,
cukrář v rodině se vždycky hodí, mňam!

Jaji
taky čekám na nějaký zprávy ze srazu 😀

Cori
co ty? Už máš 41.týden, co? Koukám, že v profilu máš Ondřeje, tak už jste se doma dohodli? Držím pěsti ať už to je.

jajabmw
23. bře 2010

Ahoj holky. Tak srázek byl super a přežila jsem ho ve zdraví a bez větší kocoviny 😀 😀 . Myslím, že jsme si to s manžou užili oba po svém a i když jsme byli ve stejné místnosti, tak jsme se téměř nepotkali, protože jsme byli každý u své třídy 🙂 . Což mi vyhovovalo 😉 . Leni jestli se do mě nějaký spolužák zamiloval nevím 😀 , ale pochybuji. Kdopak by měl zájem o třicítku s dvouma dětma 😀 ? Ale koukala jsem a ty lidičky se vůbec nezměnili. Přišli jsme domů kolem jedné. Jen nás naštvali v hospodě, kde jsme to měli. Zrovna na ten den si připravili gulášové hody a my se těšili na nějaký pláteček a hranolečky a prdlajs. Kromě guláše nic neudělali 😝 😠 . No tak jsme si ho dali, ale byl fakt hnusnej 😝 😝 .
Holky taky je u vás tak krásně? Já se tady u počítače přemlouvám, abych šla vyčistit okna 🙂 a asi se budu muset vybičovat, protože přes ně není vidět. Ale táák se mi nechce 😖 .
Cori tak co? Jak to vypadá?
Moni grilování mňam mňam, taky bych si dala.

lenkavano
23. bře 2010

Mončo no já teda zrovma dortíky nepotřebuju 😀 😀 😀 no ale jsem na něj zvědavá. 😉
cori no vidíš ,tak jak ,už jsi maminečkou?
jaji no do třicítky s dvouma dětma by se klidně mohl ještě někdo zamilovat,horší je to se čtyřicítkou se 4 dětma 😀 😀 😀

jajabmw
24. bře 2010

Dobré a slunečné ráno holky. Tak nás dnes čeká nemilá věc, a tou je očkování 😝 . Jak reagovaly vaše děti na to očkování spalničky a spol.? Mám z toho docela hrůzu. Jak měl to první tak to proběhlo úplně v pohodě, ale tohle druhý je prý mazec, tak mám docela strach ☹ . A zrovna dnes když je tak krásně ho budu muset držet doma v klidu. Pokud nebude mít horečku tak to bude docela náročné ☹ .
Leni klidně i do čtyřicítky se 4 dětma by se mohl někdo zamilovat to se neboj 😉 .
HOlky dáváte ještě mlíko před spaním? Martínek už ho nějak nechce. Ale je fakt že má 200ml mlíka ráno a dva jogurty denně. To by mohlo stačit, že jo?
Cori tak jak? Jsme už otravný viď 😅 , ale když já jsem zvědavá ženská 😀 .

jinula
24. bře 2010

leni: depka je už nastěhovaná ☹ ☹ problém není v rodině ani v penězech ale někdo mi strašně moc bodl velkou kudlu do zad ☹ ☹ je to osoba které jsem moc věřila na 100% , byla jsem dost blbá ,kdykoliv potřebovala pomoct tak jsem letěla , potřebovala pohlídat,nebo nechtěla být sama tak já byla sní, říkala jsem jí věci které bych nikomu neřekla , když se jí něco nezdálo na mé rodině nebo na mě tak mi to řekla a já to spolkla, řekla mi dost škaredých věcí ale já to brala jako její názor a neřešila to.Stále jsem jí brala jako nejlepšího člověka.Když jsem měla trable tak mi taky pomohla,když ale nastal nějaký problém tak jsem stejně byla jáááá ta špatná ale zase jsem to přešla a neřešila.Nyní jsem nic neudělala a přestala se semnou bavt a pomlouvá mě kde muže , za co ale nevím. Já mám svědomí čisté ☹ ☹ Jsem hold blbá , duvěřivá a najivní . 😠 😠 Je toho více ale tady to nechci řešit 😠 😠 Doufá ,že vám nebude vadit, že jsem to sem napsala.Nikdo mi tak ještě neublížil 😠 😠

lenkavano
24. bře 2010

jinu to je mi líto,ale ikdyž ti to nepomůže,tohle jsem zažívala minulé léto a i z toho důvodu ikdyž samozřejmě i z jiných,jsme se přestěhovali.jak jsi to napsala tak to je jak dkdybys psala o měq.až z toho mám husí kůži.a taknějak to bolí doted,ikdyž už né tolik.ale nepoučitelná jsem pořád.mám prostě takovou povahu. ☹

jinula
24. bře 2010

leni: to mi vážně nepomuže ,ale spon vím ,že takové věci se nedějí jen mě, jsem taky neponaučitelná, máme blbé povahy ,že naletíme na špek každému.

jinula
24. bře 2010

Leni ale jinak dík za podporu 🙂 🙂

lenkavano
24. bře 2010

jinu jo je to tak,máme mod dobré srdce,nejhorší je že MM je taky takový,měli jsme být asi v jiné době,nebo já nevím. 😉