Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

jinula
31. bře 2010

malá zase si vyžaduje hraní neustále ,někdy toho mám plné zuby, 😉 😉 ráda si hraje z míčem ,že si ho kutálíme ,nebo hážem,pak si hodně skládáme kostky,každé dítě je jiné ,má rádo jiné hry ,pozoruj s čím si nejraději hrají a pomalu se zapojuj.Neboj , nic si špatného neudělala 🙂 🙂 Jsou děti ,které pozornost nežádají a naopak 😒

ivulinda
31. bře 2010

muminek Adélka taky chodí po baráku ve slunečních brýlých a je důležitá teda dost 😀 horší než celebrita 😀 no u nás ted trošku vysvitlo sluníčko tak jsem zvědavá najak dlouho 😒

jinula
31. bře 2010

holky jdu se rozloučit MM chce na počítač a já se jdu chystat do práce 😠 😠 tak zítra páááá a dpbrou 😔 😔

lenkavano
31. bře 2010

ivu u nás se taky udělalo nádherně ,ještě jsem se rychle dala do praní,středy a soboty mám prací a dnes se mi kvůli počasí nechtělo,ale je fakt nádherně,tak už prádlo visí na šnůře 😉 😀
jinu at ti to v práci uteče a nespadneš do těsta 😉

lenkavano
31. bře 2010

Jaji tak jak to dopadlo vzaly tě děti nakonec mezi sebe?naše děti si taky rády hráli sami a Lenča si pro změnu nehraje skoro vůbec,spíš cestuje a koumá.ale aby si sedla a postavila z kostek komín,tak to ji neba. 😉

cori
31. bře 2010

Ahoj holky,
Včera sem malou přechválila, dneska si s Ondráškem řvali na střídačku, vypadalo to jakoby naschvál, jeden přestal druhý začal, no pro Káju strašná sranda 😀 , ale pořád ho chodí kontrolovat a hlásí - Mamííí ondrášek chce mlíčko, mamíí ondrášek pšikl, takže mám zprávy z první ruky 😀 😀 😀
Za chvilku dem kupkat a uvidíme jaké bude usínání, to nám zatím moc nejde, ale noci se dají 😅

Už se těším až vyrazíme ven, za jak dlouho jste po narození s prckama vyrážely?

lenkavano
31. bře 2010

cori koukám že máš doma veselo 😉 ale Kájka je teda šikulka 😵 asi ti bude hlásit i prdíky 😀
já bych s malou šla tak v neděli,uvidíš podle počasí 😉

dzej
autor
31. bře 2010

😉 hezký večer
Jani, my mohli jít s malou ven po 10dnech.... ale vem to podle citu..když bude pěkně, o víkendu bych taky vyrazila 😉 A co porod? Jestli se ti teda už chce o tom mluvit....
my skvěle oslavili narozky, mám nafouklej pupek 😝 malá ještě něco povídá v postýlce..táta odešel na tenis, takže si dám vínečko k Přešlapům 😉

jajabmw
31. bře 2010

Dzej závidím vínečko, já se dala do zdobení perníčků 😒 , udělala jsem je místo barvených vajíček. A už teď vím že budu vzhůru hodně dlouho 😝 . Ještěže je Džungle 😀 .
Cori jelikož je malý narozený v létě, tak jsme šli v podstatě hned druhý den ven, ale to bych ti nedoporučovala, protože je teď fakt hnusně 😖 . Ale počkej na hezký počasí a vyraž ven. Přišlo mi že pak obě děti líp spali 😅 , když jsme byli hodně venku. No a Lucinka je únorová, ale tenkrát bylo tak nádherně, že do týdne jsme taky vyrazili. Ty máš ale šikovnou pomocnici 😀 , té si važ.
Jinak dětičky mě mezi sebe při hraní nevzali ☹ . Tak jsem je přibrala já na pečení perníčků a hned bylo veselo 😀 .
Tak jdu zdobit 😝 , ach jo velikonoce moc nemusím.

jajabmw
31. bře 2010

Teda to byl ale pitomý nápad ty perníky 😠 , budu zdobit tak do půl noci 😝 . Přeji vám dobrou a klidnou noc holky.

lenkavano
31. bře 2010

Jaji aby se ti o perníčkách i nezdálo 😉 😀 😀
Dzej takovou večerní idylku v dobrém závidím. 😉

muminek
1. dub 2010

Dobré ranko, Teda Jaji to jseš dobrá na něco takového fakt nemám energii. Já jen obarvím pár vajec a udělám prokládanou dortu.
Dzej to vínko bych si taky dala, ale samotné mě nechutná. 🙂

jajabmw
1. dub 2010

Ahoj holčiny. Tak za chvíli nám jede autobus a pak jedem vláčkem za mojí babičkou a tetou. Jelikož bydlí blízko nádraží, tak zkusím Martínka aby to zvládnul bez kočárku. No a když bude stávkovat tak si posílím bicepsi 😅 a budu vědět že bez kočárku to nejde. Zatím tu moc hezky tak doufám, že se to nepokazí. Mějte se dnes hezky Pááá

cerstvamama
1. dub 2010

Ahoj holky, zdravim z Prahy. Velikonoce se me nejak netykaji, i kdyz kvuli Adi asi nejaky vejce obarvime. Cori, my mame zahradu a Adi je cervnova, takze byla venku prakticky hned po navratu z porodnice. Kajka je sikovna, ze ti pomaha, mensi vekovy odstup je urcite dobry. Nas mela mama po 13 mesicich, to muselo byt peklo. Preji pekny den, jdu uklizet, to je holt nevyhoda dvou domacnosti, clovek porad suruje.

ivulinda
1. dub 2010

Cori gratuluju k malému 🙂 tak máte doma spoustu radosti co 😀

ivulinda
1. dub 2010

leni tak to já peru každý den 😖 a už mě to fakt nebaví 😒 ale dneska je tam venku krásně tak půjdu s malou ven a budeme jezdit na trojkolce

lenkavano
1. dub 2010

ahoj holky 😉
ivu mě odešla automatka tak peru ve vířivce,asi 14dnů,tak to mám rozdělené,ale v automatce jsem prala taky denně. 😉 my jsem fakt jak hadrníci ,pořád se tu točej hadry 😀 😀
tady je taky nádherně a,děti si uklízí pokoj a pak půjdou ven a já hodím nohy na stůl. 😉

dzej
autor
1. dub 2010

ahoj holky 🙂
tak dneska to vypadalo bledě, ale už svítí sluníčko a je krásně....
holky, tak já hovado jsem si k tomu vínu dala kuře s křenem a pořád mám žravou, tak jsem snědla celou čokoládu a ted smažák s hranolkama...a pořád nejsem ukojená 😀 😝
U nás se pere obden....naštestí už můžu sušit prádlo na balkoně, tak mi to neva..malá mi pomáhá prádlo věsit i sklízet.
Moni tak vítej doma 😉 A Jaji vy si užijte výlet vláčkem 😉
Jak se malá vzbudí, tak valíme ven s kamoškou a psama, tak vezmu odrážedlo at někam vůbec dojdem 😀

jinula
1. dub 2010

Ahojky mamulky, tak dneska je tam nádherně, já se sice probrala zrovna ted ale to sluníčko je božíííííí 🙂 🙂
leni , do těsta jsem nehapala 😀 😀 já peru taky každý den 😠 😠 už mi to leze na mozek 😖 😖
moni: vitej doma, ten uklid zas nepřeháněj 😀 😀
cori: já šla s malou až po 14 dnech, je teda sice lednová ale když bude tak krásně tak v sobotu už mužeš 🙂 🙂
prý má padat sníh , jani možná si vezmeš tu novou bundu 😀 😀 😝 😝

cerstvamama
1. dub 2010

Jani, nic si z toho nedělej, občas se hřešit musí 🙂 Všechno co jsi tu vyjmenovala bych si dala taky! Už začínám mít chuť, ráno mi nebylo nic moc. Včera jsme totiž šli hned do hospody na rozlučku, jeden známý odjíždí z ČR. No a protáhlo se to až do tří ☹ Ale bylo to vydařený.
jaja- u nás je to tak, že jak mám kočár tak malá ťape, jak ho nechám doma tak chce nosit 😒
Taky vyrážíme ven, akorát že se nám trochu zatáhlo. Jdeme na hřiště, Adí už se těší na klouzačky a na děti tak snad tam nějaký budou.

lenkavano
1. dub 2010

Jani teda ty máš apetit to se musí nechat 😀 😀 😀
já si před chvílí vytáhla z nohy klíště t to brzy začíná a to na mě klíštáci nikdy moc nešli.jestli jsem měla za léto jednoho nebo dva.hrůza.

já už nechci sníh ,chci už travičku a kytičky a rozkvetlé stromy. 😉

naty.motylek
1. dub 2010

ahoj holky

dzej
autor
1. dub 2010

Ahoj Naty, tak jak je? Co Natálka?
Leni no jo...já to tak občas mívám...a ted jsme hodně cvičila a dělala spoustu věcí a nebyl čas na jídlo, tak si tělo řeklo 🙂 dneska mám chut na ten novej twister u mcdonalda s hovězím, tak jestli Jirka dojede brzo, tak si ho dám 😀
Moni a co Adélka na babičku? Kdy jedete k vašim?

lenkavano
1. dub 2010

ahoj naty 😉

lenkavano
1. dub 2010

Jani a vy máte mekáče blízko? 😉

naty.motylek
1. dub 2010

dzej:ahojky tak malá je zdravá akorat zlobi.Dneska jsme byli u zubařky z malou na kontrole a vubec neplakala byla hodná šikulka dostala obrázek a pak jsem ještě šla ja ale semnou to bylo horsi.Me vypadl zub tak me ho nasazoval a zato jsem platila 400 to si tedy pekne vydelavaji

naty.motylek
1. dub 2010

lenkavano:ahojky

lenkavano
1. dub 2010

naty a bolelo to?co ti přesně dělal?to ti vypadl kousek zubu nebo se ti ulomil?

dzej
autor
1. dub 2010

Leni, no počítám, že mi ho Jirka doveze..má to po cestě 😀
Naty ty jo, tak Natálka je šikulka...my vlastně taky půjdem...musím nás objednat 😉 A to Natálka na tebe čekala, když ti to dělali? Nebo ji hlídal manžel?

naty.motylek
1. dub 2010

lenkavano:ne to me vypadl celej zub a dotoho aby to nebylo malo tak se me vedle toho ulomil druhej tak jsem se nemohla ani smat naštesti to bylo na boku a ne předni.Tak mi je nasadil dal mi jakysi naplně a zaplatila jsem mu 400.Trochu to bolelo,ale tedka už dobry.