Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

lenkavano
2. lis 2009

víš Evi já brečím když třeba ukazují v nějakém pořadu takto nemocné dětičky jak jsou v inkubátorech a tolik hadiček v těch tělíčkách malinkejch.to brečí i chlapi to je jasné.takže když se rozbrečel i váš dědeček tak mě to nepřekvapuje.a kor dědečci ty milujou hlavně vnučky.
jo jinak ahoj holky ani jsem vás nepozdravila 🙂 🙂 😉 my jsme ráno odvezli Kubíčka,bylo to s brekem,už si za ten týden odvykl.tak jsem z toho ted zase rozhozená.za chvilku odjede i tatka a budeme tu sami.ach jo.
Sajmon mě taky Lenča ještě nedávno vzteky štípala,tak jsem ji štípla taky,a od té doby nic.ale vzteklá je taky,akorát že nebouchá hlavou do stolu,ale zase strašně ječí a to jsou teda decibely. 😀 😀 😝 ale neustupuju.

cerstvamama
2. lis 2009

sajmon
My koupili boticky predevcirem. Nemaji tu zadny certifikovany, tak jsem vybirala selskym rozumem a s tim co jsem si kde nacetla. Snad to bude ok. Taky jsme Adi poridili svetr, salu, rukavice, bundu, no proste vsechno zimni, protoze lonsky veci uz ji samozrejme nejsou.
Taky ted nevime co delat odpoledne, kdyz se Adi vzbudi tak uz je skoro tma. A prohazovat se mi to nechce, to by spala do 5 a nechtela by vecer usnout.Jinak se ted taky snazi opakovat vsechny slova, nekdy ji s trochou fantazie rozumim, jindy je to cista cinstina. Ale umi se pri tom skvele tvarit a na konci vety se na me durazne podiva a rekne "jo?". Jako jestli ji chapu. Fakt sranda.

chiwu
Nevim jak u vas, ale u nas je to na palcaky a kulicha. Tak at se ti to nevrati,kdyz jdes ven.

mami29
2. lis 2009

Ahojky,
jmenuju se Lucka a mam doma 2. leteho Mílu.
Muzeme se k vam pridat?

lenkavano
2. lis 2009

ahojky mami určitě se přidejte,bude nás víc nebudeme se bát vlka nic. 😉 🙂 😉

ajvi
2. lis 2009

holky (hlavně Lenko) jsem dočetla vaše příběhy a je mi z toho moc smutno. My jsme naštěstí nic takového naezažili a ani si to neumím představit (jen jsem teď fakt ráda, že jsem šla na plánovaného císaře, malý seděl na zadečku a já to ze začátku chtěla zkusit přirozeně, ale manža mě přemluvil. malý byl nakonec přes 3,5 kila a nožičky natažené před sebou a bůhví jak by to dopadlo)
Lenko obdivuju tvého muže a jak píšete tohle lidi asi hodně stmelí. zrovna minulý týden jsem si tz chtěla stěžovat, jak máme s manžou nějakou krizi. minulý týden nebyl den, abychom se nechytli-většinou kvůli kravinám. Tak už na to koukám trošku jinak.
Máťa už je v pohodě, jsme zase v normálu bych řekla, dneska dokonce zase spinkal celouu noc. Na konci listopadu jdem na kontrolní výtěr. za to já mám zase rýmu, se z toho nemůžu nějak vyhrabat.
chceme zatím s Matýskem jezdil do solné jeskyně, snad by mu to mohlo pomoci na ty jeho průdušky.
zimní boty taky musíme pořídit, máme jen sněhule (ty jsme koupili na mimiaukci - mimochodem balík oblečků - zimní bundy, kombinéza, oteplovačky, a spousta triček, kalhot, svetřiky, mikiny, punčošky atd za 1300 🙂
tak hezký den

coriven
2. lis 2009

Ahoj holky,
jen na rychlo zdravím, ste to ženské ukecané, kdo to má dočítat? 😅 Snad to při chvilce stihnu.
Dneska du k zubařce, nooo to zas bude 😝
Přeju pěkný den a snad ještě bude trooošku tepleji 😉

lenkavano
2. lis 2009

Ajvi taky se s manželem občas chytnem ,ale nevydržíme být rozhádaní.na manželství nebo vztah bez hádek nevěřím.to by byla nuda. 🙂
solnou jeskyni máme i u nás já tam ale ještě nebyla.prospělo by to Klárce ta má od narození chronickou rýmu ,ikdyž poslední půlrok bych řekla ,že se to hodně zlepšilo. 😉
cori ahoj 😉 myslíš že bude tepleji?no nevím.už by mohlo být jaro.já jsem pořád zmrzlá.
zubařka brrr. 😝 at tě moc netrapí.

zoubek
2. lis 2009

Ahojky holky. Teda dnes je zase zima. Byli jsme dopol ve městě na nákupech a jsem ráda, že už jsme doma. Potřebovala jsem dokoupit nové žárovky do lustru a bodovek. Honzík má nejoblíbenější činnost cvakat vypínačema a rozsvicet světla. Říká u toho "blik". No a jak si tak cvaká, tak nám postupně praskají žárovky a halogenky 😀 Ještě jsem mu koupila v kamenném obchodě super mikču za 300kč. (to mě dost překvapilo ☹ ) Přemýšlím, že už mu ji nechám na Vánoce. Také kupujete oblečení pro prcky i na Vánoce?
Leni, vážně tě obdivuji, jsi statečná i tvůj manža. Určitě tě to muselo hodně bolet. Už se nedivím, jak jsi psala, že vás to stmelilo dohromady. Je to fakt, tohle, když se stane, tak jsi jsou lidi opravdu vzácní. Ivul, také jste si prožili hodně smutku, úplně tě chápu a vím jaké to je. Také nám Honzík i ihned po ošklivém porodu za pět dvanáct ležel 14 dní na JIPce. Vím, jak jste se cítili. Ta bezmoc, smutek a naděje, že bude vše v pořádku. Je fajn, že nakonec to nám všem dopadlo dobře a můžeme se těšit ze života. Je to boj. Zimní botičky už máme koupené. Nakonec přes internet. Paní v obchodě nebyla vůbec ochotná. 14 dní jsme tam chodili a stále botky nebyly... Nakonec jsem se naštvala, nechala Honzíkovi raději dvakrát 😀 změřit nohu a objednala od Fare (ten obchod byl také FARE) Jsem maximálně spokojená a myslím, že i Honzík. Docela v nich ťape i rovně, což jsem ráda a hlavně má teplé nožičky 😀 Chiwu, ty sladkosti vám závidím. Můj manžel jezdí každý týden do Němec a já miluji ty mozartovy koule. Občas mi udělá radost a doveze mi je. To je něco tak dobrého 😵 Doporučuji všem ochutnat 😀 Ahojky Luci, jsi má jmenovkyně to je fajn. Kolik je ti let, jestli se můžu zeptat? Jo a ještě mě zajímalo, zda Míla je orig.jméno, nebo zdrobnělina. Jak jste na tom s nočníkem? Už jsou kamarádi? Sajmon jsme na tom podobně. Přesně jak píšeš. Vztekací období. Mě začíná Honzík vracet, když mu plácnu přes ručičku, tak mi to oplatí a ještě se tomu směje. Také začal dupat 😀 Nejhorší je, že nechce moc chodit po svých nožkách. Vždycky se venku sekne a nikdo s ním nepohne. Když ho nevezmu,nebo nedám do kočáru, tak histerčí po ulici ☹ Slovíčka také opakuje. Je šikovný. Samozřejmě po jeho,ale rozumím mu. Teď jsem ho naučila slovo banán a to mu jde krásně. Když vidí, že mu ho jdu chystat, už říká banán. Jen je problém, že to říká i na mandarinku 😀 Ta mu totiž nejde vyslovovat. Dnes jdu zase cvičit,už se těším jak si dám do těla 🙂 No a zítra na dopoledne máme naplánované dětské centrum. Moc se nám tam líbí. Chodí nás tam asi kolem 8 dětí s maminkama, což mi úplně vyhovuje. Honzík je tam spokojenej, vyhraje si. Paní učitelka (nebo jak se tato osoba nazývá 🙂 je také super a moc milá. Musím jít poklidit, než se Honzík vzbudí. Zatím pa

mami29
2. lis 2009

Ahoj Luci je mi 25, bydlime v Decine. Jinak Míla je Miloslav, po tatinkovi, dedovi, .... (proste tradice)
Jinak nocnik uz nejak zvladame, obcas si rekne nekdy to vyciham ja, spise se strachuju venku kdyz jdeme bez plin ale vetsinou to vydrzi az domu.
A odkud jste vy?

jajabmw
2. lis 2009

Ahojky holky. Předem vítám nově příchozí 🙂 . Holky vy jste se ale rozpovídali, to je mazec dočíst to 😀 .
Leni no tak to je hrozný, co se vám stalo. Normálně to nemá obdoby co se tady ve zdravotnictví děje 😠 . Ještěže jste v pořádku, je vidět že jsi bojovnice a jen tak něco tě nedostane. A před tvým manžou smekám, protože postarat se o tři děti a bez pomoci, to je mazec. Jen tak trochu nechápu jeho rodinu 🙄 , to je trošku blbý že mu nepomohli,ne? Víš kvůli vnoučatům přece. No nic u nás to je podobné, tak co se vlastně divím 🙄 . Nás nic takového naštěstí nepotkalo, teda něco jo, ale ve srovnání s tebou to je jako nic 😔 . Marťas je taky vztekloun, ale naštěstí to ještě jde. Kamarádka co má chlapečka, tak to je mazec 😒 a ona je z toho chudák nešťastná ☹ . On totiž i bouchá děti. Marťu když bouchne nebo píchne do oka, tak ten náš trumbera jen stojí a kouká a ani nedutá 😅 . Radši se sebere a jde jinam. Kamarádka se vždycky hrozně omlouvá, je vidět jak jí je trapně 😅. Je ale taková, že ho nenechá být. To její manžel se tomu jen zasměje a je to a kluka nepotrestá. To je pak taky blbý, když nejsou za jedno.
Cori k zubařce? Ó jak jsem ráda, že už to mám za sebou 😅 . Tak snad tě to moc nebolelo.
Luci taktéž se dnes chystám cvičit a už se móóóc těším. Martínek taky jakžtakž mluví, vlastně je dost upovídaný, ale někdy má svoji řeč a to bych pak potřebovala slovník 😀 .
Holky od jaké firmy jste kupovali zimní botky? Ještě je nemáme, ale už se na to chystám. Naštěstí Marťas jezdí rád v kočárku a teď jsem mu tam dala fusak, tak zima mu není, ale už je musíme koupit. Podzimní boty jsem měla od firmy Sante a kupovala jsem je v lékarně, tak přemýšlím, že zimní botky taky koupím tam.
Jdu čistit okna 😝 😝 , ale vůbec se mi nechce. Zatím pa

zoubek
2. lis 2009

Lucie, jééé tak to jsem ráda,. že tu mám také vrstevnici. Já mám kulatou 25 oslavu příští týden - 10.11. Vlastně slavíme to už teď o víkendu 😀 i ten příští víkend. Každý víkend s jinou rodinou. Tento s manželovo a příští s mou rodinou. Jsem narozená ve stejný den jako můj taťka, tak to vždy stojí za to 😀 Bydlíme kousek od Jindřichova Hradce (jižní čechy) Jinak tu tradici se jménem máme také společnou (manža, děda, praděda) 😀 Já jsem tedy byla zásadně proti, přála jsem si Patrika, ale nakonec jsem to dala manželovi jako překvapení 😵 Celou dobu jsme byli dohodnutý na Patrikovi a když pak přišel na porodní sál, ukázala jsem mu pásku, co měl malý na ručičce, se jménem a rozbulel se 😀 No a od tchána jsem dostala obrovskou kytku, jakou měl radost. To byla ale jediná co mi kdy dal ☹ Vždycky mi místo kytky nosí víno 😲 Jo ještě jsem ti chtěla říct, jak jsi si dala do pasu fotku Míli, tak Ti ji asi smažou, musíte na ni být oba,nebo jen ty. Také se mi to stalo. Jaji, je ten chlapeček, co ho má kamarádka starší než Martínek? Můj synovec se mu dost podobá. Jen, to dělá,aby ho nikdo neviděl 😉 Když si s Honzíkem hrajou, tak ho třeba bouchl ovladačem po hlavě. My jsme je ale se segrou pozorovali potají, takže za to okamžitě dostal. Je i dost hyperaktivní, také to s ním nemá lehké. Já koupila botky fare, jak už jsem psala,ale ani ty santé nejsou špatné. Mají také atest. Pokud jsi s nimi byla spokojená, tak myslím, že můžeš klidně koupit. Okna Ti nezávidím, v takové zimě. Já si na to vždy pozvu úklidovou firmu. Máme 6 oken, jedno velké francouzské a prosklené dveře - za to vše jsem zaplatila 500kč. Už bych okna nikdy nemyla..To je snad jediné, co nezvládám 😀 Jo a k tomu nám umyli i žaluzie, takže paráda. Před Vánoci si je pozvu znova. Ale nechci se vůči tobě nějak vytahovat, jen píši, jaký mám na okna názor já 😝

lenkavano
2. lis 2009

teda holky chvilečku jsem tu nebyla a normálně nestíhám číst 😝 😝 😝 .to je ale dobře aspon příjdu na jiné myšlenky 😉 ted mi odjel manža ,udělám si kafe a skouknu McLadovy dcery.tenhle seriál zbožnuju.nakazila jsem i Kláru tak nesmíme prošvihnout ani jeden díl. 😉
zoubku já věci k vánocům když byly malé nedávala.to ale neznamená ,že když já ne tak ty taky ne.ale ted už budemem mít taky věci pod stromečkem.Klárka si přeje něco pěknýho na sebe a Bob by rád nějaké pěkné rifle ,říkal mi i styl ale už si ho nepamatuju.no jo no už je mu přes 16,takže autíčkem by ježíšek asi neuspěl 😀 😀 .pořád si píše s holkama hajzlík jeden. 😝
Lucko máš krásného chlapečka krásně zrzavého ,mě se strašně líbí zrzavé děti.do školky s Kubou chodí taky jeden zrzeček,ale holky ten je tak kouzelnej 😅 😅
Jaja o manžově rodině bych mohla psát román,ale tím de unavovat opravdu nebudu a vás taky ne.ještěže je manžel úplně jiný než oni,to bych s ním nemohla asi fakt být.ale jak čtu ,taky to znáš.je to ale škoda,nejvíc právě kvůli těm dětem. 😒 ☹

dzej
autor
2. lis 2009

ahoj holky, 😵
teda je vidět, že už je venku zima a tady to víc žije 😀 My dneska byly na cvíču a hned pak dom bez tradičního oběda s holkama ptz malá pokašlává tak aby neonemocněla. Zítra jdeme do solné jeskyně. My chodíme pravidelně každý týden, koupila jsem permanentku a stojí mě hodina 40Kč, je to levnější než dětská kavárna a ještě zdravější a děcka si tam vyhrají 😲
My koupili sněhule o víkendu a ted musím koupit zimní botky s kožíškem. Koupila jsem si měřák nožky, takže můžu nakupovat boty bez malé 😵 zaČíná to s ní být trošku psycho v obchodech 😀
Ahoj Luci, vítáme tě 😉
Leni tak Kubík už je pryč, on byl doma týden, že byly prázdniny, že?? Ty Mclaudovky mám taky moc ráda. Dneska jsem je propásla, ptz jsem musela uklízet 😒 Leni a kdy dodáš fotky ty??
Jani jak jsi dopadla u zubaře? A Kájka byla taky?
Chiwi tak jak bylo po týdnu venku?? 🙂
Luci mě taky umývá okna firma, za 3+1 byt s žaluzkama a vyčištění sedačkou 3,2,1 a kobercem to stojí 1500Kč a mají to za chvíli hotový, já bych se stím drbala a stejně bych měla čmouhy 😒
Jaji my budem kupovat bud Fare nebo Essi, mám vyhlídlý tak ted záleží jestli budou mít naši velikost 23.

cerstvamama
2. lis 2009

Ahoj Lucko z Decina,ja jsem rodacka z Usti 😉 Ale jinak ted ziju stridave Praha-Bukurest

Ahoj holky,
jak se mate? U nas byla nechutna zima, ale presto jsme s Adelkou vyrazily ven. Zrovna dneska se desne chtela klouzat v parku na klouzacce. Jindy se boji a dnes, kdyz tam kvuli zime nebyla ani noha, tam nase slecna radi jak cerna ruka. Vypadaly jsme jak dva blazni.

Mam opet zehlici vecer,tak jdu otevrit pivko a hura na to!

lenkavano
2. lis 2009

Moni a to to pivko liješ do žehličky? 😀 😎 no to byl pokus o vtip 😒 ale nakazila jsi mě.néé žehlením,ale tím pivem.otevřu si ho k superstar 😉
Dzej jo fotky...no už se stydím.....ale synátor neví proč nám nejde na pc bluethot.holky nevíte jak přesně na to? 😝 😝

dzej
autor
2. lis 2009

Moni tak přeji pěkné žehlení, doufám, že máš velkou hromadu a velkou zásobu 😀 😉
Leni tak leda přes USB kabel. Jinak fotku do pasu dáš ve svým nastavení a taky tam máš možnost - moje album založit, tak tam můžeš dát fotky, ale musíš je hodně zmenšit ☹

cerstvamama
2. lis 2009

leni
jak jsem psala uz nekde driv - voda do zehlicky, pivo do Zehlicky 😉

lenkavano
2. lis 2009

holky tak superstar dopadla jak dopadla a ted jsou na řadě odsouzené.koukáte na ně taky?

jajabmw
2. lis 2009

Nazdárek ženský. Teda musím říct, že tou úklidovou firmou jste mi nasadili brouka do hlavy 😒 😀 . Já mám sice jen tři okna, ale i tak než to udělám(jsou totiž dvojitý, jak byly dřív) tak mi to taky dá. A víte jak to je, když zrovna jak na potvoru byly obě děti doma 😖 . Pořád jsem lezla nahoru a dolů, jak ta opice 😀 .
Zoubku Luci, tak ta kámoška má chlapečka stejně starého. Ale prý mu to dělal jeho starší bratranec a on se to holt rozhodl vyzkoušet na Martínkovi 😅 . Ale beru to tak že to jsou děti a snad se to ten prcek odnaučí 🙂 . Ty boty koupím ty Sante, Marťovi sedly a mají hezké.
Holky asi jsem se zbláznila, ale víte jak budu péct manžovi dort k narozkám? Tak jsem se rozhodla, že upeču i mým rodičům, mají 30 let výročí svatby a můj taťka bude mít 50. narozky tak mu taky upeču a jelikož hraje kulečník, tak se pokusím o kulečník. Normálně si říkám, kde se to ve mě bere 😀 . Nikdy mě to nebralo a teď tohle 😕 .
Zítra jedu zase na odběry 🙄 , jéžiš jak mě se nechce. Ještěže po nich jedeme k tetě, tam bude sranda, má 2letou holčičku.
Leni na odsouzené nekoukám a na superstar jen na půl, líbí se nám totiž ten seriál Vyprávěj. Zírám kolikrát co se nosilo a jak to vlastně chodilo. No nic moc to vám povím 😒 . Jo a možná bych se na odsouzené koukala, ale zatím odoláváme satelitu. Moc ho nechci, Lucka by pak pořád koukala na Minimax 😖 . No ale nevím co je horší, jestli minimax nebo 3x za sebou pohádky o červeném traktůrku 😝 . Fakt nekecám, dnes jsem to viděla 3x, myslela jsem že mě z toho hrábne 🙄 😅 .

lenkavano
2. lis 2009

ahoj Jaja červenej traktůrek máme taky ,a taky už znám skoro nazpamět Noodyho a autíčko Finley.Noodyho si ted bral Kuba sebou do školky 2dvd.minule tam měl právě traktůrka.a ted nedávno jsme koupili něco o statku,ale nevím ted jak se to jmenuje,a to se mi docela líbí.je to takový poučný.kouká na to i Lenina.

chiwule
2. lis 2009

Ahoj holky, vy jste povídalky 😅 jen jsem to přelítla, to se nedá dočítat 😵
jinak dneska co jsme byly venku, bylo fakt neskutečně hnusně, pršelo a foukal hnusnej vítr. Malej jsem dala na kočár pláštěnku, taky byla ve fusaku a v náhožníku, no byla tam jak eskymák. Já měla v jedné ruce deštník, v druhé pak tašku s nákupem a ještě jsem s ní tlačila kočár, no měla jsem toho dost... Pořád mě bolí jedna mandle a ucho, dala jsem si horkej čaj, na noc si asi dám ještě Coldrex, atb až ráno...
Ale povedlo se mi sehnat větší balení našeho UM co používáme, do teď ho nedělali a dneska mi ho lékárnice nabídla. Cenově to vychází výhodněji, mám radost. Už vím, co napíšeme babičkám a dědečkům na seznam pro Ježíška 🙂
Odpoledne jsme se šly ještě podívat do mateřského centra co tu máme kousek v místní školce, no musím vám říct, že to byla pro mě nová a docela zvláštní zkušenost. Maminy tam seděly a drbaly, děti různého věku (1-5) tam různě pobíhaly, nikdo na ně nedohlížel a nikdo je nevedl k nějaké hře... každou chvíli se tam prali dva kluci, ohrožovali i ostatní děcka - házeli hračky a to i těžké dřevěné kostky stavebnice... Vybavení tam měli docela opotřebovaný a takový dost nemotivační pro děti (to i my doma máme zajímavější), a v podstatě složený v krabicích... no a nakonec jsme tam byly s Anet za exotky, páč jsem si s ní hrála, snažíla se jí zabavit a dováděla a ostatní na nás koukaly jak na zjevení... a ještě po nás při odchodu chtěli 40Kč... Tak asi zkusíme jiné centrum 😀
Jóoo a úplně jsem se zapoměla pochlubit - MÁME PRVNÍ ZUB - 😀 KONEČNĚ 😀 už v pátek se ukázal, v pravo dole, a včera už se úplně prořízl, tak se těšíme na další, vypadá to, jako kdyby Anet měly růst všechny najednou 😨

mami29
3. lis 2009

Krásné ránko všem,

tak mě dneska malej zase překvapil. Jsem si myslela že už je v pohodě naučený na nočník a on se zase po delší době pocůral a neřekl ani slovo. Se z něj zblázním.

Jinak přidáno nové album.

ivulinda
3. lis 2009

Ježííííš holky kdo to má číst???jeden den tu nejsem a už je to na 2strany 😀 ...Mamka koupila Adélce dárek pod stromeček-dostane tříkolku 🙂 puvodně jsem ji htěla koupit sama,ale mamka mě přemluvila.jinak za chvilku bude sníh tak doufám,že to nebude taková ta brečka s tím bahnem.jojinak jsme byly v neděli plavat a Adi se tak líbílo,že nechtěla ani jít ven z vody a to tam bya hodku 😀 Tatka dělá na bazéně takže chodíme co druhou neděli.

Jinak zdravím nového člena 😀

ivulinda
3. lis 2009

mami dáváš malímu plínku na noc nebo ještě přes den?

lenkavano
3. lis 2009

ahoj holky 😎 rychle jsem si vás přelouskala a ted přidám pár písmenek.
chiw teda tak to je nářez s tím centrem to ti povím.taky bych tam už nešla.snad se ti nevrací angína.mě ráno psal manža,že je v Mostě,prý tam chumelí a je strašná zima a že ho pobolívá v krku.a to jsem mu chtěla dát sebou bylinkový čaj, když odjížděl,protože už byl takovej divnej,ale nechtěl.no ted by se mu šiknul. 😒
Gratuluju k zoubečku.a kup si nové šaty objevitelko. 😉
Lucko pak mrknu na albíčko. 🙂
ivu to máte ale hodnou babičku 🙂 .co já bych za ní dala.no zvládáme to i bez. 😉

coriven
3. lis 2009

Jémináčku ženský vy teda píšete, to fakt už nedám 😀
ale je fakt, že v tomto pošmourném počasí se nic moc nedá 😝 a ani nechce. Mě rozptylují starosti okolo stavby, sice nic moc, ale aspoň ten svůj těhu mozek zapojím a snad jen tak nezakrním i když občas se vymáčknout co vlastně chci je už docela problematické 😀
Zubařka mě nenechala - přece jen si aspoň jeden zoubek našla 8ku, ale asi stejně jednou bude muset jít ven, já je mám tak hrozné, nevím proč vůbec rostou, když sou hned zkažené 😝 😠
Káju sem chtěla objednat - ještě jsme u dr. nebyly a prej to stačí až po 2 roce 😒 , tož u nás se to tak asi nehrotí, ale ona by zatím stejně papulu neotevřela...
Ve čtvrtek jedu do Brna na ultrazvuk, už se těším, jen ta cesta, já tak nerada přes Brno jezdím a vůbec netuším, kde tam zaparkuju. No snad nebude tu chumelit, bo ještě nemáme přezuté auto 😕

Tak pěkný úterec 😉

mami29
3. lis 2009

ivulinda : snazim se mu ji davat jen na spani, ale nekdy ji ma i pres den kdyz vim ze nebude mit cas si rict ale asi bych to mela omezit jen na ten spanek, uz je na to dost velekj.

cerstvamama
3. lis 2009

Ahoj holky,
tak jsme se právě vrátily s Adélkou z dalšího kroužku. Myslela jsem, že se od minula trochu otrká a bude se víc zapojovat, ale ne. Seděla tam jak pecka a jen koukala. KDyž jsem jí poslala pro hračku tak šla, ale hned se zase rychle vrátila ke mně. Je to normální? Vždyť ostatní děti si tam běhají, okukují se, něco si říkají a zapojují se do her. Je fakt, že i když Adélka vypadá skoro nejstarší tak je nejmladší. Třeba to s věkem přijde. Nechtěla bych z ní mít mamánka.

Jani-Cori
Mně roste 8 už několik let, vždycky jen poporoste a bolí jako čert a pak dá zase na pár měsíců pokoj. Jo a jak píšeš o tom těhotenským mozku, tak se taky asi budu muset pustit do stavby domu. Jinak zblbnu úplně. Včera jsem šla hodit 3 přání k narozeninám a večer u televize mi došlo, že jsem tam nedala známky. Jsem zvědavá, kde to skončí.

lenkavano
3. lis 2009

ahoj Moni známky zaplatí ti oslavenci.mě už se to taky stalo. 😉

sajmon113
3. lis 2009

Jaji traktůrek je naše nejoblíbenější 😀 , ale ráno to nestíháme, tak mu to občas pustím na PC, když chci mít chvilku klid. Jinak má na dvd kreslené autobusy v jednom kole, a to už znám skoro nazpaměť 😝 . Držím palečky k dortíkům. Určitě to zmákneš, mě to taky docela chytlo, na další se chystám v prosinci, tchánovi. Jo a ať ti zítra odběry dopadnou dobře.
Jinak si teď vychutnávám čaj u pc a s nohama na stole 😎 😎 😎 . Dneska se stalo něco neuvěřitelného, Vojta v půl 1 na mě mamííí chropší a ukazoval nahoru k ložnici, vzal si flašku s čajem a šel spát. Myslela jsem, že se chce jenom poválet v postelích, ale on lehnul zavřel oči a fakt usnul.Přitom ráno spal až do půl 9, tak jenom doufám, že to není předzvěst nějaké nemoci. Rychle jsem dovařila a teď si dám čaj a asi půjdu žehlit 😝 . Musím dohnat resty za poslední bordelové období, včera večer jsem žehlila povlaky z postelí a zkusila poprvé Mončo tvoji fintu s pivem 😉 . Dodatečně moc dík za super nápad!!!!
Jani (dzej) taky asi pomalu budu chodit na nákup už bez Vojty. Včera v obuvi nadělal takovou paseku. Vybírala jsem boty, a on mezitím všechny co byly vystavené naházel do koše, manžel pak jednoduše vzal a rozložil je tam kde se mu to hodilo, toho jsem si ovšem nevšimla. Vyzkoušela Vojtovi vybranou botu a když jsem chtěla vzít druhou, už jsem jí nenašla. Otevřela jsem snad všechny krabice, pak už zavolala prodavačku, ta se mi chudák omlouvala, že to jim tam dělají nakupující. Musela si zavolat na pomoc ještě kolegyni a teprve ta poznala botu a věděla do které krabice patří. Byl to poslední pár, a na té krabici byla položená bílá balerína, v ten moment mi docvaklo, kdo to všechno způsobil. Myslela jsem že naplácám jak Vojtovi tak manželovi, ten jenom pokrčil rameny, prý aby se prodavačky nenudily 😠 😠 😠 No chápete to????? Ale boty jsme nakonec koupili a jsem spokojená. Jedny sněhule do čvachtačky a jedny takové trekingové, nepromokavé a hlavně zapínání na suchý zip. Na tkaničky by totiž Vojta tak dlouho nevyseděl a zipům na zimních botách moc nevěřím. Holky ale ty pálky, až se mi protáčely panenky.
Chiwu gratulace k zoubku, dostaneš na šaty 🙂 Jinak to centrum bylo spíš asi pro ty maminky než děti.
Jani cori téééda ten ultrazvuk ti tak závidím. Taky jsem to zbožňovala, jak jsem viděla to pidimidi v břichu a pořád tomu nemohla uvěřit, že tam je. Mě 8 vyrostly tři a jednu už mám venku, sice mi vyrostly všechny rovně, ale hned se zkazily, taky nevím proč to roste. No a se zubařem pro Vojtu to bude ještě zajímavé. Prozatím kde jsem se ptala, nikde nepřibírají. Ještě zkusím poprosit pediatričku až půjdeme na 18měsíční prohlídku, jestli mi neporadí.
Jo a potěšily jste mě, že to vztekací období není jenom u nás, už jsem si říkala, že snad je něco špatně.
No nic jdu na to žehlení, další prádlo se mi už totiž suší a dneska musím vyprat ještě jednu pračku, tak ať se mi to zase nenakupí.