Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

jajabmw
7. pro 2009

Ahojky holky. Tak my jsme taky tu, čertíci nás neodnesly. Jen tak nějak nestíhám ☹ . Včera jsem upekla další dva druhy a mám toho akorát. Jenže jak je Martínek nastydlý tak se moc nevyspíme, tak mi tu zase stojí práce okolo 🙄 . Tak nějak jsem poklidila a naštěstí byl manža dva dny opravdu s náma doma, tak se věnoval dětem a já doháním resty. Teď se půjdu prokousávat prádlem 😝 . Včera jsem myslela že nebudu. Martínek se zase pokadil do vany plné vody, ale chudáček jak plakal. No a završila to Lucinka tím, že ho dala na nočník, ale nějak se mu tam skřípnul piňda a čůral ven na deku a pyžamko. Takže brečela Lucinka, že nám chtěla pomoct, no jasně žejsem jí nevynadala, myslela to dobře prdelka jedna. Takže ač jsem myslela včera že nebudu prát, měla jsem hned co dělat.
U nás ve vesnici to je taky nic moc vyzdobené, jindy už měly lidi v oknech světýlka a letos nic. Že by krize? My ale svítíme o sto šest 😀 . Lucinka už má i svůj stromeček, takový malinky, sama si ho zdobila 😀 . Jani-cori- santu taky moc nemusím, preferuju ježíška 😵 , to je prostě klasika jakýpak santa.
Holky jdu na to žehlení 😖 . Zatím pa

dzej
autor
7. pro 2009

ahoj holky 😵
Simčo to je paráda, že jste se rozhodli pro dalšího pejska. Těším se na fotečky 😉
Já mám taky radši Ježíška 😉 žijeme přece v Česku a ne Americe, ne?? Brno je taky krásně nazdobený, letos se jim to povedlo. Teším se na vánoční kamion coca coly, letos už se bude malé určo líbit 🙂
Jojo Peti, tady je myslím někde i téma - perličky našich dětí, tak bys občas něco mohla napsat 😀
Ivul to je paráda, že vánoce už budete mít ve svým, to je krásnej dáreček, že??

jajabmw
7. pro 2009

Tak jsem to všechno vyžehlila, ale už mám na sušáku další várku 😝 , mám pocit že to nikdy neskončí 🙄 . Navíc je mi docela zle, opět se mi spustila rýma, bolí mě v krku a kašlu 😠 . Martínke je už celkem v pohodě, jenom přece jak smrká, je to znát. Ale má chudáček malý odřený nosánek ☹ , tak smrkáme do vlhčených ubrousků. Lucinka zatím odolává, jen mám strach aby nelehla o vánocích ☹ .
Teď dorazil manža a je chudák zničený z auta, tak nějak nám zrezlo a on s tím chudák nepočítal. Do toho já musím k doktorovi(no měla jsem tam být už minulý týden,ale pořád čekám, až mi bude líp) no a Martínek na 1,5 prohlídku. Do toho pečení dortu pro taťku a myslím, že příští týden budu jen a jen relaxovat. Ještěže mám tak hodné děti 😵 a nemusím třeba uklízet a žehlit když spí.
Jdu si dát Paralen a spinkat, třeba ty bacily utečou.

jajabmw
8. pro 2009

Ahoj holky tady je ale hnusně 😝 , pořád prší a nevypadá že by mělo přestat 😠 . No ale my musíme ven hodně nám to s Martínkem pomáhá na tu rýmu. Ale že by se mi chtělo to se mi nechce 😖 . Normálně se mi o tom pečení dortu pro tátu už i zdá. Ve spaní jsem přemýšlela jak to udělat 🙄 , už mě z toho hrabe 😀 . Co děti jsou zdravé?

dzej
autor
8. pro 2009

ahoj holky,
Jaji u nás je taky hnusně..přesně tak jak to nesnáším. Prší, je bláto, sychravo ☹ dopo jsme byly v kavárně s děckama tak aspon něco. doufám, že se vyjasní abysme po probuzení mohly jít se psem na procházku.
My teda - tuk tuk- zdraví jsme všichni..tak snad to přečkáme přes celou zimu 🙂

cerstvamama
8. pro 2009

Ahoj holky, u nás už rýma ustupuje. Dneska jsme byly s Adi na kroužku, minule jsme 2x vynechaly tak tam teď zase seděla jako zařezaná. U nás je zataženo, trochu chladno. Dala jsem teď Adélku spát a otevřenýma dveřma vidím, jak se odsunuje s celou postelí od zdi 😒

sajmon113
8. pro 2009

Ahoj holky,
u nás je taky hnusně 😠 . A taky vás počasí tak ovlivňuje jako mě? Jsem úplně nanic, do ničeho se mi nechce a nejradši byl zalezla někam do peřin. 😔 😔
Ivul to budou krásné vánoce, v novém domečku s Adélkou a u krbu!!! Moc vám to přeju.
Jaji to praní a žehlení je fakt nekonečné a hlavně furt dokola. Taky jsem si všimla, že Vojta se teď rychleji zaprasí. Kdysi vydržel čistý i týden, ale teď ho převlíkám obden. Už týden ho trápí průjem, tak nevím či to přičítat taky těm zubům? Teda s tím cukrovím jsi pokročila, já to pořád nějak odkládám, dělám asi 6-7 druhů, a většina nepečených, tak mám relativně ještě čas. A jak je ti vůbec? Zabral ten paralen?
Mončo Adélka se určitě zase brzy otrká. To sleduju na Vojtovi a Kubovi, vídají se teď dost pravidelně každý týden a už jsou fakt kamarádi. Dokonce Vojta bez řečí půjčuje hračky a teď v neděli oba stáli u babi v koupelně a vehementně se dožadovali koupání, tak jsme se se švagrovou dohodli, až přijedou příště tak je vrazíme společně do vany, tentokrát už bylo docela pozdě.
Jani pejsek je fakt super, dneska jsme ho dali už na dopoledne ven aby si pomalu zvykal, a docela se mu tam líbí, přece jenom doma je mu teplo. Do boudy dostal starou deku, bouda je izolovaná polystyrénem tak je jí tam dobře, možná jí tam zkusíme nechat už i na noc.
Jinak já jsem taky pro ježíška, na stromeček perníčky atd. Tak samo se koukám na valentýna a podobné americké svátky. Není nad sladkou pusu pod rozkvetlou jabloní na 1. máje. 😵 😵 😵
Luci tady je recept na děkana, je to nálev na kilo masa, ale já to dělám stejně i na poloviční dávku. Spíš mi připadá, že na to kilo by to bylo málo. 1kg vepřové kotlety, 2 vejce, 2 lžíce solamylu, 2 lžíce kari vegety (na tu poloviční dávku ale dávám polovinu, bylo by to moc slané), jestli nemáš kari vegetu tak si to namíchej z normální vegety a kari, kmín, pepř, majoránka a 3 stroužky česneku. Pořádně to zamíchat namáčet plátky masa, uložit do misky a zbytkem nálevu to zalít, nechat v ledničce uležet do druhého dne.
No a já jdu taky vařit 😒

cerstvamama
8. pro 2009

Simčo
když my byly dnes v kroužku naposledy, v neděli letíme a vracíme se koncem ledna. Takže v únoru to bude zase nanovo. Ale třeba se Adélka mezitím v Čechách otrká.
S počasím jsem na tom stejně, když svítí sluníčko tak jsem k neutahání a v tomhle počasí se mi nic nechce,ani mluvit. Asi jsem na solární energii 🙂
Zřejmě jsem něco přehlídla, ale co to je ten děkan? To je nějaký tradiční jídlo?

sajmon113
8. pro 2009

Mončo nevím jestli tradiční, ale tady u nás to znají všichni a hlavně to všem chutná 😀 . Jo a správný název je děkanský biftek 😉 Psala jsem, že jsem takhle nakládala maso na tu akci, tak chtěla Lucka recept. S tím kroužkem mi to nedošlo, že vlastně odlétáte na vánoce do Čech. Jak vlastně slaví vánoce v Bukurešti? Taky mají ježíška, nebo dědu mráze?
Jdu uložit Vojtu, řádí tady s dědou a psem, je rozdivočelý jako čert, to zase bude uspávání 😠 😠 😠 No a pak mě čekají perníčky, konečně si to tady taky trošku provoním vánocema když už je venku tak hnusně. 😵 😵

jajabmw
8. pro 2009

Ahoj holky. Jo Simi tak s tím počasím a náladou to mám taky tak. A jak mi je ještě pořád blbě, tak mi dnes bylo šíleně 🙄 . Jsem hodně ospalá a taková jako malátná, tak si půjdu dnes brzy lehnout. Jo a ten biftek musím zkusit, protože to zní výborně. TAk ahojky

cerstvamama
8. pro 2009

Simčo
Ten recept zní moc dobře. Tady mají taky Ježíška, kterýho vytlačuje Santa. Jak a kdy to přesně slaví - nevím, tady jsou pravoslavní a všechno mají jindy než my.

Jinak po celém městě je mega-giga-super světelná výzdoba, jenže to soudruzi trochu nedomysleli, protože už nám dnes 2x vypadl proud. Nevím jestli je to kvůli tomu, ale ani bych se nedivila. Jak řekla sousedka: "Hlavně že mají na každém náměstí strom co svítí až do vesmíru, ale my si doma rozbijeme huby" 😀 😀 😀 😀

lenkavano
9. pro 2009

ahoj holky po delší odmlce jsem tu 😉 teda vy jste pilné jak včelky.po pár příspěvcích už nevím na co reagovat,mám co dohánět tak napíšu jen co u nás.
Bob měl ted angínu tak byl přes týden doma,naštěstí nikoho nenakazil.Lenča už má třetí den rýmu,tak odsáváme jak se dá.navíc má ted nějak přehozené hodiny takže mi denně straší do půlnoci.takže síla.Klárka je v pohodě.no a s Kubou máme ted problém.když jsme pro něj v pátek jeli do školky tak říkal,že mají hroznou noční,to jako vychovatelku na noc.prý pořád křičí a nadává klukům.tak jsem se ho ptala jestli i jemu a on že jemu ne ale ostatním.včera ho tatka vezl a při odchodu Kuba brečel že tam nechce kvůli tý noční.nechci to hrotit,ale pořád na to musím myslet.vím že kuba umí taky zazlobit,tak se i na jednu stranu bojím upozornit ředitelku a říct ji o tom.Kubu tam zbožnují,ale já fakt nevím.holky co byste dělaly na mém místě?

petronilla
9. pro 2009

Ahojky do středy 🙂
Čekám až Aduška usne,tak jdu na skok k vám,měly jsme spolu krušnou noc,je jí pořád blbě,tak dneska po obědě už musíme k dr.,má pořád horečky i po Panadolu to nějak moc neklesá,má hnusně zelenou rýmu a kašel,večer tak brečela a pořád opakovala "mami,mami",bylo mi ji líto ☹ ,spala jsem s ní v pokojíčku,Adam je u našich,ale budily jsme se navzájem kašlem,tak teď šla zase do peřin.

Jani-Cori-to víš,že je to těžký nesmát se,když z Adama padají takový perly 😅 ,ale snažím se.

Mončo-neboj,co Adam napíše,to založím včetně datumu,aby pak věděl,jak nás terorizoval 🙂 .To je fajn,že je už Adélce líp 😵

Jaji-jak vám je?Já taky nejsem úplně o.k.,jak začnu něco doma šolichat,tak je mi hned blbě 😒 .A to nemám upečeno díky těm nemocem ani "Ň".

Jani-dzej,koukala jsem kdysi,že je někde téma ty Perličky dětí,ale jsem ráda,když pořídím něco písnout sem 😵 🙂

Simčo-to je super,že máte takové psí miminko,to z toho jen tak nevyjdeš,viď? 😉.ten receptík na maso vypadá super,taky si ho napíšu,svátky před náma,tak inspirace se hodí 😉.

Leni-kdepak se nám touláš? 🙂.s Tvým problémem to je těžké,pokud ,jak říká Kubík,se to netýká přímo jeho,ale ostatních dětí,tak nevím,jestli to nějak řešit,počkala bych ještě,jestli se bude opakovat ten brek před odjezdem.teď budou Vánoce,tak uvidíš po novém roce,ale asi bych to pak už nenechala,když si bude dál stěžovat,je blbost,aby mu nějaká čůza znepříjemňovala pobyt ve školce a on tam pak nechtěl vůbec 😖.držíme pěsti!

lenkavano
9. pro 2009

ahoj Péto jo máš pravdu asi to tak udělám,právě že nechci hned vyšilovat,uvidíme v pátek až přijede a pak po novém roce. 😉
přeju vám at je Adušce už líp,Lenina je pořád usoplená,nestíhám utírat. 😝

jajabmw
9. pro 2009

Jé ahoj Leni 🙂 . Tak vás koukám taky bacily dohonili ☹ . My jsme oba taky usmrkaný a ukašlaný až hrůza. Ala jak jsem psala jak umí Martínek smrkat, tak je hned veseleji. Víš Leni i když se jedná o jiné děti, asi bych po novém roce za tou ředitelkou šla 😔 . Jenom přece když už před tím byl Kubíček celkem v poho, a teď brečí že tam kvůli té noční nechce, to je na pováženou. A děti v tomhle věku moc nelžou, naopak prásknou všechno a popravdě. Ale uvidíš sama.
Peti mám to jako ty, jak začnu něco dělat jsem hned hrozně unavená, ale postupně to tu dávám docela dopořádku. Dnes chci převléknout postele, ale to pak asi padnu za vlast ☹ . Dost nám s Martínkem pomohlo, že jsme šli ven, naštěstí dnes neprší. Jé holky já se tak těším až začne sněžit 🙂 . V pátek by mělo sněžit už i u nás tady, tak jsem zvědavá jestli to dopadne.
Jinak hlásím pokrok mám už objednaný dárek pro manžu. První a jediný, protože mě stál mé úspory. Ale vím že mu udělá radost 😵 . Jen to vydržet a neprokecnout se 😀 . Zatím pa

lenkavano
9. pro 2009

ahoj Jani ,no právě ,mě to nejvíc štve a mrzí z toho důvodu,že už si tam zvykl a ted tohle.no uvidím jak to bude dál,docela jsem napnutá,co mi řekne v pátek.naštěstí se dá s ředitelkou mluvit,je fakt hodná,navíc si je Kuba omotal kolem prstu,na tohle je fakt expert.já prostě nevím.jedna vychovatelka tam je taková protivná,ta nás vítala první den a byla to hrůza ,já pak doma řvala snad tejden v kuse.byla strašně strohá,moc se nebavila a Kuba jak viděl její výraz tak se zasekl a odvaha byla pryč.už tenkrát jsem si na ní chtěla ztěžovat,ale pak nás tam vítali vždy jiné tak jsem to nechala.zajímalo by mě jestli to náhodou není ona.no chystáme se tam na vánoční besídku tak to zjistím.pak tam mají noční ještě jednu nějakou Alenku a tu Kuba úplně zbožnuje.je mladičká a strašně hodná.tak doufám že tam ted na noc je když tam byla minule tamta.

sajmon113
9. pro 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
Tak jsem přidala pár fotek, jdu koupat a uložit Vojtu a pak si vás konečně v klidu dočtu.

jajabmw
10. pro 2009

Ahojda holčiny. TAk máme za sebou prohlídku na 1,5 roce. Byla to síla, Marťan řval jako když ho na nože berou ☹ . Teda dokud si doktorka nevzala do ruky stetoskop tak byl samý úsměv a volal na ni teto teto, ale jak viděl stetoskop, byl konec. Prohlídla mu i předkožku a říkala, že to má dobré a ať opatrně přetahujeme, ale že je vidět, že to půjde 🙂 , takže si dovedete představit jaký kámen mi spadl ze srdce. Jinak ji taky pak ukázal jak už hezky povídá a rýmu a kašel okomentovala se slovy, že to teď řádí,ale poslech má čistý. Ale je pravda, že včerejší procházky nám oboum moc prospěly. Já už skoro rýmu nemám a kašlu taky už hodně málo a Martínek to samé. Takže snad je nemoc zažehnána.
Simi to jsou krásné fotky 😀 , ty máš ale hezkého pomocníka 😀 .
Jo a holky dnes přišla Lucince aktovka, penál a sáček na bačkory. Jé ta je táááák hezká, že bych ji taky chtěla nosit 😀 . A taky přišla knížka co jsem objednávala Lucince. Takže už budeme s dárkama končit, protože od ostatních toho taky dostane hodně, tudíž jen koupím nějakou tu parádu a asi krém na tělo a hezky jí to zabalím a bude. Nebo myslíte že když dostane asi 5 dárků od nás máme jí ještě kupovat? Abych pak nevyzněla jako krkavčí matka, ale když já bych nerada aby si zvykla na spoustu darů a pak to brala automaticky 😒 . Jen u našich bude mít dalších 5 dárků a u tchýně další 3. To by mohlo stačit těch našich 5 ne?
Dnes nebo zítra budu péct ten kulečník 🙄 , bojim bojim. Ale tágo mám už hotové a koule a křídu taky a každému se to hrozně líbí. Jen já mám strach, jak to celé dopadne 😅 . Pak hodím fotečky. Zatím pa

cerstvamama
10. pro 2009

Simčo
krásný fotky. Co je Belinka za rasu?

Jaja
Já myslím, že jednou za rok hodně dárků nikoho nerozmazlí 🙂 Jen ať má pořádnou radost!

Dopoledne jsme byly na srazu s holkama a jejich dětma, z kafíčka se najednou vyklubal oběd a domů jsme dorazily po druhé hodině. Dala jsem Adí spát později a ona byla tak vyřízená, že usnula v sedě 🙂 Večer bude chvíli hlídat sousedka, jsme pozvaní na recepci, bude se podávat sushi, mňam! Tak držte palce ať to Adélka ty dvě hoďky vydrží a my se nemusíme hned vracet domů. Zatím jí ještě nikdo mimo rodinu nehlídal, vždycky jen babi nebo ségra. Ale sousedku zná a ráda si hraje s jejím 4letým synem, tak snad to půjde. Zatím ahoj!

petronilla
11. pro 2009

Dobré ranko 🙂
Tak jsme byli ve středu u doktora a Adélka to má na průduškách,tak baští antibiotika.Už ji je naštěstí líp,horečky jsou pryč,tak snad bude brzo jak rybička.
Dnes až se probudí manža po noční,tak jdu k mamce a budeme péct linecké,musíme ho udělat horu,protože já nic s ořechama nemůžu 😠 ,tak abych měla co jíst 😉 .A těším se,že na chvíli vypadnu tady z toho uchrchlancova 😝 .

Jaji-já si taky vždycky říkám,že to nebudu s dárkama pro děti přahánět a pak ještě vidím tohle a tamto....a letos nám dali naši i tchyně prašule,tak jsme to zajišťovali my,jen nevím,kam to pod ten strom všechno dáme,Adam bude mít hlavní dar kolo a Aduška kuchyňku 🙂 .Přejeme,ať se Ti dortík podaří a těšíme se na foto 😵 .

Moni-jak dopadla recepce a jak Adi?Vydržela to bez vás? 🙂

Simčo-krásný fotky a pejsek je sladkej 😉

cerstvamama
11. pro 2009

Ahoj holky.
Peti, vydržela to. Dokonce se s Vojtou i koupali, takže prý byla sranda. Když jsme dorazili tak jsme jí akorát za dveřma slyšeli volat "deeej" 🙂 Prý somrovala rýži co měli k večeři (přestože předtím vyžahla mlíko). Když nás viděla tak měla hroznou radost, ale přišlo mi, že nás brala jako další parťáky na hraní než jako vysvobození od sousedů. Jsem ráda, že to zvládla.

Zítra mě čeká šílený balení, musím odvézt všechny Adélčiny věci, protože už se do nich nevejde. Po vánocích pak musím navozit nový. To zase bude na letišti boj - já, Adélka, kočár, dva kufry, kabela, počítač - si vždycky připadám vánoční stromeček ☹

petronilla
11. pro 2009

Mončo,tak to je fajn,že se měla dobře a vy snad taky.Adélka taky nemá naštěstí problém u někoho zůstat,jen na ten nočník ji nemůžu prostě naučit,je jí to úplně jedno,čůrá kudy chodí,takže má plínu skoro furt a ještě si ji hrdě poplacává a říká " to je moje e-e" 😠 🙂 .Ach jo.A když ji přistihnu,jak tlačí,tak na ni houknu co to dělá a ona s ledovým klidem praví "houno,víš? " 😅 .A jak vy s Adi válčíte s nočníkem?
To balení a cestování Ti vůbec nezávidím a a ni si to s tou malou neumím představit ☹ ,tak to dobře zvládněte 🙂

cerstvamama
11. pro 2009

My se taky měli dobře, nacpali jsme se sushi.
Adélka pořád chodí na nočník jen když se vzbudí. Nehrotím to. Nechávám to na jaro (teplo) a pak na to opravdu vlítneme. Adélka se zase zastaví, zbrunátní a když se ptám co dělá tak řekne "EE". Tak jí rychle dám na nočník, ale už je pozdě. Nebo někdy to udělá potají a pak přijde a řekne "EE". Ptám se kde (občas tím myslí odpadkový koš nebo něco jinýho) a ona si ukáže na plínu. Takže už chápe, že se to hlásí, jen ještě vychytat aby to řekla předem 😉

sajmon113
11. pro 2009

Ahoj holky!!!
Peti já myslím, že Adélka bude za chvilku perlit jako Adámek, já se u těch tvých příspěvků o dětech vždycky směju nahlas. 😀 😀 😀 Teda houno ještě říct neumíme, a to už taky řekne kde co. A každopádně do nočníků vůbec. Taky to nechávám na jaro a teplo a venku může kadit a čůrat kolik chce.
To máme podobné s Mončou, taky celý zrudne a tlačí, ale jemu to taky nevadí na zadku. Navíc jak nám rostou ty špičáky tak má průjem a nestíhám ho přebalovat, už je celý oštípaný, pořád mu říkám až budeš kakat volej, nebo mi aspoň řekni že už máš v plíně, ale zatím ani jedno ani druhé. To balení ti taky vůbec nazávidím a to jedeš sama? Jo a pejsek je labradorský retrívr. O víkendu jí budeme zvykat na venek a spaní v boudě. Chceme mít psa hlídače ne domácí hračku, dneska je tam už od rána a prozatím si nestěžuje, tak uvidíme večer. 😕
Včera jsme měli "viliovku" s holkama maminama tady od nás. Moc hezky jsme pokecaly, všechny znova porodily a trošku si předaly zkušenosti. Padl tam návrh, že bychom se scházely každý týden a že začneme od nového roku, tak jsem zvědavá, jestli se to ujme. Mě by se to líbilo. Navíc jsem se domluvila s jednou kamarádkou, že půjdeme společně do té dětské herny, chodí pravidelně každé pondělí a prý se to její cácorce hrozně líbí, tak to musíme taky ozkoušet. V pondělky nám to vyhovuje, jelikož manžel nepotřebuje dopoledne auto.
No a dneska jdeme ségře na závěrečnou z tanečních, ani tomu nějak nemůžu uvěřit, já už to mám za sebou 12 let, to je hrozné jak to utíká. Tak se jdu dát trošku do gala, ať jí neudělám ostudu, mamina má nemocnou nohu, tak jí musím zastoupit v rodičovském tanečku, mám docela trému 🙂 🙂 Zítra jdeme tchánovi na oslavu narozenin, tak mám ušetřené vaření. 😀 😀 😀

coriven
11. pro 2009

Ahoj holky,
tady se zase povídalo 😅
Peti, jj Aduš bude určitě za chvíli perlit jako Adámek, to budete mít doma veselo, po kom to ty děti mají?
My nočník zatím taky nee, občas si odběhne někam do rožku a tlačí a říká "kak", když se jí zeptám jestli má v plínce, tak říká "kak néni" Tož to necháme taky na jaro a hlavně léto, teď by to bylo asi všude 😅
Máte některá pořízené tréninkové kalhotky?

Jinak sem byla na vyšetření ohledně těhu cukrovky, fůůůj ten sladký nápoj teda byl, u Káji mně tak děsný nepřipadl, blééé. Výsledky zatím nevím, ale jelikož jsem den před tím slupla čokoládku a pak se zapomněla u palačinek, tak envím nevím jak dopadnu 😅
Já už skoro nemůžu sedět u PC, prcek se tak roztahuje, to je fakt aktivista, nebo kliká se mnou 😅

Užíváte si předvánočního šílenství? teda všude je tolik lidí, že se mně nikam ani nechce, ale jinak Kajce bych taky furt něco kupovala 😅

cerstvamama
11. pro 2009

Ahoj Cori,
já šla na ten cukrovkářskej test hrozně žíznivá, takže jsem to vypila na ex a bývala bych si snad i přidala. Těm ženským kolem mně se očividně zvedl žaludek když mě viděly.
Jani, tys myslím chtěla vidět ty fotky z parku. Tak nějaký posílám. Nefotila jsem to rozsvěcený, takže to nevypadá tak pompézně, ale v noci to je fakt záře. Dětem se to líbí.

http://motycka11.rajce.idnes.cz/Vanoce_v_Bukure...

Simčo
taky máme retrívra, jsou to miláčci. Hlavně hodní k dětem. My ho teda máme doma, je to rozmazlenec. Letíme s Adélkou samy, manžel musí ještě zůstat. Naštěstí půjde s námi až k letadlu, takže to budu muset zvládnout jen v Praze. Ale už jsme párkrát letěly úplně samy a dá se to. Akorát jsem pak splavená jako kůň.

coriven
11. pro 2009

Hi Moni, mně u Káji připadl ten nápoj uplně v pohodě, ale teď no síla, šak počky u druhého těhu 😀
Za tmy to tam musí být teda vesele světelkující, už jen ten sníh tomu chybí 😅 , tady opravdu nic takového nevidět.

Simčo, pejsánek je krásný, mně se taky retrívři strašně líbí, ale uvidíme jestli jednou nějakého budeme mít. Já bych si pořídila hafana hned, ale asi to necháme na později - až budou chtít děti, aby se učili o něj i starat 😅 (ale stejně to skončí na nás, to je jasné)

zoubek
12. pro 2009

Ahojky holky. Jdu jen na skok. Nemám teď moc časík, ale chci popřát Simče k dnešnímu svátku!!! 😎 Vše nej nej. Hezkou oslavu. Mějte se. Až bude časík přijdu za vámi 😀 Pokud jsou tu marodi, tak ať jste brzy fit. pa

binki
12. pro 2009

ahoj, můžu se přidat?

coriven
12. pro 2009

Ahoj holky,
binky jasně přidej se 😉 koukám, že bydlíš v zahraníčí, to jest kde?
Simčo taky vše nej k dnešnímu svátku 🙂