Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

dzej
autor
26. črc 2010

@muminek Evi, tak jste si to pěkně užili, že?? Máš nějaký fotky?
holky, my ted řešíme tu postel taky...malá je omlácená s té miminkovské. My máme nábytek z www.meblik.cz tu Savanu...ještě to teda nemáme složený, jen něco. Ale ted jak pojedu s malou do Jeseníků, tak Jirka jí udělá pokojíček a už to všechno zeskládá. A máme normální postel. rozkládací bych nekoupila ani za nic....Sama bych na tom nespala...postel je důležitá. A matračku teda nemáme, ale koupíme nějakou zdravotní...at si nezničí záda.

muminek
27. črc 2010

@dzej Jani to vypadá krásně jen by mě zajímali ceny to musí být pěkně mastný . Mě by se líbil Dakar pro Martínka i pro Tondy.
Martínek je nějakej nachlazenej kašle a v noci se začal i dusit. Už jsem nasadila stoptusin tak snad zabere. Navíc mě mrzí že zrovna chodím na brigádu a on je doma s mojí mamkou. Rači bych tam byla sním. Jenže práci potřebuji. ☹

muminek
27. črc 2010

@cori tchýne tu postel má proto že do bytu se jí velká nevleze má to pro dětsa když jsou tam na noc . A je to řešený že když je složená tak má matraci a až jí rozložíš tak tam dodáš kus molitanu co je širokej asi 40 cm cos já bych tam asi už nedávala a pak bych koupila tu zdravotní matraci. Protože podle mě ta martace jen s toho molitanu už by byla za ty roky proležená.

jajabmw
27. črc 2010

Ahoj holky. My máme rostoucí postel z Ikei a madrace jsou tam kvalitní. Malej už je taky zralý na svoji velkou postel, ale finance nejsou a naštěstí moc omlácený není. Ale vánoce to jistí a bude velká postýlka.

jajabmw
27. črc 2010

jé já bych taky jela mašinou 😀 , je vidět muminku že jste si to užívali. moc hezký fotečky.

muminek
27. črc 2010

Jaji dík mě ten vláček moc nefascinoval já bych se válela na pláži raděj ale bohužel pršelo

dzej
autor
27. črc 2010

@muminek Evi mě to nejde otevřít..hlásí, že stránka je nenalezena ☹ Jinak ten nábytek není zas tak drahej..je to srovnatelný s Ikeou..o maličko dražší....ale zas jak píšeš, je to vymakaný a hlavně si nemůžu vynachválit ty šuflata..ten mechanismus a panty atd...no a zvířátka jsou krásný 😵
Jaji a vy jedete kdy??
Mončo, kde jsi????

muminek
27. črc 2010

@dzej Jani to sice hlásí ale když klikneš na to první album Česká kanada Osika tak se ti to otevře. Jsem to zkoušela

cerstvamama
27. črc 2010

Ahoj holky, uz jsme v horach v Coloradu. Ale je tu mizerny internet tak jsem rada, ze mi ted MK vubec naskocil. Postylku budu resit hned po navratu a doufam, ze kdyz bude mit Adi novou postel, ze se ji v tom bude chtit i usinat (a ne ze se bude porad cpat k nam) 😀 A premyslim taky o Ikee. Zatim ahoj, mejte se

cori
27. črc 2010

@dzej a na kolik vás ten pokojík např. postel vyšla? vypadá moc hezky 😉

@cerstvamama určo nová postýlka zabere a namotivuje, jen se bojím, jak se naší malé bude zamlouvat spát v pokoji sasma 😕
dnes nám položili koberce a marmolea, tak už Kája řádila, zatím je tam prostoru, tak si ho užívá 😀

muminek
27. črc 2010

@ori a odkud máte koberec

dzej
autor
27. črc 2010

@muminek evi už jsem si to naklikla přes rajče 😉 ty jo moc hezký...jak je to asi daleko? TO asi na jednodenní výlet nestačí, že?
@cori Jani.. tak já už přesně nevím...myslím, že kolem 6000Kč a ten úložnej prostor asi 2000Kč. My to kupovali jako celej pokojík, stálo nás to cca 50 000Kč měli jsme nějaký slevy a máme tam truhlu, komodu,stolek, židle, malej a velkej regál, postel, malou a velkou skříň.
@cerstvamama jéé zrovna jsem na tebe myslela, kde asi jste...tak si to moc užívejte!!! 😉

cori
27. črc 2010

@muminek koberec máme tady od jednoho podnikatela - teda ejstli to bylo na mě 😀 , vybrala sem jen obyč, snad tam nepůjde moc vidět nepořádek 😀

@dzej ten pokojíček může vypadat mooc hezky, už se těším až ukážeš fotky celého složeného, já právě přemýšlám jestli Kajce něco do pokojíku nenamalovat, jenže se bojím, že bych to mohla pooookazit 😒 mno uvidíme na co si trůfnu

muminek
28. črc 2010

Cori bylo to na tebe stím kobercem já nemůžu sehnat žádnou 2 m v zelené barvě.

muminek
28. črc 2010

http://www.eurokosik.cz/images/produkty/middle/...
Snad to půjde otevřít MArtínkovi jsem to kolem postílky vyzdobila takovouuhle dekorací co má u nás v ložnici až bude pokojíček tak to hodlám vyzdobit stejně nic se nekreslí a je to moc pěkný se dřeva jen na samolepící pásku.

muminek
28. črc 2010

Tak asi na podruhý se mě to povedlo už máme 2 ryby a jednu hvězdu dostává to jako úplatek že byl hodnej když jsem v práci. Ještě tady mám nachystanou žabu.

dzej
autor
28. črc 2010

jé Evi to je dobrej odkaz. až bude pokojík, tak taky něco objednám 😉 Já nemám ráda koberce, ale malé do pokoje asi budem muset koupit, aspon nějakej malej na sednutí na hraní....
Dneska byla u babičky Sabinka...jak jsem odjížděla tak jí říkám, Sabi, pojd mě doprovodit a ona na mě - maminko běž se doprovodit sama, já nemám čas 😀 😀

muminek
29. črc 2010

Jani my ty doplňky máme právě na prodejně v Ivančicích jak jsem na té brigádě a včera jsem došla dom a Martínek říká mami iba on čekal že mu budu nosit každej den něco. Tak jsem mu slíbila ještě tu žabu.
Já teda musím koupit koberec proto že tam máme nechanou starou dřevěnou podlahu a na tu se hodí tak položit koberec. Plovoučku jsme řešit zatím nechtěli mě těch prken bylo líto oni jsou krásný pevný a jedou je pak třeba obrousíme a nalakujem.
Jinak Martínek mě ráno jak příjde babička na hlídání říká mami pryč pápá a vede mě ke dveřím že už mám jít do práce.

dzej
autor
29. črc 2010

aháá Evi....to je fajn, že to máte na prodejně 😉 A za stejný peníze? To je normální s tím hlídáním atd..mě zas malá vyhání ať jdu venčit psa 🙂 ted tu začal pěknej slejvák..doufám, že se přes noc vyprší 🙂

cori
29. črc 2010

Ahojteee,
Jani, tak malá má dobrý hlášky 😅 muminku ty dekorace sou moooc pěkné, s kobercem teda moc neporadím, my ho kupovali tady u nás a řekla bych že takový obyčejný čmurykatý 😅 už jsme do pokojíku Kajce nastěhovali nábytek (můj starý pokojíček) snad ještě poslouží a musím vybrat už tu postel - líbí se mi tato http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32830999&tab=0

dzej
autor
29. črc 2010

Jani, tak ta je krásná!!!!!! jééé ....

cori
29. črc 2010

Jani 😅 jen si říkám estli je dost stabilní, aby to něco vydrželo, až na tom budou děti hépat 😀

dzej
autor
29. črc 2010

@cori tak vypadá to jako masiv, tak snad jo..... je krásná..nám by se ale do pokojíčku nehodila.... takovou bych brala i pro sebe 😀

cori
30. črc 2010

@dzej jj masiv to je, smrkové dřevo, takže měkké, ale je jasné, že za dub bych se nedoplatila, že 😀 jen si říkám, jestli tam těch zábradlíček není moc 😅 musíme to promyslet, prodejnu mají někde v brně, jenže já tak nerada po Brně cestuju 😒

dzej
autor
30. črc 2010

@cori Jani a je tam potom ta bočnice oddělávací? Protože si myslím, že za nějakej rok nebude potřeba...resp. by se mohla přesunout na tu nižší postel 😀 Ted je po Brně klid, když jsou prázdniny...a třeba je ten obchod někde na kraji. Určitě to chce vidět 😉

muminek
30. črc 2010

@cori postel vypadá dobře i stím úložnákem super

dzej
autor
30. črc 2010

podle mě je to nutnost mít úložnej prostor. Nám dělal kamoš postel a protože budem mít malou ložnici, tak bez úložnáku a nemáme ted kam dávat věci. Takže nám ho bude dodělávat dodatečně, bude se vytahovat předem, ptz do boku není místo. Akorát to máme ze světlýho dubu a takovej odstín už prostě netrefíme 😒 takže já jsem už vyškolená, že postel jedině hned s úložnákem

muminek
2. srp 2010

Nazdárek děvčata tak jak bylo o víkendu já ho měla celý pracovní. 😖