Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

vervit
4. srp 2010

@muminek - tak to mas pekny relax i kdyz pracovni, tomu verim ,ze se styska, to ja treba jen nevidim Zdendu od rana treba do tri hodin a uz je my steskno. Tak ja ted nedelam, ale delala jsem v malem supermarketu a pritel se venuje svemu remeslu... reznik.

vervit
4. srp 2010

@muminek - rezniky tady potrebujou porad, ty o praci tady neprijdou, tady se porad porazi, hlavne jsou irove na skopove ( ja ho nemam rada, me smrdi ) 😀

muminek
4. srp 2010

@vervit to jsem slyšela že řezníci si tam vydělaj peníze pěkný od nás to někdo vykládal v práci.

muminek
4. srp 2010

určitě líp než u nás. V čr jsou řemesla špatně placená.

muminek
4. srp 2010

Jé skopové bych si dala to já můžu

vervit
4. srp 2010

@muminek - tak nemaj spatne penize, dulezite je taky, aby porad nemenil fabriky, jinak vlastne porad zacinas od zakladu, cim dele jsi ve fabrice, tim se ti to i zveda, sice trba par centu, ale potesi to 😀 , tak v cr je to hrozny, jeho tata je taky reznik a maka nocni, prescasy, chodi domu stahanej a ma za mesic 15.000 a nekdy i mene.

muminek
4. srp 2010

no právě to je hnus dřeš se a ještě v noci a co z toho máš prd ☹ ☹ ☹

cerstvamama
4. srp 2010

Ahoj holky, no u vas je dneska a u nas vcera 😵 Bane, je tu minus devet hodin. Evi, kasina nas moc netahnou, spis jsme si prohlidli mesto (jsou to uplne dve rozdilny mesta ve dne a v noci) a pak jsme sli za kulturou. Ta show byla "Blue man group" a bylo to fakt uzasny. Tady to pry frci, ja o tom slysela prvne. Je to skupina kluku co jsou natreny namodro, hrajou rockovou hudbu a zaroven je to svetelna show, taky je to vtipny a hoodne se zapojuje publikum. Muzete se na to mrknout

https://www.youtube.com/watch?v=LOL8-qIYemg


Vervit jezdime autem, mame tu kamarada co jezdi s nami. Za chvili vyrazime zpet do L.A. a pozitri brzy rano trada domu 🙂

dzej
autor
4. srp 2010

ahoj holky 😵
tak já hlásím, že Sabinka má první "nemoc" už od včerejška má teploty...a vždycky to jde srazit jen na 4hodiny 😒 jinak je v pohodě..tak nevím co to je..jestli ta šestá nemoc...nikdy nic takovýho neměla. Moc nechce jíst, ale to je tím, že jí není dobře. V pátek máme jet na víkend na Vysočinu na jednu chalupu a v pondělí holky s dětma do Jeseníků, tak už se začínám učit modlit ☹
@cerstvamama Moni na fotky se těšíme... a za chvíli už se vracíte, co.... jestli vás Adélka vůbec pozná 😀 😀

@vervit Verčo a co cvičíš? Chodíš do fitka? A jak to, že jste jen mezi čechama? Vy žijete v nějaké české kolonii,,nebo jak to mám nazvat? Jsem zvědavá, co 😀 a jaká babička je tam s váma, tchýně nebo tvoje mamka? Tak je to aspon fajn, že máš občas hlídání.

dzej
autor
4. srp 2010

dvě hodiny jsem ted stála v kuchyni a obalovala květák...maličký kousíčky..a ted jsme se tím nacpali a je nám zle...za 5minut 😝

muminek
4. srp 2010

Jani já bych teda se Sabčou ráno k Mudr zašla jestli tu teplotu furt bude mít šestá to být může ale taky nemusí. Nechci strašit ale rači. 🙂
Jani já jsem taky hrozně zvědavá jestli to nebude tím že jsme ženský 😀 😀 😀
Jani a s kým jedete do jeseníků s holkama s Pyloušků??????

dzej
autor
4. srp 2010

@muminek Evi no asi jo..ženský jsou prý od přírody zvědavý 😀 No já uvidím do rána co bude a kdyžtak povalíme...nechci něco podcenit. Nene, jedem jiná partie do Jeseníků 😉

muminek
4. srp 2010

@dzej Jani to bude dobrý a Martínek když měl 6 tak se pak ani neosypal

cerstvamama
5. srp 2010

Jani, neni na sestou nemoc uz pozde? Myslela jsem, ze to prichazi tak do 2 let veku. U nas si to pamatuju docela presne, protoze jsme byli na vitani obcanku a Adelka nebyla ve svy kuzi, odpoledne ji vyskocila horecka, do dvou nebo tri dnu vyrazka, ale pak to samo zmizelo. Probihalo to presne jako podle prirucky. Nechtela jist, tak jsem ji davala aspon hodne piti. Doktorka nas nejdriv ani nechtela videt (konzultovala jsem to s ni po telefonu), ale nakonec jsem se ji tam vetrela a potvrdila sestou nemoc. At to brzy zmizi a je Sabca v pohode.

muminek
5. srp 2010

Ahoj přeji pěkný den, A Monči noc 😀
Tak co Jani co Sabinka jak jí je??

vervit
5. srp 2010

ahoj holky
@dzej - chodime na aqua aerobick, ale pred tim si jeste davame pul hodku bud na slapadle nebo na bezeckem trenazeru ve fitku, trosku se rozehrat 😀 😀 , me to nevadi, klidne se ptej a jak pise muminek, jsme zensky))))) ( zvedavy) 😀 , dneska na vecir jedem zase protahnout tela 😝 , a jak jste stravily dnesni den? Ja jsem se byla koupat s malym, jezdim jednou tydne, pak rychle domu, navarit a uz je zase skoro vecer, neskutecne ty dny utikaj 😉 a uz je tu zase vykend, chystame se nekam na vylet, ale jeste nevime kam, mozna plavat, asi dve hodky od nas je velkej aqua park, tak mozna tam. ....Tak preji zatim hezky zbytek dne 😎

muminek
5. srp 2010

@vervit já taky občas chodím na aqu ale teď mám rači pilates. A jaký tam máte počasí k nám mají dneska dojít velký destě a maj se zvedat i řeky. Jé aqua park to bych si taky dala líbit.

jajabmw
5. srp 2010

Ahojky holky. Jé šestá nemoc, tu jsme měli minulý rok. A nejen Martínek, ale i Lucinka 🙂 , takže se dá chytnout i dýl. Docela u nás na vesnici ten rok řádila.
Vervit já bych šla taky do aqua parku, jé už abysme byli na dovče tam si to snad užijeme.
Fotky ze závodů jsem jaksi nestihla holky ani stáhnout. Sice mám děti u našich, ale jezdím s manžou do práce a připravuji obytňáček na dovču. Kuchyňka se moc povedla a už tam máme i elektriku a topení, což je super. No a zítra připravím oblečení, teda spíš dožehlím, co mám vypráno a v sobotu směr Slovensko. Jedeme na Senec Slnečná jazera. Tak jen aby nám vyšlo počásko.
Holky včera jsem měla šílený den ☹ . Nejen že jsme se šíleně pohádali s manžou, ale ještě jsem se dozvěděla, že spolužačce umřela roční holčička. Normálně jsem brečela a nedalo se to zastavit 😢 😢 . Hrůza a děs.
Tak jen doufám, že jste všechny zdravé a Sabinka ať se taky brzy uzdraví.

vervit
5. srp 2010

@dzej - jeste jsem zapomela dopsat,moje mamka je tady,tchyne v cechach,ne zadna kolonie,jen je tady hodne cesek,slovenek a polek. muminek - tak zima tady neni,ale pocasi se zmeni behem minuty,je slunecno a behem minuty prsi 😎

muminek
6. srp 2010

Jaji tak si to užijte karavan po tom moc toužím i by mě stačil nějakej vybydlenej na opravu. Bych si ho dala do kupy sama.

muminek
6. srp 2010

Verčo tak to máš dobrý že tam máš mamku aspoň ti pomáhá. Taky je tam jako za prací???

jajabmw
6. srp 2010

Dobré ráno všem 🙂 . Jo jo muminku máš pravdu, mít karavan je supéér 😀 . Já se tomu dost bránila, nevěděla jsem jaké to bude a tak, ale manža takhle jezdil s rodiči od malička. No a tak mě k tomu taky dovedl a neměnila bych. Jen kdyby ty karavany a věci k tomu nebyli tak drahý 😖 . Na příští rok budeme kupovat ledničku a ta stojí nejlevnější deset tisíc 😝 , no hrůza. Teď jsme vyšpatnili od jednoho známého topení nezávislé na chodu auta. Naštěstí to bylo jen za to že manža tomu dotyčnému opravil auto, jinak stojí dvacet tisíc 😝 😝 . Teď ještě aby nám vyšlo počasí, tady je totiž fakt dnes hnusně.
Jinak muminku vybydlenej nebrat, chce to alespoň něco tam mít, aby do toho člověk moc nevrážel, ale co vím, tak se dají sehnat docela přijatelné do padesáti tisíc. My jsme ani nikdy netušili, že budeme dělat obytňák 😀 , tak nějak nám stačil karavan co měli rodiče, ale když už ho teď děláme, tak se vším všudy a pořádně, takže je tam izolace, postel velká, postel malá(zatím se tam vejdou obě děti), kuchyňka, topení, elektrika. A přibude další postel, aby pak mohli děti spát zvlášť, lednička, záchod se sprchou nebo alespoň umývadlem, šatní skříň. No máme co dělat 😀 .
Jé vervit to máš super, že tam je i tvoje mamka. Koukám, že počasí je jako tady, taky je to tu nevyzpytatelné 😒 .

muminek
6. srp 2010

Jaji když já bych brala i klidně ten vybydlenej a sama bych si ho dodělala. To topení by bylo fajn ale i bez toho se dá ve stanu ho nemáš. Já už to jenou vyráběla v práci . A Tonda je elektrikář a tak si mylslím že by jsme to zvládli. A když né karavan tak se chystáme k vánocům pořídit velkej rodinnej stan.
Stím karavanem je hold blbý že se nedá zapřáhnout za motorku 😀 😀 😀

muminek
6. srp 2010

Jani a co Sabča ??? Už je jí líp?

dzej
autor
6. srp 2010

ahoj holky...
tak dneska první den bez teplot a je vidět ,že se jí ulevilo..dokonce si sama řekla o jídlo...tak ted ještě nabrat sílu a bude to OK. Osypaná není.
Včera jsme spali u tchánovců...byla jsem večer s Jirkou a dalšíma lidma na vyjíždce na čtyřkolkách, stavili jsme se na výborný uzený makrely mňam. ted už jsme doma...malá spinká. Dneska je strašně hnusně..dusno, ale prší. No , aspon porostou houby... 😉
Já ten aquaaerobic chci taky vyzkoušet, ale nějak se tam nemůžu pořád dostat...vždycky akorát na dovči ho vyzkouším 😀 těm krásným cvičitelům se nedá odolat 😀 😀

muminek
6. srp 2010

Jani tak to je super že je Sabince líp. Třeba se ani neosype.
Jo takovej vítet to muselo být krásný a kudy jste jeli. I tu makrelku bych si dala

muminek
6. srp 2010

jo a nevím jak u vás ale u nás cvičí aqua ženská a je v celku sadisticky poctivá ta nám dáva zabrat. 😀 😀 😝

dzej
autor
6. srp 2010

@muminek Evi no tak snad už ne...říkali jste že 3den se osype, ne? A dneska už je to 4.
Jeli jsme polňačkama z Brna na Žernovník...je to kousek od Černé hory...směr Svitavy. Je to taková výletní letní restaurace..udí tam ryby, klobásy, kuřata a je to výborný 😉
Prý se u toho aquaerobiku pěkně zapotíš....

vervit
6. srp 2010

Hezke patecni odpoledne, tady sice pocasi na nic, ale i tak si ho uzivame)))), byly jsme cournout, nakoupit atd 😀 , dneska my prisly z cech golfove hole, jsem rada ,ze dorazily v poradku, tak uz jsme v nich dneska trandily 😉 .
@muminek - a jak dlouho cvicis pilates?? Tady jsou taky hodiny pilates, ale zatim jsme na to koukaly jen prez dvere))), mam doma dve dvcka a rikam si ze to musim zkusit, ale asi podle toho co jsem videla to neni zadna sranda, teda aspon ze zacatku.
Jinak nam taky davaj pekne do tela na aqua..., u nas se stridaji zenska, chlap, ona min predcvicuje, ale ten chlap nam taky dava pekne do tela.
@dzej - urcite to cviceni zkus, ono se to zda, ze pod tou vodou nic nedelas,ale je to vetsi zatez pod tou vodou, ten tlak vody atd. a zaroven nejsi spocena a splavena po sviceni, jsi krasne svezi 😉 , tak tou makrelou jsi my teda udelala chut)). To je dobre, ze uz je Sabince lip, aspon muzete vyrazit na vylet a uzit si to.
@jajabmw - tak to je dobre, ze jste tak poridily a urcite si tu prvni jizdu uzijete, to jsem ani nevedela, ze jsou ty doplnky do karavanu tak drahe, ale uz si myslim,ze jsi rada, ze jsi do toho sla, ja bych taky nevahala a brala to, muj pritel uvazuje, ze by jsme si karavan poridily az se vratime do CR, on je vasnivej rybar a porad jsme pred odletem do IR cestovaly, prehrady, rybniky, reky,.... tak uvidime)))

vervit
6. srp 2010