Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

muminek
6. říj 2010

@janice20 tak přeji pěkný váhový přírustek. 😀

cerstvamama
6. říj 2010

Ahoj, tak jsme ted prijeli od doktora. Ma neco v krku, brali ji krev a dali ji ATB - prej je to bezpodminecne nutny. V patek tam musime znova, ze prej uvidi jestli nepujde do nemocnice na kapacky. Tak jsem jim rekla, ze ji do zadny nemocnice nedam, ale kazdopadne v patek musime znovu k te nasi doktorce.

muminek
6. říj 2010

Jejda Moni a co to mate za zlou věc???Řekli vám aspoň co by to mohlo být??

janice20
6. říj 2010

jejda to není moc dobré. my dnes byli u doktorky a přibrali jsme čtvrt kila za 2tydny

cerstvamama
6. říj 2010

Prej je to nejakej druh anginy, akorat ze nema jen jedno ohnisko ale hned nekolik. Dali Adelce antibiotika + neco na srazeni horecky. Momentalne teda vypada, ze je uplne zdrava 😝 ale dopoledne a vcera vecer jsem o ni mela fakt strach. Odpoledne jeste budu volat kvuli tem krevnim testum.

muminek
6. říj 2010

Moni tak snad to bude dobrý a to bys musela s malou do nemocnice v Rumunsku???

muminek
6. říj 2010

Jani tak to má pěknej přírůstek Lucinka asi jí chutná 😀

cerstvamama
6. říj 2010

jj, v Rumunsku, máme tu jedno středisko kam chodíme, zatím to bylo všechno o.k., i já už jsem tu byla 2x na gynekologii a ORL 🙂

muminek
6. říj 2010

No ale rači ať to není potřeba 🙂

muminek
6. říj 2010

Martínek chrupe tak mám relax dneska jsem byla u kadeřnice a večer valím na Zumbu tak mám dneska takovej odpočinkovej den.

jajabmw
6. říj 2010

Hojky holky. Teda Moni to je mazec 😒 , tak ať jste brzy fit a nemusíte do nemocnice. Docela zírám, že angina má více druhů, já myslela že existuje angina a je to.
Janice to je mazec malá je asi pěkný jedlík 🙂 , ale to je dobře.
Jé muminku ty se táák máš, žes byla u kadeřnice, já už bych to taky potřebovala obarvit, ale ještě se tam dokopat.
Jinak Martínek chrchlá šíleně, tak jen doufám, že mu ty antibiotika pořádně zaberou. Já jsem včera taky skoro nemluvila, tak jsem se radši vzala Coldrex a dnes ráno jsem teda šíleně vykašlávala, ale už je mi mnohem líp. No musí zítra mám zumbu, a tu si fakt nechci nechat ujít 😀 .

cerstvamama
6. říj 2010

Ahoj holky, před chvílí mi volala známá, která mluví dobře rumunsky a volala mi pro výsledky té krve, že testy dopadly výborně. Nic tam nenašli. Takže prostě máme pokračovat v léčbě a v pátek se máme jet ukázat na kontrolu. Uf, snad to teda bude mít lehký průběh. Teď odpoledne už byla Adélka normální, jako by nebyla vůbec nemocná. Akorát že se hned unavila. Taky se radši dopuju vitamínama, abych nelehla hned po Adi. Holky, jak vám jde ta zumba? To jste tak tanečně nadaný? Já viděla ukázku na netu a bylo mi jasný, že takový kreace nezvládnu 😀

muminek
6. říj 2010

Jaji tak snad budete v poho i ty abys mohla na tu zumbu já se právě vrátila a to co ráno stvořila holička tak je pryč zumba byla silnější a ale krásná. Tancujete třeba divošky tanec s pralesa????Ten mě vždy udolá 😀 😝 😝 😝

muminek
6. říj 2010

Moni já nevím jak mě to jde ale strašně mě to baví a od 12let dělám airobik tak něco bych umět měla 😀 😀

muminek
6. říj 2010

@cerstvamama a to je moc dobře že Adi má ty testy v pořádku asi jste to naštěstí zachytili včas. 😀

dzej
autor
6. říj 2010

hezký večer holky

@cerstvamama Moni ty jo to jsou nervy...tak hlavně, že je vše OK...je dobře, že jí tu krev vzali, pokud měli podezření.

@muminek Evi a co máš novýho na hlavě??
@jajabmw Jaji, ten coldrex mi taky zabírá..tak at jsi v pohodě..max to na zumbě vypotíš a znáš to - co tě nezabije, to tě posílí 😉
@janice20 Jani, tak to je teda malá šikulka.Ty plně kojíš a dáváš už nějakou zeleninu? Ty zoubky jsou blbý..malá vždycky mívala průjem a byla protivná. Teploty myslím měla až u špičáků.

já mám dneska den blbec ☹ nic mi nevychází jak bych si představovala, navíc to šílený počasí chjo....

janice20
7. říj 2010

@dzej no kojím a už začínáme přikrmovat zeleninkou ovocem jogurt už mužem dávat

janice20
7. říj 2010

@muminek no když Lucinka vidí že někdo jí lžičkou tak začne brečet že chce taky

janice20
7. říj 2010

@jajabmw no víš když jsme byli u doktorky před měsícem tak přibrala 10deka a ted najednou čtvrt kila za stejnou dobu

ivulinda
7. říj 2010

Ahojky Moni držím palce aby se Adélka brzi uzdravila a je dobře,že jí testy dopadly taky dobře.

jinak všem přeji hezký de.

Džej a co vy a školka?

ivulinda
7. říj 2010

Dzej mě taky ředitelka říkala,že může Adélka chodit jen 5dní v měsíci kdybych jí chtěla ted dát,ale nevím asi to nechám až na ten leden to už bude mít 3roky...no uvidím jak se rozhodnu

cerstvamama
7. říj 2010

Ahoj holky, díky všem za podporu. Adélka už dneska vypadá opravdu dobře, bere ty antibiotika a zítra po obědě jedeme na kontrolu tak uvidíme co na to doktorka. Adi se každou chvíli chce oblíkat a jít ven na hřiště 😀 @ivulinda Mně ses sice neptala, ale já už školku zjišťuju 🙂 Až se Adélka uzdraví tak se máme do jedné přijít podívat. Dokonce nám dali vyjímku, protože tady se chodí každodenně, kdežto já chci jen 2x v týdnu na dopoledne. @janice20 To víš, děti nejsou stroje a nejedou podle tabulek. Jednou přibere míň a do příště to zase dožene 😉 Už dáváte jogurt?

cori
7. říj 2010

Ahoj holky,

@cerstvamama hlavně, že je vše dobrý a za chvilku bude Adi řádit jak drak, šak už by aj ven chtěla lítat, co? Takže už taky začnete chodti do školky? Nás letos ještě nevzaly, ani na těch pár dní v týdnu, tak uvidím co příští rok, jestli budeme mít šanci, když su na mateřské...

@janice20 co už baštíte ze zeleniny? hod inspiraci, malému se nějak nechce jíst, když ho Kája krmí jakože jako, tak to otvírá pusu jedna radost, ale jak začnu já s mrkvičkou tak nechce 😒

@dzej tak co dnešní den, už je lepší? 😉

cerstvamama
7. říj 2010

@cori Jani, Adélka už by řádila venku teď. Doma je to jako po tornádu, ale jsem ráda, hlavně že jí je dobře (i když po ní večer hodinu uklízím). To máš teda pomocnici, za chvíli bude Kája krmit Ondru doopravdy a ty budeš mít veget 🙂

janice20
7. říj 2010

@cerstvamama jj už začináme dávat aj jogurt doktorka říkala že máme dávat zatím jen bilej

janice20
7. říj 2010

@cori dáváme mrkvičku, bramborek někdy květak a někdy brokolici, já jsem u malé začínala s mrkvičkou rozmixovanou na štávičku a u toho se rozčilovala že chce jěště pak sem ji ju začala už jen mačkat vidličkou a přidala brambor pomačkanej a to samo jak sem jí přestala dávat tak začla brečet že chce ještě

janice20
8. říj 2010

ahoj jak já nenávidím Lucinčinyho tatu a to ještě ten soud prodlužuje a lže ☹

muminek
8. říj 2010

Ahoj tak jsme včerá zvládli další den bez elektriky snad už to mají hotový a už to bude dobrý ještě že mám plyn a mám na čem vařit. Ale stejně je to hrozný jak je na to člověk zvyklej.
Dneska nám přišla kombynéza je suprová i Martínkovi se líbila.
Moni to je jasný že se Adi doma nelíbí ně to příjde doma jak zatrest a hlavně furt vysvětlovat proč nesmí ven. ☹ Hlavně že už je jí líp.

cerstvamama
8. říj 2010

Ahoj holky, pred chvili jsme s Adi prijely od doktorky. Vsechno ok, prohlizela ji detska i ORL doktorka. Adi ma dobrat antibiotika a v utery muze ven. @janice20 My jsme s jogurtem zacinali pozdeji, ale u nas je to jiny, ja jsem alergik tak jsme vsechno vic hlidali. @muminek Evi, cerna hodinka, jo? To je nejlepsi na delani deti, prej, rikaji to statistiky 😀

janice20
8. říj 2010

tak to jo já ji dávala štávičku z mrkvičky už ve 3měsících