Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

muminek
8. říj 2010

Moni hahaha to bych o tý černý hodince nemohla být doma sMartínkem ale s TOndem 😀 😀 😀
Jdu se rozloučit zítra jedem na Krkonoče tak snad bude pěkně jen na jednu noc ale lepší než nic tak snad si trochu odpočinu. 😀 😀 Mějte se 😀 😀 😀 A pěkný víkend Všem

dzej
autor
8. říj 2010

ahoj holky
tak jsem ráda, že je Adélce líp. Evi a co Martínek? A jede s váma, asi ne, co??
@janice20 copak vám udělal??

já jsem přišla před chvílí z fitka a krááásně jsem se vypotila 😀 Teď si dám 2decka a půjdu do postele 😀 😀

cori
8. říj 2010

Hojky hoj,

@muminek užijte si Krkonoše a kam tam jezdíte? Já mám tetu v Peci, jen se tam teda od nás z jihu horko těžko dostanu 😅

@dzej tak to hezké spinkání, teda ty si akční ještě si mordovat tělo ve fitku 😀 , my si dneska zahráli večer deskovky a já už su KO, nějak už na ty večerní akce nemám energii. Malá přestává spávat po obědě a pak je večer protivná a to je teda vysilující, klid je jen, když se jí pustí TV a to zase moc nechci 😒

dzej
autor
8. říj 2010

@cori Jani, co to je deskovky?? No to víš..do fitka jsem musela, ptz jsem si odpoledne dala u mekáče hamburger 😀 😀

Já mám Krkonoše strašně moc ráda...letos jsme byli ve Špindlu na lyžích a to byla teda srdeční záležitost...docela se už těším na únor, že pojedem zas 😀 🤐

cori
8. říj 2010

@dzej Deskové hry, pozvali jsme si pár známých a hráli si, MM si ještě hraje, já už su KO, tak netuju 😀 , hrajem různé strategie, logické či postřehovky, my jich máme strááášně moc. V HOdoníně jsme založili před lety Klub deskových her, ale to už je dávno. V Brně ho taky máte 😉 nevím jeslti znáš hry jako Osadníci z Katanu, Carcassone....
Jj Krkonoše sou fakt parádní a lyžování miluju, jen kdyby ty vleky nebyly tak drahé 😠

janice20
9. říj 2010

@dzej odvolal se a tym odvolání napsal že sem kurv. a že sem mu prý vubec neřekla že sem v tym a že jak zjistil že se mala narodila tak hned přišel za mnou do porodnice a po pravdě tam přišel až 4den takový keci si tam vymýšlí

janice20
9. říj 2010

jinak dobrý ráno koukám že sem tu dnes první

muminek
9. říj 2010

Ahoj pěkné ráno jedem asi k Vrchlabý do hotelu nebo penzionu Albis
Martínkovi už je líp už jen pokašlává ale bude doma s babičkama jedem ještě na motorce tak snad nezmrznem.
@cori Jani a já z jihu to mám možná o kousek blíž než ty.
Tak se tu mějte pá

dzej
autor
9. říj 2010

hezkou sobotu holky
Jani já jsem si to myslela, že to budou asi společenský hry 😀 To jste museli mít prima večer. Já mám hrozně ráda hry, ale Jirka je se mnou nechce hrát ☹ takže já hraju jen na nějakých akcích nebo dovolených s ostatníma ☹
Jani, já jsem si loni kupovala permici na horách a jezdili jsme celej den, takže mi ta jízda přišla v přepočtu na 20kč..což není tak hrozný.... jednou za rok to člověk dá...ono zas když to srovnám třeba s vlekama tady v okolí Brna nebo Novýho města, tak je to uplně o něčem jiným....

@janice20 no Jani, tak s tím musíš asi teď počítat, že na tebe bude házet špínu 😒 to tak bohužel bývá, když se dospělí lidi neumí domluvit. Jsem teď četla nějakej rozhovor...opět mi vypadlo z hlavy, kdo to řekl...mám pocit, že Kornová.... že u rozchodu se pozná charakter člověka....tak at máte těch tahanic co nejmíň a ať to máš brzo za sebou. Hlavně ať jsi v pohodě kvůli Lucince. 😉

Jo @muminek tak to jedete zas jak loni, jak jsme se míjeli v těch Krkonoších?? Tak si to užijte. myslím, že dnešní cestu jste měli perfektní, krásně svítilo sluníčko 😉

janice20
10. říj 2010

@dzej to ted už jen ty testy otcovství u soudu a pak tahanice kvuli alimentum

cerstvamama
10. říj 2010

Ahoj holky, jak se máte? Budu vás muset dočíst, celý víkend jsem měla nějak napilno 😀 Dneska manža hlídal (i manželé mých dvou kámošek) a my si s holkama vyrazily na nákupy. Byla to paráda - bez dětí, jako za svobodna 😀 Včera jsme slavili sousedovo narozky, měl párty, ale my se s manžou museli střídat doma u Adélky. I tak jsme si to užili. Tak pěkný večer, jdu uklízet "provozní bordel".

dzej
autor
11. říj 2010

ahoj holky

tak dneska máme kráááásně, svítí sluníčko 😵 😵 Za oknem je docela pařák. Jsem si te´d dala nohy na stůl a vychutnávám si kafe, dokud malá spí 😀 😀
Moni...to musel být fajn relax den. A co jsi nakoupila? Spokojená?

jajabmw
11. říj 2010

Hojda holky. Dnes byl krááásnej den. Jsem úplně nabitá energií od sluníčka 🙂 tak si večer zacvičím.

dzej
autor
11. říj 2010

no to jo...fakt parádní den ..doufám, že to ještě chvíli vydrží... 😉

muminek
12. říj 2010

Ahoj holky, Krkonoše byli super hlavně to počasí nádherně jsme se svezli.
Já taky doufám že sluníčko vydrží co nejdýl. 😀

dzej
autor
12. říj 2010

ahoj holky
tak dneska zase kráááásnej den..to je super 😵 😵 😵
Evi, to je prima, že jste si užili Krkonoše..
Holky co dáváte děckám na oběd? Mně pořád přijde, že jíme to stejný..brambory, těstoviny, rýže, maso omáčka ☹
Vlastně celkově mi přijde, že jíme pořád to stejný... nějak nemám nápady 😒 Hlavně, že mám milion kuchařek 😀
Dneska tady v baráku někomu mění okna, je to pěknej bordel...se divím, že malá ještě spí a nevzbudilo ji to 😅

cerstvamama
12. říj 2010

Ahoj holky, dneska jsme jeli z parku 54 minut! Jsem myslela, že mě šlehne. Adélka naštěstí byla v pohodě, i kámošky mimčo. Jani, s nákupem jsem moc spokojená. Chtěla jsem už něco teplejšího, tak mám dva krásný svetry, jedny kalhoty a rolák. Koukám holky, že jste v Krkonoších častěji než já a to to mám za rohem 😀 Dneska jsme měli taky moc hezky, bohužel zítra se to má zkazit. Ale na víkend jedeme na hory na nějakou ekofarmu a má být pěkně. Jani, já taky dělám furt to samý. Hlavně těstoviny, pak brambory s kuřetem (na paprice, se žampionama), guláš, palačinky, ragů. Nemáte někdo tip na něco bezmasýho? Já bez masa neuvařím a doma mi to vyčítají. Něco ve stylu nakrájet, naházet do pekáče, zapéct 😀 Evi, co Martínek?

janice20
13. říj 2010

Ahoj nevíte někdo jakej je rozdíl mezi huggiskama klasickyma a mezi huggiskama premium?? To by měli být celkem stejne ne? 😉

janice20
13. říj 2010

@dzej já si chodím pro obědy do školy na základku(jako většina mamin tady) tak jí dám vždy z toho trochu polívky a trochu toho druhého

janice20
13. říj 2010

@cerstvamama zapékany těstoviny s brokolicí a se sýrem?

janice20
13. říj 2010

dnes nevypadá že bude pěkne 😒

cerstvamama
13. říj 2010

@janice20 Huggies premium jsou lepší v tom, že líp sedí (teda aspoň Adélce líp seděly) a byly mnohem příjemnější na tělo. Ale připadaly mi o dost dražší, takže jsem si vždycky počkala na nějakou akci a pak jsem je kupovala do zásoby. S tím vařením to máš vychytaný, aspoň nemusíš každý den nic vymýšlet. Díky za tip, těstoviny s brokolicí jsem dlouho nedělala. Holky, dneska jsme se byly podívat ve školce. Adélce se tam docela líbilo, nechtěla domů. Ale to ještě netuší, že máma tam s ní nebude 😀 Teď ještě musí absolvovat nějaký lékařský testy a příští středu může nastoupit. Bude chodit středa + čtvrtek na dopoledne.

muminek
13. říj 2010

Ahoj holky, Moni Martínek už dobrý jen trochu kašle ráno a k večeru ale to už nic není. Právě jsem se nabouchala rizotem.
Já Huggies kupovala ale časem se znich osypaval tak jsem musela přestat a to jsem kupovala ty premium. Pak jsem začala s DM a tesko a byl klid a stojí míň.
Právě koukám na telku jak vytahujou ty horníky to je mazec

janice20
13. říj 2010

no já kupovavala peprsky ale tý mě zklamali v tom že tam chyběli ty přichytky na to lepeni aj to lepení tam chybělo od té doby kupuji jen obyč. huggisky ale ty premium jsopu ve slevě myslím v tescu tak proto se ptám jestli máte stím naky zkušenosti

janice20
13. říj 2010

@cerstvamama tak to je dobře že se jí tam dnes líbilo, stím vařením je to dobré akorát si tam musím ráno nosit kastrolky a v poledne zpátky pro ně ale už s jídlem 😉

dzej
autor
13. říj 2010

ahoj holky

to je super, že si chodíš Jani pro obědy..my tu možnost taky máme, ale já právě většinou nejsem doma, takže bych si nestíhala v tom čase pro jídlo chodit ☹ a zas kvůli obědu sedět celý dopo doma nebo se motat kolem baráku, to se mi nechce 😝
Moni..hmm..tak to sis užila v zácpě...to já nesnáším uplně nejvíc. Naštestí přes den to v Brně není tak strašný,takže se nám to stává málokdy. A to je super, že budeš mít pro Adi školku.. jsem zvědavá jak se jí to bude líbit. Sabinka chce taky pořád do školky, ale až půjde tak uvidíme co bude říkat 😀 😀
Já jsem měla plinky happy bella a byly perfektní. Ty huggies jsem měla asi jen jednou koupený. Ale jak říká Monča, aso to bude v kvalitě ten rozdíl.

Bezmasý jídlo Moni? Špagety s rajčaty a bazalkou, čočkový karbenátky, špenátový karbenátky,smažená zelenina s bramborama..... zeleninový rizoto... 😀 ale maso je maso 😀 😀

dzej
autor
13. říj 2010

@muminek už je tahají?? tak to je super!!

janice20
13. říj 2010

@dzej tak já bydlím na vesnici no a když jedu do Olomouce(do města) tak většinou jen na dopoledne nebo jen na odpoledne tak jsme většinou přes to poledne doma no

dzej
autor
13. říj 2010

@janice20 jojo to je výhoda malé vesnice 😉 já jsem spíš myslela nosit tam ty kastrolky nebo si vyzvedávat ten oběd, že časově nezvládám..na oběd jsme většinou doma, ptz malá po obědě ještě spí. Cesta do školy trvá pěšky s malou cca půl hodiny 😀 😀 když je něco zajímavýho tak i hodinu.. kočár už nepoužívám....a autem jezdit o dvě ulice výš mi přjde trapný 😝 hlavně u nás si to musíš hlásit předem, že chceš to jídlo..takže když bych se zpozdila, tak mi to propadne... 😲

v sobotu nám přijdou namontovat vestavěný skříně, se moc těším..konečně zlikvidujem naši skřín v pokojíčku a můžem ho už Sabince dodělat na 100%..pořád to tam má provizorně naskládaný...

janice20
13. říj 2010

@dzej no mi taky máme vyběr ze 2jídel ale já to mám hned ve vedlejší ulici vlastně se dá říct že hned za rohem, jsem tam za 2minuty možná ani to ne