Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

dzej
autor
26. srp 2009

ahoj holky 😵
Jani moc gratulujeme a přejeme, aby vše dopadlo dobře až do konce 😵
Moni my chcem taky, ale později, já chci navázat na mateřskou.
Díky holky, no asi pojedem tím busem, bojím se, že by malá byla pak protivná a přece jen cesta bude náročná.
Jinak my jedem taky do Laganas, ale údajně náš hotel je v klidné části, je poslední u pláže, takže ten hluk má být v centru k nám bude hluk jen těch, co se budou vracet z nočního tahu. 😀 Jinak nám to nevadí, víme, že to k dovolené patří (pokud nám teda někdo nehuláká u dveří) No uvidíme.. 😀 A auto si určo na pár dní půjčíme, abysme měli oddech od sluníčka a chceme vidět ostrov. Taky 11 dní ležet u vody by nás ani nebavilo 😀
To očkování budem mít až v říjnu. Dr říkala, že je to hodně náročný, jsou velký reakce, kamošky holčičku dokonce odvezli do nemocnice ..a v těch vedrech to tělíčko snáší ještě hůř. NAše dr je taková hodně opatrná a jsem za to ráda. Ale zas někdo nemusí mít reakci žádnou.
Fotečky super Simčo 😀 😀 😀

coriven
26. srp 2009

Simčo, že by kluk, to říká hodně lidí, u kluků bývá špatně? MM tipuje zase holku a já bych klidně druhou brala, ále uvidíme - ale stejně si to necháme prozradit, my sme strašně zvědaví 😀

Jinak holky nečekejte, budu ráda, když nás tu bude víc 😅 , já jsem jedináček, takže ty věkové rozdíly neumím až tak posoudit, myslím že o tom to tak není - sice asi jako menší si víc vyhrajou když sou blíž k sobě, ale v dospělosti to zas bude jinak, tak uvidíme - no ale jestli to budou dva berani, tak to u nás bude teda pěěěkně veselo 😀

sajmon113
26. srp 2009

Cori, to je různě, nezáleží na tom jestli kluk nebo holka, spíš na tom jak se v tom bříšku zabydluje. Já jsem čekala kluka a než mi začalo růst břicho tak jsem ani nevěděla, že jsem těhu. Užila jsem si to až v posledním trimestru, kdy mě ze všeho pálila žáha. Spala jsem skoro v sedě a vypila hektolitry mlíka a sežrala spoustu smetanových nanuků. Ty na to zabíraly nejlépe. 🙂 No a tchýně měla dva kluky, a při každém zvracela až do poloviny těhotenství. Přestalo to, když začali kopat. Mojí mamině nebylo zle ani při jednom, jsme tři, dvě holky a jeden kluk. No tak si vyber 🙂 Mě by taky vyhovovaly ty dva roky. Zaměstnání je mi víceméně putna, jelikož jsem živnostník 😝 . Ale je pravda, že MM musí makat víc, no. ☹

dzej
autor
27. srp 2009

ahoj holky 😵
tak dneska ráno trochu sprchlo, ale už je zas pařák. Dostala jsem menzes tak jsem šťastná, ptz mi to vycházelo na dovču 😀 😀 😀
Simčo a co děláš jako živnostník? Děláte s manžou??

zoubek
27. srp 2009

Ahojky holky. To je zase teplíčko co? Prý ještě bude i v září, tak uvidíme.
Cori - moc držím pěsti, ať to vše vyjde. Velká gratulace. Kluk by této diskuzi určitě slušel, je tu převaha holčiček 🙂

Jani, hezkou dovču. Už se vám to blíží. My byli na Krétě, tam je to také krásné. Myslím, že i když se malá vzbudí, tak to nebude tolik vadit, dospí to druhý den, jak je zvyklá. Autobus dělá větší rámus,než auto. Já bych jela autem. Přendáš ji lehko. Jaké vám hlásí počasí, koukala jsi se?

Simčo, nakonec jsem koupila tuto tašku. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25637450&tab=1 Je super. Já ji teda kupovala od někoho jiného, ale už tam není fotka. Tahle je ale také funkční. Ten čudlík tam nepotřebuješ, když tašku nebudeš sundavat. A navíc mě stála o sto kč víc. Není tak malinká, ani veliká. Vejde se mi tam i půlka chleba 😀 To si ze mě dělal manža srandu, že teď mu budu každý den jezdit pro čerstvé pečivo. Jinak tchánovec byl z toho na prášky. Zrovna jsem u toho byla, takže jsem se pobavila. Říkal mamce, že odevzdá řidičák a bude chodit po svejch. Ona takhle startovala často a táta jí to pořád říkal, že si zahrává, že se tak nestartuje. Prý ohrožuje životy jiných 😀 Fakt mazec.

Ivi, to je fajn, že to takhle malé jde dobře. Kolik toho za den vypije? Honzík pije jako duha, takže se mi nestává, že by byl suchý,ale když ho na nočník dám, tak se po spinkání vyčůrá a ráno máme ten úspěšný každodenní bobek do nočníku.

Právě řeším, jak to udělat s jídlem. Začala jsem dávat Honzíka spát jen jednou denně po obědě. A nevím, jak mám nastolit denní režim. Jak to máte vy? V kolik vám prckové vstávají, chodí spinkat a jak dlouho spí v poledne? Fakt nevím. Dík za rady.

cerstvamama
27. srp 2009

Ahoj holky, všechny vás zdravím.

Cori
Já jsem slyšela, že když při prvním těhotenství nezvracíš a máš pak např. holčičku, tak pokud druhý těhotenství naopak zvracíš tak budeš mít zase mimčo opačnýho pohlaví. Tak třeba to vyjde! Nám se Adélka povedla na druhý pokus, taky jsme to prostě zkusili jakože uvídíme jestli to vůbec vyjde - a ono prásk! Tak snad to i u druhého půjde.
Co se týče věkovýho rozdílu dětí tak i v dospělosti je výhoda, když jsou blízko. My jsme se sice se ségrou řezaly jako koně (v pubertě), ale potom jsme byly kamarádky a vzájemně jsme si pomáhaly, doteď to tak je.

Dzej
My taky budeme navazovat. Mám to komplikovaný v práci, tím že jsem šla s manželem do zahraničí tak jsem vlastně odcházela na MD z neplaceného volna a kdybych nenavázala dalším dítětem na Adélku tak bych musela buď do práce nebo na další neplacený volno, což by mi nemuseli schválit. Slyšela jsem, že prý se nějak zlepšily podmínky??? Prý se zvýšil strop mateřské a taky prý když se navazuje tak se mateřská vypočítává z posledního platu a ne z té předchozí mateřské. Nijak se v tom neorientuju, tak mě kdyžtak opravte. Ale bylo by to dobrý, ne?

S tím očkováním jste mě vystrašily, já jsem o takových reakcích neslyšela. Zřejmě to budeme absolvovat kolem Vánoc, to budeme v ČR, díkybohu.

Zoubek
Snažila jsem se odbourat dopolední spánek, ale Adélka to prostě nezvládne. Obzvlášť teď je toho na ní nějak hodně. Vyrostly jí všechny stoličky, začala sama chodit... prostě po desáté dopoledne jí musím uložit jinak by sama sobě byla nebezpečná. No a odpoledne chodí kolem třeti. Dá tak po půl hodince spánku. Nepodařilo se mi to spojit. Poslední dobou se párkrát stalo, že Adi spala jen před obědem a po o už nic. Jenže to je zase blbý večer, hodinku dvě před koupáním už s ní není k vydržení.

Pěkný večer!

coriven
27. srp 2009

Ahojte,

Moni, tak uvidíme - já bych klidně brala i druhou holku 😀, v plánu máme do budoucna i třetí, ale to áááž kdoví kdy. To bych chtěla určitě nějaký čas pracovat. Tak uvidíme třeba si budu muset zvykat na pindíka 😅

Zoubek, my dopolední spaní nějakou chvíli odbourávaly, snažila sem se ji natahnout co nejdýl... ze začátku nevydržela dýl než do 10, ale pak se nám to podařilo do 11 a zabralo nám jen to, že jsme chodily po návštěvách a byla s dětma, to zapomněla na spánek a zabavila se s nima, ale při cestě z návštěvy usnula hned 😀 a spávala tak kolem hodky, ale postupně se to ustálilo a už si umí schrupnout i 2-3 hodky...
Pro představu - ráno vstáváme kolem 6 (ted zase bohužel dřív 😠 )
polední spaní 11.00 - 11.30
večerní spaní 19.20 - 20.00
U poledního spánku se nám podařilo zpelšit usínání, už nepotřebuje flašku - jupí. Jednou sme skončily u našich a já uspávací flaštičku zapomněla doma, malá ječela a vrtěla sebou, tak sem jí vybrblala - že už je velká holka a že by už mohla usínat bez flaštičky a na druhý den, sem jí ze zvyku dala flašku a Kája se na ni podívala řekla - ně, vzala si dudla otočila se ke mně zády a usnula a tak už to u nás trvá několik dní, tak paráda, teď už jen zase naučit usínat v postýlce a sme šikulky 🙂))

Simčo, pálení žáhy sem měla taky, jůů to bylo děsný, sem pomalu usínala v sedě 😅 ale teď je blbý, že je mi zle celý den, nezvracím furt, jen sem tam, ale pořád se mi navaluje 😠 stačí když si malá upšouchne 😅 no šak ono to jednou skončí 😀

sajmon113
27. srp 2009

Ahoj holky!!!
Dělala jsem džem z domácích broskví, mám sladko až za ušima 😝 , ale chutná super, akorát mě bolí za krkem jak jsem je dlouho loupala 😒 .
Zoubek taška vypadá super, přesně tohle by mi taky vyhovovalo. Dík za tip. Teda to byl tchán ještě docela v klidu. S naším tatíkem by to asi seklo 😉 , proto taky mamina nemá radši ani řidičák. 😀 My jsme taky měli problém s tím spaním. Taky byl v deset dopo hotový a chtěl spát. Ale vyřešila to za nás dr. Šli jsme na očkování v době kdy chodil spát a ještě jsme se stavili do obchodu a tak šel spát místo v 10 až ve 13, a od té doby to už zůstalo. Někdy vydrží i déle, hlavně když jsme venku. A někdy si zase jde lehnout i dříve asi záleží jaký má den.
Ráno vstáváme 7-8, ale kolem 6 vypije flašku mlíka, snídáme po 8, dopo má ovoce, nebo piškot, kolem 13 oběd, pak jde spát, kolem 16 po vyspání buď druhý chod obědu, nebo jogurt, přesnídávku, buchtu, pečivo, vánočku a pak zase nějaké ovoce no a večer chodíme spát kolem půl 9 a to lupne zase flašku mlíka, občas mu to trochu zahustím kaší.
Jinak s tím druhým mimi, manžel by taky chtěl aby navazovala mateřská, máme ušetřeno za sociální a zdravotní pojištění. Jinak si ho musím platit sama 😒
Jani máme s manželem malou hospůdku, seznámili jsme se v práci, já za barem a on v kuchyni. Mám ekonomickou školu, ale v našem regionu bly problém sehnat práci v oboru. Chvíli jsem pracovala v cestovce jako průvodce, právě v Řecku, ale je to špatně placená práce, a pak jsem v Řecku zůstala makat v taverně jako servírka a když jsem se vrátila už jsem u toho zůstala, no 😎 . A tak jsme se po nějaké době rozhodli, že si otevřeme vlastní hospůdku. Máme to do práce pár kroků, navíc budova patří dědovi, praděda byl hostinský, ale za komančů jim to sebrali a po revoluci už byli staří aby se k tomu vrátili, měli to v pronájmu a teď tam jsme my 🙂 . To jsem se zase rozkecala 😠 .
Mažu do postele, dobrou!!!

dzej
autor
29. srp 2009

ahoj holky, tak se hlásím po třech týdnech z domu 😵 začala jsem prát, ale dneska je jen st a prší, takže se mi nedaří plán ☹
Moni, ta změna v mateřské je už od ledna 2008 takže už jsi ji měla po novu. Trošku se zvedl ten vyměřovací základ. Jinak na další mateřskou, pokud navážeš, tak se ti bude počítat mzda nebo plat z posledního zaměstnání. Mateřská, nemoc atd..je vyloučená doba, tzn že se nepočítá. Takže to, co jsi měla na PPM minule, budeš mít u teď 😵 kdybys mezitím pracovala, bude se ti počítat z té další práce. Teda, ještě záleží jak dlouho jsi měla to neplacený volno...
Simčo, tak to je super mít vlastní hospůdku. I když věřím, že je to dřina. Tak hlavně, at se daří a máte pořád hodně hostů - těch příjemných. Nechceš nám dát odkaz, že bysme vás navštívili 😵 😵 😉
Zoubek...ted je mi trapně, ale zapomněla jsem jak se jmenuješ?? 😔 🤐
my spíme taky jen 1x a to cca 11-13h. A s jídlem to máme hodně blbý, ptz malá dostane mlíko než jde spát a pak obědvá až kolem 14-15h, je hodně sytá z toho mlíka. Takže to máme tak blbý, že obědváme my, ona na nás kouká a pak papá sama. ☹
Tak já jdu dát další pračku, hezkou sobotu 🙂

cerstvamama
29. srp 2009

Zdravím vás už konečně z domova. Taky teď vybaluju, peru, uklízím. Nebyly jsme s Adélkou přes měsíc doma a je to tedav vidět.

Dzej
díky za vysvětlení. Neplacený volno jsem měla 4 měsíce a kousek a MD mi vypláceli normálně, tak snad i pri dalším mimču to bude stejný.

Tak já jdu zase makat, zatím ahoj!

dzej
autor
30. srp 2009

ahoj holky, tak já už zítra nebudu mít čas, ptz musím ještě kvůli bydlení po úřadech a pak budu balit, tak se loučím teď. Mějte se tu krásně, a jak se vrátíme tak hned nakouknu. AHOJKY 😵 😵

coriven
30. srp 2009

Janííí tak krásnou dovolenou, moc si to tam užijte a něco pěkného si z dovolené dovezte 😀

ajvi
31. srp 2009

ahoj po delší době, jsme nějací rozlítaní a taky nás trápí zase zuby, tentokrát ale jen s teplotou 39 a stolička dole se jen bělá, jen se proříznout.. 😒
jinak s obědem to máme jako Jani - před spaním svačika (lipánek nebo jogurt) a oběd má až po spaní kolem půl třetí. před spaním mi totiž snědl zeleniny hrozně málo (už je unavený) a ten lipoš přece jen klouže do krku sám.
Jani, krásnou dovolenou. manža má dovču od středy a pak dva týdny a v sobotu valíme na týden do Lužických hor- už se moc těšíme...
pak krásný den,,l,

petronilla
31. srp 2009

Ahoj holky,
jen vás v letu zdravím,vůbec nestíhám dočítat,snad zítra,měli jsme kupu shánění věcí do školy a tak,už mám z toho zítřka nervy,tak snad Adam vykročí pravou a bude aspoň v začátku nadšený 🙂 ,jen nevím,jak to ustojím já 😔 ,nejradši bych ho zavedla ráno do školky a ne do 1.třídy,ale holt to jednou přijít muselo 😵 .
Adélka je pořád stejná dračice-jak jí s láskou říká Adam,děsně ukecaná,dnes jsme byli v poradně,ta má 85 cm a 12,5 kg,dostala včelku na žloutenku,řekla "fuj" a šla si po svým 😅 .Jo a taky už druhou noc spí s Adamem v pokojíčku,ale ještě ve své postýlce,to je najednou nezvyk,snad jim to vydrží 🙂 .

Jinak Jani....moc gratulujeme k miminku!!!!!!!!! 😵 ,hlavně ať jste oba v pořádku a Tebe ať netrápí tolik ty nevolnosti 😉

Tak hezký večer všem a já si vás snad někdy v klidu dočtu 🙂

sajmon113
1. zář 2009

Ahojík!!!
Jani mooooc si to užijte a hlavně vám moooc přeju aby vám nekrachla cestovka, je toho nějak poslední dobou hodně 😠 .
U nás obrovská novina, chodíme 😎 😎 . Už týden. Začátky byly jen dva tři kroky, ale důležité bylo, že se odhodlal sám, nemuseli jsme ho přemlouvat a nutit. Ale dneska už jsme frajeři 😎 . Sice ještě pořád hledá ten palec jistič, je to rychlejší, ale už se mu zalíbilo, že je svým pánem. Jo akorát začíná další boj. Všude dosáhne. Asi předevčírem jsem mu v poslední chvíli uhnula na lince nůž 😲 , jinak už by asi začal něco krájet. A taky jsme se solidně rozkecali, začíná skloňovat, především dědo, to je jeho miláček a pak taky mami. Jezdíme taky hodně na kole, ale začínám litovat, že jsme nakonec nekoupili tu polohovaci. Vojta mi v ní totiž vždycky usne. 😠 😠
Ivi my máme taky zase zubaté období. Vylezla nám druhá stolička a lezou nám dvojky nahoře a dole vlevo. Máme to nějaké převrácené ten růst. Hned po všech jedničkách nam lezly stoličky a pak teprve dvojky. V noci se hodně budí a přes den je trošku protivka, ale jak mu dávám ty homeo tak jsme bez teplot a nemocí, takže je to v podstatě brnkačka. 😉
Peti to je Adélka dobrá borka, prý fuj 😀 . A jste holký veliký. Jak se líbilo Adámkovi dneska ve škole? Jo jo, hrozně to letí, kolikrát se tomu ani nechce věřit. ☹

ivulinda
1. zář 2009

Jani gratuluju k mimču 🙂

Holky ahojte.zanedbávám to tady,ale vůbec nestíhám.práce na baráku zabírá hóóódně práce a pak doma lehnem spíme,al ted jsme si daly voraz tak jsem tady 😀 kokuám,že jste toho hodně napsaly! 😀

ajvi
1. zář 2009

Simčo, tak to obrovská gratulace.!!! My teda pořád jen za ruku, ale ono je to asi opravdu najednou, viď. Máta pořad honí prst a když mu říkám pojď, tak žuchle na kolena a valí radši po čtyřech. já už se tak těším (vím, že budu ještě vzpomínat 🙂 ale těším se.
nám rostou taky zuby na přeskáčku. máme 3 stoličky a nemáme dvojky dole.
tak pa

cerstvamama
1. zář 2009

Ahoj Peti, říkala jsem si žes tu dlouho nebyla 😉

Simčo, gratuluju. Adélka chodí bez ruky jen při dobrý náladě, pár kroků a pak se radši chytá. Nejlíp jí to jde když při chůzi drží v rukou svýho plyšovýho psa. Taky už se těším až se rozběhá.

Jani-Cori, co nového s mimi? Těhotenství mi už připadá tak vzdálený 😀 Jestli budeš mít chuť tak nám sděluj novinky (váhy, míry....) ať si osvěžím(e) paměť.

Ivčo,Adélka už má skoro všechny, chybí jí jen dvě dvojky 🙂

Dneska jsme byly na vítání občánků a Adi se tvářila hrozně vážně, na žádný fotce se nesmála. Pak se mi doma nějak nezdála a odpoledne jí vyskočila teplota na 37,5 po odečtení. Zůstaly jsme doma a buď spala nebo jsme si četly a hrály na gauči. Nevím co to je. Nemá rýmu ani kašel, až na tu únavu je v celkem dobrý náladě, jíst jí chutná.. Dala jsem jí na noc Paralen a snad se to nějak srovná. Chuděrka moje malá.

Tak se mějte pěkně, hezký večer.

ajvi
1. zář 2009

tak brouk už je dvacet minut v posteli, ale furt kňourá, nevím jestli jsou to zuby, nebo jestli prostě nechce být sám. nechci mu cpát pořád Nurofen, ale zas nevím, jestli ho to fakt nebolí, teplotu už nemá.l...acho jo.... 😒 -. zas stojí a brečí, musím k němu. ahoj

sajmon113
1. zář 2009

Taky jsem si všimla, že se Vojtovi lépe chodí když něco drží v ruce. Je to jedno co, jen když něco prostě drží. Ty zuby jsou nekonečné, taky nás to pořád trápí. Změnil se nám i spací režim. Místo 14 hod.odpoledne chodí spát kolem 11-12 v poledne. Ale večer chodí spát pořád stejně.
Ivi práce na baráku je pořád. Taky jsme dneska řádili na zahradě. Manža kosil, Vojta běhal za ním a já plela a pomalu se chystáme na podzim. Fůůůj, ten hrozně nemám ráda. Už ho dokonce cítím ve vzduchu. No a navíc přemýšlíme o menší úpravě interiéru. Tedy hlavně manžel. Nějak máme čím dál méně místa, takže asi začneme zase sekat zdi a tahat novou vodu.
Jani Přidávám se k Monče o těch novinkách a miminku. 😉

nadik
1. zář 2009

Ahoj holky zdravím, hezký večer, tak Terča marodí střevní chřipka, nejí, nepije, horečky fakt hnus, zlatá angína.... ☹ , ale dnes večer už měla jen lehce zvýšenou teplotu tak snad bude líp.
Mějte se zdraví N.

sajmon113
3. zář 2009

Tak takhle teda ne!!!! Kde jste všechny????? 😠 😠 😠

Nadi to je mi líto, že je Terezka nemocná. A zrovna takhle, to je fakt nepříjemné, když prcek nechce ani jíst.

My chodíme čím dál víc, včera byl obrovský krok. Konečně si jel sám se sekačkou. Málem jsem to obrečela, že už nebudu muset lítat s ním 😀 . Ale jinak to byl úžasný pohled. 🙂 Jo a ještě něco, dneska spal Vojta bez probuzení celou noc až do půl 7 ráno, vypil mlíko a spal do 9 a já s ním 😎 . Po 15 měsících to bylo poprvé. 😵 😵 Všimla jsem si, že má venku celou druhou stoličku, tak snad bude chvilku klid, musím ho u dr.objednat na očkování proti zarděnkám, trochu se toho bojím a kdyby to bylo ještě s těma zubama dohromady asi by to taky nebylo nic moc.

coriven
3. zář 2009

Ahoj holky,

tak nějak nestíhám sedět u PC, je mi docela furt zle 😒 , žaludek se mi zvedá 1000x za den a docela mě bolí břicho, taky Vás v těhu bolelo břicho? Je to takové jako bych se něčeho přejedla, ale přitom jím tak 1/3 toho co normálně a místo přibírání hubnu 😠 , no prostě tohle těhu je fakt uplně jiné 😅 😕 , snad je vše ok.

Káji roste 6 zoubků zaráz, tak občas máme šílené noci a někdy i přes den to stojí za to, já bych jen ležela, ale Kájula mě nenechá. Ještě, že nám MM navaří den dopředu, jinak bysme ani nejedly... nějak to teď nedávám...

Přejem ať sou prckové brzo zdraví. Užíváte jinak posledních teplejších slunečních paprsků?

sylvar
3. zář 2009

ahojky, corvi, co to vidím, miminečko bude?gratuluju

coriven
3. zář 2009

Sylvar díky 😅
Sajmon - Kája jak se naučila a odvážila sama chodit, tak najednou začala i lepší spát 🙂 , tak asi jí to už pak v té malé hlavičce nešrotovalo a tělíčko bylo víc v kliidu a víc utahané...

ajvi
3. zář 2009

ahojky,

Jani, tak to je mazec, přeju ať ty nevolnosti brzo povolí, už jsi 12tt, do 14 tt to snad bude pryč a pak už si to budeš užívat.
Simčo dneska se prďolkůlm asi dobře spalo, my taky chrněli bez probuzení od půl deváté do půl sedmé a vzbudili jsme se s úsměvem, za to odpoledne už to probuzení bylo mrzutější, asi furt ty zuby.....ale ta noc byla príma 😀 . fakt nevím, jak jsem to mohla na záčátku zvládat, vstávat po dvou třech hodinách......
zítra začínáme balit a v sobotu ráno valíme na týden do Lužičkých hor. tak vás zdravím, zítra asi nebudu net stíhat, mějte se krásně a všichni marůdci ať jsou brzo fit. papa

cerstvamama
3. zář 2009

Ahoj holky, taky nějak nestíhám. Adi má 4. den horečky, dnes jsme byly na CRT testu a dopadl dobře. Takže buď je to 6. nemoc nebo něco virovýho původu. Pořád by spala a je taková plačtivá, chudinka malá.
Přeju klidnej večer a ať vám prckové spí tak dobře jako včera 😉

sajmon113
3. zář 2009

Teda vy jste se tady nějak rozmarodili ☹ .
Jani opatruj se a odpočívej, ty nevolnosti musí být protivné. Nechci strašit, ale tchyně měla nevolnosti až do prvního kopnutí, tedy do poloviny těhu 😅 , ale u každého je to jiné. A ještě k tomu ty zoubky, ty jo a tolik najednou??? Jinak, kdyby byla pravda co píšeš o tom chození a spánku, tak to bych si vážně nechala líbit. 😵 😵 😵
Ivi užijte si super dovolenou!!!
Mončo Adélce přejeme brzké uzdravení!!!!

nadik
4. zář 2009

Ahoj Moni, tak jak čtu, tak jsme natom asi dost podobně... My máme nakonec 6. nemoc ale ty horečky a průjem co tomu předcházelo bylo fajt hrozný, ale dnes už je zase při chuti a řádí, takže to dožene doufám.

sajmon113
7. zář 2009

Tak takhle teda fakt ne!!! Kde jste všechny???? 😠 😠 😠
Dneska nastoupila kámoška do porodnice, má termín až ve středu, ale včera už byla otevřená na prst a dneska jí hned po kontrole odešla voda, tak si jí tam už nechali. Ale nic víc, nechce se otvírat, bolesti má, už jí dali i vyvolávačku, tak jsem tady jako na trní!!!! 😵 😵 😵
A co je u vás nového? Už jste zdraví???