Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

jajabmw
23. říj 2009

Teda holky vy mi dáváte! Teď jsem tady četla ty první lásky vašich dětí a normálně tady brečím smíchy 😀 😀 😀 . Takhle jsem se už dlouho nezasmála, takže jsem si díky vám zase trošku prodloužila život 😀 .
Leni pořádně si Kubíčka užívej ať máte hezký víkend. Obdivuju tě, protože já jsem třeba hrozná, i když dám Lucku na prázdniny k babičce(mojí mamce) nebo k mojí tetě, tak i když si ríkám nebudeš tam volat každý den, tak stejně alespoň ráno a večer napíšu sms jak se má a co dělá 😅 . Mám strach aby se jí něco nestalo. Ale naštěstí se jí tam líbí a maximálně si to bez nás užívá 🙂 . Zrovna příští týden mi zase ve středu ujede, ale moc se k babi těší.
Ivul já to mám všechno daný genama. Mám moc hustou krev a v těhotenství to je vlivem hormonů ještě horší. A jak je krev hustá, tak se mi udělala v noze sraženina. Hlavně že ji rozpustili! To by pak už mohlo být pozdě ☹ . A jelikož všechno předáváš svým dětem, tak bohužel i tohle jsem z 50% předala. U holčiček to např. znamená, že nemůžou brát v dospělosti hormonální antikoncepci. Já ji chvilku brala, ale jakmile mi na tohle(leidenskou mutaci) přišli, musela jsem přestat. Po porodu Lucky mi pak doktor řekl, že ještě že už to neberu, protože už bych nebyla mezi živými 😔 . Že ty doktoři umí potěšit, co 😀 ? No a já bych kvůli té antikoncepci ráda věděla jestli do děti mají, tak půjdem na genetické testy. A vůbec neva, že se ptáš! Přece když něco nevím tak se zeptám, nebo jak se to říká 😀 .
Holky už jste přemýšleli o vánocích? Já vůbec nevím co budeme kupovat. U Lucky to je jasné ta chce aktovku, ale u Martínka jsem úplně mimo 😒 . Jak má hračky po Lucce, tak mi přijde že všechno máme. Ach jo to zas budou stresy ☹ . A do toho pečení s tchýní za zády, to bude hrůza 😠 . Asi si pojedu upéct k mamce a zároveň upeču i jí. Ta mi do toho nekecá a je ráda, že to nemůsí dělat 😀 .

jajabmw
23. říj 2009

Sajmon jak děláš tu potahovací hmotu? Přemýšlím, že bych se vybičovala a upekla manžovi příští měsíc k narozkám dort 😀 , tak bych to chtěla zkusit potáhnout tou hmotou. Škoda jen že nejsem tak šikovná jako ty, nemám vůbec fantazii 😅 . Díky

lenkavano
23. říj 2009

jaja to jsem ráda,že jsme ti prodloužily život 😀 😀 😀 😀 😀 jinak tvé zdravotní problémy mě moc mrzí.ale ty to zvládáš a to je dobře 😉

dzej
autor
23. říj 2009

ahoj holky 😵
tak my jsme dneska zase vyplavaný, malá už zkoušela plavat bez destiček a párkrát se potopila, ale jinak byla sranda 😀
Leni on je vlastně pátek, tak to je super, že už bude Kubík doma, co budete dělat o víkendu?? Počítáš minuty, že?? tak at to rychle uteče.
Teda holky jak vás tak čtu - nějak jsem si říkala, že mi to miminko brzo odroste, že už to nebude ono, ale ty zážitky ze školek a škol, první lásky..to bude taky paráda období 😀
Jaji 😔 já jsem se do toho tak nějak zamotala ,vůbec nevím o čem píšeš, co je to prosím tromboza 🤐 a ta leidenská mutace?? já se doktorům vyhývám takže tyto pojmy vůbec neznám 😔
Jinak my s dudlíkem pořád tak nějak všelijak, zrovna máme období, kdy ho má jen na noc, ale když jí lezly špičáky, tak ho měla pořád. Dneska do něho kousala, tak jsem jí řekla, že jak ho rozkousne, tak novej nedostane 😀 S nočníkem pořád bojujem, pořád chce na něho sedat, takže ji asi 100x denně vysleču, posadím, obleču, ale nic, jen si prostě sedne, směje se a za chvíli sleze. A všechno je pak v plince 🙄

dzej
autor
23. říj 2009

aha..já než něco sesmolím, tak jsou tu popsaný 2 strany 😀 tak už vím co je to tromboza 😲

Jaji, Simča ti tu dortu upeče 😀 😉

sajmon113
23. říj 2009

Jaji posílám odkaz na tu hmotu, doufám že se ti to otevře
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=18616
Není to nic složitého, ale chce to trpělivost. Jinak včera se mi právě vůbec nedařilo, dělala jsem jí ze dvou dávek a musela od toho párkrát odejí, Vojta se pořád budil a když se to řádně nepropracuje, ztvrdne to na kámen. Už jsem byla zoufalá, nevěděla co s tím, měla jsem sto chutí to hodit oknem. No dělala jsem se s tím až do půl 3 ráno, ale nakonec se povedla.
S tou nemocí je mi to moc líto, neumím si to vůbec představit. Hlavně jsi úžasně zvládla to těhotenství. To sis ty injekce píchala sama??? Teda holky já když vidím injekci okamžitě omdlévám. Když jsem chodila na odběry v těhu, už si mě tam pak sestry pamatovaly a vždycky se smály, že musím na ležato a ještě otevřít všechny okna 😀 .
Ivi taky obdiv. na dialýzu začala právě chodit babička a fakt je to hrozné. Ale hlavně že máš aspoň jednu cácorku, i když to je asi těžké vědět, že už další nebude ☹
Leni teda taky si to užíváš. Ježiškote já jsem od Vojty ještě nebyla na déle než půl dne, a když si ho jednou půjčila švagrová se švagrem na odpoledne, byla jsem na nervy. A představit si celý týden, musí to být hrozně těžké.
Jani s tím nábytkem bych do toho taky šla, tady u nás krom Ikee se všude prodává polský nábytek a prozatím si nikdo nestěžuje. Sábula je teda už skoro profiplavec, my jsme právě na to plavání nechodili, sice Vojta neplave ale vody se nebojí, spíš mám právě problém při večerním koupání dostat ho z vanny bez řevu. Kolikrát už je voda úplně studená, ale on si prostě musí zrovna hroooozně hrát 😠 😠 😠 Jo a barvu mám tmavší, už jsem to tu asi psala, že s barvama hooooodně experimentuju 😀
Cori - prý tučňák 😀 😀 . Víš že už si to ani nepamatuju, jaké to bylo, když jsem měla břicho. Je mi to docela líto. Právě se pořád rozhodujeme jestli druhé mimi jo nebo ne. Smáli jsme se jelikož nám v Třinci zrovna zrekonstruovali celou porodnici, viděla jsem jenom fotky, ale i na těch to vypadá parádně, tak že bychom měli jít rodit už jenom pro to, že je nová 😀
Holky už si zase nic nepamatuju co jste všechno napsaly, jste se fakt rozjely.
Jo ještě jsem se taky zasmála nad těma prvníma láskama, to musí být fakt super to sledovat, ale Peti není ti to líto, že už nejsi pro Adámka ta jediná???? 😀

ivulinda
23. říj 2009

Jaji tak moc díky za vysvětlení...jak říkáš ono moc nepotěší někdy co řeknou doktoři,ale pak se vše obrátí v dobré a to je hlavnííííí 😀.Mrzí mě,že i tvoje děti to budou mít když už to máš ty 😠 a dá se to nějak léčit??zeptala bych se tchýně-je zdrav.sestra a momentálně s ní ted nejsem.

ivulinda
23. říj 2009

sajmon no právě,že mi tchýně říkala,že bych někdy mohla skončit na umělé ledvině 😢 ,ale to já nechci takže začínám hubnout a dávat se do kupy 😀

lenkavano
23. říj 2009

holky tak už mám Kubču doma 🙂 .hned jsme se pomazlili,pak mi vyprávěl co bylo ve školce a ted si hraje s Lenčou.
dzey co budeme dělat o víkendu nevím,ale v neděli nejspíš pojedeme k bráchovi do Kutné Hory,mám tam půlroční neteřinku Simču 🙂 .ale jinak nevím,protože tatka dorazí až zítra.ale říkal mi že by se ráno kolem páté pro mě stavil,že bych s ním mohla jet do Trutnova na vykládku ale nevím,je to moc brzy.no ale asi pojedu. 😉
sajmon 😉 je to těžké ale co můžeme dělat,nechci aby mi pak třeba Kuba jednou vyčetl,že kvůli tomu ,že jsem se od něho nedokázala odloučit,neumí pořádně mluvit.to mě totiž taky napadlo. ☹ ale Kuba přijel opět v pohodě,vždycky mi ukápne slza,když ke mě utíká při příjezdu,ale držím se kvůli němu. 😒 málem jsem ho umačkala,chudák lapal po dechu. 😀 😀 😀 😀

petronilla
23. říj 2009

Jaji,to jsi si teda užila svoje ☹ ,co sis píchala?Fraxiparin?.O vánocích přemýšlím pořád,adam je jasnej-složíme se mu na kolo a nějaký drobnůstky,ještě má chudák svátek,tak aby nebyl ošizený 🙂 ,jinak hraček mají kupu,tak Aduška dostane kuchyňku,což bude určitě dárek pro oba 🙂 .

Jani-to je teda Sabinka šikulína 🙂 ,my už taky na plavčo nejezdíme,jak děti marodili,tak to nemělo cenu 😒 .

Simčo-to víš,je to smutný,že už nás ty větší děti čím dál míň potřebují,ale pořád jsem prý jeho nejzlatější maminka 😉 ,tak zatím nemám strach z copaté malé konkurence 😅 😵

ivul-tak hodně štěstí v dávání se dokupy 😉 😀

Leni-to Ti věřím,že jsi Kubíka málem umačkala,taky mám takové stavy po delším odloučení 😉 .

holky,hezký večer všem!!!jdu dát děti do vany,Adam byl u našich ještě s jedním kloučkem a před chvílí přijel a na otázku,jak si to užili mi řekl "no dobrý,ale děda si musel jít zakouřit do garáže,jinak by to už to s náma nevydržel ",tak to odprdla babička a teď zase řádí s Adélkou a to už měla spát 😠 .
Tak pápá 😵

coriven
23. říj 2009

Ahojtéé v podvečer,
tak my dnes měly zase hysterické scény při procházce, vyrazily jsme obě s kočárkem, ale slečí po chvíli nechtěla jít ani dopředu ani dozadu, nikam - na všechno říkala ně ně a vztekala se, tak sem jakože šla dopředu a to zase na mě ječela mamííí, mamííí až se po nás lidi otáčeli, cože jí to dělám 😀 , no super, snad ty procházky nějak zvládnem než se prcek narodí, nakonec sem ji šupla do kočáru (s řevem), dala jí časopis a byl klid. To ona ráda - pohodlně se posadí a listuje si a nic ji kolem nezajímá, tka nevím jestli u nás ty procházky nejsou zbytečné 😀 😀

Leni, máš pravdu v tom, že jednou by tě to hoodně mrzelo, kdyby Ti to vyčetl a nebo i ty by sis to vyčítala, že Ti bylo líto a smutno ho dát na internát, ale je to fakt jen pro jeho dobro a určitě už sama vidíš výsledky - třeba zatím jen v tom, že je spokojený a šťastný. A je fakt asi i to, že doma byste s logopedií až tolik nenadělali, tam jedou intenzivně celý den, takže je to jen ku prospěchu. Ale věřím, že je to těžké mít takového prcka kus od sebe 😉

Jani, tak Sabula je takový plaváček? My už taky nejezdíme, máme to z ruky a nemáme auto, takže by to bylo na slložito... ale i ty 2 kurzíky co sme absolvovali si myslím jdou poznat, vody se nebojí, polévání vodou má ráda a sprchování ještě radši, s potápěním to bude asi horší, bo to ve vaně netrénujem 😀

Tak a já du večeřat, jinak pravda Vánoce se blíží, tak pište inspiraci - mě zatím napadlo jen tohle: baťůžek (bo furt někam cestujem), možná malý nákupní vozík, nějaké nádobíčko a potraviny a teď sem viděla za 200 mašinku, co houká a z komínku poští bubliny (taková blbost, ale se mi to líbilo 😀) a malá chce furt dělat bubliny z bublifuku, tak to za mě udělá aspoň ta mašinka, hi.

cerstvamama
23. říj 2009

Teda holky, fakt nestiham cist. Tak telegraficky.

Leni
Neumim si to predstavit, musi to byt pro tebe hrozne tezky, ale do budoucna je to urcite to nejlepsi co muzete pro Kubika udelat. A kdyz tam ma i slecnu tak to se tam snad i tesi, ne? 😉

Peti
Presne jak u nas! Porad z nocniku nekam odchazi a pak si stoupne ke konfer. stolu /jediny misto kde mame koberec/ a pusti to tam 😠

Jaja
Ja se Adelky obcas rada "zbavim", ale vim, ze je to jen na chvilku a protoze ja chci, ne ze musim. A kdyz pak ctu jak musi Lenka davat Kubicka do internatu tak si rikam, ze bych si mela vic vazit toho ze ji mam porad navesenou na noze. Nekdy me to uz stve, ze se nemuzu hnout, ale v podstate muzu byt rada, ze je u mne, ze?

Jo a vanoce teda jeste fakt neresim. Jsem hrozny flink, nakupuju na posledni chvili. Stejne jsme se v rodine dohodli, ze si dame jen prkotiny a opravdovy darky dame jen detem. Protoze se furt rozmnozujeme tak kdo to ma porad kupovat a hlavne vymyslet. Jinak Adi je hrozny monter, takze asi dostane neco co muze skladat a rozebirat a taky miluje auta a masinky, tak nejaky vlacek...

Nevim jestli jsem si tu postezovala, ze tu nemaji zadny bazeny pro deti. Nemuzu nic sehnat, ale ted se mi podarilo najit alespon krouzek. V utery jdeme poprve, je to detska rytmika - basnicky, tanecky, pisnicky. Moc se tesim co na to Adi rekne.

Tak dobrou noc, jdu hledat recepty na net. Budeme se sousedem poradat spolecnou narozeninovou party a shanim neco s masem co se upece, je toho hodne a muze se to jist studeny - proste neco na "svedsky stul". Nemate tipa?

Zatim dobrou noc, mejte se hezky.

ajvi
23. říj 2009

teda ženský, vy toho ale napovídáte, to asi ani nedočtu.
tak dneska jsem byli na kontrole. takže....Máťa nemá salmonelu, ale campylobaktera (nebo jak se ta potvora jmenuje). je to hodně podeobné, jen salmonela má většinou horší průběh. léčení je stejné, dieta taky. Prý že mi asi paní z hygieny chtěla říct, že je to JAKO salmonela. no to je jedno. je to taky nějaká mrcha .- jak říkál Hrušínský - salmoneloza-hovnoza. a i přesto, že se mi zdálo, že Mta dýchá pořád na prd, tak už i zánět průdušek je pryč. tak ubydou další léky . hurá. až prý začne mít bobíka jako dřív, tak můžem stravovat normálně.
jo a spaní v postýlce se upravilo, dneska jsem k němu už ani nemusela jít a hned chrněl. a noci jsou zase paráda, ťulkťuk.
tak pa a hezký víkend

sajmon113
23. říj 2009

Leni to máš rčitě pravdu, že je to pro jeho dobro. Hlavně, že jsou vidět pokroky a může tě to potěšit.

Peti tak to je fajn, že se konkurence nebojíš. 😀 😀 😀 Každopádně u vás doma musí být fakt veselo, kam ten Adámek na ty hlody chodí 😀 😀 😀

Jani (cori) holt je Kájula pravá ženská, my když si postavíme hlavu tak s náma taky nehne nic 😝 😉 . Vojtu časopisy moc nezajímají, ale jakmile zazní v tv reklama, nevidí, neslyší a letí se koukat. Předevčírem jsme byli kouknout v Dráčikovi a vzala jsem si jejich katalog akčních cen, tak ten se mu líbí moc, prohlíží si auta a vláčky, možná si i sám vybere co bych chtěl k vánocům 😀 😀 Jeden dárek jsem už koupila, takovou tu magickou tabulku, je tam dokonce záznamník a nějakých pár zvuků zvířat. Nedávno objevil kouzlo prupisky a čmárá zatím teda po papíře, ale zatím..... 🙂 🙂

Mončo asi ti s tím moc nepomůžu, ale my děláme na švédské stoly různé plněné rolády, kuřecí, vepřové, malé řízečky, jim říkám skočdohuby a pak ještě kuřecí špalíky, buď v trojobalu, nebo jenom pečené. Tohle maso se dá všechno jíst za studena a například ty rolády jsou za studena právě nejlepší. Jinak spousty salátů, těstovinové, zeleninové, se zálivkou atd. Jinak klasické upečené vepřové maso, na česneku, cibuli a koření je za studena taky moc dobré. Až jsem si nadělala chutě 😵 😵

Ajvi, správně to řekl pan Hrušinský 😀 😀 . Hlavně, že už je mu lépe a přeju vám co nejdříve pevné bobky 😀

lenkavano
23. říj 2009

ahoj holky to mám ale výdrž vidte 😀
ajvi naše Lenina vůbec neví co to postýlka je. 😉 jelikož je manža věčně na cestách tak spí odmalinka se mnou na letišti.a když je manža doma tak se tulíme spolu a mačkáme na jedné straně a druhou má pro sebe naše princezna celou.ráno sedí na posteli a usmívá se krásně dorůžova vyspinkaná a my necítíme ruce,nohy z přeležení,takže u nás úsměv žádná sláva.ale my se mačkáme rádi 😀 😀 😀
sajmon dnes byl manža taky v Dráčikovi.vyslala jsem ho tam,protože jel Trutnov a tam je Dráčik přímo v kaufu.chtěla jsem aby tam Klárce koupil takovou sadu na nehty s Hanou Montanou je taky na tom letáku nějak za 180kč,ale oni to už neměli tak mě to docela mrzí.ona je tou Montanou posedlá asi jako Krčou 😀 😀 😝
taky se mi tam líbí traktory a jsou levné.no možná tam zítra zaběhnu jedu tam ráno s manžou. 😉

sajmon113
23. říj 2009

Leni asi tě trumfnu, s tou výdrží, plácala jsem ty odzoby na dort, furt jsem byla nějak bez inspirace, tak jsem prvně udělala medvěda, pak zajíce no a napadlo mě že to bude dort z lesa tak ještě hříbky ale už se mi nechce, ještě jsem trochu poklidila. Asi jste si s manžou docela vzácní, že když je pořád na cestách? Ale to je hezké, ty jo po 4 dětech 😵 😵 😵 Ale teď už jdu fakt do těch peřin padnout 😵 😵 😵

lenkavano
23. říj 2009

Sajmon ahojky určitě už ležíš v peřinách vid?já čekám na manžu za hodinku a půl by měl být tady tak se pak trochu prospím v kamionu.akorát tím že jede manža dřív tak asi nestíhám toho Dráčika,to už budeme doma.víš mi na sobě strašně lpíme denně si několikrát voláme,on sice jezdí,ale vždy byl doma nejdéle za 8dnů,jak jezdí jiní chlapi třeba na unii na 3týdny tak to bychom nevydrželi.zažili jsme si hodně zlého a dost jsme si vytrpěli a tak nás to ještě víc semklo.nejhůř nám bylo po narození Leničky a pořád to je v nás.mohli jsme tenkrát o sebe přijít.ale ted nevím jestli jsem tady už o tom nepsala.

lenkavano
23. říj 2009

tak jsem to ted prolétla a nepsala jsem o našem trápení.když budete holky chtít tak vám to napíšu.zážitek který nás poznamenal.ale abych vás tím neotravovala.

ivulinda
24. říj 2009

leni klidně napiš jestli chceš budem rádi když se s náma podelíš o to...

ivulinda
24. říj 2009

jo leni a s tím spaním v posteli je to podobné i u nás!!akorát s tím,že Adélka začla s anáma spinkat v 8měsích a ted má postel vedle našeho letiště takže spí vedle mě a někdy i u mě v posteli a to se pak taky mačkámsmanželem a ten je celým štěstím bez sebe,protože já když večer lehnu tak hned usnu a netulím se 😅 a on se pak na mě trošku zlobí takže je v podstatě rád,ž se k nemu přitulím a jak píšeš tak taky jsme přeleženi a ruce,nohy necítíme 😀

Moni-Adélka je taky semnou pořád a někdy je jak pijavice,ale mě to nevadí a vlastně jsem ráda 😀 a ze začátku jsem si taky od ni ráda odpočinula,ale ted ji k babičce nedááávááám!!mám jen jedno dítě tak si to chci užít,kdybych měla dvě tak se jich ráda zbavííííím 😀 😀

lenkavano
24. říj 2009

ivu no jo co bysme pro naše prdelky neudělaly vid 😉 .před chvílí jsme přijely z Trutnova.koukám na odsouzené a pak půjdu kuchtit 😝
sajmon ukážeš nám noční dortík v albíčku?.

ivulinda
24. říj 2009

leni a kdy nám napíšeš co jsi chtěla napsat?

samon ty ses,ale nějak rozpekla ne?? 😀 😀

lenkavano
24. říj 2009

ivu bude to asi trošku román tak až budu mít delší dobu na psaní.ivu co jsi dnes vařila.mě vůbec nic nenapadá.ještě jsem ani nezačala.Lenča se mazlí s tatkou,mamka už jí není moc dobrá,potvora jedna 😀 😀 chodí ti Adélka po obědě spát?Lenča už nechce. 😝 koukala jsem že jsi z Karviné,tam jsem byla v lázních.bylo to tam super. 😉

petronilla
24. říj 2009

Ahojky 🙂

Jani,my se dnes šly s Aduškou dopolko projít bez kočárku a začla se mi taky šprajcovat,řekla "ráda,ráda",jako že ji mám vzít do náruče,tak jsem ji půl cesty vláčela 😠 ,ale když máme kočárek sebou,tak maže pěšky a do něj nechce,tak nevím,co vymrzuje 😀 .Jinak s nádobíčkem si taky moc ráda hraje,mám ještě historický po mně 😅 ,tak servíruje kaštany,nosí mi hrníčky,proto dostane tu kuchyňku a budou vařit 🙂 .Minule mě teda málem trefilo,Adam začal v pokojíčku na koberci na ministruhadýlku strouhat žaludy,tak musel hoch luxovat 😀 .

Moni-Aduš udělá většinou louži taky jen na koberci,no minule se na něj i vykadila a absolutně jí to nevadilo 😝 ,čuně jedno 🙂 .My dělali na poslední oslavu taky mini řízečky,k tomu těstovinové saláty,taky to bylo mňam,tak a´t se vám oslava vyvede 😉 .

Ajvi-tak snad už bude jen a jen líp,halvně,když se v noci vyspíte,to je pak ten den úplně o něčem jiném,viď? 🙂

Simčo-to nevím,kam na to Adam pořád chodí,ale často se zasmějem,dnes mi řekl,že jsem jeho milovnice 😵 .Ty jsi panečku šikulka,fakt nevím,jestlli bych na to měla se s těma dortíkama takhle do noci dělat 😉 .

Leni-to nás ani nestraš,co nám chceš napsat 😔 .Hlavně,že to snad dobře dopadlo 🙂.Lenička už Ti nechce po obědě chrupat?To si neumím představit,Aduš vstává kolem 7,někdy dřív a v 11,30 už jde zase do postele a je hned tuhoš 😅.

lenkavano
24. říj 2009

ahoj péto,tak já to psát raději nebudu.jednalo se o porod Lenči,co jsme zažívali,ale nechci vám kazit náladu nebo vás nějak strašit to už vůbec. 😉

petronilla
24. říj 2009

Ne Leni,to je v pohodě,klidně to napiš,pokud ty sama chceš,jestli to už je vše za vámi,tak to je dobře 😉 a Lenička je v pořádku 🙂 .
Jdem na prochajdu,tak zatím pa.

lenkavano
24. říj 2009

dobře já o tom napíšu,ale nevím kdy,dnes má Lenča strkací den,všude strká prsty a tak jsem dnes vyproštovák 😀 😝 tatka nám vytuh u telky tak počkám do čtyř a pak bude budíček 😉 .ještě nás čeká velenákup 😝 vypadalo to že bude hezky ale je chmurně 😠 a to jsem přemýšlela o zoo.no to už asi necháme na léto.
teda Adík je opravdu vynalézavý to se mu musí nechat. 😀 😀 to Lenča zase včera žehlila.já žehlím na konferenčáku u telky a ona včera z ničeho nic přinesla mikinu a z ložnice si donesla žehličku ,mikinu dala na stůl ,urovnala ji a začala ji žehlit.já byla mrtvá smíchy 😀 😀 ale aspon mi poradila co ji dát pod stromek. 🙂

ajvi
24. říj 2009

ahojky, tak jsem dnes nakoupila pár dárku pro prdelku na vánoce. to vám řeknu, člověk neví co dřív, co je věcí, ale taky ty ceny, ufuf....nakonec jsem koupila takové dřevěně puzzle, kačenku, co má jen 4 dílky, pak ptáčka na péru, co se pověsí (to se mu hrozně líbilo v čekárně u doktora), a pak takové dvě kostky vedle sebe, co se dají složit i rozložit jako podložka a je to barevné a má růžné doplňky a jeho teď hrozně baví skládat.
Lenko- jestli ti pomůže, když to trápení napíšeš, tak ho určitě napiš!

lenkavano
24. říj 2009

ajvi ono už to moc nepomůže,ale zase když vám to povyprávím,tak se mi trošku uleví,no takže mi to vlastně trochu pomůže. 😉
my jedeme na nákup do tesca tak uvidíme,taky už bych chtěla něco nakoupit at toho pak není moc.já mám ráda pod stromkem strašně moc dárků tak kupuju spíš kravinky ,ale né zase úplný.je ale fakt ,že minulý rok jsem kupovala omalovánky a balila každou zvlášt a to jsem nějak nevychytala protože když děti rozbalily první tak to bylo ještě nadšení 😅 😅 ,při druhé no jakž takž 😒 a třetí už ani nerozbalovaly až za delší dobu 😖 .

ivulinda
24. říj 2009

leni promin,ale nebyla jsem na netu tak jsem ti nemohla napsat!!dneska jsem dělala bramboráky s ohnivým masem,ale Adélka měla kuřecí maso na kousky s osmaženou cibulkou a do toho jsem dala vajíčko jako na vaječinu a brambory.jojo Adélka chodí spát pořád po obědě,někdy si řekne sama HAJI aněkdy jde hned po oědě,ale přes prázdniny když jsme byly na chatě u našich tak jsme jí nedávala spát protože sechtěla hrát s neteří!Ta má 4roky a jmenuje se Terezka...Lucinka nechodí vůbec spinkat?a co jsi teda vařila?