Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

jinula
25. led 2010

lenkavo: ahoj tebe ještě neznám, vté malé je mi moc líto , doufám a moc ji a tobě přeji brzké uzdravení. huděrka malá musí hrozně trpět. Co se jí vlastně stalo, jestli se mužu zeptat?

lenkavano
25. led 2010

jinu ahoj ráda tě poznávám 😉
malá se nám opařila kafem zvrhla ho na sebe ,bylo čerstvě zalité a byl to mžik.naštěstí to nezasáhlo obličej ,ale i tak je to krušný ☹

jinula
25. led 2010

skoukla jsem to foto a vypadá to hruzostrašně. Utěch malích člověk musí dávat pozor, ale jak píšeš je to mžik. Naše malá zase dostala chut na knedlu a vytáhla ten největší nuž a řezala sama si knedlu, mm šel jen na okamžik pryč do koupelny a ona byla tak rychlá. 😒 😒 Naštěstí se nic nestalo ale člověk nikdy neví co se muže stát. 😒

lenkavano
25. led 2010

jinu no právě ,ted mám úplně fobii když třeba vařím nebo něco peču,tak jen se ke mě přiblíží a už ji odháním. 😒 a to si ještě sáhla na krbovky,ale naštěstí bez následků 😝

jinula
25. led 2010

MM dneska pekl kuře a mala ho má strašně ráda a stále otravovala,že chce papat a když v kuchyni nikdo nebyl tak už stála u sporáku a snažila se otevřít troubu, když jsem tam dolítla tak její odpověd zněla- ty mi nedáš papat tak já si naberu sama ☹ ☹ Kdyby tak sáhla na horký plech ☹ ☹

jinula
25. led 2010

Jinak máš krásnou a rozrostlou rodinku 🙂 🙂

jinula
25. led 2010

Holky přeji vám a vaším mrnouskum krásnou a klidnou dobrou noc, já se jdu pomale chystat do práce ☹ 😒 😠 DOBROU

cori
25. led 2010

Ahoj holky,
jinul vítej zpět 😉 hezky zítra oslavte narozeniny malé 😅
leni, au au, snad se to malé rychle a dobře zahojí. Je těch opaření kolem nějak moc 😒 , je fkt, že stačí malý mžik auž to nejde vzít zpět, bobišci malí 😕
simčo, to je prima žes vyrazila do herny mezi děti, nám se tam s Kájou taky moc líbí, dneska nás tam bylo míň a bylo to moc prima, hezky sme pokecaly a děti ani moc nezlobily 😅 , malá se tak těší, že když jí ráno řeknu, že půjdem do Klokánka, tak má v mžiku oblečené kalhoty, mikinu a boty a říká - mami dem, mami boty (donese mi moje) - a to já většinou ještě nejsu ani po snídani 😅 , no tak tam chodíme jako první 😀

cerstvamama
25. led 2010

Jani-Cori
Máma letí na měsíc na poznávačku do Venezuely a Bolívie.

Jinula
Ahoj Jindro, já si tě pamatuju, ale skoro jsem už zapomněla, žes tu byla. Vítej zpátky 😉

Jani-Dzej
Díky za informaci. Na neštovice jsem Adí neočkovala, protože je měla vloni. Jinak jsem to zakřikla, dneska Adélka spala u mně od tří. Tak po mně lezla, že se mi o ní zdálo, že jsem jí někde na výletě ztratila!

Peti
my se občas nevidíme 3 týdny nebo i měsíc, takže taky ideální manželství 😀 Ale už za pět dní se uvidíme 😅

Lenka
taky mám z toho hrůzu. Adélka třeba jde kolem trouby, ukáže na ní, řekne "au", ale pak si sáhne. To samý s čajem. Dávám ho sice na stůl až když trochu zchladne, ale ona pak přijde, řekne au a sáhne na něj. Čekám kdy se doopravdy o něco opaří.

Podle ticha po pěšině bych řekla, že Adí už spí, takže mažu k tchánovcům na něco dobrýho. Zatím!

jinula
26. led 2010

Ahoj holky, to všechny sankujete? malá dostala brusle tak se pujdou skusit. Dneska se nemužu nějak probrat ☹ ☹

jinula
26. led 2010

cerstvamama- dík , byla jsem tu jen krátce. 🙂 🙂 už se polepším 😀 😀

sajmon113
26. led 2010

Ahoj holky,
Jinula, mám dneska ten samý problém, taky mi připadá, jako bych poslední dvě noci někde proflámovala a kdybych mohla, tak bych šla hned zalomit. Do všeho jsem se dneska musela nutit, a to mě čeká večer až Vojta zalehne žehlení 😝 😝
Leni prďolky je mi moc líto, ale i tak vypadá na fotkách s těma fáčema jako andílek. Vůbec všechny fotky jsou moc krásné!!! 🙂
Teda Mončo to teplo mamince hrozně závidím, tady to dneska zase šplhá k -20. 😝 😝 😝
Cori vy máte klokánka, my máme cipíska 😀 . Hrozně se mi líbilo, že jsme za ty dvě hodiny prošli 3 místnosti, v jedné jsme zpívali a tancovali, v jedné je tělocvična a v jedné je velká herna plná hraček. Vojtu uchvátila tělocvična a nejvíc se mu líbilo prolézat tunel a opičí dráha, no a samozřejmě klouzačka. 😀

jinula
26. led 2010

sajmon- já se nemužu probrat , protože jsem po noční a když si představím ,že skončím až v nedelu ráno tak mi je mdlo 😒 😒 Ale na tento problém ,že se musím do všeho nutit se nedá zapomenout.N esnáším ty řeči,že ženská na mateřské nemuže být unavená a ospalá 😒 😒 Někdy je to horší na mateřské než chodit do práce.V práci si odbouchám 8 hodin a mám padla ale doma to nejde, tam žádné štípačky nejsou!!!! 😒 😒

dzej
autor
26. led 2010

ahoj holky 😵
Jindro a proč máš nový nick? Vy máte pekárnu a kde, v Brně nebo Tišnově? že bych přišla nakoupit nějaký dobrý buchtičky 😵
Leni no ty ses tu taky dlouho neobjevila... Leničky je mi moc líto, chudinka malá ať ji to moc nebolí. A Kubík ještě od prosince ve školce nebyl?? 🙂
Já naštestí když vařím nebo peču, tak malá se vyhýbá obloukem nebo si sedne na židli a jen kouká a říká, že to pálí..ale už jsem ji taky párkrát přistihla jak se sápe na stůl, tak zatím dávám pozor s kafem nebo čajem..snad se vyhneme nějakým popáleninám 😔
Moni, tak ať si to mamka užije!! Je dobrá, že si takhle troufne..já bych měla strach..nebo jedou s nějakým průvodcem?
Jani Sabula je to samý, když jí řeknu, že půjdem do bazénu tak už stojí s plavkama u dveří a čeká 😀
Dneska má být asi největší zima brr půjdu rychle se psem ať to mám za sebou. Hezký večer holky 😵

jinula
27. led 2010

dzej:Děláme s mm v Tišnově v pekárně.Nový nic mám ,že ten co jsem mněla se sám smázal a tak jsem si ho m
usela udělat znova.Ráno , když jsem šla z práce v 5.00 tak bylo u nás -25stupnu. Dost hustý, strašná vlezlá zima.

Kde jinak jste???? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cerstvamama
27. led 2010

dzej
Jelo tam okolo 10 lidí, většinou dvojice. Máma jela sama, ale už během přestupu na další letadlo se prý všichni seznámili (=přiopili v baru). Prý mají dobrou partu. Tam je čekají 2 čeští průvodci, kteří je vozí hotelbusem a taky jim vaří. Jsou to polosparťanský podmínky, žádný all inclusive. Máma už nima jede potřetí a chválí si to.

Jindro
nezávidím ti ani to vstávání ani ten mráz. Jsem teplomil a navíc sova, ráno jsem nepoužitelná. Ale není nic lepšího než čerstvý teplý chleba!!

Babička teď měla potřebu jít vtáhnout popelnici z ulice za plot. Jelikož to vydává šílený zvuky, navíc pod Adélčiným oknem, tak mi jí vzbudila. Snažím se jí přemluvit k dalšímu spánku, ale pořád tam heká, funí, obrací se a tak...

jinula
27. led 2010

čerstvamama:Jánaštěstí ráno nevstávám, chodím jen na odpolední a noční a to je moc příjemný když já jdu do hajan a jiní musí vstávat. Tvé mamce přeji krásnou a teplou dovolenou, aspon někdo nemrzne 🙂 🙂

cerstvamama
27. led 2010

Jindra
jsem to blbě přečetla - do práce, z práce 🙂 Jinak já jsem Monika, ať to máš kratší 😉

jinula
27. led 2010

Moniko. už jsem se tě chtěla zeptat na tvé jméno 🙂 🙂 je to opravdu lepší. 😀 😀

jinula
27. led 2010

Musím vařit a vubec se mi nechce, holky chtějí chlupaté knedle se zelím. 😒 ( zase paráce) ☹ Ale já je taky miluji 🙂 🙂

jinula
27. led 2010

A zase sama ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jinula
27. led 2010

Tak už jsem i po večeři a mám pocit ,že prasknu a tady stále nikdo 😠 😠

lenkavano
27. led 2010

jinu a cos měla dobrého?

jinula
27. led 2010

No nazdáááááááár 🙂 🙂 Chlupate knedlíky se zelím 🙂 🙂 Stále je mi zle od žaludku, já si neumím říct dost 😉 😉

jinula
27. led 2010

Dnes je to tady totálně mrtvé,píšu si sem sama jak ten blázen 😒 😒

lenkavano
27. led 2010

jinu já měla hermelínový salát s rohlíkem a je mi nějak divně.ale bylo to dobrý 😉
no jo holky nám asi zmrzly v tom dnešním mrazu 😉

dzej
autor
27. led 2010

ahoj holky 😵 já jsem tu...dneska byla Sabinka u babičky tak já využila den k oběhání restů.
Hermelínák miluji mnam...ale dlouho si ho nedám, začala jsem hubnout a cvičit...tak se musím hlídat. K večeři jsem měla rohlík s máslem a sýrem

jinula
27. led 2010

Zítra dostanou sprdnuto 😉 😉 a černý puntíky 😉 😉

dzej
autor
27. led 2010

Moni ty jo, tak to musí být paráda...já si myslím, že ty bojový podmínky k tomu patří, nějaký all by nebylo ono. Tak ať si to mamka užije.. 😉 Ten návrat asi bude těžkej do takové zimy 😝
Doufám, že už se začne oteplovat...chjo 😒

jinula
27. led 2010

dzej: ty máš řádnou omluveku 😉 černý puntík nedostaneš 😉 Stím hubnutím to zas moc nepřeháněj, nemáš co hubnout 🙂 🙂