Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

naty.motylek
31. led 2010

lenkavano to by se mělo časem strati a když tam možná zustane malá jizvička.Ta by ,ale neměla byt moc vidět.To muselo bolet určitě hodně.

muminek
31. led 2010

Tak to si naštěstí nepamatuju, ale prej jsem málem zbořila nemocnici 😀

muminek
31. led 2010

Cerstvamama tak to by jsme mohli lyžovat spolu já jsem už kolik let začátečník a dlouho ještě budu 😢

jinula
31. led 2010

ivulinda: krásné narozaneny, hodně štěstí 🙂 🙂

Moni: no to se někdo má, tak si ti užíjte i za nás 🙂 🙂 😀

dzej: hlavně, že se vám to lyžování povedlo,počasí bylo celkem v pohodě, co málá?? 🙂 🙂

naty. motýlek: taky tě výtám 🙂 🙂

muminek: tebe taky výtám 🙂 🙂

leni: to je dobře, že to malá tak zvládá 🙂 🙂 je moc šikovná 🙂 🙂

jinula
31. led 2010

delikates: taky i tebe tu vítám 🙂 🙂

Moni: já nestála na lyžách snad sto let, to by bylo držkopádu 😀 😀

delikates
31. led 2010

Díky za přivítání 🙂
jinula:tři děti to dá zabrat co?na naši Míšu už pomalu začíná lézt puberta je kolikrát pěkně držkatá a s malým se pořád poštuchujou
lenkavano:čtyři děti tak to úplně klobouk dolů já mám někdy dost těch našich dvou
jinak mějte všichni pohodovou neděli 😉

jinula
31. led 2010

deli: U nás je puberta už delší dobu nastěhovaná a né a né jí vystěhovat 😉 😉

muminek
31. led 2010

Tak mě příjde že malej má taky pubertu

jinula
31. led 2010

Děti v tomto věku skouší uplně stejně co vydržíme tak jako ti starší, mám to doma 😠 😠 Starší odmlouvá a ta mladší to opakuje po ní 😒 😒 Někdy je to děsný a jindy se musím smát 😉 😉

jinula
31. led 2010

Holky skoukni te album, mám tam svoji tvorbu, jsem začátečník 🙂 🙂

delikates
31. led 2010

jinula:dívala jsem se na fotky a dortíky jsou moc hezké na to ,že jsi začátečník,máš moc hezké dětičky ty starší už jsou teda slečny 🙂

cerstvamama
31. led 2010

Leni
no občas jíme ten jejich tousťák, občas se nám podaří sehnat aspoň podobný chleba tomu našemu a někdy upeču doma. Ale není nad český chleba.

Dneska jsme tu měli pěkně hnusně, pršelo a bylo celý den takový pošmourno, ani jsme nebyli venku. Adélka je podle toho taky pěkně zpruzelá. Taťka teď odešel na fotbal, tak jí vykoupu a půjde do hajan. A já se pak natáááhnu!

naty.motylek
31. led 2010

jinula-ahojky děkuju za přivitani

dzej
autor
31. led 2010

ahoj holky 😵
vítám nově příchozí 😉
my dneska byli v Novým Městě, bylo tam málo lidí a lanovka, takže paráda 😉 malou nám hlídala babička...
jsem docela hotová, ted jsem po 3dnech vybalovala a už se těším jak si lehnu k bedně 😀 Hezký večer

cerstvamama
31. led 2010

dzej
já už ležím!!! 😀 Jak já miluju ty večery, kdy Adí spí, manža je na fotbale a já se natáhnu k bedně s počítačem na klíně a něčím dobrým na stole. Trochu primitivní, ale mě to baví.

naty.motylek
31. led 2010

dzej-aho děkuju za přivitani

dzej
autor
31. led 2010

Moni i já...to jsou jedny z nejkrásnějších chvil klidu 😀 kam jsme to dopracovaly, co?? 😝 si připadám trochu jak důchodce 😀 😀
Naty, už jsem koukla na fotečky, moc hezký 🙂

dzej
autor
31. led 2010

Jindři...no to je paráda, hned bych si dala ten dort 😀

naty.motylek
31. led 2010

dzej-děkuju jak se ti libi malá je to velkej rošták

muminek
31. led 2010

Dzej dík za přivítání. 😀 😀 😀

delikates
31. led 2010

naty.motylek:náš malý je taky velký rošták pořád dělá nějaké hlouposti a vymýšlí lumpárny

jinula
31. led 2010

delikates:Dík moc, holky jsou sice velké a dost mi pomahají 🙂 🙂

Moni: vubec to primitivní není , je to SUPÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dzej: heč a nedám 😉 😉

dzej
autor
31. led 2010

Evi 😀 😝 😉 tebe nevítám 😉
Jindři neva, stejně už bych tak pozdě večer nejedla 😝
holky jdu do té zimy se psem a pak už spát...dobrou noc 😵

cori
31. led 2010

teda jinul jako može být někdo tak šikovný nechápu 😅 😉 , no fakt parááádáááá
Jani, aby se ten váš pejsem dneska vyčural, zase mrzne, už mě to neba 😝

muminek
1. únor 2010

Dobré ráno všem.
Teda Dzej ty jseš protiva to mě teda mrzí že mě nevítáš ☹ 😢 😢 😢 😢

ivulinda
1. únor 2010

Leni a co malá dělala,že se opařila kávou?na to si dávám moc velký pozor,aby se mi Adélka neopařila,ale děti jsou všelijaké,no jo no 😉

Cori s tou zimou s tebou souhlasím a taky mě to už nebaví,už chci sluníčko a teplíčko.jo a co malý kope pořádně??

ivulinda
1. únor 2010

Moni neodpověděla jsi na co jste letěli do Bukureště?vy furt někam letíte,že už se v tom neorijentuju 😀

ivulinda
1. únor 2010

jinula díky 🙂 už jdu koukat do alba tvého

cerstvamama
1. únor 2010

Ivul
už jsem to psala, v Bukurešti bydlíme. Manžel tu pracuje a my s Adi jsme tu s ním. Občas si odskočíme do Čech navštívit rodinu, oběhat doktory, úřady a tak. Nikam jinam nelítáme 😉

Holky, já se na ty vaše dortový výtvory nemůžu dívat. Akorát mi to pokaždě připomene jaký jsem střevo. Jsem ráda, když upeču obyč koláč s drobenkou a nespálím to.

Včera jsme tu měli oblevu, začalo to pěkně tát a padala spousta sněhu ze střech. Taky padaly půlmetrový rampouchy a sousedovi to zničilo auto. Dneska už zase sněží, takže co odtálo zase znova napadá 😠

ivulinda
1. únor 2010

jinula teda pokud nejsi cukrář tak před tebou smekám! 😉 jako fakt parádní dorty...to ty sama??a ty figurky s medvídka Pú jsou úžasné,a más hezké děti 🙂