Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

muminek
26. únor 2010

Jani tak se tam mějte krásně a třeba se potkáme. 😀 😀 😀

cerstvamama
26. únor 2010

Hezký víkend na horách oběma 😉

dzej
autor
26. únor 2010

Evi tak kdyžtak zavolej...já počítám, že tak ve středu bysme tam zajeli....
Moni díky.. už mám zabaleno, ale je to na prd, protože musím dobalit ráno ještě hygienu atd tak se bojím abych něco nnezapomněla..nejraději balím všechno zároveň 😉

zoubek
26. únor 2010

Ahoooooooooooooooooooooj. Jsem tu zpátky, jen na chvilku. Jdu vás všechny, (i ty mamči co neznám) pozdravit. Snad jste zdravý a pěkně rostete (myslím mimča) 😀 Chyběli jste mi, nemohla jsem dříve,ale to by byla debata na dlouho. Pěkný večer 😉

zoubek
26. únor 2010

Jani a tobě hezký víkend 😎

dzej
autor
26. únor 2010

Copak to je za tajnosti? Ještě nakukuju 😀 kdepak jste se toulali, co?? A co Honzík? jak se máte???

dzej
autor
26. únor 2010

Holky tak já už fakt mizím 😀 koukám , že dnes není sex ve městě 😀 už jdu spát..doufám, že usnu....

dzej
autor
28. únor 2010

ahoj holky 🙂
no kde jste??? Tak my tu máme wifi...máme se skvěle, suprovej pokoj..maličká je zlatá. Dneska jsem byla lyžovat celý den a tatka hlídal Sabinku na hotelu 😀 Mám pěkně omrzlej ksichtík 😀 😀 Za chvíli jdem na véču a pak do whirpoolky 🙂 a večer pěkně do báááru 😲 😲 😲 A co vy?? Jak se máte? Co děláte??

cerstvamama
28. únor 2010

Ahoj dzej, teda vy se mate! Ja prave dosurovala cely byt, takze ti jen tise zavidim tu pohodicku 😀 Tak at mate pekny pocasi.

muminek
1. bře 2010

Dobré ráno tak to si Jani pěkně užíváš úplně ti závidím. Už začínám balit zítra ráno frčíme. Tak to u nás vypadá všede samí věci.

jajabmw
1. bře 2010

Ahojda holky. Jé Jani ty se máš, já chci taky 😀 . Tak máme za sebou oslavu naší slečny, jé to byl maraton. Dorty, chlebíčky, návštěvy a já večer padla únavou. To byl ale šrumec. Zkusím sem dát foto dortíků co jsem pekla. Dokonce to bylo prý i k jídlu 😀 . Dopo jsme tu měli krásně sice s větrem, ale krásně, zato teď to vypadá že bude pršet 😝 .

jajabmw
1. bře 2010

Holky tak to šlo, jestli budete mít čas tak jukněte do mého albíčka, jsou tam fotky dortíků.

cori
1. bře 2010

Ahojte,
to víš Janule jelas lyžovat a ostatní jsme tiše záviděly, tak jsme sem raděj ani nic nepsaly, hi, ale nééé 😀
Zítra jdu na ozvy, tak se zase těším až uslyším ten buchot srdíčka, to je hezký pocit.
Jinak u nás nového ani nic, jen že ta naše slečinka nechce večer moc spávat, jak ju stačilo uložit kolem půl 8 do pelíšku a jít pryč, tak ted ještě kolem 9 čaruje a vypadá že je nabita energií až do rána 😠 , zabírá sis ní lehnout, tak se obávám, že si ji na to naučíme a to pak zase bude boj, chjoooo

Taky máte tak krásně slunečno? No paráda 😅

delikates
1. bře 2010

ahoj holky
Dlouho jsem tu nebyla byli jsme všichni hodně nachlazení.Ale už je to dobré 🙂 ted jsem doumývala okno v obýváku bylo už fakt hodně špinavé zbytek budu muset dodělat tento týden
jajabmw:dortíky jsou moc krásné 😉
muminek a dzej:užijte si to skvěle na horách 🙂
cori:už se ti to blíží co?už se těšíte na mimíska že?
mějte všichni pohodové odpoledne 😉

muminek
1. bře 2010

Jdu se rozloučit zítra v sedm jedem tak se tu mějte. 😀 😀 😀

cerstvamama
1. bře 2010

jaja
Nádhera. Fakt tě obdivuju, to bych nikdy nevytvořila. Já jsem večer upekla super jednoduchou roládu a ještě není nic moc, takže do takových uměleckých děl co vyrábíš ty bych se ani nepouštěla.

Evi
pěknou dovču!

Jani
znáš tu písničku od Žbirky "Už len 22 dní, tak nezabudni, čas sa kráti...." 😀 😀 😀

jajabmw
2. bře 2010

Ahojky holky moc děkuji za chválu, zahřeje u srdíčka 🙂 . Lucinka měla z dortu radost, ale jíst ho nechce 😒 , prý je moc dobrý, ale jak není na sladké, tak jí to zas až tolik nebere. Takže dortík se snažím udat, kde se dá 😀 . Tady je dnes tak krásně, dopo jsme byli venku a odpo se taky půjdem projít. Jinak máme konečně dole vyrostlý zub a špičák nahoře už je taky skoro venku. Je to i znát na spaní, dnes jsme se alespoň trošku vyspali.
Cori kdy že to máš termín? Už to bude za pár viď 😉 ?

cori
2. bře 2010

Ahojte holky,
dnes sem byla na KO, vše v pohodě a jak to tak vypadá tak asi budu přenášet až do dubna - termín mám kolem 23.3 - takže Moni, těch 22 dní je asi reálných 😀 Při monitoru se prcek hezky prospal, takže jak mi celý den rajzuje v břůšku, tak se skoro ani nehnul 😅 , a to sme před tím obcházeli kachličky a podlahy, tak se asi potřeboval chvilku prospat.
Jen mám pozitivní nález na streptokoka, měla jste to taky některá? CO to vůbec všechno obnáší?

Užívejte sluníčkového dne, dneska je takkkk krásně 😀

cerstvamama
2. bře 2010

cori
jestli je to to co myslím, tak budeš při porodu dostávat antibiotika, aby se tím nenakazil prcek jak poleze ven. Neměla jsem to, jen mi říkal doktor, že mi budou dělat test na streptokoka tak jsem vyzvídala co to jako je 😉

dzej
autor
2. bře 2010

ahoj holky 🙂
zdravím z Krkonoš... 😀 dneska jsme lyžovali celý den, jsem totálně zničená, dneska ani dolů za děckama nejdu, čekám až malá usne a pak asi usnu taky 😝 Docela tu napadl sníh, ale lyžovalo se krásně. Včera jsme byli v Harrachově na výletě a zrovna tam umřel někdo z parlamentu, asi infarkt když čekal na lanovku...bohužel už pro něho přijeli černí ☹ tam to byl takovej blbej zážitek, ale jinak je to tu paráda. Mám šílenej pupek z těch večeří.Máme polívku, obr jídlo a ještě zákusek. Já jím s malou a jsme přejezený 😝 Zítra máme "odpočinkový" den bez lyží, tak půjdem na bobovou dráhu a pak do sauny, whirpoolky a s holkama do fitka, je tady na hotelu, ale suprově vybavený, tak to chci vyzkoušet. Doufám, že přijedu dom o nějaký to kilo lehčí 😀 😀 Jirka se celý den stará o malou, je skvělej. Tak zítra budem všichni pohromadě, už se těším.
Jaji, ty dorty jsou naprosto super 😉 a mě by bylo taky je jíst.
Jani tak super, že malý je v pořádku a jak píše Monča, budeš mít ATB při porodu...já to taky neměla, ale holka co ležela pak se mnou na pokoji jo, tak mi to říkala...
Moni co to zemětřesení???

muminek
2. bře 2010

Ahoj holky zdravím s penzionu cesta v pohodě. Jani ty si užíváš to je dobře. Tak se mějte jdu na víno 😅 😅 😅

cerstvamama
2. bře 2010

Jani,
zatím se země nezachvěla. Oni neví kdy to bude, může to být i za rok. Ty se máš, taková pohodička. Máš hodnýho manžela 😉

Jinak zítra jdu k doktorovi, strašně mě bolí v uchu. Úplně jakoby mi někdo vrážel pletací jehlici do hlavy. Vždycky se až oklepu, lidi si musí myslet, že mám tiky 😝

delikates
3. bře 2010

ahojky
dzej:to je super ,že si to tak užíváte 🙂
cerstvamama:tak at se ti brzo uleví-bolest v uchu je pěkně nepříjemná
Mějte všichni pěkný slunečný den 😵

jajabmw
3. bře 2010

Ahojda holky. Taky u vás chumelí? Já dnes byla dopo na procházce a normálně jsem vypadala jak sněhulák 😀 . Jen doufám že nenapdne nějak moc 😝 , už jsem docela ráda že to slezlo. Prcek dost chodí sám a kdyby se brodil ve sněhu tak bych moc nejásala. Jdu si na chvíli lehnout, prcek vstával v šest a tak jsem grogy. Zatím pááá

cori
3. bře 2010

Ahojte,
koukám Janule užíváníčko na sněhu pokračuje, ted tam musí být parádně jak taksvítí sluníčko.
Jj prej mi dají ATB v kapačce při porodu, měla bych je dostat 3 hodky před, tak asi bych pak měla vyrazit dřív než budou kontrakce po 3 min 😕 Jen já občas při odběru omdlévám, tož se tak trochu bojím jehel, ale vydržet to mosím, hlavně aby to nepřelezlo na prcka. Trošku mě to rozhodilo, ale snad to bude dobrý 😔

Hezký den 😵

cerstvamama
3. bře 2010

cori
Nedělej si z toho hlavu, prý je ten streptokok poměrně častá věc. Hlavně že se s tím doktoři umí poprat a prcek bude zdravý.

My měli dnes i včera sluníčko a 10 stupňů, takže jsme řádili v parku na houpačkách a prolejzkách. Adélka se od podzima hodně zdokonalila 😀 Dnes jsme tam navíc potkali půlku dětí z toho kroužku co chodíme v úterý, takže bylo veselo.
S uchem mám jít zítra, ale nějak mě to přestává takže se pořád rozhoduju jestli mám jít nebo ne.
Už máme taťku doma, v noci jsem ho vyzvedávala na letišti a pak jsme probírali novinky a šli spát dost pozdě. Dnes půjdeme spát hned po Adí abysme dohnali spánkový deficit.
Pěkný večer všem.

cerstvamama
4. bře 2010

No holky, kde jste vsechny?
Dneska jsem byla na tom ORL, nic mi nenasli, pry vsechno v poradku. Aby ne, kdyz jsem se rano objednala tak me to pak prestalo bolet. Jako na potvoru 🙂

jajabmw
5. bře 2010

Ahoj holky. Moni to je dobře že jsi v pořádku a je to přesně jak píšeš, já taky když vlezu do ordinace, najednou mě nic nebolí 🙂 .
Jak máte holky u vás? Tady je zatím hezky, ale zima. A to jsem se už těšila, že malého nebudu muset tolik strojit 😒 a ono má ještě napadnout. Už jsem byla ráda za suché silnice a chodníky a teď to bude nejspíš zase nanovo 😝 . Tak mi pádíme ven dokud je hezky.

cerstvamama
5. bře 2010

My máme zimu a bude asi i pršet. Vidím to dnes na výlet do obchoďáku, stejně s Adí obě potřebujeme boty. Zítra jdu na jógu, manža bude hlídat, tak se těším. V sobotu je dvojitá dávka, trvá to 90 minut. Jsem vždycky vyřízená.
jaja - přesně. Mě to taky vždycky přejde jakmile se chystám k doktorovi. Dneska mě v tom uchu už zase píchlo.

jajabmw
5. bře 2010

Moni u nás pořád proletuje sníh. Dokonce jsem to vzdala a pro Lucinku jsem jela autem a né pěšky. Jsem z té dopolední procházky nějaká promrzlá, tak půjdu asi žehlit, abych se zahřála 😅 .