Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

lenkavano
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkavano
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkavano
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkavano
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cerstvamama
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkavano
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
arietiska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkavano
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jinula
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkavano
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dzej
autor
28. bře 2010

ahoj holky 🙂
tak především přeji hezký večer. Dneska bylo krááásně....měli jsme první grilovačku u známých, samý dobrůtky....masíčko, žampiony, kukuřice a papriky na grilu 😝 to zas nevlezu na váhu 😀 😀
Janča už asi doma z porodnice je, ale asi má hodně starostí, každopádně na fotečky a info se těším 😉 Doufám, že se brzo ukáže.
Příští úterý jedem s holkama a děckama na Vysočinu, tak se těším. Dneska půjdu brzo spát, včera jsem tu seděla do 2h s pivem 😀

jinula
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkavano
28. bře 2010

jinu nechme už toho zůstan tady já odcházím.
dzej je dobře že jste si užili grilovačku 😉 jsi správná holka .ahoj.

cerstvamama
28. bře 2010

Ahoj Jani, jéééé, vy jste se teda měli. Tiše závidím. My původně chtěli grilovat včera, ale večery jsou ještě chladný tak jsme to odložili. Ve středu letíme domů, ale ani tam to nevypadá na nějaký lepší počasí ☹
V sobotu přiletěla kámoška s ani ne 2měs. miminkem, ani se mi nechce věřit že Adél byla taky takovej prcek. Když jsem to mimčo viděla tak jsem se na jednu stranu začala těšit, ale občas mě ještě při představě druhého těhotenství jímá hrůza. No ale jdeme do toho, ne?? 😀
Jdu taky spát, včera jsme byli s manžou venku (na hamburgru, ale byla to náhoda, fakt, ne že bys mi udělala chutě) a dneska jsme jeli na skok do Bulharska tak toho mám taky plný kecky.

dzej
autor
28. bře 2010

Jindři a Leni....nechci se mezi vás míchat, jen vám chci napsat, že člověk by se měl občas přes nějaký věci přenést, to ho posílí....já ráda pokecám s váma oběma, takže budu ráda, když se tu budete i nadále objevovat...

Moni to teda uteklo 😉 tak se pak domluvíme na toho Hambáče jo?? 😀 Je to hospoda Kolkovna 😝 Já myslím, že my do toho taky po létě půjdem...Sabinka je ted úžasná...a to teplo a sluníčko mě nějak nakoplo 😀 😀 Ale zatím ta představa mít mimi mě děsí... 😀

petra36
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jinula
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
naty.motylek
28. bře 2010

ahoj holky mužu se k vam přidat,nebude vam to vadit

dzej
autor
28. bře 2010

Holky neblbněte....nechápete o co tu jde? Přece tu nebudete rozpoutávat nějaký hádky....přece je to veřejná diskuze, moc dobře vím, že to tu čtou různí lidé....přece si tu povídáme, prostě kecáme...je to odreagování....nezlobte se na mě, ale já mám teda svých starostí dost a sem si chodím odpočnout a kecat o ptákovinách..jak už jednou psala Monča...pokud mám problém a nechci ho řešit veřejně, snad už se tu nějaký ten pátek známe, tak si písnem do IP.... prosím vás, už to neřešte...aspon ne tady.... radši napiště jak jste se dnes měli, co jste dělali....to nás tu zajímá!!!!!!! 😉

dzej
autor
28. bře 2010

Naty, pokud se chceš přidat k normálnímu pokecu o dětech apod...tak s radostí 😉 ale ty už jsi tu párkrát byla, ne?

naty.motylek
28. bře 2010

dzej:ahoj myslim,že jo jak vás čtu tak jsou my ty jmena povědoma já mám totiž sklerozu.Ted nevim jestli jste si semnou rozuměli nebo ne mě nešel dlouho počitač dotoho malá byla nemocná a já a ještě máme problemy dost velké.Budu rada vemete mě mezi vás

dzej
autor
28. bře 2010

no mě je trochu povědomej ten nick..jinak nevím 😉 a copak jste měli za nemoci?
Holky a co děti na změnu času??

naty.motylek
28. bře 2010

dzej:vy jste mě taky povědome tak malá měli horečky pomalu 40 bylo to děsný tak jsme par dni nespali a měla něco na plicich kašlala a měla šilenou rymu.Já jsem zase pak chytla tu virozu jak řadi.Měla jsem prujem par dni a zvracela asi 4dny a pak to přešlo.Jinak malou mám už přihlášenou ve školce.

naty.motylek
28. bře 2010

dzej:tak dobrou noc jdu spát jsem unavená pa

lenkavano
28. bře 2010

holky napsala jsem adminám aby smazaly naše příspěvky kvůli odbočování od tématu snad vyhoví a budete to tu mít čisté.sbohem.

cerstvamama
29. bře 2010

Ahoj Naty, já si tě taky pamatuju, ale to už je dávno, snad ještě z kojenců, ne? 🙂 Vítej mezi nás. Hlavně ať už jste obě v pořádku.
Jani, Adélka má trochu rýmu takže je taková spavější a s dřívějším usínáním problém neměla. Ráno zase vstávala jako v zimním čase, takže pohoda, vyspali jsme se.
Přeju všem pěkný ráno, snad se nám vybere počasí. Máme pěkně hnusně.

muminek
29. bře 2010

Ahoj holky, přeji pěkný den. V sobotu jsme byly na maškarním tak jestli chcete mrkněte do albíčka 😀

muminek
29. bře 2010

Naty... ahoj ať se ti tu líbí 😀 😀 😀

cerstvamama
29. bře 2010

Ahoj Evi, pěkný námořník. A mamka jaká je kočka v těch šatech!!!

ivulinda
29. bře 2010

dzej byly jsme v Ostravské zoo a manžel by chtěl jet ještě letos jednou.jao fakt strašně velká zoo a aduš se nám počůrala trošku tak jsme museli domů.Taky má ráda zvířátka 🙂

Holky co to tady máte za tajnosti 😀 že vám admin smazal nějaké příspěvky?

jinak přeji hezký slunečný den 😉