Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

jinula
30. bře 2010

leni ,co se stalo? ☹ ☹ dofá,že to není nic vážného ☹ ☹ Že já jsem vubec někam jela, nechala jsem v penny 1000kc a to teda nééé ,taková utrata a je vysoké datum 😠 😠 Já hlavně kupovala sladkosti na ty velikonoce, přijde dost kluku a holky už se bojí 😀 😀 😝 dostala jsem taky chut na pomazánku z krabch tyčinek a MM jí má taky rád 🙂 🙂 😀
jaja: ano vánočky se pletou ručně, dřina to je ale já to dělám ráda a mám to v místě kde žijem 🙂 🙂 co kakaní? ☹ ☹
leni : pardon já si myslela ,že to byla nožička

jinula
30. bře 2010

zase 2x

jajabmw
30. bře 2010

jinu kakání naprd dnes vůbec nic a to má v sobě půl papriky, čtvrt okurky a 650ml vody plus polívku, jogurty dva, rohlík a ještě abych nezapoměla tak celé jablko ☹ . takže zítra mi manža musí koupit ten sirup, protože to není jen tak. Ale přitom když se pak vykaká, tak ty bobky nemá tvrdé, tak si myslím že to klasická zácpa není. nedávno ho hlídala tchyně a ta nereaguje na každé zavolání eee jako já, tak nevím jestli se třeba něco nestalo.
jé pomazánka z krabích tyček, hm tu jsem dlouho neměla, to je dobrý nápad. asi bude zítra i u nás 😀 . jinu ty se máš že máš práci v místě a ještě tě baví, to je v dnešní době vzácnost.

lenkavano
30. bře 2010

Jaji Kubík se říznul do prstu má 5 stehů. 😒

jajabmw
30. bře 2010

Jéžiš chudáček malinkej ☹ . To ho muselo bolet. Ať se mu to brzy zahojí.
Holky jdu chrupat, jsem nějaká utahaná. Přeju vám krásnou dobrou a klidnou noc.

lenkavano
30. bře 2010

Jaji díky. 😉

jajabmw
31. bře 2010

Dobré ráno holky.Teda dnes to vypadá, že bude hnusně 😝 😠 . Ale naštěstí jsem dobila baterky včera, tak snad mi to na chvíli vydrží 🙂 . Leni úplně jsem se zapoměla zeptat, jak se to Kubíčkovi stalo. Asi jste měli krušnou noc viď ☹ ?
Dzej úplně jsem ti zapoměla odepsat ohledně těch tanečních akci co mě na ně chce vytáhnout ségra. TAk je to v Praze Sensatione White a to je podle toho co mi ségra říkala zatraceně povedená akcička, byla tam už asi 3x a fakt si to chválila. Ale jak jsem psala vstupenka stojí i 1500 až 2000, záleží kdy si ji člověk kupuje. No a taky by se snad měla údajně konat velká akce tu u nás v Hradci Králové, což by bylo super. Prý by to mělo být kvalitově stejné jako v Praze a bohužel i cenově 😒 . Nejdřív jsem si říkala, že přece nebudu lézt někam, kde jsou samí mlaďáci, ale ségra mě uklidnila, že prý to je spíš moje věková kategorie(co tím vlastně chtěla říct, potvora jedna, že jsem stará 😠 ). Takže doufám, že se manža umoudří a na jednu akcičku budu moci vyrazit.

ivulinda
31. bře 2010

Ahojky 🙂 jj u nás je zataženo a dokonce už i sprchlo malinko,no co se dá dělat!Moje mamka byla s neteří na Alence v říšu divů-3D kino a obě si to moc pochvalovali,mamka chtěla jít jen kvůli toho 3déčka 🙂 a já zase utřela nos 😠

jaji a ty chceš jít pařit na to?nevím co to je tak kdybys mi to trošku popsala? 😀

muminek
31. bře 2010

Ahoj tak u nás lije jak z konve a malej chodí po baráku ve slunečních brýlích asi nějaká provokace.
JAji když se ti ta muzika líbí tak jdi do todo pokud na to máš a nekoukej na to jestli tam budou mladí nebo staří. Hlavně že ty budeš zpokojená 😎 😎 😎

muminek
31. bře 2010

Ivu na to kino bych taky šla já byla v sobotu na Kawasakiho řůži a bylo to pro náročného diváka podle mě.

jinula
31. bře 2010

Dobré ráno, i když to tak venku nevypadá 😠 😠 začíná pršet 😠 😠
leni , co malý , jak se mu spalo, muselo ho to určitě bolet ☹ ☹ krabí tyčynky ......hamaham 😀 😀 jdu na ně 😀 😀

cerstvamama
31. bře 2010

Ahoj holky, u nás je stejný počasí - zataženo a déšť. Už máme zabaleno a čekáme na hodinu H abysme se přesunuli na letiště. To zase bude stěhování národů, všechny ty naše krámy 😒 Mějte se všechny pěkně, ahoj v Praze 🙂

jinula
31. bře 2010

tak hlavně štastnou cestu 🙂 🙂

jinula
31. bře 2010

nikde nikdo ☹ ☹ ☹ ☹

muminek
31. bře 2010

Mončo příjemný let 😀 😀

jajabmw
31. bře 2010

Tak jsme krásně zmokli 😠 , sákriš to to nemohlo vydržet než jsem došla domů? Ještěže jsem měla slídu na kočár.
Ivul tak to co já poslouchám, je trance a house, ale spíš trance. Je to víc taneční. A abych to ještě víc přiblížila tak to je takové to tuc tuc tuc, jak říkal vždycky můj táta 😀 😀 😀 . Hodně to jelo před takovýma deseti lety, jo to bylo super.

jinula
31. bře 2010

někdy to je potřeba vypadnout z baráku a hodit vše za hlavu, aspon příjde člověk na jiné myšlenky 😉 😉 jen si to užíííííjjjj 😀 😀

dzej
autor
31. bře 2010

ahoj holky, vy jste toho nakecaly...nevím už na co odpovídat 😉
včera jsem měla malou u mamky a byla jsem utrácet, povedl se mi super nákup...zimní bundu ze 3000 na 600Kč no nekupte to 😉 už at je zas zima hihi.
Moni, tak dobře doleťte!!!!
Jaji a kdy to bude v Hradci? Do Prahy se mi nechce...ale do Hradce bych možná jela...my máme zítra toho Dyka v Brně, ale nikdo se mnou nechce jít. Nechápu, že v tom hned všichni vidí feťáky a magory..přitom je to taneční akce a já si tam nedám ani pivo ☹
Leni ať se to Kubíkovi brzo zahojí. Chudák malej....
Čekám až se malá vzbudí a valíme na narozky...ale pěkně prší..chjo

jinula
31. bře 2010

dzej:tak to je super cena ale stou zimou nezačínej 😒 😒 ty narozeniny si užíjte 😀 😀

dzej
autor
31. bře 2010

Jinulo já už ji chci nosit!! 😀 😀 😀 😝

lenkavano
31. bře 2010

ahoj holky tak hlášení. 😉
Kuba mi brečel kolem jedenácté v noci a to dost,dala jsem mu dvě lžičky paralenu a asi po půl hodině ho to přestalo bolet.ale v noci mi pak ještě zvracel,vůbec jsme se nevyspali.vstávala jsem v poledne,když přišla Klárka ze školy.Lenče jsem ráno udělala mléko a ona pak ke mě i s kubou ještě zalehla a spali ještě dýl jak já.
Jani tak už zase nakupuješ na zimu?no je fakt,že ted to půjde hodně dolů a pak jsou dobrý kupy 😉 škoda toho nevyužít.
u nás taky prší je i taková divná nálada.
Jaji loupal si pomeranč,potají,už jsem mu ho nechtěla dovolit že až po večeři tak se s ním schoval a pak přiběhl s málem uříznutým prstem 😒

jinula
31. bře 2010

tak to si musíš počkat 😀 😀 my už zimu nechcem , to snad stačilo 😠 😠 😀 😀 😀

dzej
autor
31. bře 2010

jojo takový nákupy mám nejraději. Budu tedy tu bundu nosit potají večer doma, když už zimu nechcete 😀 😀 😀
Leni, tak aspon, že jste se trochu dospali...to u nás nehrozí. Budíček je v 6, kolikrát bych šla spát s malou po o, ale to bych pak byla jak praštěná palicí po hlavě, takže radši čekám do večera

jinula
31. bře 2010

leni:tak to mi je líto, no jo ,děti když něco chtějí strašně moc tak neposlouchají rodiče 😒 😒 hlavní je ,že si ten prst neuřízl ☹ ☹ a jsi vyspaná? 😢 😢 naše malá byla taky hrozně akční,chtěla krájet cibulu a taky se řízla do prstu a pak chodila 2 dny s prstem zabalený v ubrousku a nikdo se nemohl podívat ☹ ☹ 😠 😠

lenkavano
31. bře 2010

jinu no já mu pak ještě vynadala,že to má trest za to ,že neposlechl.je to tak. 😖

jinula
31. bře 2010

tak malá je zase už pryč ☹ ☹ ale stále ty dvě zustávají a už se hadají 😠 😠 MM bude vařit a to zas bude brajgl 😀 😀 😝 😝 aspon zítra po noční nebudu muset vařit 😀 😀

jinula
31. bře 2010

No holky, tak tady to dneská nějak vázne 😠 😠 dostanete černý puntíky 😀 😀

lenkavano
31. bře 2010

já musela jet na nákup 😝 teda počasí že by psa nevyhnal ☹
ted si dám siestu u kafíčka . 😉

jinula
31. bře 2010

já už mám po kávě a koukám na film 😀 😀 leze na mě unava 😢 😢

jajabmw
31. bře 2010

Tak jsem dorazila ze školky a jsme s Lucinkou jak vodníci, všechno mokrý 😝 . Leni tak to je klika že to byl jen ten prst 😕 . Jo jo to je tak když děti neposlouchají. Máš kliku, že máš tak spavý dětičky a mohla sis alespoň trošku odpočinout.
Dzej tak na toho Dyka bych šla hned, on už je prostě klasika, má suprový písničky. Taky nechápu kde se vzal ten názor, že tam jsou jen feťáci. Ségra říkala že tam vždycky vypila litry vody, protože jen tancovala a na nic jinýho neměla myšlenky. Já bych si teda jedno pivko dala, ale tím by to končilo. Můj cíl je vytancovat se a to pořádně 😀 😀 . Na ten Hradec se optám ségry a dám ti vědět.
Hele holky, jak si hrajete s dětma? Jsem dost neštastná z toho, že mě děti ke svým hrám nevyžadují ☹ . Třeba teď jsme přišli ze školky, Martínek chce koukat na Kouzelnou školku a Lucinka si maluje u sebe v pokoji. Zkusila jsem vypnout televizi že si budeme prohlížet knížku a nechtěl ☹ . Přitom přes dopoledne a než jdeme do školky tak není televize puštěná vůbec jen rádio. No a LUcka si chce jen malovat 😒 . Tak já nevím je to normální, že mě nechtějí přibrat do svých her? Pořád přemýšlím, jestli jsem někde neudělala chybu.
Jinu taky jde na mě únava, půjdu žehlit a pak si zacvičit. A pak půjdu zkusit jestli mě děti vezmou mezi sebe.