Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

dzej
autor
27. led 2010

tak teda děkuji 😉 já nerada černý puntíky... a co budeš zítra dělat?? Jindři prosím tě, v Tišnově je sjezdovka? chceme jet na lyže a nevíme kam...jestli Kunštát nebo něco jinýho..chceme odpoledne...až o víkendu někam do hor. No já hubnout musím..resp zpevnit se...necítím se dobře ☹

cerstvamama
27. led 2010

Ahoj holky, já to psaní s Adélkou nějak nestíhám. Jakmile totiž zasednu k počítači tak je u mně. V lepším případě buší do klávesnice, v horším jí rve. Takže píšu jen když spí nebo když na chvíli nedává pozor a já se odplížím jak agent do ložnice.
Za chvíli příjde tchýně, otevřeme si lahvinku a pustíme si buď Mamma Mia nebo Deník Bridget Jones. Asi spíš to první, to nás zahřeje. Každopádně obojí jsme viděly už asi 10x 😀 Zkrátka zase teď asi nebudu psát, to budu mít černejch puntíků... achjo

cerstvamama
27. led 2010

Jani-dzej
nechcete náhodou letos zadělávat na bráchu/ségru? Jestli to zpevňování má vůbec cenu. Já na to hřeším a říkám si, že po tom druhém se do toho vrhnu po hlavě!!

jinula
27. led 2010

Je tady sjezdovka, v Předklášteří na Klínku. Zítra budu doma odpočívat a sedět u počítače, dneska večer nejdu do práce mám volno a tak chci brzo zalehnout, zítra už večer jdu. Počkám jak slušná manželka na mm než dojde s práce (možná bude akce) a jdu chrápat. 🙂 🙂

dzej
autor
27. led 2010

Já taky píšu jen když malá spí 😀 ona mě u PC sedět nenechá ani náhodou 😝
Tak si to Moni užijte, já bych dala přednost Brigit... 😉
Viděly jste holky Avatar??

cori
27. led 2010

Ahoj ženy, konečně sem dočetla 😅 , ste se rozkecaly, my opět zahajume nespaní po obědě, to je děsnýýýýýý.

jinula
27. led 2010

Avatar je super 🙂 🙂

Moni: to hubnutí jsem si taky říkala a mám 3 a nějak se nemužu dokopat. 😒 😠

jinula
27. led 2010

cori. malá mi už od 1 roku nespává po obědě. ☹ ☹ Když nechce tak jí nenut, tělo si samo řekne kdy bude chtít. 🙂

cerstvamama
27. led 2010

Jani
Avatar jsem neviděla, i když jsem to měla v plánu. Už to asi nestihnu, musím pomalu začít balit 😒

Ahoj Cori, tak už máte jméno? Už to máš taky za pár, co? Já se jdu zítra podívat na kámoščino dvoutýdenní mimčo.

Jindro, nedemotivuj mě! Já tomu věřím. (Za dva, tři roky si povíme jak to dopadlo ve skutečnosti) 😀

cori
27. led 2010

jinul, jj přinutit se nedá a taky mám pocit, že by to nemělo smysl, jen je průšvih - že je pak celé odpoledne protivná, ona to totiž asi potřebuje, jenže jak teď tu pusu nezavře, tak asi z toho nemůže spát, furt si zpívá, povídá, kecá 😅
a taky je mi dneska těžkoooo 😠 , sme se nějak domluvily, že je nám je většině těžko 😕

jinula
27. led 2010

Moni: já se znám a vím,že se nedonutím, nadávám ,že jaka jsem ale nic stím nedělám, hubnout nepotřebuji ale taky spevnit, všechno se mi třepe a to je hnus 😒 😒

cerstvamama
27. led 2010

Kdyby mi Adi nespala po obědě tak bych se mohla jít střelit. Dřív taky nespala, ale naučila jsem jí to. Sice nespí třeba tři hodiny jako děti kamarádek, ale i těch 45 - 60 minut je dobrých. Nejčastěji je využiju taky pro malýho šlofíka 😎 Jak to Cori zvládáš - být nonstop v pohybu a ještě s bříškem?

dzej
autor
27. led 2010

O Předklášteří vím, myslela jsem přímo v Tišnově...někde jak je rozhledna..
Moni no chcem, ale až po létě a právě se chci zpevnit, protože pokud to neudělám ted, tak pak už budu jen kynout a po dvou dětech se prý blbě shazuje 😀 hlavně mám ted chut, tak jsem se do toho pustila..teda už v listopadu a zatím se držím 😵
Ahoj Jani, tak jak je?? Co pupík? Já musím zatukat, malá spí do 7,30 a po o ještě pak 2hodky, ale je fakt, že dopoledne jsme hodně venku na vzduchu a ona se pěkně unaví. Když jsme doma, tak většinou neusne...ale začíná být samostatná, chvilku si i sama pohraje, tak si aspon kafe vypiju 😀

jinula
27. led 2010

cori: Koukám,že máte taky Karolínku, naše byla taky protivná ,když ale uspávání trvalo někdy 2 hodiny i víc tak jsem to vzdala ☹ ☹

dzej
autor
27. led 2010

jak to tu najednou ožilo...nikdo nechce černej puntík 😀

jinula
27. led 2010

dzej: jina sjezdovka tady není ☹ ☹

jinula
27. led 2010

To je krásnýýýýýýýýýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀 😀 puntíky nebudou 😀 😀 😀

dzej
autor
27. led 2010

my taky trochu bojovaly s tím spánkem..nechtěla spát, ale v 16h už byla strašně ospalá a protivná...a pak se to nějak upravilo....věděla jsem, že ten spánek potřebuje, tak jsem to nevzdávala...

jinula
27. led 2010

Holky jdu hajat, tak zítra 😀 😀 😀 Dobrou všem 🙂 🙂

dzej
autor
27. led 2010

Dobrou noc 😉

cori
27. led 2010

Tak už to tu všechno spí 😅
Kajka vydrží v postýlce tak cca 30 minut sama, už je zvyklá sama usínat, tak než začne čertit a řádit, tak ji tam nechávám samotnou (no stihnu tak sníst oběd, že 😅 ), ale pak je jak nabité baterie... uspávat ji nemá smysl, nanejvýš se já rozespím a sem pak už nepoužitelná 😅 , ale je fakt, že ted spí dýl ráno, holt toho spánku asi tak moc nepotřebuje, už aby bylo jaro - to snad se taky víc vylétá. Ted jen nutně přejíždíme kočárkem, chodí s ní babí ven nebo Jirka, ale já tak jenpo ulici, bo se mi pak někde sekne a já ji dom neodtahnu 😒
Jooo pupík je hezky aktivní, prcek má novou zábavu - ztrefovat se přímo do pupku, to pak dycky nadskočím 😅 . Už začínám být těhulkovsky nemotorná, takže fakt zábava.
Jani a nestraš, že se to po druhým těhu dává tělo hůř dokupy 😀 , já si právě říkala, že to nechám až na pak a stejně kdoví estli se mi bude chtííít 😕 😅

Příjemný večer, du dobíjet baterie do pelechu.

cerstvamama
28. led 2010

Tady někdo dostane černý puntíky!!! 😀

Jani-Dzej, asi máš pravdu. Já cvičila tak od Adélčiných 6 měsíců do roka a pokrok jsem určitě viděla. Jen to břicho zůstává rosolovatý, ale na to je potřeba cvičit důsledně každý den, což se mi jaksi nedaří. No, zkusím do toho jít, abych to po tom druhém mrněti měla lehčí 😉

Jani-Cori, neumím si to druhé těhotenství a Adélku představit, hlavně ten první trimestr, protože v minulém těhotenství jsem jen spala. Možná to pak vyřešíme nějakou dopolední školkou na 2-3 dny v týdnu. Já budu mezitím doma spát 😀 Ale třeba to bude úplně jinak, tys taky tohle těhotenství prožívala jinak než to první, viď? Třeba budu teď hyperaktivní 😀

Tak zatím pa, odpoledne jedeme za kámoškou a jejím mimčem (dnes jsem to Adélčiný očkování a styk s novorozencem konzultovala s naší doktorkou a prý můžeme). Zítra balit a v sobotu tradááá!

ivulinda
28. led 2010

ahojky děvčata 🙂 tak se dívám,že se tady bavíte o druhých mimčách??je něco nového?někdo čeká mimi??Adélka měla před dvěma dny 2ročky tak jsem slavila jednu sobotu manželovou rodinou a tedka v sobotu přijedou naši tak se moc těším a bude i dort pro Adélku tak potom dám fotky do alba 🙂 No u vás pořád kupy sněhu 😠 už by to mohlo stát a být teploučko.No už se těšíííím na jaro 😀

cori
28. led 2010

Já nehcci černý puntíkkkk 😀

Moni, jj druhé těhu je uplně jiné než s Kájou - to sem taky víc spala, ale zase mě nic nebolelo, nezvracela sem... Ted nemůžu usnout, přes den si radši nelehám (to bych usínala tak 3 hodky 😠 , už i tak občas bloumám 2 hodky a poslouchám, jak ti moji dva bubiši oddychují a chrní), ale rána mám krutá, naštěstí mě nechávají trochu přispat, takže to doháním. Mno a často mě tvrdne břicho, občas nějaká křeč a první trimestr prozvracen a proležen s bolavým břůškem 😅 , ale nechci strašit, asi toho je moc ač si to nepřipouštím, tak stejně všechno furt řeším (kolem stavby). joo ale dejte sedo klidu, když je toho tolik, že 😀

Ivull, tak to malé gratulujeme k narozeninám, hlavně to zdravíčko, spokojenou rodinu a posíláme hubana 😉

jinula
28. led 2010

Ahoj holky,
Moni. to zvládneš v pohodě,každý těhu je jiný, ja to první byla na umřití , druhy hrozně akční a to poslední ( možná) tak něco mezi tím 😉 😉 mm začíná tlačit,že ještě jedno , mám s ním jen Kajku ,ty dvě starší mám s 1 manželství 😒 No budu přemýšlet 😉 😉

ivulinda: mále přeji všechno nejlepší, tvá malá je
teda 26.1 to je super ta naše taky 🙂 🙂 už ale 3 roky 🙂 🙂

cori:už se ti to krátí, moje švagrová leží od včerejška v porodnici a v pátek jí budou vyvolávat porod,chuděrka ☹ ☹ už se těším na momouška 🙂 🙂 ty konce jsou nejhorší ☹ ☹ hlavně ti závdím, že čekáte chlapečka 😉 😉

cori
28. led 2010

Jinul, třeba to čtvrté bude kluk, proto by si mm tak přál další, co? Chudák s tolika ženskýma 😀 a starší cácorky už jsou v pubertě, tak to máte doma určitě veselo 😉

jinula
28. led 2010

cori: jojo máš uplnou pravdu. ☹ ☹ Ty dvě potvurky jsou někdy na roztrhání 😠 😠 puberta s nima šije řádně 😠 😠

dzej
autor
28. led 2010

ahoj holky 😵 tak se hlásím, abych nedostala černý puntík 😝
Takže Adélce a Karolínce dodatečně přejeme vše NEJ NEJ NEJ at jsou zdravý a dělají rodičům jen radost 😵 škoda, že bydlíme všichni tak daleko...ale holky, na jaře něco spácháme, ne???? A Janča už i s malým 😅
Jindři, seš dobrá teda..já jsem chtěla napřed 3, pak 2 a ted nevím nevím..nějak se mi do dalšího nechce 😲 jako ne, že vůbec, ale ted ne 😒 mám nějakou depku či co a nemůže mě opustit 😠 takže si vůbec nedovedu představit být ted těhotná..mám sama co dělat se sebou 😝
Dneska bylo super plavčo, hodně jsme se potápěli a malá uplně šílela radostí a pořád křičela Sabinka potápět s maminkou 🙂 🙂 a nechala si pak i vyfénovat vlásky, což normálně nechce. Jinak dneska ráno bylo zas 10cm na autě sněhu a -5st a teď jsou 4 nad nulou a začíná to tát...tak jsem zvědavá..ještě bych chtěla jet zítra odpo a v neděli na lyže, když už jsem se po tolika letech do toho pustila 😀

jinula
28. led 2010

dzej: jestli 2 nebo 3 tak to je pak už jedno 🙂 🙂 starost to je stejná 😉 Já bych chtěla ještě jedno ale otázka je , jestli se nám to povede a co taky do budoucna, jestli je dokážem zabezpečit a taky dát jim co budou potřebovat 😒 Je to hrozně složitý ☹ ☹ Momentálně žijem v 2+1 a příští rok máme dostat 3+1 ale když to člověk nemá podepsané a klíče v ruce tak není nic jistýho 😠

Já bych taky šla s malou někam na plavčo ale tady v Tišnově nic není ☹ ☹

cori
28. led 2010

Jani, to je teď i tím počasím, jak je člvoěk většinu dne doma, to je napalicu 😠 ale já měla taky období, že durhé pořídíme až za nějaký čas, pak přišla slabší chvilka a ono se raděj hned zadařilo - abych si to
nerozmyslela 😀
Ták a už mi volno u PC končí, naše tanečnička dotancovala, převlékání do zimního už ji taky nebaví, tak jdu vymýšlet zábavu, pěkný veččééér
A jaké máte počasí po republice? zítra zvažujem cestu do Zlína, ale nevím, jestli má sněžit, tak snad raděj nee