Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

muminek
24. pro 2010

Je to super hlavně že to je přenosný. Neruším Martínka kdzž spí v ložnici.
Tak jaká byla nadílka 😀

dzej
autor
25. pro 2010

ahoj holky,

tak jak to jde??? Objíždíte babičky?? My před chvílí dorazili od jedné a zítra ještě jedem k druhé 😀
Jinak vánoce byly úžasný...jsme uplně hotoví z toho, jak je Sabinka nadšená z dárečků, stromečku a celkově atmosféry, snažíme se, aby si to krásně užila... Ted padla únavou..celý odpoledne nám vařila v nové kuchyňce, kterou dostala 😀 Myslím, že se jí bude o tom i zdát 😀 😀 My jsme strašně přejezení, včera jsem to přehnala se salátem i polívkou, mám ještě tak pro 6lidí 😀 a dneska kačena u babičky 😝 no už se těším na pondělní dietu na sjezdovce 😀 Hezký večer holky 😵

muminek
25. pro 2010

Ahoj tak my jezdili taky po návštěvách. Martínek ještě dostal moc dárků. A v osm padl. Zítra jedem dál. Dobrou 😀

cerstvamama
26. pro 2010

Ahoj holky, u nás proběhl štědrý den taky celkem pěkně, akorát na našem každoročním štědrodenním výletě chyběla babička. Ale o moc nepřišla, letos hodně pršelo a tak jsme půlku jeli autem, došli do lesní zoo, předali zvířatům tvrdý chleba a zase jeli domů. Dneska jsme měli jet za našima, ale Adi se ráno probudila s horečkou a má jí celý den, tak léčíme ☹

dzej
autor
26. pro 2010

ahoj holky

@cerstvamama Jejda Moni..tak at je Adélka brzo v pořádku a můžete jet k vašim. Jinak jí nic není? Jestli je nenachladila, jak jste šli na procházku 😔

@muminek Evi máš novou fotku, že 😀 už jsi prozkoumala celej noťas? 😀

Pro nás dnes vánoce skončily...příbuzenstvo jsme objeli, dojedli zbytky jídla a cukroví. A zítra hurá na lyže 😀 pěkně vytrávit.

muminek
27. pro 2010

Ahoj holky, Moni tak snad už je Adélce lépe.
Jani přeji krásnou lyžovačku a kam jste jeli Tonda se chystá asi ve čtvrtek. 😀 😀

cerstvamama
27. pro 2010

Jani, tak si hezky zalyzujte. Adi uz je dobra, horecka trvala jen jeden den. Dneska uz nemela ani zvysenou teplotu, ale radsi byla jeste doma. Hezky vecer. Cekam na manzu az uspi Adi a dame si vino.

dzej
autor
27. pro 2010

ahoj holky 😵
tak já už jsem doma. Byli jsme jen v Novým městě, ale stálo to pěkně za prd...tedy to lyžování, ostatní bylo super 😀 Strašná ledovka na svahu a strašně dětí, co se plácalo přes celej svah, takže místo lyžování jsme měli slalom a snažili se do nikoho nevrazit. Jsme se naštvali a ve čtvrtek vyrazíme do Rakouska..dokud můžou babičky hlídat 🙂

@cerstvamama Moni, užijte si večer 😉

muminek
27. pro 2010

Moni tak to je dobře že už jste zdraví. Přeji pěkný večer. 😀
My jsme právě přijeli z večeře s kamarády letos nás bylo 21 😀 😀
Jani tak ve čtvrtek to bude určo lepší. 🙂

cerstvamama
28. pro 2010

Ahoj holky, tak si představte, že Adélka právě rozbila ten DVD přehrávač co dostala od Ježíška. V autě ho ještě ani jednou neměla a už nefunguje. Jsem rudá vzteky. Navíc nemůžu najít účtenku od jednoho dárku co potřebujeme vyměnit, fakt den blbec. Asi vezmu psa a půjdu na mráz se trochu uklidnit. Taky máte dneska tak hezky? U nás přestalo sněžit a je krásný slunečný den. Jani, ledovka na sjezdovce je hnus, toho se vždycky bojím. V Rakousku snad bude líp. Evi a kam jezdíte lyžovat vy?

dzej
autor
28. pro 2010

Evi teda to byla pěkná večeře s přáteli 😉
Moni a co s tím DVD udělala Adélka? Přece nejde rozbít jen tak? 😔 Snad se zadaří nějak rozchodit 😵
U nás teda moc hezky není, je vlezlá zima..trochu sněžilo, ale nic moc...
Moni a tys už byla s kamoškou na lyžích??

muminek
29. pro 2010

Ahoj holky, @cerstvamama tak snad ten přehrávač nejak spravíte. A jak se vám to povedlo to jí spadl? Lyžovat jezdíme do Luka u Jihlavy to je kousek od baráku. Na jeden den i s Martínkem s bobama. V únoru jedem do Jeseníku. 😀 Na týden
@dzej Jani to teda byla večeře už jsem si dala jen těstoviny jak jsem byla přežraná. Ale dneska jsem ráno vlezla na váhu a zatím dobrý. Tak uvidím po Silvestru. Ale dopoledne mám 2 hodiny zumby 😀
Tak Martínek od včerejska nemá postýlku už jen velkou postel ale odmítá spát v pokojíčku tak jí máme v ložnici. 😖 😖 😖 Tak nějak nevím co si počít. Jak na něho. ☹ ☹

cerstvamama
29. pro 2010

Ahoj holky, Adi utrhla dvířka pod kterýma je DVDčko. Ty dveře se otevírají s pomocí takovýho malýho plastovýho válečku, a ten je vejpůl. Jenže když se to nezavře tak to ani nehraje, aby si děti nevypálily laserem díru do oka 😀 Našla jsem si autorizovaný servis, je prej jen jeden v Praze a naštěstí zrovna kousek od nás. Po novém roce tam zajedu. Jani, lyžovat pojedeme až v lednu. Evi, s postelí ti nemůžu radit, Adélka sice usíná u sebe v pokojíku, ale kolem půlnoci se pravidelně stěhuje k nám. Taky nevíme jak to odbourat. Manžovi se to líbí, ale já bych radši spala sama, teda ve dvou 😀 Se máte, že jedete na hory. My se asi nesejdeme, možná tak v Rumunsku, ale tam se moc dobře nelyžuje. Včera jsme byli na večeři s takovou partou lidí, bylo to all you can eat, takže na váhu radši ani nelezu. Ale byl to moc fajn večer. Jak je u vás? Tady mrzne jako na Sibiři. Jaký máte plány na Silvestra?

dzej
autor
29. pro 2010

@muminek Evi a jaký to tam je, nemáš odkaz na netu na ten svah?
@cestvamama hmm tak to je blbý, že kvůli posr.týmu válečku nejde spustit DVD ☹ naštěstí novej rok je za chvíli 😉

Evi a jak odmítá spát? Že tam vůbec nechce jít nebo tam nechce usnout? Nejde ho na něco nalákat? Třeba že tam s ním bude spát ta kočka nebo tak něco? Kdybys jí dala pelíšek k posteli...ono to na děti zabírá 🙂

U nás je pěkná kosa, Jirka šel dneska do práce a nám se nikam nechtělo, tak jsme jen ráno byli skoro hodinu venku se psem a pak jsme si hráli Krtečkovu zahrádku, je to něco jak člověče nezlob se, jsem se divila, jak to Sabinku bavilo, hrály jsme skoro hodinu.

Na Silvestra půjdem ke známým, počítám, že snad tam tak do 22h vydržíme a pak se přesunem dom... Co vy?

cori
29. pro 2010

Ahoj holky,
zdravím po svátcích 😅 , ježura byl bohaty, Kajce se velmi líbí malovací tabule a puzzle - to u nás vede, ted pořád všichni všechno skládáme a asi budem pořizovat brzo větší bo ty klasické 12ky už skládá velmi rychle.

@muminek Evi, u nás teda tam \kája chtěla spát vpodstě hned, ale první noc jsem si tam k ní lehla a až usnula tak jsem odešla a pak už to šlo samo. Tak snad se to časem zlomí, třeba mu tam čtěte pohádky. Jinak byl zvyklý usínat sám? Jestli jo, tak to se časem naučí 😉 , ale my jsme asi díky velké postely přestaly spávat po oobědě 😒 , bo si radši hraje a natahá hračky do postele, nebo si čte, takže na spaní není čas. Ale spí nám aspon dýl ráno, hurááá.

Jinak my na silvestriona budeme doma a si to brzo zalomíme 😅 , jsme takový utahaní pořád, hi.
\pěkný den

cori
29. pro 2010

@dzej Jani, prosím tě nevíš - začaly už např. v Tescu slevy na oblečení? Zítra se chystáme do Brna, tak jestli tam má vůbec cenu chodit. 😕 😅

dzej
autor
29. pro 2010

@muminek Evi, díky za odkaz

@cori Jani, začaly už slevy, první vlna v pondělí další po Novým roce. Ale zatím jsem nikde nebyla, tak nevím jak to vypadá. Ale inzerují slevy konkrétně v Tescu až 70%. Dobře pořiďte 😉
My si jedem zítra zalyžovat...letos asi naposled 😀

agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dzej
autor
31. pro 2010

holky, hezkého Silvestra i celým vašim rodinám přejeme a do Nového roku zdravíčko!! To je nejdůležitější 😵 😵 😵

cerstvamama
31. pro 2010

Ahoj holky, taky se přidávám k přání všeho nejlepšího do nového roku a užijte si dnešní oslavu 😀

dzej
autor
1. led 2011

ahoj holky v novém roce 😵
tak ještě jednou přeji do nového roku hlavně zdravíčko!!!! To je nejdůležitější 😵
Jak jste oslavovali? Co děti na petardy? My jsme byli až do 23h u známých, pak už byla malá hodně unavená, tak jsme se přesunuli domů a o půlnoci už pěkně tvrdě spala, takže o petardách ani nevěděla 😵

cori
1. led 2011

Také zdravím v novém roce a přikládám přáníčko - https://www.modrykonik.cz/fotoblog/cori/album/o...

muminek
1. led 2011

Ahoj holky,přeji v novém roce všechno nej a hlavně zdravý. 😀 😀 😀 😀

dzej
autor
2. led 2011

ahoj holky 😵
tak u nás už se naplno rozjela věta A PROČ? Jsem z toho vedle...... 😀 😀 co mám pořád odpovídat?!

cori
2. led 2011

@dzej tak to máte veselo, Kája nám ted začala strašně drmolit a my už jí přestáváme rozumnět, tak nevím estli s tím něco dělat, nebo to přejde, pořídila sem si nějakou logo literaturu, ale nevím jestli bude čas na čtení 😀
Jinka u nás je ted hitovka puzzle a to jedem skoro furt, malé už jí nestačily, tak jsme pořídili větší a tam se teda musíme zapojit i my, ale to neva, malé už si skládá vcukuletu, zvláště když se blíží Ondra 😅

dzej
autor
2. led 2011

@cori Jani, Sabinka asi dva měsíce zpět začala taky hůř mluvit....začala komolit slova...zezačátku jsem se lekla, protože ona už mluví docela dlouho a dobře...tak jsem já párkrát řekla, at mluví pomaleji, že jí nerozumím a už je to zas dobrý. Měla jsem pocit, že rychleji mluví než přemýšlí...ale upravilo se to 😉
U nás se taky skládá pořád puzzle a ještě hrajem pořád krtečkovu zahrádku, co dostala na vánoce.... 😀 😀

cori
2. led 2011

@dzej ani bych právě nevěřila, že to puzzle ju tak chytne 😅 , eščeže ho Ježíšek donesl tolik, ještě hrajeme i Domino, to ji taky baví a jednoznačně vede trampolína (tu sem teda jako dostala já na cvičení a zatím mě tam ten náš poklad ani nepustil 😅 )
Mno my mluvíme taky docela dlouho, ale komolila už od začátku, teda zprvu hezky aj ř, š... ale jak píšeš, že se začla rozmluvovat tak začla strašně komolit a ted právě ještě víc, občas má takové hlášky, že jeden zírá kam na to chodí, pusu nezavře, ale výslovnost nic moc 😒 Ona bohužel, když jí řeknu pomalejc mluvit, tak neposlechne ani ránu 😖

dzej
autor
2. led 2011

@cori já bych to zatím nechala být....až kdyby se to nějak dlouho neupravovalo, tak pak možná...ale ty děti jsou ted tak na všechno strašně hrrr, že si myslím, že nepřemýšlí a prostě mluví. Sabinku to štvalo, že jí nerozumím, tak se začla snažit. I když dneska teda jsem se zasmála 😀 😀 říká mi -mami, prosím tě, já bych chtěla ten molitan z lékárny. Já jsem na ni hleděla co chce a ptala se jí, tak ona mi to začla vysvětlovat, že chce ten molitan, co jsme koupili v lékárně, když jsme kupovaly krém na obličej..no nakonec mi došlo, že chce multivitamín 😀 😀
Jůů tak trampolínu závidím 😵 😵 já ji chtěla taky, ale Jirka do bytu zatrhnul, že sousedi pod nama budou chudáci..tak musím počkat až na domek...to si plánuju tu velikou, na zahradu, průměr 3m 😀 😝

jajabmw
4. led 2011

Ahoj holky, přeju vám všechno nejlepší v novém roce. Jé Dzej tak to má Sabi dobrý hlášky 😀 😀 . Martínek za mnou tuhle přišel že chce martínka. TAk jsem na něj koukala jako blázen a až po chvilce jsme se domluvili, že chce vitamín marťánka 😀 .
Vůbec jsem se holky na net nedostala, byli jsme pořád venku a po návštěvách.
Hm tak trampošku bych taky brala Dzej. Teta má tu velkou jak bys chtěla ty a je super. Vyřádí se tam nejen děti 😀 .