Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

cerstvamama
8. zář 2011

@dzej bohužel to je na sebrání papírů podle zákona, to není buď body nebo papíry. Jsem pako

dzej
autor
8. zář 2011

@cerstvamama Moni a o kolik jsi jela rychleji?

cerstvamama
8. zář 2011

min o 40
vypadá to tam jako dálnice, ale značka dálnice je až o pár km dál ☹

muminek
8. zář 2011

Ahoj holky, Teda Moni to je teda pěknej průšvyh ☹ to mě mrzí. Seš takovej náš pirát

dzej
autor
8. zář 2011

to je fakt na prd.... já vím, že jsi @cerstvamama říkala, že to byl přivaděč. Chjo... ale stejně...
jako stát se to může...já když se potřebuju rychle zařadit, tak jedu taky rychle....
snad to dopadne dobře

cerstvamama
8. zář 2011

Technicky je to normální dálnice, ale značka "dálnice" je prostě až o pár km dál. Samozřejmě je tam někde značka s omezenou rychlostí, nic mě neomlouvá. Na normální silnici bych takhle nejela, nejsem (sebe)vrah. Ale tady fakt byly tři pruhy a já předjížděla kamiony, tak jsem to rozjela.

dzej
autor
8. zář 2011

je to naprd 😝
holky taky je u vás taková kosa?? Já jsem ted byla se psem v podzimní bundě!! Strašně fučí vítr.
Dneska je můj den... za chvíli jsou Zoufalky a Sex ve městě a když neusnu, tak ještě Přešlapy 😀

hlavinka
9. zář 2011

@cerstvamama To je mi teda lito, ze Ti hrozi sebrani papiru☹ Tak moc drzim palce, aby to nejak dopadlo...Treba kdyz uvidi, ze jsi tehotna, slituji se...mohla jsi treba rict, ze jsi spechala curat nebo nevim, neco....Tak drzim palce!

Jinak - ahoj holky, nestiham moc docitat....
Adelka je na noc uz bez plenky asi tyden🙂 Predtim teda plinku mela, ale byla vzdycky sucha (cele leto asi). Jenze jak chodi spat k nam, tak jsem tak nejak odkladala sundani plenky, abych nemusela prevlikat vsechny postele. Ale ted plinky dosly a nedalo se jinak 😀 😲

Tak preju vsem hezky den, mejte se pekne, paaaaa

dzej
autor
9. zář 2011

ahoj holky

@hlavinka gratuluji k odplenkování Adélky 😉 A co jinak, už si všechno sedlo a jsi v pohodě Hani?

holky já jsem dneska byla v šoku. Jak jsem šla ted odpoledne pro malou, tak se nahrnulo do šatny hodně dětí a rodičů. Jedna holčička, co má skříňku vedle Sabinky seděla tak, že jí trochu zavazela aby si mohla vytáhnout věci a Sabinka místo toho, aby začla brečet, tak jí řekla - posun se, to je moje skříňka 😀 jsem byla náležitě pyšná. Jen doufám teda, že z ní za chvíli nebude raubíř 😎
Docela začíná mít problémy s odpoledním spaním. Nevím, jestli je to tou školkou, ale je strašně rozdivočená a odmlouvá, že spát nepůjde a usíná docela dlouho. No nakonec usne a spí ty svoje 2 hodky. Tak uvidíme, co z toho bude. Jinak už má rýmu... asi z toho plavča, oni jim totiž nevyfoukali vlasy!!!! Tak snad se dá přes víkend dokupy.
V sobotu slavíme dopředu Jirkovy narozky a v neděli máme desetiletý výročí. Takže dostane pěknej dárek 😉

jajabmw
9. zář 2011

Ahojda holky,
Teda Moni to je mi moc líto ☹ , třeba to opradu nějak půjde abys nepřišla o ty papíry. V dnešní době a s dvouma dětma to je hotová katastrofa.
Hlavinka moc moc blahopřeju k odplenkování 🙂 .
Jani Martínek mi taky přijde občas hrozně rozdováděný z té školky a odpo spaní už u nás existuje jen v sobotu a neděli. Ve školce prostě kecá s tím svým kámošem, takže ze spaní nic není 😒 .
Jinak v práci dobrý, dnes jsme měli 60 lidí, takže mazec. Do toho přišli hasiči, co simulovali požár školy, na oběd, takže jsem měla se spolupracovnicí co dělat.
Včera se mi ozvali z pošty na přepážkovou pracovnici, že mám přijít na výběrko. Jenže bych vůbec neviděla děti, jelikož tam je hlavně odpolení a to se mi nelíbilo. Tak jsem jim dnes ráno s těžkým srdcem volala ať se nezlobí, že musím práci odmítnout. No a za hodinu volala přímo vedoucí té pošty a jestli místo přepážky nechi doručovat. A na to jsem kývla 😀 . Takže v pondělí mě čeká jeden doktor, v úterý druhý, jejich doktor a zároveň i dotazník a pohovor. No a pak už nastupuju 😀 😀 😀 . Sice jsem se nesetkala s moc kladnou odezvou od Martina, jelikož bude muset ráno dávat děti do školky a školy, ale já si je budu moci zase v klidu vyzvednout. Vedoucí říkala, že většinou chodí doručovatelky nejdýl do dvou, když jsou silné dny tak nejdýl v půl čtvrté.
Tak a teď mažu na večerní do hospody. Papa

cerstvamama
9. zář 2011

@dzej No vidíš, Jani, že se Sabinka otrká. Neboj se o ní 🙂 Adélka taky přišla ze školky s nějakou rýmou a to ani nebyli plavat. Dej vědět jak se Jirkovi líbil dárek. Deset let, panečku!
@jajabmw Jani, tak to je skvělá zpráva s tím zaměstnáním! Bezva, že se to takhle podařilo. A Martin jako bude muset dřív vstávat nebo co? Ti chlapi jsou taky cimprlínové.
No s těma papírama to bude peklo, uvidím co mi tam řeknou. Předvolali si mě na 10.10.

dzej
autor
9. zář 2011

ahoj holky

@jajabmw Jani, tak moc gratuluju k místu. To je prima, že ti takhle vyšli vstříc. No a holt Martin to bude muset nějak vstřebat, jsou to přece i jeho děti, ne?! Myslím, že by se měl chlap taky zapojit a pomáhat.

@cerstvamama Moni, určitě napíšu reakce na dárky 😉 Máš dobrý datum na to řešení přeestupku, takže bude i dobrej výsledek. 😉 Moni a co tchýně? Už má výsledky? Mamka je pořád v nemocnici, už od minulýho pátku a já tam ted nesmím, tak mě to pěkně štve ☹

cerstvamama
9. zář 2011

@dzej zapomněla jsem napsat, histologie byla negativní, tak máme všichni radost. Chodí obden na nějaký kontroly atd. a bude asi celkem dlouho doma, ale jí to nevadí. Otoky už jí splaskly, takže si je už zase podobná.

dzej
autor
9. zář 2011

@cerstvamama tak to je super zpráva, že je vše v pořádku!! Tak mě ted napadlo, když bude dlouho doma... ona nemá řidičák? 😀

cerstvamama
11. zář 2011

Ahoj holky, jak jste strávily víkend? My byly dnes doma, nebylo mi dnes v tom horku úplně dobře. Včera jsme s Adi byly nakoupit v Tescu a taky v Malvíkovi, tenhle víkend měli 15% slevu na skladový zboží. Měla jsem vyhlídlý jeden kočár, ale neměli ho. Holt to bylo už probraný. Zítra se musím stavit v práci dořešit nějaký resty, to mi to dopoledne zase uteče. Adélka se do školky těší, to je pro mně fakt úleva. Dívám se na Román pro ženy, sice už asi potřetí, ale furt se mi to líbí 🙂

jajabmw
12. zář 2011

Ahoj holky. U nás byl víkend docela v pohodě, až na to že Lůca měla brutální průjem, šla z ní pak už jen voda ☹ . Tak jsem jí dávala smectu a je to v pohodě, ale radši jsem ji nechala doma. No a Martínek má trošku rýmu, vůbec netuším kde k ní přišel 😕 . To je mazec, dětičky budou nemocné když mám nastupovat do práce, teda doufám, že tam nastoupím. Pořád tomu nějak nemůžu uvěřit.
Dnes mě čeká odpo v hospodě, tak jdu ještě chvilku chrupat 😀 , jako když jsem bývala těhotná, to jsem taky po snídani chodila spát 😀 😀 .

muminek
12. zář 2011

@jajabmw Gratuluji k práci snad nastoupíš. Martínek už má taky rýnu a chodí jen týden do školky 😖 učitelka říkala že je nachlazená celá školka. Jsem si vzpoměla jak jsem taky chodila v těhu po snídani chrupat. To bylo dneska Martin opět 5:50 vztával hrůza 😠

cerstvamama
12. zář 2011

Ahoj holky, dneska jsem zvládla spoustu věcí tak jsem na sebe pyšná 😀 Včera jsme měli v noci pěknej vichr, vzbudilo mě to a vydávalo to tak divný zvuky, že jsem se musela jít podívat z okna. Normálně nám lítaly věci po zahradě.
@hlavinka zítra jdeme na to oční, jak jsem ti posílala kontakt 😉

dzej
autor
12. zář 2011

ahoj holky,
tak my v sobotu měli oslavu narozenin, v neděli výročí. Takže jsem přejezená 🙂
@cerstvamama Román pro ženy můžu taky...kdykoliv a kdekoliv.
škoda, že jste nesehnali ten kočár. Moni a jak to dopadlo s tím posláním kočáru, jak jsi to nakonec poslala?

@jajabmw Chudák Lucinka. A jak bylo dnes u toho doktora a na pohovoru?

@muminek Sába měla taky rýmu, nasadili jsme vitamíny Martánky a přes víkend se dala dokupy. Ve středu má teda zas plavání, tak snad nepřijde nemocná. Asi nějak nenápadně nápadně řeknu učitelce, aby jí vyfoukala vlasy.

@cerstvamama a co všechno jsi zvládla Moni, tak se pochlub?

Sába jede od pátku do neděle s babičkou a dědou obytnákem do Zoo Liberce a po okolí, tak se těším, že doma pořádně uklidím.

cerstvamama
12. zář 2011

@dzej Ráno jsem jela do práce vyřídit jeden "průšvih", pak jsem sjela na poštu s tím kočárem, byla tam teda fakt megafronta a s posíláním balíku jsem jim to tam blokla ještě víc. Pak jsem sjela Matyldě domluvit dětskou doktorku a byla vyzvednout Adí ve školce, dnes jsem to zvládla pěšky i se psem. Navíc jsem vyžehlila prádlo. No, žádnej extra výkon, ale v mém stavu jsem ráda, že jsem to udýchala 🙂
Balík jsem poslala poštou, protože v PPL mi řekli, že bych to musela poslat jako "paletu" a tam nejde dát dobírka, přitom na dobírce jsme se s tou holkou dohodly.

dzej
autor
12. zář 2011

@cerstvamama jo tak to seš teda dobrá, já myslím, že jsi toho za dopoledne zvládla dost 😉

hlavinka
13. zář 2011

@cerstvamama Tak to moc drzim palce!
My jsme jeste nebyly, porad nam presouvaji termin☹

cerstvamama
13. zář 2011

@hlavinka jak vám přesouvají termín? Tak se chodí bez objednání, ne?

hlavinka
13. zář 2011

@cerstvamama ted jsme si asi nerozumnely....
my jsme byly objednany na ocni jinam, ale pan dr. musel termin 2x zrusit, kvuli operacim....
To ocni, kam jsi mi dala kontakt Ty, jsem mela v zaloze, kdyby to nase nevyslo...

Jinak tedy holky, preju hezky den!

Musim uprimne rict, ze dve deti nejak nezvladam☹ Ani ne tak fyzicky, jako psychicky. Kdyz majda spi, jsme venku, pak priletim domu, obe se dozaduji pozornosti, nachystat jidlo, sama se najist, vycurat...to kolikrat ani nejde. Vcera jsem spalila brambory, jidlo jsem jedla na etapy a samozrejme studeny☹ Nejhrosi ale na tom je, ze neni chvili ticho, Adelka neco stale brebenti, Majda vydrzi rvat treba hodinu (vcera cestou z krouzku, nakojena byla, ale holt musela byt v kocarku....
Pripadam si uplne vysata, neschopna, totalne okradena o sovobodu....vecer ma hlavu jak patraci balon a touzim po tichu....
Ja vim, ze muzu byt rada, ze jsou holky zdrave, ze jsou vlastne i hodne, ale proste jsem fakt vyrizena☹ Ach jo....
tak se nezlobte, ze jsem to sem vylila...diky
No a to vse vysvetluje, ze nemam cas ani na Internet, kdyz jsou doma obe dve. (Dneska je Ajda ve skolce, tak dodelavam resty...)

muminek
13. zář 2011

@hlavinka Tak snad už se vám den uklidní když je malá ve školce a dopřeješ si trochu klidu. 😀 To musí být fakt náročný dvě děti. Sama si to nějak nedovedu představit. 😖 😖 😖

hlavinka
13. zář 2011

@muminek Dekuju Ti 😉
No jo, clovek si to neumi predstavit - ani jako tehotna jsem si to neumela predstavit, ted taky porad ne....asi to chce proste vic casu, nez si to sedne...do te doby holt musim mit doma zvysenou zasobu kapesnicku 😀 😢 😀

dzej
autor
13. zář 2011

ahoj holky

@hlavinka Hani, brzo to bude dobrý, uvidíš. Moc ti poradit nemůžu, sama mám kolikrát problém s jedním skřítkem. Ale co třeba začít tím, že si uvaříš večer nebo uvaříš jídlo na víc dnů. V poledne to jen vytáhneš a ohřeješ. Nebo manža ti nemůže vozit obědy? Nebo vzít odpoledne holky ven a ty si v klidu uvařit nebo sednout a vypnout? Jak často chodí Adélka do školky? A co babičky? Že by aspon chviličku pohlídaly...
Nebo zkus zapojit Adélku aby ti trochu pomáhala, nachystat talíře, nalít pití atd... Bude dobře, vydrž!
@muminek Evi, co Martínek, už je bez rýmy?

Sába je ze školky nadšená čím dál tím víc. Ráno, když se převlíká v šatně, tak se uplně klepe radostí, aby tam byla co nejdřív. A když pro ni přijdu, tak ještě 100x musí pro něco do třídy....jen tak dále

😀

smardik
13. zář 2011

ahoj holky, my máme za sebou dneska kardiologii a zítra fičíme směr Praha a v pátek to vyšetření u psycholožky. V Praze budeme do soboty, půjdem do Zoo, prostě malá dovolená 🙂

@hlavinka vím jak se cítíš, ono se to časem srovná 🙂, já mám ted taky kolikrát co dělat, hlavně procházky ven jsou síla, zlaté doby kdy Hanys ležel

hlavinka
13. zář 2011

@dzej Dekuju🙂
Jojo, varim na vic dnu a pak vytahavm z mrazaku (varim, kdyz je Adelka ve skolce nebo brzy rano, kdy je doma manzel). jenze zrovna vcera byla cuketa, musela spotrebovat, tak musely byt brambory....
manzel je v praci dlouho, blby.... (vetsinou chodi tak kolem sedme, bohuzel ale tento tyden az po devaty.-(
Adelka treba pomaha, to jo, ale to je takovy pomahani, kdy je kolikrat vic skody, nez uzitku 😅
Ale fakt zaklad je, a to radim i nasi nastavajici mamince, varit si do zasoby. Uklid a tyhle veci se daji prerusit, ale kdyz ma clovek ruce od cibule nebo vajicek a musi hned zasahovat na detech, dela se to fakt blbe.-(

Adelka chodi na cely den do skolky v UT a PA. Od rijna bude chodit UT, CT cely den, PA pul den, v PO a ST mame odpoledne krouzek....

@smardik Dekuju🙂 Verim, ze to chce cas...ono si hlavne musim zvyknout.....

Tak na vsechna vysetreni drzim moc a moc palce! A ZOO si uzijte🙂 Preji hezke pocasi, at Vam to vyjde🙂

hlavinka
13. zář 2011

@dzej Sabula chodi po spani domu? To je super, ze se ji tam libi🙂 A ty muzes v klidu pracovat nebo si dachnout 😵