Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

sajmon113
3. pro 2009

Ahoj holky,
dala jsem se už do vánočního úklidu a nějak vás nestíhám, tak vás jdu jenom pozdravit a dočtu si vás později. V sobotu jsme se dobře pobavili, jídlo slavilo úspěch, akorát chlapi nasadili hrozně rychlé pijácké tempo a nekecám první usnul na stole kolem 11 v noci, další se postupně přidávali 😀 😝 . No a já jsem si s holkama od zlosti dala taky trochu do nosu a jak nejsem zvyklá, celou neděli jsem proležela a trpěla. 😖 😖 .
Luci moc díky za recept, vypadá to supr a zítra bude na oběd. Recept na maso ti napíšu později, jestli neva. Včera jsme byli na 18. měsíční kontrole, holky hrůza. V momentě kdy Vojta uviděl sestru v bílém spustil takový ječak a zastavil se až když jsme vypadli po kontrole zpátky do čekárny. Uklidňovali mě, že v tomhle věku to dělají všechny děti, ale chtěla jsem se dr.poptat na pár věcí a s touhle muzikou jsem na všechno zapoměla. Jinak jsme pořád oteklá nudle, váží 9,60, změřit se nám ho pořádně nepovedlo, nechtěl stát takže zhruba kolem 80 cm a fontanelka krásně srostlá. Dr. se smála jelikož mu chtěla zkontrolovat předkožku a Vojta normálně skoro slezl z postele sám, tak říkala, takový drobek, ale síly máš za tři. Prý si prckové pamatujou, že dostali píchanec a proto se preventivně bojí a pláčou, ale tohle byla síla i na mě. Pak jsme zajeli do tesca na velký nákup, abych konečně mohla začít už i s cukrovím a tam už byl zase jako milius, dokonce zamával paní pokladní když jsme odcházeli. No takže tak.
Dneska je tady moc krásně, cele dopoledne jsme se courali venku, teď už spinka a já jdu na okna a ještě mě čekají šuplíky v lince a lednička.
Všem nemocným přeju sílu s bacilama bojovat a Jani tobě přeju hezký srazík.

coriven
3. pro 2009

Ahojte,
tak už i MM vyfasoval ATB, už se držíme s mamkou jen my, no uvidíme jak dlouho, v krku už mě začíná škrábat - jenže co já můžu, co? Myslíte, že můžu Stodal nebo Hedelix na kašel?
Malá roupama už neví coby, je děsně protivná, k večeru už uřvaná, chjooo, já s ní zítra asi aspon na chvilku půjdu ven, doma je to už k nevydržení ☹
Jani pěkný srazík, Moni malá s tím mimi vyhraje hodně? Ono je to asi něco jiného, když to mimi vydává zvuky, nás totiž mimča neberou, to spíš růžový kráčlíčci 😅
Simčo, tak to jste hezky zapařili, já kdybych si něco dala, tak asi ležím pod stolem jen po čuchnutí ke špuntu 😀

Pěkný večér.

cerstvamama
3. pro 2009

Jani
já myslím, že u homeopatik se máš v těhotenství poradit se svým lékařem. I když teda kámoška je v 8. měsíci a brala Oscillo a ani se neptala. Adélka si s tou panenkou celkem hraje, ráno jako první věc vzala lahev a dala jí mlíko. Ale mnohem víc si vyhraje s golfáčema co má pro tu panenku (půjčil jí je náš 4-letý kamarád 😀 ) - vozí je anebo do nich sama leze. Zvuky to nevydává, jen čůrá a pláče když do ní naliješ vodu a zmáčkneš ruku nebo nohu.

Simčo
nás ta prohlídka čeká teď po příletu, včetně očkování. Adi ještě nemá tu trojkombinaci neštovice.... nevim co všechno. Adi je v pohodě ještě u sestřičky, ale jak vidí doktorku tak řve, pamatuje si, že to ona dává pigára 😀

cerstvamama
3. pro 2009

Cori dala jsem do alba fotky s tou panenkou 😉

coriven
3. pro 2009

Moni, Adélka už je teda véélká a taky dobrý spářoš, že? Tak to má prima panenku, my máme jen ty klasické mimi a to ju moc nebere...
My dneska pekly tlapky, tak malá statečně pomáhala - utírala formičky, když jsem jí chtěla dát kousek těsta ať si to tam zkusí napatlat sama, tak prohlásila ně a šupla mi to spátky 😅 aspoň nebyl čurbes. Pečou dítka s Váma?

cerstvamama
3. pro 2009

Jani, to jo, je to moje prdelka. Někdy je už tak "moudrá" a někdy je na zabití, pořád mě něčím překvapuje. Jinak spolu nepečeme, na to bych neměla nervy. Ale vaříme spolu obědy 😉
P.S. nám peče cukroví moje máma. Já zkoušela jen jeden druh na zítřejší Mikulášskou, ale nic mic.

jajabmw
3. pro 2009

Ahoj holky. Tak mám udělaný dvě těsta a zítra začínám péct 😝 . Moc se mi nechce, dopo budu dělat ještě dort, ale co se dá dělat 🙄 . Ale letos zapojím i manžu, protože Martínek má dost divné období ☹ . Pořád hrozně brečí a v noci to je síla. Včera dostal takový záchvat pláče, že jsem myslela že ho neuklidním. Bylo to těsně před usnutím a pořád koukal k oknu(teda spíš malému okýnku,co máme v ložnici). Měla jsem tam pověšeného kresleného méďu s dárkama. Je to hezky nakreslené, ale jeho to nevím proč tak hrozně moc vyděsilo 😕 ☹ . Méďu jsme sundali a myslela jsem že bude spát se mnou. Ale jak je zvyklý na postýlku, tak usnul jedině tam 😔 . No a ráno toho méďu hledal a chtěl ho dát zpátky. Ale jen co jsme přišli z procházky, tak ho uviděl a spustil nanovo 😨 . Vůbec je takový hodně plačtivý. Ach jo doufám, že to brzy skončí. Přitom v neděli byl u našich a mamča říkala, že byl úplně v pohodě, prozměnu zase vyváděla Lucinka, že chce maminku 🙄 . Jsem úplně hotová, pořád si dokola promítám, co jsem udělala za ten den špatně, jestli jsem nebyla moc příšná, moc nekřičela ☹ .
Jé já Adélce závidím panenku, ty dnešní jsou moc hezké a mají tolik funkcí, že bych si s nima taky vyhrála 😀 . Holky a ty barbíny, to je mazec 😀 , manža tuhle vyhrožoval že mi jednu k vánocům koupí 😀 . Jo a máme už tři dárky, ale když si představím kolik jich zbývá 😕 , mám pocit že to nemůžem zvládnout. Jo a Moni Hedelix nemůžeš určitě, to jsem v těhu taky řešila. Ale Stodal, nevím.
Nás čeká prohlídka příští týden, jsem docela zvědavá kolik měříme a vážíme. Jen nevím jestli se to vůbec povede 😅 .
Simi to byla asi slušná pařbička 😀 , ale já bych asi dopadla jako ty. Vínečko to bych asi snesla, ale jen tak 4dcl, ale tvrdý to né 😝 😝 .
Zítra jdem na čerty, ale říkám si jestli s Martínkem radši nezůstat doma, když teď tak brečí. No ještě uvidíme. Mějte se moc hezky a užívejte si předvánoční čas. Paaa

cerstvamama
3. pro 2009

Jaja
Adélka taky mívá noční běsy, najednou zakřičí a pláče hrozně usedavě. Někdy skončí u nás v posteli. Myslím, že je to nějaký období. Chce to trpělivost a utvrzovat je, že je máme rádi a jsou v bezpečí. Co se týká barbín tak jsem po celé rodině rozhlásila, že jestli Adélce nějakou dají tak panenka letí okamžitě do popelnice 😉

cerstvamama
3. pro 2009

Jani-Cori
nevím, nakolik se tomu dá věřit, ale v internetové lékárně jsou vyjmenované povolené léky podle trimestru. V druhém trimestru je Stodal povolený. Mrkni:
http://www.docsimon.cz/kat/leky-vhodne-pro-ii-t...

petronilla
4. pro 2009

Dobré ranko holky,
tak tady sedím,čekám až se ohřeje byt a vstane Aduš,manža mě budíkem vzbudil a už jsem neusnula,asi to ale bude nervozitou před dnesšní první noční po takové době 😖 😎 .Musím si lehnout s Adélkou po obědě,jinak budu v práci mrtvá 😝 .
Jinak jak jste tady psaly,jak mají prckové hrůzu z doktorů,tak mi to máme naopak-Adélka jak se otevřou dveře do ordinace,tak už tam vlítne i když ještě nejsme na řadě,se zájmem se kouká,jak jí očkujou a rozdává úsměvy.Ale Adam to je jiný kafe 😅 ,sice tam jde,ale při výtěru nebo píchanci dělá scény.Minulý týden mu brali krev a ten tak hekal a dejchal,že sestřička říkala,že to je jak z erotického filmu 😀 ,ale prý tak potlačoval brečení 🙂 .

Jani-Dzej-užijte si pěkně srazík,ať se vás tam hlavně sejde hodně a je o čem drbat 😀 🙂 .

Mončo-panenka super,úplně mi vaše Adélka připomíná tu naši.I na těch fotkách se stejně tváří a na tom stole taky každou chvíli takhle stojí,fakt sranda 😵 .Včera zrovna taky krmila ve své židličce svoje mimi.Dává ho pořád na nočník,ale sama si na něj prostě nesedne ani náhodou 😠 😉.

Simčo-tak jste si pařbu pěkně užili,co?Ale ten druhý den to je někdy za trest 😒 🙂 .

Jančo-Cori-přejeme brzké uzdravení,hlavně ať to nechytneš.já myslím brala Stodal,když jsem byla těhotná.
Jinak péct budu asi jen s Adamem,když bude Aduš spát,s ní by to asi moc nešlo 🙂 .

Jaji-to je zajímyvý,co se těm broučkům honí v hlavičkách a z čeho mají strach ☹ ,tak snad to plačtivé období Martínka brzy přejde 😉 .Aduš ta se nebojí zatím nikoho a ničeho,ale Adam kolikrát má zůstat u našich,chce to sám,je tam často a v momentě když odcházím,tak začne bulit,že chce jít s náma domů,ale to asi kvůli Adélce 🙂

Tak hezký den všem 😵

cerstvamama
4. pro 2009

Peti
mně taky připadá když píšeš o vaší Adélce jako bych to psala já 😉 Ještě nám chybí takovej Adámek jako máte vy a budeme mít o srandu postaráno! Přeju klidnou noční a ať ti to utíká.

jajabmw
4. pro 2009

Ahoj holky, tak nás dostihly bacily 🙄 . Noc byla děsná(ale to je poslední dobou pořád), Martínkovi se spouštěla rýma a kašlal jak kdyby vykouříl 20 cigaret denně 😅 . Ale ráno jak když utne a nezakašle ani jednou. Rýmu teda má pořádnou, tak dávám Vincentku a naštěstí už umí smrkat, takže odpadla starost s odsávačkou 🙂 . Včera jak jsem sundala toho méďu tak usínal celkem v pohodě, ale pak se probudil a zase plakal, ale to bylo asi tím, že se mu ta rýma spouštěla. Půjdu s ním ven snad se mu uleví od té rýmy ☹ .
Teď jdeme péct dortík, hrozně se mu líbí jak vrčí robot tak snad u toho snad vydrží.
Peti neboj se noční to bude v poho! Přeji ti ji klidnou a pohodovou 😉 .
Moni my jsme barbínám hrozně dlouho odolávaly, Lucinka byla na autíčka, ale jak přišla do školky tak byl konec 😀 . Manža to těžce vydýchával, on tu panenku nesnáší. Naštěstí je Lucinka rozumná a nechce jí na aktovku, to by byl manža asi nepříčetnej, chce krtečka. To je momentálně náš velký favorit.
Mějte se hezky 🙂

petronilla
4. pro 2009

Moni-ještě jak jsi psala jak Ti Adélka bere ten hadr na nádobí a pucuje zem,tak naše si zase chodí pro hadr do koupelny a krom podlahy,tím otře při jednom zdi,akvárko,sobě břicho a obličej 😝 😅 ,čuně jedno 😉 .
U nás se fakt nenudíme,minule zase Adam pronesl,že ho bolí kolena,že asi bude změna počasí 😅 😕 .

Jaji-to je mi líto,že marodíte!Sand bude brzy líp,ale ta rýma je fakt protivná.Já se taky divím,že Adélka to od Adama ještě nechytla.

Díky za přání klidné noci,myslím,že to uteče,než mi stihne říct kolegyně všechny novinky,tak bude ráno 😵 .

cerstvamama
4. pro 2009

Jaja
Podlozila jsi Martinkovi postylku pod hlavou? Lip se jim dycha, kdyz spi na sikme plose. Adelka takhle spi skoro celou zimu a pomaha to. Akorat ji chodim kontrolovat, v noci cestuje a tak obcas lezi jako netopyr hlavou dolu.

Peti
To jsou fakt dobry hlasky 😀 Adi sice jeste nemluvi, ale obcas se ji taky povedou vtipny veci. Prave usnula, jdu si dat kolac a kafe. Vcera jsem dostala zachvat peceni 😉

Dnes mame Mikulasskou, je to pro vsechny Cechy a Slovaky v Bukuresti. Cert mel byt puvodne manzel (jako vloni), ale musel odjet tak to bude soused. Vcera jsem mu donesla kus kolace aby Adelku setril 😉

ivulinda
4. pro 2009

Ahóóój holky.tak jsem zase tady po dlouhé době...Nemám vůbec čas ,jelikož se za dva týdny budem stěhovat na barák,takže doděláváme poslední upravy a chystám se pobalovat všechny ty věci co máme 😝 takže to bude makačka,ale pak dám nohy na stůl až budem přestěhováni a budu si užívat Vánoc 😀

Co vy jak se máte všechny?

ivulinda
4. pro 2009

Petronil já nevím jak to děláš,že mě vždyky rozesměješ tím co tvé děti dělají,ale nemůžu se smíchi udržet 😀 😀 To je fakt síla...Ale naše princezna to taky dělá s tím hadrem,a dneska pro změnu zametala podlahu v kuchyni a docela jsme se přitom pobavili 😉

cerstvamama
4. pro 2009

Ahoj holky! Tak jsme přišly z Mikulášský. Adélka se ani tak nebála čerta jako spíš těch dětí, který dostaly hysterický záchvat a křičely jako když je čert napíchl na vidle. A to zatím jen přicházel. Když začal strašit tak odpadla další skupinka. Adi patřila mezi ty otrlejší, sice byla dosti ztuhlá, ale pořád dělala "bllllle pápá" a mávala jim. Když se odbylo zpívání /probíhalo ve skupinkách aby to bylo rychlejší/ tak dostala od anděla dárek a šla. Zbytek Mikulášský chodila a hledala čerta, pořád říkala "bllll neníííííí". Myslím, že se jí to líbilo. Hlavně pak ta uzená šunčička od kosti, kterou se nacpala. Co u vás, jak to probíhalo?

Ivul
nový baráček závidím, ale stěhování teda neee! 😉 Tak ať to proběhne v pohodě.

coriven
4. pro 2009

Ahojte,
Moni, tak to jste si to parádně užily, je fajn, že se Adélka zatím nebojí, uvidíme co za rok za dva, to už bude jiné kafe 😅 a díky za odkaz na léky, dnes už je mi líp, ale jeden nikdy neví a k dr. se mi nechce, tam je čekárna plná bacilů 🙄

A co zítra máte v plánu pustit Mikuláše s čerty k dětem? Já letos asi nee, teda nikoho sme nedomlouvali a v pondělí budou v kroužku, tak to by jí mohlo stačit... Dneska u nás bylo čertovské harašení, bohužel sme nebyly 😖 , ale už sem si řekla, když tak nekašle, že půjdem aspon do obchodu se projít (kousíček) tak jí říkám - půjdeme na procházku a Kája tak s radostí začala křičet aňooo, aňooo, hned si chystala boty, bundu 😀 chudátko už byla tak natěšená, tak zítra zase aspon na chvilku musíme, snad to neva, už je jí líp, tak snad to nezhoršíme 😒

jaji, brzo se uzdravte, ty bacily sou děsný 😠

peti, jj vaše hlášky sou fakt suprové, užij si noční, pravda s kecáním to rychlejš uběhne, hlavně ať je klidná noc 😉

ivul, tak už za chvilku ve svém na baráčku? takže Vánoce už jen jako rodinka, to už se určitě moc těšíte 😉

zoubek
4. pro 2009

Ahojky holky. Zdravím všechny. Opět při pátku volno, tak píši. Jani-cori-Honzíka pediatr mi doporučil menší procházky ven, spíše do přírody mimo lidi. Čerstvý vzduch jim pomáhá lépe dýchat. Včera jsme měli tu mikulášskou, bylo to pěkné. Ale úplný opak jak píše Monča. Vůbec nikdo neplakal, ani se nebál. Děcka byla trošku zaražená,ale vážně ani slzička neukápla. Možná to bylo tím, že byl hodný čert, ani nestrašil a rozdával perníčky. Museli jsme všichni dohromady i s dětma zazpívat a mimikou rukama předvést pár písniček, poté Mikuláš rozdal balíčky a byl konec. 🙂
Asi mě ukamenujete,ale koupila jsem si hotová těsta na vánoční cukroví, abych si ušetřila čas a práci. Doufám, že budou dobrá 😀 Jak jsem již psala, nejsem dobrá cukrářka. Peče mi mamka se sestrou, já udělám jen pár druhů, pro vůni domova 😉
Moni, fotky jsou super, Adelka už je slečna, panenku Vám závidím. Také jsem kupovala kamarádky holčičce-Kačence panenku k prvnímu ročku- od Smoby. Ani nebyla drahá(170kč) bylo na ní 1+, tak jsem ji vzala. Pak jsem se dozvěděla, že ta panenka mluví a mrká. Prý je z toho Káťa unešená a taťku z toho bolí hlava, jak musí celý den tu panenku poslouchat 😀 Nedá ji z ruky. To jsem ráda, že se dárek povedl.
U nás zase řádí nějaké střevní chřipky. Doufám, že to Honzíka i nás mine. Synovec Matýsek si užil, bylo mi ho líto. Bolelo ho břicho a vůbec nic nejedl, jinak by to vyzvracel. Už by všechny ty chřipky mohly někam táhnout..Honzík také dostal rýmu, jen se opět modlím, aby to zůstalo jen u té rýmy.
Simčo, nezapomeň na mě s tím masem..Jak je? Stále léčíš kocovinu? 😎 Néé to byl vtip. 😀 Co křenovka, dělala jsi? Povedla se? Chutnala? O proti Honzíkovi je Vojtík pěkný prcek, to by mě ani nenapadlo 😉
Jaji, u nás to plačtivé období také funguje. Nejhořší je, že opět začalo období bez maminky ani ránu. Nemůžu se hnout,aby Honzík nezačal bulet. Vše s ním musím dělat. Vždy mě vezme za ruku a táhne - třeba abych si sedla na koberec k němu. Nerostou Martínkovi zoubky? Já to přikládám i k zubům, rostou nám špičáky. Ať je brzy Marťínek fit.
Ivi, to je fajn, že budete trávit Vánoce v novém a spolu. My měli premiéru loni a byl to nezapomenutelný pocit. Hlavně, ať se nerozbije moc věcí při stěhování 😀 a rychle se to stihne.
Peti, ať se v práci líbí a zítra nejsi unavená 😉 Kdo bude hlídat? 😉 Docela Ti tu změnu závidím 😉
Užijte si zítřejší čertovici.

cerstvamama
4. pro 2009

Zoubku,
proč bysme tě měly ukamenovat? Ty aspoň pečeš, snahu máš. Já počkám až mi to přiveze máma 😉 A navíc všechno co ušetří práci je dobrý!
My zase máme mluvící knížku, bereme jí Adélce do auta. Nedávno jsme jeli se známýma na hory, cesta trvala 3 hodiny tam a to samé zpátky. Když jsem je po návratu potkala tak on místo pozdravu řekl pisklavým hlasem: "Tvary a barvy jsou kouzelné" a jeho žena na to: "zazpívej veselou písničku" 😀 😀

ajvi
4. pro 2009

ahoj holky, ani vás nedočtu, máme teď nějak rozlítáno a když malej spí, tak se učím...
ale kupodivu jsme zdraví - tak přeju marodům rychle uzdravení.
byli jsme na rok apůl prohlídce - máme 11,3 kg a 84 cm. dostal ďobanec, 4.Hexu a tentokrát to bylo s velkým křikem. ale jinak všechno ok.
mějte se krásně papa

coriven
5. pro 2009

Jen na skok letím popřát krásného Mikuláše, ať čerti moc nezlobí a všichni si to užijete 😉

dzej
autor
5. pro 2009

ahoj holky 😵
tak já hlásím, že mě čert neodnesl 🙂
Včera byl ten sraz se základkou uplně suprovej. Tak dobře jsem se dlouho nepobavila. Jinak jsme všichni pořád stejní 😀
My měli nadílku pro malou doma, letos jsem ještě nevěděla, jak by to zvládla, ale koukám, že vaše děti to zvládli perfektně. Tak my půjdem příští rok 😉
Ivi máte pěkný míry 😉
tak hezký večer 😉

dzej
autor
6. pro 2009

holky kde jste??? Snad vás neodnesli čerti 😕 😅 😀 😉

cerstvamama
6. pro 2009

Ahoj Jani, naštěstí neodnesli. Včera jsem byla u sousedů na vínku a jednak jsme se přiopili a pak jsme taky šli spát dost pozdě, takže jsem dnes trochu mimo. Asi z té únavy jsem dnes napekla, uvařila a uklidila 😀
Adélka už kašle podstatně míň tak už snad zítra vyrazíme na delší procházku. Tady jsou krásně vánočně vyzdobené parky.
Tak myčka už domyla, půjdu pomalu spát.
Zatím!

sajmon113
6. pro 2009

Holky já jsem taky tady, ale chodím vás hlavně dočítat, abych byla v obraze, nějak nic nestíhám a to jsem se ještě pořád nechytila pečení, ale úklid jsem už jakž takž zvládla.
V pátek jsme se byli fotit na vánoční pohledy a jenom jsem vzpomínala jak to bylo před rokem jednoduché, když byl Vojta ještě spíše miminko. Tentokrát jak jsem ho začala svlíkat z bundy začal natahovat a jak jsme vlezli za plentu, bylo zle. Ale dostal do ruky medvídka a dřevěného koníka tak přestal aspoň plakat, bohužel se nezasmál. Když jsem mu řekla udělej chichi, řekl chichi ale s naprosto vážnou tváří. Tak uvídíme co z toho paní fotografka vykouzlí. V sobotu se stavili odpoledne známí s 3.měsíčním Filípkem, který váží už 7 kg, tak jsem nechápala 😲 . V tom překvápko, zvonek a bez ohlášení dorazil mikuláš s čertem, švagr, no Vojta se nebál, akorát když jsem se chtěli s něma vyfotit, začal natahovat, ale pak se kouknul pořádně a říká ujo, on ho prostě poznal, tak byl švagr nas...ý. A to jsem ho málem nepoznala ani já. Pak přišli sousedi na vínko a kecali jsme až do dvou v noci, takže jsme dneska zase docela vypláchnutí, ale jenom z nevyspání, a alkoholem to mám zas na dlouho vyřízené 😀 . Jo a abych nezapoměla, včera jsme si dovezli miminko, štěňátko. Je nádherné, má 6 týdnů, Vojta byl u vytržení do chvilky než si s ním chtěl pejsek hrát a trhal z něho tepláky, polekal se a teď se ho trošku bojí. No takže máme o zábavu postaráno. Prozatím ho máme doma, tak běháme pořád ven na čůrání a kakání. 😝 😝 A je to fakt jako s miminkem, vstávala jsem totiž i v 5 ráno a šla venčit. Jak stáhnu fotky tak vložím i pejska i mikuláše.
Luci myslím na tebe s tím receptem, křenovou jsem udělala a olizovali jsme se až za ušima, fakt super jídlo. Akorát jsem neměla hovězí, tak jsem si upekla vepřový kotlet normálně v troubě a omáčku udělala jenom z bujonu, ale i tak to nemělo chybu!!!!!! 😵 😵 😵 Jinak nám se taky dřou ty zbylé špičáky, a taky jsme zase hodně mamánek, takže si myslím, že je to taky tím.
Jo a ještě, my jsme nadělili Vojtovi na mikuláše kuchyňku, objednala jsem ji přes mmb, starší, ale to bylo radosti v chalupě, Vojta nedělá nic jiného než vaří, peče, smaží, krájí atd. Sladkosti a ovoce dostal od babiček a mikuláše tak od nás dostal práci. Ustřihla jsem mu kousek houbičky a malý hadřík tak i myje. Protože mi taky bral hadr z linky a utíral s tím všechno jak jste tady psaly. 😀 😀 😀
No skončilo mi superstar, tak jdu chrnět, musím dohnat ten deficit ze včerejška.

ivulinda
7. pro 2009

cori už se moc těším na barák.snad v přes víkend bychom se měli stěhovat 😀 jj budem jako rodinka a hlavně se těším na Vánoce 😉 Sedět u krbu a popíjet něco dobrého,a voňavé cukroví...´Mňam

Moni vlastní je vlastní trochu jsem se toho bála,ale už se těším.velká zahrada,svůj klid,a hlavně ten barák jsme celý předělávaly takže máme všechno nové, a je to naše...Jupííííí 😎

petronilla
7. pro 2009

Ahojky holky 🙂
tak v pátek na noční dobrý,jako bych ani neměla takovou pauzu 🙂 ,hlídal manža,nadiktovala jsem mu co má kdy dát Adamovi za léky,tak z toho měl asi těžkou hlavu,ale zvládli to v pohodě 🙂
No a včera dolehla nemoc na mě a na Adušku,já mám děsnej bolehlav a kašel,Adélka měla večer skoro 39 a a trochu kašle a kýchá 😠 ☹ .Teď si vzali naši Adama do zítřka,aby jsem se mohly vyležet,včera mě tak vytáčel,že byla večer scéna,dostal na zadek,měl zákaz večerníčku a jak v pokojíčku bulil a vztekal se,tak nám napsal dopis a hodil ho na chodbu a tam bylo : "vaše hnusný tryki já už se zlobím,že vi nemate rozum..",no my byli mrtvý 😨 😉 .A pak ještě dodal,že jsme mu zkazili život,když jsme mu nedovolili večerníček,tak jsem měla opět proslov.No a ráno zase nanovo...
Tak jdu zalehnout,Adélka už šla taky,tak to musím využít.
Zatím ahojda!

coriven
7. pro 2009

Ahoj holky,
tak hlásím, že nás čerti taky neodnesli 😅 dneska jsme měli Mikuláše v kroužku, malá ho pořád pozorovala, balíček si pěkně vzala a i sme se vyfotili... takže pohoda, taky toho dostala, babičky nachystaly balíčky, tak měla Mikuláše 3 dny, aby to neměla všechno naráz 😀
Peti, tak to se brzo vyležte, Adámek je fakt perlista, si s ním ještě užijete srandy, nejhorší je zachovat vážnou tvář, když se ti chce strašně smát, co?
Ivull, to věřím, vlastní je vlastní, taky už se děsně těším do domečku, ale zatím i u našich je pohoda, nemusím aspon každý den vařit - střídáme se, malou pohlídají kdy potřebuju, což se ted moc hodí, když furt poletuju na stavbu...
Moni a jak tam mají vyzdobené parky? Hod foto? Tu sem tam výloha, ale jinak nikde nic a když tak samý santa 😝 a to fakt moc nemusím...
Simčo, jak sou ty děti chytré, že. To je malý dobrý, že strýce poznal 😅

cerstvamama
7. pro 2009

Ivul
krb je můj sen! Máme v plánu se přestěhovat do podkroví, celý si to tam chceme zrekonstruovat a samozřejmě si necháme udělat krbový kamna. Teda zatím to není aktuální, až tak za 2-3 roky. Tak si tu pohodičku užívejte

Peti
Navrhuju, abyste si ty Adámkovy perly někam zapisovali - jednou tomu nebude věřit 🙂

Cori
zatím jsem nefotila, ale ve středu jdeme s kámoškou tak pak hodím fotky. Jinak tu mají v parcích pěknou vánoční výzdobu - světýlka, vánoční stromky, po trávě "poíhají" sobi a santové /nic pro tebe 🙂 / a taky jsou tam stánky se svařákem, domácíma uzeninama a sýrama a vánočníma věcma.

Čekám až se probudí Adélka a jdeme si hrát ke kamarádovi. Zatím ahoj