Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

jinula
24. bře 2010

leni: nebude ti vadit , když budu mít nějaky problém abych ti napslala do IP nechci aby ta dotyčná to četla ☹ ☹ musím se chystat do práce , jo a mm je taky takový. ☹ dík

lenkavano
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkavano
24. bře 2010

a nebo holky dejte si diskuzi do soukroma,když bude někdo chtít přijít zatuká na vás a zeptá se zakladatelky.je to lepší v tom,že se člověk nemusí bát ,že ho přečte někdo kdo by toho mohl zneužít. 😉
jinu piš mi do ip,kdy budeš chtít a potřebovat 😵

dzej
autor
24. bře 2010

ahoj holky, tak Janči Coriven se dneska narodil Ondrášek v 11,45h. Má 3450g a 50cm. Jsou v pořádku 😵 😵

lenkavano
24. bře 2010

jéé tak to je krásná zprávička ,Ondrášek má přímo ukázkové míry,tak to strašně moc corince gratuluju. 😉 😵

cerstvamama
24. bře 2010

Dzej, vyřiď gratulace i ode mně. Jak jsem říkala, Ondrášek čekal na jaro 😀 Super zpráva!

muminek
24. bře 2010

Ahoj holky, Jani i odemně velkou gratulaci k Ondráškovi a že posíláme hodně zdraví 😀 😀 😀

dzej
autor
24. bře 2010

jinak holky...ted jsem dočetla...Jindři, i já mám bohužel stejnou zkušenost jako ty, a ne jednou se mi to stalo...jsem totiž moc hodná, až blbá a důvěřuju a pak se strašně zklamu ☹ proto si ted už nikoho k tělu nepřipouštím. Doufám, že dotyčná osoba brzo přijde na to, co způsobila....
a s tou soukromou skupinou....myslím, že je to zbytečný, stejně tu neřešíme tajnosti a když bysme byly soukromě, tak se nikdo cizí nepřidá....

jajabmw
24. bře 2010

Jé tak Cori to má za sebou 😀 . Jani vyřid ji i ode mě gratulaci a ať jsou oba zdraví. Jinak očkování jsme přežili, sice se šíleným řevem, ale přežili 🙂 . Teda holky když to tak čtu, tak jsem ráda, že jsem něco takovýho nezažila a doufám že nezažiju ☹ . Je fakt že když jsem se rozešla s bývalým, tak se na mě vykašlali všichni z tehdejší party, ale tak nějak jsem to brala, že to prostě k tomu rozchodu patří. Ať Jinul z toho brzy dostaneš. Neboj bude líp.
Dnes budu ponocovat, dávají mi Blade a na začátku je suprová písnička, tak musím vydržet.

jajabmw
24. bře 2010

Jé vždyť je středa a vlastně bych čekala na Džungli, ach jo nějak se o mě pokouší skleroza 🙄 .

cerstvamama
24. bře 2010

Jindro, to je blbá zkušenost. No ale člověk se aspoň poučí, viď? I když nevěřit nikomu taky není nic dobrýho.
Dzej, přesně, soukromá skupina nic neřeší. Od toho je IP, určitě si tam můžeme napsat co nás trápí. Už se trochu známe a tak víme kdo by mohl pomoct, má stejný zkušenosti a podobně.
Jaja - měla jsem něco podobnýho. Když jsem ukončila svůj dlouhodobý vztah a začala chodit se svým současným manželem, tak se ke mně taky obrátili zády. Bohužel ne kamarádi, ale moje vlastní rodina. Trvalo to, než se naše vztahy zase urovnaly. A můj muž tenhle blok v sobě už asi nikdy neodbourá, což mě mrzí. Na Džungli dnes určitě nevydržím, dopoledne jsme byly s Adél u zubařky, odpoledne v parku, večer jsem jí předala tátovi a jela nakoupit, teď jsem si dala dvě deci červenýho a jsem K.O.

ajvi
24. bře 2010

ahoj holky
Cori - Ondráškovi přejeme pohodový život 🙂
taky se přidávám se zkušeností s téměř nejlepší kamarádkou, ze kteté se vyklubala sviňucha falešná. už je to šest let, teď se tomu směju (hlavně když ona se schovává, aby mě nemusela potkat), ale tenkrát to pro mě bylo moc těžký. nezbývá než říct otřepanou frází, že čas to zahojí.
u nás vše ok, až na dnešní noc, Matýsek měl nějaké bolení bříška a několikrát moc plakal, ale ráno v poho. spaní se upravilo i přes den a usíná ukázkově (i večer), jíme, pijeme, povídáme. takže super. čekám, kdy něco z toho začneme bojkotovat 🙂 .
🙂 mějte se moc krásně a papa
s tou školou moc nestíhám psát, ale nakukuju a zase se objevím.

jinula
24. bře 2010

Holky , dík moc ,moc to pro mě znamená, neměla jsem ským o tom pokecat, hned je mi lépe 🙂 🙂 jste zlatíčka 🙂 🙂
cori: mooooooccccc velká gratulace 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
jdu do hajan mám po odpo zrovna jsem dojela a padám na hu......... 😒 😒 dobrou všem a ještě jednou dík 🙂 🙂 🙂

jinula
25. bře 2010

Dobré ráno při kávě všem 🙂 🙂 Dnes je nějak zataženo , snad nebude pršet ☹ ☹ Včera tchyně byla malé koupit nové boty za 890kč , prý pravá kuže to říkala prodavačka a když chtěla odlept cenovku ze špičky boty tak to šlo i s tou kuží, do pravé kuže to má asi hodně daleko 😒 😒 dostala slevu 80 kč a tak jí tchýně poslala do háje 🙂 🙂 Člověk nemá ani záruku ,že koupí kvalitu ve značkovém obchodě 😠 😠 Hruza ☹ ☹ Za hodku mi dojede kámoška tak jdu něco podělat a pak zase do práce 😒 😒 přeji vám a ratolestem krásný den 🙂 🙂

dzej
autor
25. bře 2010

ahoj holky 🙂
tak my dnes měli slunečno, ale hodně foukal vítr... Byly jsme plavat a malá pak spala 3hodiny 😀
Ted odpoledne jsme byli tady v Brně na zvířecí farmě, kde jsou prasátka, kozy, oslíci, ovečky a jsou ochočený, takže je krmila chlebem 😀 Je to super to počasí, mám pocit, že ta moje depka se vytrácí...už aby byla pryč uplně 😝
Jindři, však klidně piš, proto tu jsme....jak říkám, já už zažila tolik ran, že už bych byla i ráda, kdybych se naučila být vůči nim imunní, ale prostě to tak není 😝 S botama je to síla....my už musíme jít taky koupit jarní, Sabinka pořád chodí v zimních s kožíškem 😔
Ivi, ted už bude jen dobře 😉 Jaji vydržela jsi na Blade? Já jsem ted děsně unavená, ještě, že skončily Zoufalky, to bych asi nevydržela 😀 😀 😀 hezký večer holky

cerstvamama
26. bře 2010

Ahoj holky, včera jsme zase měli hlídání. Manža měl nějakou akci a já pravidelnou dámskou večeři s krajankama 😉 Adélka jak na potvoru nemohla usnout, nakonec mi "teta" řekla ať jdu a nečekám. Tak jsem v hospodě trochu trnula, ale dobře to dopadlo. Dokonce se prý Adí probudila a ona byla za ní v pokojíčku. Ale prý jí dala jen napít a zase jí uložila. Jupí!
Dzej, jaro tě určitě dobije, to sluníčko a teplo dělá divy. Jindro, to je teda síla s těma botama. Je to skoro na udání ČOI.
Dneska máme opět krásně, máme s Adí volnější režim. Celý týden někde lítáme tak si dáme oraz a jen odpoledne půjdeme do parku. Pěkný den všem.

jinula
26. bře 2010

Ahoj po ránu , dneska je zataženo tak snad nebude pršet 😠 😠 no malá co mi řekla, skáče po postelách a jsou ještě neustlané (zrovna jsme stavali) a najednou se kouká na mě a říka ty jsi maminka a, já říkám ano a malá na to a co to máš tady za bordel a ukazuje na ty peřiny 🙂 🙂 sedím a nechápu 😅 😅 co nás ještě čeká 😀 😀 Jo a stěma botama máš pravdu. 😠 😠 Jdu něco dělat nebo budu lenivá celej den a to jdu za 2,5 h do práce 😠 😠 tak zatím

ivulinda
26. bře 2010

ahojky 🙂 v pondělí jsme byly v zoo a musím říct,že jsem byla nadšena 😀 ...poprvé na živo jsem viděla lvi a tygry a bylo to super!Bylo tam tolik zvířat,že jsme to celé ani nestihly projít a to jsme tam chodily 2 a půl hodky 🙂 No super.Viděli jsme opice co si nakadily do ruky a pak to snědly 😝 fůj bylo to hnusné,ale ošetřovatelky nám vysvětlily,že to dělají aby měli více potravi a obilovin či co to 😖 Ale fakt bomba 😀 ...No a takly jsme ráda za to hezké počasí ikdyž je Adélka nachlazená,ale snad to brzi přejde...chodíme ven na trojkolku to jí strašně bavíííííí 😀

dzej
autor
26. bře 2010

ahoj 🙂
Jindři 😀 kam na to ty děti chodí, že? Dneska odpoledne jsme jeli s Jirkou něco nakoupit a napřed jsem oblíkla malou a pak mi zvonil telefon a Sabinka na mě, mami nevolej a bez se oblíkat 😀 😀
Ivi a kde jste byli v ZOO? Taky přemýšlím, že skočíme. Sabinka moc ráda zvířátka, takže pořád někde krmíme....
Zítra jedem do Prahy tak se těším, že se stavíme do jedné hospy na výbornej hamburger 😀

cerstvamama
26. bře 2010

je, dzej, to je skoda, ze tam nejsme, mohly jsme se sejit a navic jeste pri hamburgeru - co vic si prat
kam jdete?

jajabmw
26. bře 2010

Ahojda holky. Tak jsem právě dodělala dortík pro tchána k narozkám a jsem KO. Né docela to odsípalo, takže se mi dělalo dobře 🙂 . Samozřejmě se mi nepovedl podle mých představ 😒 , ale to je u mě normální. Jen co budu mít víc času, tak stáhnu fotky a dám je sem. Jen se musím podívat jestli jsem sem dala ty panenky 😒 , ale asi jo. Ach jo už je to fakt na prášky na hlavu, šíleně zapomínám 🙄 .
Dzej na Blade jsem vydržela, ta písnička na úvodu, jak tancují na té diskotéce je moje srdeční záležitost, takže jsem si ji nemohla nechat ujít 😀 . Jo jo zavzpomínala jsem na starší časy 😀 😀 . Teď mě moje ségra lanaří, ať s ní jedu na jednu hodně dobrou house a trance party, tak pořád přemýšlím, že bych si řekla o lístek manžovi k 30. narozkám. Jenom přece stojí asi 1500kč 😅 .
Holky my jedem do Zoo v létě u nás ve Dvoře. Děti ze školky tam jedou na výlet a aby se naplnil autobus tak říkají i lidem z vesnice. TAk jsem říkala že to bude super výlet.
Jo a Martínek objevil kouzlo pískoviště 😝 , takže každý den musím prát jak šílená, neb má zatím jen jednu bundu. Po neděli jdem kupovat do bazárku na písek další, protože je hrozný čuňátko 😀 .
TAk ještě jdu na Facebook a pak chrupat. Přeju všem dobrou a klidnou noc.

jinula
27. bře 2010

no tady to nějak vázne ☹ ☹ jste asi venku s mrnatama 🙂 🙂 sluníčko svítí tak si ho honem užít, že 🙂 🙂

dzej
autor
27. bře 2010

ahoj holky 🙂
my dnes byli v Praze...Moni, tak na hambáči jsme nakonec nebyli, protože v Praze se běžel maraton a stáli jsme 4 hodiny v zácpě ☹ ☹ ☹ ale jak budete v Praze, tak se můžem domluvit 🙂
Jaji já jdu s váma!!!!!! V Brně je v pátek Paul van Dyk a nikdo se mnou nechce jít ☹ Já mám tuto hudbu děsně ráda na tanec...strašně ráda to poslouchám v autě...akorát ted mám pauzu, protože v autě se pouští pohádky 😝 Kde a kdy to máte??
Jindři, tak jak je? Už je trošičku líp?

jinula
28. bře 2010

jani: žádná sláva , jsem strašně utahaná ( asi jarní unava) a už delší dobu mě strašně bolí hlava ☹ ☹ moskožrout mě asi dožíra mozek) 😀 😀 jinak ten problém se ještě nedořešil 😒 Mám volno sobota, neděla a venku je hnusně 😠 tak doma dělám pořádek , odtahla jsem sedačku a pozumla co se dalo, peru o sto šest , že to ani nemám kam věšet 😠 řádím jak tajfun 😝 😝
dnes od rána zase zataženo tak budu zase doma 😠 😠 to bude zase den 😠

jinula
28. bře 2010

holky pomoc, ty dvě starší se strašně hadají a jedna druhe dela naschavl 😠 😠 to zas bude den 😠 😠 MM chrápe po noční a tak je neustále napomínám at jsou potichu 😠 😠 nějak to nepomáhá 😝 😝 mají zase svuj den ještě , že ta malá je hodná kouká na pohádky 🙂 🙂

lenkavano
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cerstvamama
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cerstvamama
28. bře 2010

pánbůh, sorry za hrubajznu

Co Cori, už je doma? Kdypak se asi ozve? 🙂

lenkavano
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkavano
Odpověď byla odstraněná
Zobraz