Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

jinula
2. dub 2010

tak to máš taky super, to já jsem na to lépe 🙂 🙂 nedovedu si to představit ☹ ☹

lenkavano
2. dub 2010

no když jezdil cizinu bylo to horší,byl pryč i dýl a já to hodně těžce snášela.ted jezdí v čechách tak je to trochu lepší,ale doma stejně není.alke občas to vezme přes barák. 😉

jinula
2. dub 2010

musí to být hrozně náročný ,4 děti a jen ty sama ☹ ☹

jinula
2. dub 2010

MM je už vzhuru a funí mi na záda, já ho ale nepustím na kompl, 😀 😀 😀 😝 vzal si kuchařku a zase něco vymejšlí na vaření , vytáhla jsem tam kuře , tak něco hledá co s ním 🙂 🙂 holky jsou venku , sluníčko už vylezlo a je tam docela teplo 🙂 🙂

jinula
2. dub 2010

na ty velikonoce budem v práci a tak žádná akce nebude, škoda , těšila jsem se ☹ ☹ mm má odpolední a jde už na 10.15h a já jdu na noční 😠 😠 žádná sklenička nebude 😠 😠 😠 ale dopo budu doma a holky už mají trauma ,že každýho budu pouštět 😀 😀 😀 😝 😝 je to jen jednou za rok tak at si užijou 😀 😀

lenkavano
2. dub 2010

tak já si udělala kafčo a zasedla. 😉

jinula
2. dub 2010

už jsem tady 😀 😀 mm obsadil kompl 😝 ale za pul hodky se jdu chystat 😠 😠 kafčo si dám až v práci , mám v sobě už 2 😉

jinula
2. dub 2010

jinou fotku jsem nenašla a má tam i Mirka 😀 😀 😝 😝

lenkavano
2. dub 2010

jé a jo Mirek 😉

lenkavano
2. dub 2010

já jsem odpoledne prohlížela tvé album ale nedoprohlídla ,kuba chtěl na pc,tak jsem ho na chvíli pustila.

jinula
3. dub 2010

čauky mamulky a prtata: no tady to dneska nějak vázne 😢 😢 chápu , venku je krásně a tak jste všechny s prckama venku 🙂 🙂 tak vám přeji krásný a pohodovej den 🙂 🙂

dzej
autor
3. dub 2010

ahoj holky 🙂 no jo, my si užívali hezkýho počasí...ted mi dovezla mamka víno na příští týden, jedem s holkama a děckama na Vysočinu, tak si asi trošku už ochutnám dneska. Je to domácí 😀
My velikonoce nějak moc nedodržujeme...na špenát jsem zapomněla, maso jsem včera jedla a dneska nebyl nikde kopr 😀
zítra chci zkusit upéct kačenu, nikdy jsem to nedělala, tak jsem zvědavá..hlavně aby nebyla tuhá.
Co vy, jak jste se všichni měli?

muminek
3. dub 2010

Ahoj my byli s Tondem na projížďce okolo baráku skoukli jsme rozhlednu, přehradu. Dali si kafé a zákusek a zase dom za Martínkem.
Jani tak pozor abys to nevypila než pojedete 😀 😀 😀

cerstvamama
3. dub 2010

Ahoj holky, my jsme na navsteve za babickama a dedama. Zustavame az do pondelka. Tesim se jak bude Adi hledat na zahrade balicek od zajicka. Delali jsme to jako mali a me to moc bavilo. Skoda jen ze se ma zkazit pocasi. Jinak velikonoce taky moc nemusim, nebyt Adi a netere tak se na to vykaslu. Jani, zitra koncim s HA a pak uz jen budu doufat, ze se do prazdnin nic neprihodi 🙂 Chceme mit zase cervnovy mimi, plus minus. A co bude s tou nasi chalupou? Co se domluvit uz ted at je v lete neco volnyho. Pekny vecer, jdeme si dat s mamou cerveny

cori
4. dub 2010

Ahoj holky, zdravím při neděli v rychlosti. Malý je docela žravý - vydrží cucat aj 45 min a dýl jak 2 hodky bez mlíčka nevydrží, sand sse to časem srovná 😀 , ale aspon si chvilku poležím, hi.
Blbne mi počítač, nemůžu vkládat fota, tak aspon vložím odkaz z regionálního deníku, ať můžete kuknout na to naše kvítko vlasatý 😀

http://hodoninsky.denik.cz/miminka/mimca---nasi...

lenkavano
4. dub 2010

holky jelikož absolutně nestíhám a nevím kdy se sem dostanu ,tak vám už ted přeju krásné velikonoce 😉 pa.

cerstvamama
4. dub 2010

Ahoj Jani-cori, Ondrášek je moc hezkej a má přímo učebnicový míry. Vezmu si od tebe návod, jo? 😀 Kdo se stará o Kajku když pořád kojíš? Máš doma manžu nebo aspoň babičku? Nebo malá asistuje i u krmení? 😀 Já na to totiž asi budu sama, manža bude v cizině, já doma, a tak nevím jak to budu časově zvládat. Možná se to vyřeší samo,jestli zase nebudu kojit 😅
Jani-dzej, jak dopadla kačena? Dala bych si ... Kopr a špenát to je nějaká velikonoční tradice??
Za chvíli vyrážíme k prarodičům tak přeju pěkný odpoledne.
P.S. od západu přes republiku postupují mraky a déšť tak hlásím, že k nám už to dorazilo. Co na Moravě, máte ještě sluníčko?

jinula
4. dub 2010

Zatím ještě sluníčko máme a tak pujdem ven 🙂 🙂
Holky ,taky vám všem přeji krásné velikonoce 🙂 🙂 🙂

dzej
autor
4. dub 2010

ahoj holky,
tak u nás je pořád krásně, svítí sluníčko...resp, už zapadá, ale mraky nikde 😀
Jani Ondrášek je krásnej 😉
Moni, tak jsem zvědavá 😀 já si ještě 3 balení koupím a skončím v červenci 😀 a ty zůstaneš v ČR když budete mít druhýho prcka? Asi je to lepší, že....Jinak co já vím, tak ve čtvrtek se má jíst něco zelenýho, takže špenát a v sobotu bílýho, takže se děá často koprovka 😀
No tak jak s tou chalupou?? Už se domlouváme rok!!! Holky, já bych klidně jela do těch Hartmanic, je tam slanej bazen, veliká herna, my tam teď jedem od úterý s holkama, je to tam moc fajn...hodím odkaz. http://www.navysocine.penzion.com/?cap=11002 akorát ty termíny...už je to dost obsazený...ale to bude všude...

dzej
autor
4. dub 2010

http://www.krizanky-vedvore.cz/uvod.htm a nebo tohle... to by bylo přes známýho, ale museli bysme si vařit samy a není tam bazén...jen venkovní hřiště, písek...

jinula
5. dub 2010

Ahojky, tak počasí je na pr........ 😠 😠 😠 holky jsou dosti vymrskaný a já spokojená z toho jak se tvářili 😀 😀 červené až na prdelce 😀 😀 😀 jinak malá nechápala , proč jí chce každý bacat, že je hodná a nic neudělala ☹ ☹ no je ještě malá 😉 😉

jajabmw
5. dub 2010

Ahojky holčiny, přeju všem krásné velikonoce s bohatou pomlázkou 😀 . My jsme doma sami bez manži, takže relaxujeme a odpočíváme. Děti už šli spinkat tak si uvařím kávičku a dám nožky nahoru 😀 .

jinula
5. dub 2010

jaja. já jsem taky doma sama bez mm, šel do práce a holky si dělají své věci ( pubertačky) a malá se dívá na pohádku, mám kávu a jen lenoším 😀 😀 😀 počasí na nic 😠 😠

muminek
5. dub 2010

Ahoj holky, přeji klidné Velikonoce. Martínek došel s obří naplněnou kabelou pomlázky. Tak to mé postavě moc neprospěje. 😀 😀

dzej
autor
5. dub 2010

ahoj holky 😵
tak já se tomu vyhnula, jen od Jirky jsem dostala 😀 Dneska jsme si byli u babičky a dědy pro dáreček - kolo - abysme si ho mohli vzít už na dovču. Jirka koupil helmu a chrániče a Sabula je taková frajerka!!!! Hned jak udělám fotky, tak dodám 😉
Dneska jsme měli kačenu, knedlík a zelí a jsem strašně přejezená, docela si mi to povedlo..nechtěl se mi dělat klasickej kynutej knedlík, tak jsem našla na netu hrnkovej a jak knedle nemusím, tak jsem si dala 😲 Už mám i zabaleno, jednu kabelu oblečneí, druhou hraček a třetí vína 🙂 🙂
Co vy, jak jste se měli?

cerstvamama
5. dub 2010

Ahoj holky, já dostala jen od neteře 😉
Dzej, před chvílí jsme dorazily domů a jak budu mít chvilku tak se podívám na ty odkazy. U mámy jsem měla net jen v mobilu a tam se mi to nechtělo prohlížet.
Holky, kdo se přidá? Cori, taky pojedeš ne?
Navrhuju začátek prázdnin.
Pěkný večer, jdu vybalovat a uklízet bordel.

jinula
6. dub 2010

Ahojky holky 🙂 🙂 🙂 no zase to tady vázne, venku je nááááádherně ale já jdu dělat pořádek 😠 😠 je tu strašný bordel, sem tam nakouknu 😉 😉

jajabmw
6. dub 2010

Nazdárek holky. Dnes tu je krásně a tak peru jak o život 😠 a doufám, že mi to uschne 😅 . Jinu taky tu mám jak po výbuchu, tak jdu něco dělat. HOlky ráda bych se přidala a jela s váma na chaloupku, ale začátek prázdnin máme hodně narvaný. Navíc to je jediný měsíc kdy by jsme mohli jet na dovču, protože jinak jsou už pak závody.No a červen jsme každý víkend někde, takže ten taky nejde a září taky ne, kvůli Lucince jak jde do první třídy. Takže já jsem úplně mimo, ach jo ☹ .

cerstvamama
6. dub 2010

jaja, skoda, ja bych pak mohla i v srpnu, ale ne hned ze zacatku. Na prelomu cervence srpna mame dovcu. Taky peru, uz posledni ctvrtou pracku. Venku je tak krasne! Dopo jsem byla u holice a ted cekam az Adel usne abysme pak mohli jit ven s Kvidem. Pekny den vsem

cori
6. dub 2010

Ahojky holky,
nestíhám, nesvačím 😀 ale všechny zdravím. Ondrášek je ťuk ťuk docela spící miminko - teda v noci - což je základ, den většinou prokouká, sem teda myslela, že tihle prckové ještě moc neslyší, ale jak kolem něj furt Kája něco povídá a poletuje, tak mu to prostě nedá spát a nejlépe aby ještě na všechno viděl a to si teda myslím, že taky ještě houby vidí 😀 😀 😀
Teď si je vzala babí na chvilku ven, takže chvilku oddych 😅
Kajka začala bojkotovat spaní po obědě, takže od rána do večera máme veselo. Ale zase na druhou stranu - brzo usne a ráno vstává taky pozdějc, joo naštěstí časy, kdy vstávala kolem 5 ranní jsou fuč, teda snad.

Joo na srázek s váma bych se mooc ráda přidala, ale přiznám se, že netuším jak budu zvládat - začátkem léta se chceme stěhovat, takže budeme mít fofry 😅 ani nevím jestli už máte vybrané místo, kdyby to nebylo dalako, tak bych aj aspon na otočku přijela, ale daleko si s dvouma cipískama netrůfnu 😅

jo a já zápomněla popřát - Sabince všechno nej nej k narozeninkám, hlavně to zdravíčko, to je najdůležitější, štastnou rodinu a spokojenost, hezky to Jani oslavte.

Pěkný úterec. Jo Velikonoce sem si užila, ač jsme u našich a myslela sem, že nás tu nikdo nenačapá, tak bývalí studentíci si nás našli, ale bylo fajn je vidět, taková prima partička a je sranda je vidět po pár letech - jak už dospívají a jsou rozumnější 😀 😀 😀