Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

muminek
15. zář 2010

ahoj tak dnes to počasí je fakt hrůza. Jo Mončo trochu nám pošli. Martínek je dneska šílenej no hrůza. Už se těším večer na zumbu sice tam bude 80 ženskejch ale lepší než řvoucí Martin. Luci já kojila do 11 měsíců a pak se sám odstavyl ale ten měsíc byl nejhorší kojili jsme tak po 15 minutách. ☹

jajabmw
15. zář 2010

Muminku taky zítra razím na zumbu a už abych tam byla. To je mazec, jak se ty dva pošťuchujou 😠 . A manža se večer diví, že jsem grogy 😠 . A navíc to počásko, tak to člověku moc nepřidá.

cerstvamama
15. zář 2010

Ahoj holky, tu zumbu jsem viděla na internetu a je mi jasný, že tohle pro mě není 😝 Máme tu deset večer a 21 stupňů. To už je trochu moc 🙂 Manža dnes odjel na služebku a vrátí se až na víkend, tak jsem slaměná vdova 😀

dzej
autor
16. zář 2010

ahoj holky... 😵
tak jsme doma 😠 😠 😠 😠
bylo to skvělý!!!! to teploučko..nádhera.... 😵 fotky dodám později.
Vítám novou tvář 😉
Jdu vás pořádně dočíst

cerstvamama
17. zář 2010

Jani, vítej doma. Jak se všechny máte? Sousedi si koupili štěňátko tak jsme ho dopoledne byli obdivovat. Odpo jedeme s holkama do parku, upekla jsem koláč, si dáme do nosu 😉 Zítra jedeme na výlet do Bulharska, na středověkou tvrz a pak na oběd do takové rustikální restaurace. Moc se těším! O víkendu se slaví Dny Bukurešti, to zase bude všude kravál.... Představte si, Adi teď leží v posteli a říká si sama pro sebe zcela zřetelně "ty vole, ty vole" 😝

dzej
autor
17. zář 2010

@cerstvamama 😀 😀 šikulka Adélka 😉 Moni, tak hod recept na koláč. Taky mám na něco chuť.
Jinak Sabula opět u moře machrovala a vyhodila dudlík....a zatím dobrý, tak snad už teď je to naposled. Ani se po něm neptá, jen jí trvá dýl, než usne.

cori
17. zář 2010

Ahoj holky,

@dzej jé Jani vy už jste zpět? teda to to rychle uteklo, hlaně, že jste si to užili a snad už malá po dudlíku truchlit nebude

My teď trávili veškerý čas stěhováním a už se tam chystáme bydlet, je tam teda nebetyčný čurbes, ale snad to postupně dáme dopucu 😅
@cerstvamama hi to je malá šikulka, že ty děti pochytí hned co zrovna nemusí, u nás teď vede písnička - Fuj, fuj brokolice, fuj, fuj špenát, fuj, fuj.... kdysi to zpívala Fanynka v Kouzelné školce a nám to teď zpívá Kájula každý den 😅

Tak hezký večer

muminek
18. zář 2010

Ahoj holky, zdravm ze svatby. Už jsem celá přecpaná.
@dzej Jani vítej te doma hlavně že jste odpočatí.
@cori ať brzo bydlíte. 😀

cori
18. zář 2010

Ahojte, tak už jsme na domečku a uvidíme kdy a jak nám děti usnou, Ondra už spinká, ale Kája vyžaduje tatínka, nemáme zatím dveře, takže stačí malé břinknutí, no uvidíme jaká bude noc.
Tak pěkný večer. 😵

naty.motylek
18. zář 2010

ahojky holky

dzej
autor
18. zář 2010

ahoj holky
tak jsem koukala na ten novej serial na Primě..docela dobrý, uvidíme, až se to rozjede.
@muminek Evi, ty jsi na svatbě pracovně nebo jako host?
@cori jéé Jani, tak přeji, ať se vám první den resp. noc dobře spí!!
@naty.motylek ahoj, jak se máš? Co nového? Jak se líbí Natálce ve školce?

muminek
20. zář 2010

Ahoj holky, @cori ať se pěkně bydlí
@dzej na svatbě jsem byla Tondově sestře vdávala se po druhé nic velkýho jen obřad a pak posezení doma.

cori
20. zář 2010

Ahoj holky,
du Vás pozdravit už konečně z naše domečku, pomalu se zabydlujem a změna bydliště asi bude mít jednu velkou neduhu, Kája nám přestává spinkat po oobědě , možná to bude i tím, že nemáme ještě dveře , já s malým jezdila po venku, aby měla klid a stejně houby, kouknu do pokoje a očka jako kočka - a už si můžu hrát mami?
Ještě vám dítka spinkají po obědě?

U nás je sluníčkově, tak snad to vydrží.
Pěkný den 😵

cerstvamama
20. zář 2010

Ahoj naty, kdes byla? Máš se? Cori, u nás bojujeme s odpoledním spánkem taky. Hodinu Adélka skáče po posteli, dělá blbosti, a pak zavolá "maminko, můžu už do kušině?" - co bys na to řekla 😝 Aspoň že tu hodinu je v posteli a neutíká z ní, takže mám čas něco udělat (třeba kafe 😀 ). Dneska je teda vyjímka, dost se ochladilo a je po dešti, takže je spací počasí.
Manža nás odpoledne zase na pár dnů opouští, budeme samy. Ve čtvrtek jedeme na hory s kamarádkou a jejím malým chlapečkem. Manža se vrací ve čtvrtek večer, v pátek s manželem tý kámošky za námi dorazí a strávíme víkend společně.

dzej
autor
20. zář 2010

ahoj holky,
Jani, tak třeba je to jen období s Kajkou, třeba až se usadíte tak zas spinkat bude. Jak ti spí v noci? A když nespí po o, vydrží až do večera? Sabula teda pořád spí ty 2, někdy i 3hodiny. Sice ted kvůli dudlíku usíná dýl...ale tak do půl hodky je tuhá. Jen cca 1x za 14dní nespí, ale to je už od 17h strašně protivná...
Moni jak bylo v Bulharsku?
U nás taky svítí sluníčko, je tak příjemně, podzimně 😉

muminek
20. zář 2010

Martínek taky po o spí i 3 hodiny a večer padne kolem 9. Dneska je venku krásně odpoledne budem trhat jablíčka a večer hurá zumba 😀

ivulinda
20. zář 2010

Ahojte holky 🙂 dlouho jsem tady nebyla až se stydíím ☹ !ale vůbec nebyl čas.No my už jsme zapsaní do školky a já hledám práci tak snad něco najdu!jinak nic se u nás nezměnilo.manžel má ve středu narozeniny a taky v jeden den máme výročí 3roky,ale oslavíme si to až v sobotu to příjde i moje rodina a Ada pak pojede s babičkou a dědou domů a my půjdeme na večeři a něco dobrého vypít 😀 no už se těším.v pátek příjde manželova rodina takže bude taky legrace.a co je jinak u vás nového???

jajabmw
20. zář 2010

Ahojda holky. No my taky s tím odpo spaním bojujem ☹ . Usne jen když ležím vedle něj a já se pak vytratím. A spí třeba i dvě hodiny. Ale když je v ložnici sám tak nezabere i kdybych se rozkrájela. A večer do 9 taky usne.

ivulinda
20. zář 2010

a taky jsem přidala fotky do alba

cerstvamama
20. zář 2010

@dzej Bylo pěkně, akorát děsný vedro. Ale pěkný výlet zakončený úžasnou "žranicí" v jedný dobrý restauraci. Objednali jsme si maso pro celý stůl na takových šavlích, ty zapíchli do stropu a pak to celé zapálili (v jednu chvíli už jsem hledala únikový východ) 😀 @muminek Tyjo, to se teda máš. Adélka spí max. hodinu a kousek a to ještě po děsným přemlouvání. Večer usíná před devátou. A to jsme celý odpoledne venku. @ivulinda Gratuluju ke školce. Jak to tam u vás vypadá s umisťováním, máte taky plno? Já teď přemýšlím o 1-2 dopoledních v týdnu.

dzej
autor
20. zář 2010

ahoj holky
@ivulinda...pěkná fotka v pasu 😉 a jak se Adélce líbí ve školce? Nebo teprve nastoupí? A jak se máte?
@cerstvamama tak to musela být super žranice.. a to jde okrajovali nebo jak jste to jedli?
@jajabmw Jaji, co Lucinka ve škole?

cerstvamama
20. zář 2010

@ stáhli to z té šavle na talíře, bylo to jako obrovské ražniči 😝 😀

dzej
autor
20. zář 2010

@cerstvamama ty jo.....tak to je mazec..uplně se mi sbíhají sliny 😀

cerstvamama
20. zář 2010

@dzej Mně taky. A to jsem druhý den nemohla maso ani vidět, ale už mě to přešlo 😀 Dneska jsem byla v Mekáči a dala jsem si jen kafe - jsem snad nemocná nebo co 🙂 Zítra jdeme prvně na kroužek, ty naše už skončily tak jsem našla něco nového. Snad bude Adi spokojená 😉

dzej
autor
21. zář 2010

@cerstvamama Moni, tak si ten kroužek užijte. Pak napiš, co jste dělaly. My jsme taky změnily cvičení. Chodíme ted do hudební školy Yamaha, v pondělí jsme byly poprvé a je to moc fajn. Hodně se tam zpívá, tancuje, nějaká výtvarka...Sabince se to moc líbilo. A taky to máme blíž od domu, což bude na zimu dobrý.

hezký den holky!!

my dneska hnípem doma, zrušila jsem radši plavčo, ptz Sabula má rýmu ☹

jajabmw
21. zář 2010

Ahoj holky. Týjo Moni ta žranice to bych si taky dala říct 😀 . Dzej Lůca je nadšená, už zná tři písmenka pomalu už začínají číst. Jinak ale má rýmu a trošku kašle, tak jsem se ptala učitelky, jestli ji mám nechat zas doma a ta mi na to řekla, že kašle a rýmuje půlka dětí, ať ji do školy klidně dám. Jo a taky se jim tam objevili vši 😝 😝 , tak každý den kontrolujem vlasy. Tiše doufám, že se nám to vyhne.

cerstvamama
21. zář 2010

@dzej Ahoj, tak Adélce se to líbilo. Bylo to míň organizovaný než ten minulý kroužek, ale dobrý. Taky jsme zpívali, hráli si, svačili, mámy pokecaly. Bylo to v takové obrovské herně plné hraček. Navíc jsme tam jely tramvají a to je samo o sobě zážitek (pro Adélku). Pak jsme jely domů na oběd, potom hned s kamarádkou na kafe a pak s druhou kamarádkou do parku. Adi před chvílí padla úplně hotová a chrní. Jsem zvědavá, v kolik se ráno vzbudí 😀 Přemýšlím jestli vstát z gauče a upéct koláč... no uvidím 🙂

dzej
autor
21. zář 2010

@jajabmw Jaji, jejda..a není nějaká prevence proti těm vším?? Asi ne, že ☹
@cerstvamama Moni, my to máme uplně stejný, jak furt jezdíme autem, tak pro malou je zážitek jet šalinou nebo busem. Občas teda nasednem a někam jedem a ona má strašnou radost. Drží se madla a komentuje, že jedem pomalu, nebo rychle..občas něco prohodí o lidech ... je to veselý 😀 😀

muminek
22. zář 2010

Ahoj holky, tak s tou šalinou vím o čem mluvíte dneska jsme byli v Brně ve měste a MArtínek byl úplně ze všeho vedle.
Byli jsme kouknout na Svobodáku na obří penis fakt mazec za 12milionů. Tak jsem sním aspoň Martínka vyfotila 😀

cerstvamama
23. zář 2010

Ahoj holky, vyrazime na hory tak se loucim. Vypada to na jeden z poslednich letnich vikendu tak si to chceme uzit. Mejte se zatim.