Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

muminek
21. únor 2011

@cerstvamama Moni tak to musela být dobrá akcička. 😀 😀
Tak dneska jsem přihlásila Martínka do školky tak snad už bude zdravej a odpočnem si od sebe. Už se máme plný zuby jak jsme dlouho doma. Představte si co dneska provedl 6:45 se vzbudil a říka že se počůral tak jsem byla celá špatná. Počuraj se vám ještě někdy děti? On se počůral poprvé. ☹

jajabmw
21. únor 2011

Ahojky holky. Tak fotečky nemám, neb jsme tak spěchali, jelikož jsme šli pozdě,že jsem se nestihla vyfotit. Ale v sobotu bysme měli jít zase, tak tentokrát už se vyfotím a fotečky doručím. Ale jinak ples nic moc 😒 , bylo málo lidí a hudba hrála fakt dost divně. Ale my se bavili i tak a zapíjeli jsme o sto šest, protože sestřence se narodil druhý chlapeček 😀 , tak to jsme oslavit prostě museli.
Jé Moni ty se máš že bude Adi chodit do školky. To je pak opravdu pohodička, já se takhle měla když jsem čekala Martínka. Lucinka byla ve školce a já odpočívala nebo byla ve městě s kámoškou 😀 😀 . Jé to byly časy.
Muminku vůbec si z toho nic nedělej, může být přistydlý.
No a dnes jsem osiřela, děti si vykručeli že chtějí jet k babičce(mojí mamce) na prázdniny. Má totiž dovču a jak to děti zjistili, tak už s maminkou nechtějí být 😀 . Babička holt víc poleví 😀 . Tak si pro ně mamča přijela a já tu relaxuju a přemýšlím, že bych jako mohla třeba víc uklidit nebo si zacvičit, ale holky mě se tááák nechce 😀 😀 😀 .

dzej
autor
21. únor 2011

ahoj holky

@cerstvamama Moni, tak to je super, že bude chodit Adi do školky. U nás to nehrozí, budu ráda, když ji vezmou od září.
@muminek Evi, já myslím, že to se občas stává, že nemusíš být z toho špatná. Sabinka se tak jednou za půl roku taky počurá, prostě to nestihne, nebo v zápalu hry si to neuvědomí. Stává se to i dětem, který chodí do školy....
@jajabmw no tak to se máš, že máš relax. A jak dlouho budou děti u babičky?

u nás je dneska šílená kosa. Když jsme šly se Sab z Yamahy, tak jsme málem umrzly. Jak nesvítí sluníčko, tak se to nedá ☹ Prý má být takhle celý týden.

cerstvamama
21. únor 2011

@muminek Mně se Adélka vloni na podzim taky začala počůrávat. Bylo to tehdy jak hodně marodila, brala ATB a tak. Stalo se jí to asi 3x. Jinak teď je zase v pohodě, akorát jak říká Janča, když je zabraná do hry tak učůrne do kalhotek. @jajabme Tak tenhle relax ti závidím 🙂 @dzej Adélka bude v Čechách taky chodit od září, ale tady v Buku začne v pondělí. Už se docela těším, doma se nudí a vymýšlí.

dzej
autor
21. únor 2011

@cerstvamama Moni, takže vy už se budete natrvalo vracet do Čech?

jajabmw
21. únor 2011

Holky tak jsem nic nedělala 😀 . No děti tam do zítra přespí a pak jedeme k mojí babi a tetě. Pak zůstanou u mojí mamky a ve středu tam za nima zase pojedu protože jdou na stříhání. Martínkovi jsem už dnes musela dát na ofinu sponku aby mu vlásky nelezly do očí 😀 , vypadal jako Lucinka když byla v jeho věku. Jsou jak přes kopírák.

cerstvamama
22. únor 2011

@dzej Ještě se snad nevracíme, ale my jezdíváme do Čech většinou tak na měsíc až dva, a po tu dobu by Adélka chodila do školky. @jajabmw To jsi to volno strávila jak nejlíp jsi mohla 😉 😀

muminek
22. únor 2011

Ahoj holky, to je kosa jsem došla ze školky a uplně mě hoří uši. Tak dneska dobrý už se nepočůral, ale ráno když jsem se ptala jestli nechce jít tak se tak divně tvářil by mě zajímalo co si myslel. Představte si že mě dneska málem ani nedal pusu a valil za dětima. Neřád 😀 kecám jsem ráda že se mu líbí 😀 poprví jde celej týden tak jsem zvědavá jak se mu bude líbit jinak chodil jen třeba dva dny v týdnu. 😀
@jajabmw to se máš to já mam Martínka doma tchýně dělá rekonstrukci bytu tak k nim nesmí. Tak snad to bude mít brzo hotové. 😖

muminek
22. únor 2011

holky kde jste???? ☹ ☹

dzej
autor
22. únor 2011

já jsem tu, ale jen na skok 😵

dzej
autor
22. únor 2011

jsme dneska málem zase mrzli. Jsme byli na plavču i s Jirkou a vybírali jsme si náhradu, takže jsme plavali 2lekce tj 60minut, pak jsme byli skoro hodinu v koutku, aby se malá prohřála. Po obědě jsme jeli na barák řešit střechu a schody huráá už to vypadá, že se něco děje 😀 😵 No a ted už samozřejmě smrkám a kašlu, takže jdu s paralenem do postele sledovat Báječný léta pod psa.
@jajabmw Jani a u vás jsou jarní prázdniny nebo Lucinka chodí od babičky do školy?? 😕
@muminek Evi, to byla podle mně fakt náhoda s tím počuráním, možná se mu taky něco zdálo. Děti prý pak později kolem 6let mají živý sny a myslí si, že jsou na záchodě a počurají se. Já si pamatuju, že se mi to taky stalo v první třídě, strašně jsem se styděla a sama si v noci převlíkla postel...akorát jsem to nedomyslela a nechala to mokrý prostěradlo v prádle 😀 za to se zlobit nemůžeš. To se prostě stává. 😉 Však spousta dětí má v tomto věku ještě plinku i přes den . Řešila bych to asi, kdyby se to stávalo pořád, jestli to není třeba psychikou nebo tak něco.
@cerstvamama Moni, jak je u vás? Je tam taky taková zima??

hezký večer holky

muminek
23. únor 2011

Ahoj holky, tak jsem došla ze školy a málem jsem zmrzla. To je kosa.
@dzej Jani to já se na něj nezlobyla jen jsem ho pokárala že se to nesmí chvalit ho nebudu. 😉

cerstvamama
23. únor 2011

Ahoj holky, my dnes strávili den v Ikee. Děti se tam vyřádily, všichni jsme se naobědvali, pokoupili drobnosti a den utekl raz dva. Teď děti odpočívají a jdou si ještě trochu pohrát. Zítra dopoledne vyrážíme na hory, vracíme se v neděli. Do Rumunska se vrátila zima, sněží a je kolem nuly. Ale předpověď slibuje kolem 10.3. příchod jara s teplotama nad 10 stupňů, už se nemůžu dočkat!

muminek
23. únor 2011

Jé Moni pěkně jste si užívali Ikea tu taky můžu. Jen Tonda má rád jen tu restauraci. A pak rychle pryč. ☹
Uži te si hory. 😀

dzej
autor
23. únor 2011

@cerstvamama Moni, tak si užijte výlet do hor. Já už bych radši to teplo 😔

@muminek Evi, u Lidla mají ted švédský masový kuličky v akci, co mají v Ikei 😀 😉

jajabmw
23. únor 2011

Ahoj holky. Dzej jojo Lucinka má prázdniny, to by měla k babi zatraceně daleko, bydlí totiž 15 km od nás 😀 😀 .
U nás je taky dost krutá zima 😝 , snad kdyby nefoukal vítr bylo by to lepší.
Holky tak Ikeu taky miluju a ty kuličky no tak ty jsou famózní 😀 .
Jinak děti už mám doma dnes jsem si je dovezla. Ale naštěstí si vyhrají.

muminek
24. únor 2011

Ahoj holky, tak dnes jsem byla v Brně a koupila jsem si boty na zumbu tak už se nemužu dočkat pondělní zumby. A k tomu jsem si ještě koupila kalhoty když už jsem jela tak daleko. 😀
Už se chystám do práce, ale moc se mě nechce. Kamarádka mi dovezla před chvílí šaty na ples na sobotu z tý půjčovny. Jak jsem vám posílala fotky.

dzej
autor
24. únor 2011

ahoj holky
tak u nás pořád mrzne až hrůza..jsem zvědavá, jestli se na víkend oteplí nebo ne.
Evi, ty boty jsou nějaký speciální? Nebo obyč s odlehčenou patou na sport?
Já se dneska těšila na Zoufalky, a ono nic nebude 😝

muminek
25. únor 2011

Ahoj tak u nás -12 když jsem šla do školky. @dzej Jani mám je z Olympie z tchiba má je od nás jedna paní a moc si je chválí včerá jsem je měla 6 hodin na sobě v práci a super.
http://www.tchibo.cz/Damska-fitness-obuv-p20002...

muminek
25. únor 2011

snad vám to půjde otevřít.

janice20
25. únor 2011

ahoj Lucka je poslední 2dny umankana nejspíš ze zubu ale teplotu nemá a nekašle ani nesmrká jen ty zuby nás zloběj

muminek
26. únor 2011

čau holky, co kutíte o víkendu já už mám na hlavě natáčky na večer tak vypadám jak mentál. Chudák Martínek ani nemůžem jít dneska ven.
Tak včerá jsem prubla boty a super. 😀

cerstvamama
27. únor 2011

Ahoj holky, už jsme zpátky z hor. Měli jsme spoustu sněhu a teploty pořád pod nulou. Ale trávili jsme dost času venku, takže se děti provětraly. Večer jsme hráli kulečník, pinčes, popíjeli a jedli dobroty - domácí sýry, slaninu, cibulku... To jsem zase určitě nakynula. @jajabmw Kuličky z Ikey jsme měli teď k obědu, je to skvělá rychlovka když se odněkud vrátíš a rodina je hladová. @muminek Jaký byl ples? @dzej Budeš si muset za Zoufalky najít nějakou náhradu 😉
Adélka má jít zítra prvně do školky. Pořád jsem jí lákala na to, že bude chodit se dvěma kamarádama, jenže první dostal minulý týden neštovice a druhý neprošel těma zdravotníma testama. Takže ráno vyrážíme samy. Ještě to neví, nechci jí to říkat, protože bych jí nedostala z baráku. Držte palce ať to není velká trága.

muminek
27. únor 2011

Ahoj Moni vítej doma z hor. Až ti závidím takový dobroty.
Ples dobrý pilo se a tancovalo. Nic jsme nevyhráli, ale super akce. Dom jsme došli kolem třetí. 😀 😀

dzej
autor
27. únor 2011

ahoj holky
tak konečně je pěkný počasí. U nás dneska krásně svítilo sluníčko a bylo 8st paráda!!Včera byl Jirka se Sabinkou v Madarsku v lázních, já jsem byla na kurzu a v práci a dneska jsme byli na výletě na rozhledně po krásné naučné stezce pro děti. Celkem to byly 2km, měli jsme s sebou i Arsona, šikula to zvládl. Sabinka taky, celou dobu šlapala po svých s batůžkem na zádech 😵
@cerstvamama Moni, tak na vás budu ráno myslet. Adi to určitě zvládne a najde si brzo kamarády 😉

cerstvamama
28. únor 2011

Ahoj holky, tak Adí už je ve školce. Brečela jako želva, nemohla si pomoct, ale jinak se se mnou rozloučila a šla. Minule se mě totiž chytla a nehodlala mě pustit, dneska už to probíhalo klidněji. Tak teď sedím sama doma a přemýšlím do čeho se vrhnu dřív 🙂

muminek
28. únor 2011

Ahoj tak to je Moni šikula že tě pustila ona si zvykne. Martínek taky školkuje a já se vrátila ze soiálky a finančáku 😒 😖 tam bylo dneska lidí. Tak se du vrhnout na úklid. 😖

dzej
autor
28. únor 2011

ahoj holky

@cerstvamama
@muminek holky máte sedět s nohama nahoře a odpočívat, když máte děti ve školce 😀

jinak tedy gratuluji k hladkému průběhu 😀 Adélka jde zítra zase? My došly z Yamahy, krásně svítí sluníčko, přemýšlím, že si dám kafe na balkoně a nachytám nějakou energii 🙂

jajabmw
28. únor 2011

Ahoj holky. Koukám tady se školkuje o sto šest 😀 . Nás to taky za měsíc čeká, tak jsem zvědavá, jak to bude malý snášet. Už začínám pomalu koukat na práci a mám pár vytipovaných míst, tak už asi teď pošlu životopisy a když bude práce dřív tak holt nastoupím a budu muset poprosit tchýni jestli by Martínka nepohlídala. Jinak by mě vzali rodičák. Jsou to všechno práce na půl úvazku.
Dám vám sem fotečky z lyžovačky a dortíku Lucincce k narozeninám.

cerstvamama
28. únor 2011

Ahoj holky, dneska večer bylo šílený usínání, asi dojmy ze školky nebo co. Adélka dělala takový scény, dokonce jsme se i rvaly. Nebo možná byla přetažená, protože jsme odpoledne šly ještě na procházku do parku a k večeru už padala únavou. Jenže to jsem jí nechtěla nechat usnout, protože by mi tu strašila do půlnoci. @jajabmw A v jakém oboru hledáš práci? Jak Lucinka lyžuje a jak jste začínali? Chtěli bysme Adélku seznámit s lyžema na konci letošního roku, jen pořád nevíme jak. Ten dort je úžasnej. My necháme dort pro Adélku udělat, nejsem tak zručná. Ale zato už víme co to bude - autobus Sammy z Autobusů v jednom kole. Adi to miluje. Z té večerní scénky mě nějak rozbolela hlava, tak si jdu udělat čaj a pokusím se jít brzy spát. Pěkný večer.