Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

muminek
20. dub 2011

@dzej kam jste jeli na výlet??? 😀
To by se mě taky líbilo pojmenovat dítě až ho uvidím já měla v papírech napsáno jen Martin u holky jsme se nemohli shodnout ani na sále a když sestra vyděla že se nedohodnem tak nám to dovolila nechat volnou kolonku 😀 ještě že to byl ten kluk 😀

cori
20. dub 2011

@muminek a co jste kdo chtěli za jméno?

jajabmw
20. dub 2011

Ahoj holky. Dnes je naprosto výstavně. Tak si už musím konečně oholit nožky, ať můžu do sukně 😀 😀 . No já jsem se měla jmenovat Jirka, po tátovi. Naši se totiž nemohli shodnout na jménech a tak to vyřešili, že holka(tudíž já) byla po mamce a kluk by byl po tátovi. A když jsem byla já těhotná tak už mě mamina prosila ať holčičce nedávám jméno Jana. Je u nás totiž jaksi přeJanováno 😀 😀 😀 (ježíš no to je šílený slovo). Je nás totiž šest 😀 . Já, mamka, babi, teta(co se přivdala), tchýně a švagrová. Mazec co? No a když jsme věděli, že čekáme kluka, tak zase nechtěla Jirku. To je můj taťka, byl to i tchán a švagr 😀 . To jsou náhody co? Přivdat se do rodiny, kde se všichni jmenují stejně jako v té mojí 😀 😀 .

cori
20. dub 2011

@jajabmw tak u nás je to též samá Jana a Jan 😅 , tak sem měla jasno jaké jméno nee. A u nás to bylo přesně tak - holka po tatkovi Jana a kluk po mamce Jarmil (což je teda průšvih 😅 )

muminek
20. dub 2011

Tak pozor já měla být jako kluk po taťkovi GEJZA to bych si nějak nedovedla představit. On je ze Slovenska. Ale lepší než po babičce Agneša. 😀
A u Martínka Tonda Báru a já tu Rozárku ☹

cori
20. dub 2011

@muminek tak jsi trumfla mého Jarmila 😀

cerstvamama
21. dub 2011

Ahoj holky, všechny zdravím. Nemám teď moc čas psát, vybaluju, uklízím atd. Tchýně si mě hýčká a vykrmuje, to budu brzy vypadat. Dnes po obědě jdu prvně ke svému gynekologovi tak se těším, že po dlouhý době uvidím UTZ. Snad bude všechno v pořádku. Jinak já se měla jmenovat Vítek, kdybych byla kluk 🙂 Máma by mi svoje jméno nedala, sama se jmenuje po svojí matce a celý život jí to vyčítá 😀 Mně i ségře dali naši jméno podle písniček - Léto s Monikou a Alenka v říši divů 😀
P.S. Adélka byla pracovně "Ruprt" a teď čekáme pracovně "Bivoje", Adélka to všude rozhlašuje, tak vypadáme jako cvoci 🙂

jajabmw
21. dub 2011

Ahoj holky. Muminku tak to je fakt hustý Gejza 😀 😀 😀 😀 .Jak píše Cori trumfla jsi Jarmila 😀 😀 .
MOni a kdy budeš vědět jestli budete mít holku nebo kluka? Hele ale Bivoj taky není špatnej 😀 😀 . Né dělám si legraci. Dnes budeme opět celý den venku, je naprosto úžasně.

muminek
21. dub 2011

Ahoj Moni to jsou moc pěkný krycí jména 😀 Užij si UTZ a přeji ať je všechno v pořádku. 😀

muminek
21. dub 2011

Dnes je úplně luxusní počasí. Jsme byli celý dopoledne na zadradě a odpoledne jdem na zelený pivo když už nemáme k obědu nic zelenýho. Martínek si pohraje a tatínek si dá pivo a maminka zelenou zonku 😀

cerstvamama
21. dub 2011

UTZ nádhernej, mám fotku. Mimi kopalo nohama o sto šest, že by to přece jen byl ten fotbalista? 😀 Zase běžím, mám sraz s manžou tak ať před tím stihnu ještě jeden Mc Wrap s krevetama 😀 😝 😎

dzej
autor
21. dub 2011

ahoj holky. Nemuzu nastartovat pocitac tak jen v rychlosti z mobilu. Moni to je super,ze te mimi v poradku! Pochutnej si na wrapu,je uzasnej. Holky ty jmena to je fakt ulet. Mejte se krasne! Snad to zitra rozchodim.

muminek
22. dub 2011

Moni tak to je super že je mimčo v pořádku. Třeba to bude fakt ten fotbalista. 😀 😀 😀

dzej
autor
22. dub 2011

ahoj holky,tak jsem pc nerozchodila. Tak resim opravu nebo novej.chjo.hezky patek. Jste bez masa? Ja to nejak nezvladla a mely jsme kruti maso. Az pak mi to docvaklo,ze se dnes nema jist.

muminek
22. dub 2011

Já včerá vařila kuře na paprice a měli jsme ho i dneska tak že maso taky bylo. ☹ Příště. 😖

muminek
22. dub 2011

Jo ale neklopala jsem nic na zahradě když se to dneska nesmí 😖

muminek
23. dub 2011

Teda holky kde se touláte?????? ☹ ☹

cerstvamama
24. dub 2011

Ahoj holky, my byli včera u našich na severu. Děda měl narozeniny. Jinak doma pořád ještě uklízíme, tři měsíce nepřítomnosti jsou dost znát 😝 Velikonoce mě nějak neberou, vajíčka nebarvím, to udělá babička s Adélkou. Mazance nepeču, maso jím pořád, zelený pivo jsem ochutnala až včera... 🙂 Dneska přijedou známí a budeme grilovat, je tak krásně! Asi se mi ani nebude chtít zpátku do Buku. Tak hezkou neděli.

jajabmw
24. dub 2011

Ahoj holky. Jsem tu jen na skok, děti nemůžu udržet doma, když je hezky a vlastně ani sebe 😀 😀 . Přeju vám bohatou pomlázku. My jedeme asi na výlet, velikonoce nám moc neříkají. Mějte se hezky.

dzej
autor
24. dub 2011

holky, ja jsem bez pocitace...takze sem nechodim. v utery si koupim novej a budu tu zas porad 😉
hezke velikonoce a at moc zitra nedostanete na zadek 🙂

mami29
25. dub 2011

Ahojky holky muzu se k vam pridat? A mela bych rovnou dve otazecky. Mila vubec nerozumi otazce PROC? nechape to slovicko.Mate s tim nekdo zkusenosti jak to vysvetlit naucit. A jeste zacal trochu koktat, nebo spise se zasekne a opakuje parkrat vetsinou slova "ja to.." nez to dorekne. Je to normalni? Jine vety rekne naprosto krasne plynule.

muminek
26. dub 2011

Ahoj holky, tak u nás velilonoce taky neprožíváme Tonda a Martínek obešli rodinu a sousedy a máme sladkosti až do Mikuláše. 😀 😀 Pak jsme jeli ke známím na návštěvu. Maj stějně starýho kluka tak si pohráli a Martínek šel spát v půl osmé a stával ráno v sedm. 😀 😀

muminek
26. dub 2011

@mami29 Vítej jak mu to vysvětlit to nevím. A na koktáni pozor dítě se má zpomalovat a když to bude moc tak se poradit s doktorkou a nenechat se odbýt. Švagrová chodila se synem a už je lepší ale řešili to dlouho.

cerstvamama
26. dub 2011

@dzej už máš počítač?
@mami29 vítej, s vaším problémem ti asi moc neporadím. Byli jste už na tříleté prohlídce? Zkusila bych se tam na to zeptat dětské doktorky. Adélka se taky občas zasekne ve větě, jakoby zapomněla co chtěla říct nebo spíš hledá vhodný slovo a než ho najde tak pořád opakuje ten začátek.
@muminek my taky neslavíme Velikonoce, Adélka akorát na zahradě hledala balíčky od velikonočního zajíčka. Jinak jsme byli venku nebo se doma cpali čokoládou.
Manža zítra odlítá, tak tu budeme zase samy. Běháme teď po doktorech, já jdu zítra navíc na prvotrimestrální screening tak držte palce ať je všechno v pořádku. Taky mi volali z práce, jestli nastoupím v červnu. Nee 😝
Tak zatím, jdeme na oběd, máme u babi řízky s kaší.

muminek
26. dub 2011

@cerstvamama Moni do práce? Tos je hnala co?
Já dnes dělám rybu a brambory.
Dopoledne jsem sázela balkonový kytky tak snad mě nechcípnou. 😖
Jsem dneska volala k doktorovy jak mě dopadla preventyvní prohlídka a mám vysokej cholesterol. ☹ ☹

cerstvamama
26. dub 2011

@muminek No přesně, snad si nemyslí, že půjdu pracovat? 😀 Ne že bych se netěšila, že budu zase mezi lidma, ale Adélku berou do školky až od září a co bych s ní dělala? Navíc bych nastoupila jen na čtvrt roku, pak zase na mateřskou. To jim ani nestojí za to. Než by mě doučili co se za ty tři roky změnilo tak bych zase šla 😒 Z čeho máš prosím tě vysoký cholesterol?

muminek
26. dub 2011

Moni asi z jídla? Nebo po taťkovi? Fakt nevím snad né s čokolády to bych byla neštastná 😖

dzej
autor
26. dub 2011

ahoj holky
tak notas jeste nemam, ale je objednanej, tak zitra bude a kluci mi ho v praci spusti, takze ve ctvrtek uz budu ready 🙂
Moni jak dlouho tu budete? At dobre dopadne ten test!!!!!! Urcite bude vse v poradku a hlavne se dozvis pohlavi 😵
Evi a ty chodis na nejaky preventivni prohlidky? Nebo jak jsi na to dosla, mas nejaky priznaky?
mami29 vitej tady,urcite se pridej.A to koktani je u nas taky obcas..je to, kdyz mala rychleji mluvi nez mysli. Ale stava se to opravdu malo a je videt,ze je roztekana a nepremysli kdyz takhle pokoktava. Kazdopadne urcite to nepodcenujte a jak psaly holky, prober to s dr, pokud se ti to nejak nezda.
hezky vecer holky 😵

muminek
27. dub 2011

Dobré ráno,@dzej tak to je super že už budeš mít počítač.
Jani přece na preventyvní prohlídku se má chodit k obvodnímu každý dva roky. A já chtěla než půjdu do práce. A jak mě brali krev tak na to přišli 😖

cerstvamama
27. dub 2011

@muminek No čokoláda by to mohla být, a tučný jídlo. @dzej Zpátky letíme 15.5., takže jsme v ČR skoro měsíc.
My chodíme na preventivku povinně v práci. Jinak já byla teď v lednu, protože jsem měnila obvoďáka. Taky mi hned něco našli 😝 Adélka mi snad usunla v posteli, bojím se tam jít podívat abych jí nevyrušila. Ale jestli jo, tak je to zázrak!!