Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

muminek
2. kvě 2011

@dzej Děkuji, to nosím aby se mě necuchali vlasy větrem 😀

cerstvamama
2. kvě 2011

Culicky se mi taky libily, ale jeste vic se mi libily ty livance!!!

muminek
3. kvě 2011

@cerstvamama Ahoj tak ty lívance byly úplně suprové.
Martínek už je ve školce. Dneska šel tak smutně maj tam novou paní v kuchyni tak nevěděl jaká bude. Jsem na měm vyděla jak se mu něco honí hlavou.

jajabmw
3. kvě 2011

Ahoj holky. To je dnes psí počásko, co 😝 ? Nám tady dokonce celé dopoledne chumelí a to né trošku, ale pořádně. Ale snad se to zítra umoudří, potřebuju už dělat na zahrádce.
Týjo Moni deset knedlíků 😀 😀 , tak to je mazec, to jsem nedala ani jako těhulka. Ale jen si dej, však máš nárok 😉 a navíc pochybuju, že na tobě to bude vidět. My měli taky dnes svíčkovou, ale ze školky. A tak je holky tááák dobrá, že jsme se s Martínkem olizovali až za ušima 😀.
Muminku hezký fotečky. Jak já vám závidím motorku, ale manža se taky rozhlíží, akorát, že u nás dlouho zůstane jen u toho rozhlížení 😒. Jsou na starosti důležitější věci. My si motorku pořídíme tak za deset let, jako takového mazlíčka. Někdo si holt ve čtyřiceti pořizuje miminko, my si pořídíme motorku 😀 😀 .
Jo jinak holky k té mojí švagrové. No ona jaksi neumí nic řešit sama, byla vždy za takovou princezničku, tchán ji vše zařídil, vyběhal a spoustu věcí i zaplatil. Jenže když přišla o hodně dobře placenou práci a musela jít makat rukama, tak to pro ni bylo pod její úroveň a už tehdy se z toho složila(ona totiž normální dělnické profese moc nebere, to je pod její úroveň, přitom nemá ani maturitu nebo výučák). No a tchán s tchýní okolo ní běhali, jaká to je chudinka. Přitom co jsem se dozvěděla potom, tak chudinka fakt nebyla. No a v létě tchán nečekaně umřel, což dost zamávalo s náma se všema, ale pro tchýni byla zase ona největší chudinka a tak ji vzali k psychiatrovi a ten ji rovnou napsal prášky. No a teď kdykoliv byl problém, nebo měla pocit že něco nezvládne, tak to brala. A došlo to tak daleko, že prášek na spaní si brala, třeba 3x za noc(ona to prý bez něj naprosto nezvládne) a přes den brala po čtyřech hodinách prášky na uklidnění. Když jsme to tchýni říkali, že se nechová normálně, tak nám bylo odpovězeno, že švagrová to má moc těžký. No já doufám, že to zvládne nějak ukočírovat, aby nemusela do léčebny, ale musí tam s ní tchýně být každý den ráno i odpoledne. Děti už má odrostlé, takže nemá žádnou starost.
Holky kam vlastně jedete letos na dovču? My asi zase na Slovensko. Lůca děsně žadoní, že tam zase chce, tak se podřídíme 😀 😀 .

cori
3. kvě 2011

Ahoj holky,
jen v rychlosti zdravím, teda brebentíte, my ted máme dost vyřizování, tak nestíhám ani dočítat, jen teda se du pochlubit - máme školku, tak nám to od září začne, ale už se těším, tak snad bude od září doma větší klid 😀 😀 😀

dzej
autor
3. kvě 2011

ahoj holky,
no jo....pěkně prší i u nás....Jani @jajabmw u vás sněží?? No to je dobrý teda.... já včera koupila malé sandále 😀
hmmm to je teda dobrý s tou švagrovou..ona svým způsobem to těžký má, byla tak vychovaná, že nic nemusí. A ona nemá chlapa? Ona je sama? A co ty její děti? Ty jí nepomůžou? Mám tím na mysli, psychicky...přece děti jsou radost, pro ně stojí za to dát se nějak dokupy, ne?
A kdy máte další závod s autem? Nemáte nějaký fotky z toho pražskýho závodu?
@cori Jani, gratuluju ke školce, určo budeš mít větší klid, ale ne od září....první rok prý jsou děti stejně většinou doma nemocný 😀 😀 Jani, ty jsi pro ten sraz??
@muminek...to je neskutečný, jak jsou ty děti všímavý, co? Určo bude paní dobrá a bude dobře vařit 😵
@cerstvamama Moni a co Kvido?? Jak se na něho tváří Adélka?
@jajabmw Jani no já doufám, že jedna dovča se uskuteční s váma 😵 a na druhou bysme chtěli zas někam letět. Jen nevím kam...Jirka už Řecko nechce 😝

cerstvamama
3. kvě 2011

@jajabmw V pubertě jsem jedla běžně 14 houskových, tak tohle ještě jde. Adélka se taky narodila poté, co jsem snědla 14 meruňkových knedlíků. Asi jí chuděru vytlačily. Švagrová je teda dobrý psycho. A tchánovci na tom mají velký podíl. Tak snad se sebere. Co její děti, pomáhají jí nějak? My letos pojedeme autem do Bulharska (z Bukurešti) a pak v Čechách na chalupu.
@cori Gratuluju ke školce, určitě to bude lepší. Taky jsem ráda, že Adélka nastoupí a já budu s miminem dopoledne sama. Adi se aspoň nebude nudit a já budu moct v klidu obíhat doktory atd.
@dzej Tak nejenom, že jsme taky včera koupili Adélce sandále, ale ještě navíc koukám, že jsi napsala skoro to samé co já. Jsem to rovnou mohla okopírovat 🙂
Kvída škrábnul pes a hnisá mu tvář. Včera jsme s tím byli už podruhé u veterináře, protože se to nehojí. Musíme mu strhávat strupy, čistit to a dávat masti. Navíc má límec, protože si to škrábe. Adélka vždycky k němu vleze a dá mu pusu na čelo a pak nám vykládá, že byla u Kvída v kelímku 😀 Je to náš malej chudáček, je úplně bez nálady.

jajabmw
3. kvě 2011

NO děti má, dvě holky, ale jedna už je z domu pryč a druhá sice bydlí s ní ale doma se taky moc neohřeje. Ta starší řeší taky co se životem, po půl roce od svatby si totiž našla jiného kluka a bydlí s ním. Švagrová s ní kvůli tomu moc nemluvila, tak sem ani tolik nejezdí. No a švagrová chlapa už prý do bytu nechce.
Další závody máme právě teď o víkendu 😀 děti jsou neskutečně natěšený. Fotečky z Prahy jsem se už pokoušela ztáhnout, ještě čekám co dodá kámoš, jestli nám to teda dá na cd.
Taky jsem přemýšlela o těch sandálkách, ale zatím ještě vydržím. Když ono to svádí, jak je teplo a hezky.

cerstvamama
3. kvě 2011

@jajabmw Jojo, jsou to osudy. To by člověk nevymyslel.
My koupili sandálky proto, že příští týden zase letíme a v Rumunsku nemají žádný certifikovaný boty. A to co tam vidím v krámech vypadá nedůvěrychodně, upřednostňujou vzhled před kvalitou.

dzej
autor
3. kvě 2011

hmmm ty osudy jsou fakt někdy šílený...tak snad to dopadne nějak přijatelně pro všechny 😉
já jsem si byla dneska po strašně dlouhé době zacvičit a cítím se skvěle 😵 uvidíme zítra, jestli se budu moct pohnout 🙂 hezký večer holky

dzej
autor
4. kvě 2011

ahoj holky
tak dneska už je docela lepší počasí, aspon, že neprší.
@cerstvamama Moni, chudáček Kvido....ještěže má takovou pečovatelku jako je Adi 😉

jsem ted trošku rozhozená, byla jsem se dívat na krbový vložky na barák, chcem aby se vytápěl krbem. Jsem počítala tak 20000Kč a co mi dělali nabídky, tak od 60 000 nahoru 😀 to je fakt prima 😒 Asi tam budem chodit v zimních bundách, ty vyjdou levněji 😀
Malá dneska opět nespí....snad je to jen dočasný 😔 dělá strašnej bugr a od 18h už je tak unavená, že je to s ní k nevydržení.
Hezké odpoledne holky

dzej
autor
4. kvě 2011

jo holky....co říkáte na hokej?????????? dobrý, ne!!! 😵 já to teda nesleduju v telce, ale koukám na výsledky na netu 😵 😵

cerstvamama
4. kvě 2011

Na hokej koukám, na naše i na Slováky. Včera to byly nervy. No a dneska samozřejmě budu fandit 🙂

muminek
4. kvě 2011

Ahoj pěkný večer, dnes nám nejel celý den net tak jsem byla celá rozhozená. ☹
Na hokej nekoukám, ale náším to přeju. 😀 😀
Tý jo Jani tak to je mazec to jsem si teda myslela že ty vložky jsou levnější. 😖 😖

jajabmw
4. kvě 2011

Ahoj holky. Téda Jani ty krbový vložky to je docela pálka 😖 .
Holky tak jsem dnes udělala změnu a obarvila jsem se 😀 😀 . Stokrát jsem si říkala, že už se doma barvit nebudu a zas mě to chytlo a neodolala jsem. Mám to maličko tmavší, ale ne o moc. Myslím, že až si vlasy párkrát umyju, tak to bude zase o trošku světlejší. Až budu mít foto, tak ho sem hodím.

cerstvamama
4. kvě 2011

Dobře se tam krčíš a ječíš 🙂

muminek
5. kvě 2011

Pěkný fotky, já bych taky ječela a moc. 😀 😀 😀

muminek
5. kvě 2011

Jsem vám zapoměla napsat že jdem dneska s Martínkem do cirkusu tak jsem zvědavá jak tam dlouho vydrží. 😖
A doufám že tam nebudou mít hady. To nevím jestli bych zvládla. 😢

ivulinda
5. kvě 2011

Ahojte holky,už jsem tady dlouho nebyla ,ale není čas na blbinky 🙂 Chodím do práce za což jsem moc štastná a taky pořád něco děláme kolem baráku.tAK SE MĚJTE A KECEJTE DÁL 😀

Moni tobě jinak gratuluju k mimču,hlavně at je zdravé.

jajabmw
5. kvě 2011

Ahojda holky. Tak jsem dnes nějaká líná. Mám tu spoustu věcí na žehlení a vůbec se mi do toho nechce. I tu zumbu dnes asi odfláknu. A to mám balit na závody 😝 .
Jé to vám musím napsat. Dnes jsem měla výstup s Luckou, vynášela jsem odpadky a našla tam celý jogurt nenačatý a vyhozený. Myslela jsem že mě klepne. Tak jsem jí pořádně vyčinila, takhle čanit jídlem. 😠 😠

cerstvamama
5. kvě 2011

@jajabmw 🙂 tak to ještě Adélku nenapadlo. Já už mám vyžehleno, jupí.
@ivulinda ahoj, tys tu teda dlouho nebyla. Kde pracuješ? Díky za gratulace.
@muminek co hadi, byli?
Dnes jsme šly s kamarádkou a dětma do solný jeskyně. Holkám se to moc líbilo, tak si to brzy zopákneme. Já byla prvně. Taky mě dnes napravila ta masérka, ale říkala, že mám kolena jak stará ženská.

dzej
autor
5. kvě 2011

hezký večer holky 🙂

@jajabmw pěkný fotky 😉 to je super adrenalin,co? Jani a myslíš, že to Lucinka vyhodila schválně, aby to vypadalo, že jogurt snědla? řekla ti něco k tomu?

@cerstvamama Moni, tys byla uplně poprvé v solné jeskyni? Je to super, akorát to chce chodit častěji, aby to mělo nějakej efekt. My jsme se Sabinkou chodili loni skoro celou zimu a letos jsme nějak zapomněli, nebo nebyl čas či co.. 😀
@muminek tak doufám, že jste si užili cirkus..ty nesnášíš hady??

@ivulinda čau Ivi, a co Adélka, jak se jí líbí ve školce?

já jsem holky volala do naší školky, jen tak...a zapsali si nás na "čekací listinu" 😀 tak uvidím

muminek
5. kvě 2011

Ahoj pěkný večer, tak cirkus v pohodě. Sice nic moc švagrová říkala že loni byl lepší, ale Martínek se ani nehl. Ani když byla pauza tak nechtěl na záchod.Asi se mu to moc líbilo ještě doma o tom furt mluvil. A prej pujdem příště zase. Jako jsem byla spokojená že 90 minut seděl a nikde nechtěl spozet.
@dzej hadi byli dva jedem měl snad 3 metry naštěstí se ke mě nepřibýžili. 😀 😀
A moc se mu líbil slon a fakyr jak spal na křebíkach a plyval oheň. 😀 😀 😀 😀

jajabmw
6. kvě 2011

Ahoj holky. Jani tak to si piš, že to byl adrenalin a né malý 😀 😀. No Lucka mi řekla, že to nechtěla prostě jíst, a tak šla vlastně do školy bez jídla 😠 . Vyhodila to už ráno. Jsem byla na ni fakt naštvaná. Normálně tyhle jogurty totiž jedla a teď si vzpoměla, že je jíst nebude. Kačena jedna 🙂 .
Jé cirkus, tak tam jsme s dětma ještě nebyli. Ani nevím jestli by to Martínek tak dlouho vydržel, přijde mi že je teď jak utržený ze řetězu.
Tak holky jdu balit, odpo jedem směr Sosnová na závody a mám pocit, že nemám vůbec nic připraveno. A to musím ještě žehlit 😝 . Pak dodám fotečky.

dzej
autor
6. kvě 2011

ahoj holky,

@muminek Evi a kde jste byli v cirkusu? V Brně? Jsem myslela, že už slony ani nemají....většina cirkusů má pudly, poníky a snad opice. Taky bych šla do pořádnýho s medvědama a slonama 😀 Asi půjdem do ZOO, tam to máme jistý.

@jajabmw Jani, tak dobře dojeďte na závodech!! A hlavně at se nikomu nic nestane. Děti budou u babičky nebo jedou s váma? Hmmm to je blbý s tím jídlem, to nás asi čeká všechny taky 😀 by mě zajímalo, jestli ty děti mají strach, že budeš nadávat, tak to radši vyhodí nebo proč to nevrátí do lednice ☹ ty jejich myšlenkový pochody...

Jinak já jsem dneska celý dopoledne se Sabinkou vařila a pekla. Jirka jede na čtyřkolách někam na Vysočinu, a my měly dobrou náladu 😀 tak jsme jim nachystaly trošku dobrůtek. Akorát je mi už zle, jak jsem všechno ochutnávala 😝

dzej
autor
6. kvě 2011

😵 😵 😵 😵 😵 jsem teď slyšela novou písničku resp. předělávku George Michaela 😵 😵 😵 úžasný, doufám, že zas vyrazí na koncerty 🙂 🙂

muminek
6. kvě 2011

@dzej máme cirkus v Oslavanech.Jsem to chtěla dopsat ten slon byl jen malej byl to totiž pudl ale Martínek to nepoznal.
😀 😀 😀
Do zoo jede Martinek se školkou 23. 5. Dneska se fotili chcou 80kč za jednu fotku, ale je společná tak mu ji vezmu.Před měsícem se fotili za 250kč. 😒

dzej
autor
6. kvě 2011

@muminek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to pak jo 😉

muminek
7. kvě 2011

Ahoj tak co koukali jste včerá na hokej? Jsou to borci ti naši hoši. 😀 😀 😀
Dneska vařím svíčkovou tak snad se povede. Držte pěsti. 😀