Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

lenkavano
1. dub 2010

naty a dala sis to umrtvovat?ptám se protože mě se taky ulomil zub,ale kousek mi tam ještě zůstal. 😒 bojím se ale k zubaři.

naty.motylek
1. dub 2010

dzej:to je šikulka ja byt tak malá tak bych asi tak odvážná nebyla.Ne venku čekala mamka s kočárkem tak si ju vzala a šla jsem já.Nejsem vdaná a s mim nejsme.Tedka jdeme za pul roku až jestli mi tedy do ty doby nevypadne zub ten co mi daval.

naty.motylek
1. dub 2010

lenkavano:jo umrtvil mi to něco mě pichl a pak to ani necitiš co ti dělá taky nemám zubaře rada

lenkavano
1. dub 2010

naty tak to si mě krapet uklidnila ,díky. 😉

dzej
autor
1. dub 2010

my poprvé u zubaře dobrý, s úsměvem a podruhé s řevem, tak uvidím co do třetice 😀 Aha...takže ty jsi s Natálkou sama nebo u rodičů? A jak to zvládáte? Pomáhají ti vaši?

dzej
autor
1. dub 2010

a jak to ,že se vám lámou zuby holky? myslíte, že po dětech? Nebo je to daný?? Já mám 1 plombu a jinak nic....

lenkavano
1. dub 2010

dzej hodně se mi zkazily po dětech ,antibiotikách a tak.vždycky jsem měla pěkný zuby,začalo to vlastně až dětičkama.mám asi málo vápníku. ☹

naty.motylek
1. dub 2010

lenkavano:to ti nemuže dělat jen tak podle toho co stým zubem máš a každej zubař to dělá jinak,ale umrtvit by ti to měl

naty.motylek
1. dub 2010

dzej:tak musime nějak akorat žijeme jenom z me mateřske ja a malá je to děsný.Bydlim jenom s mamkou a jsem rada z jedne stranky hodně mě pomahá kupuje na malou a tak platime společně nájem jidlo a ty dalši věci sama bych to asi nezvládla.Smim nebydlime nemá zájem

dzej
autor
1. dub 2010

Naty a on ti nepřizpívá? Jestli se moc ptám, tak mi neodpovídej nebo mi to řekni....
To je fajn, že mamka pomůže. A druhá babička nemá zájem? Takže ty chceš jít do práce, abyste se měly líp....

lenkavano
1. dub 2010

koukám naty že se u tebe od minula nic nezměnilo.to mě mrzí. ☹

naty.motylek
1. dub 2010

lenkavano:jako co mysliš,že by se mělo změnit ja už ani po pravdě nemám zajem a zvlašt co mi udělala jeho rodina nebo řekli.

naty.motylek
1. dub 2010

dzej:jo přispivá to by si ani nedovolil mi nedát penize to by viděl.Tak já do práce jit nechci,ale co nadělám potřebuju penizky na sebe malou a tak dal s druhou babičkou je to složitějši pomáhá mi moje mamka a segra ta je zni unešená ta ji furt něco kupuje.Ma dva kluky už velky dospele a tak je rada,že mám holku

dzej
autor
1. dub 2010

Naty a co děláš resp. co bylo tvoje zaměstnání? Vracíš se tam nebo hledáš něco jiného? Tak takový ségry jsou nejlepší 😉

naty.motylek
1. dub 2010

dzej:dělala jsem v Tesku 5let jako prodavačku v lahudkách,ale vyučená nejsem šla jsem tam hnedka po škole.Asi se tam vratim budu muset nic jineho nemám sni neni

dzej
autor
1. dub 2010

Tak tam máš zas jistou pracovní dobu, a že ti vyjdou vstříc s ranní službou, abys stíhala chodit pro Natálku....ono v dnešní době té práce na výběr moc není a zvlášt s dítětem. A máš velikou výhodu, že víš jakou šunku si můžeš vzít pro Natálku dom...dneska jsem se pěkně vytočila v Bille, vzala jsem jednu drahou šunku a ještě se ptám, jestli je čerstvá, že to chci pro dítě..donesu to dom, lepí to 😠 kdybych si nechala účtenku, tak jí to jdu omlátit o hlavu

naty.motylek
1. dub 2010

dzej:to zase tedka nebude tak jednoduche jestli me malou nevemou do školky tak nevim co budu dělat kdo ji bude hlidat a tak dal.Tedka se tam dělaji 12tky mluvila jsem s vedouci o směnách a je ji to jedno že mám ditě,pry ho má každy tak že budu mit stejný směny jak oni a nebude mi dělat vyjimky tak to bude zajimave.Jo maso už docela poznat to znam v tech obchodech když daji něco skaženeho a ty lidi pak nadavaji a ty doneseš dom něco stareho taky se mi to stalo.Jdu spat tak dobrou noc pa zitra si napišeme ju

dzej
autor
1. dub 2010

aha...já myslela, že se chodí na 8h ☹ No taky už mizím...tak dobrou noc holky 😉

muminek
2. dub 2010

Dobré ráno, tak dneskka je fakt škaredě. Večer jdu do práce tak snad se trošku odreaguju. No nic jdu uklízet, ale vůbec se mě nechce. ☹

lenkavano
2. dub 2010

ahoj holky 😉
mumínku tady je nádherně,ale už se to kazí,něco se žene. 😒

dzej
autor
2. dub 2010

ahoj holky 🙂
tak my dopo byli na zvířátkách a fučel vítr a ted svítí sluníčko. Dítě mi nespí...chjo, přitom oči má jak číňan a protivná je jak....zkusím to zas za chvíli. Ráno jsem upekla luxusní jogurtovou buchtu s ananasem 😲 tak ji musím schovat nebo sním celej plech 😀 co budete dělat o víkendu?

naty.motylek
2. dub 2010

ahoj holky to počasi je děsný to je dneska pěkná zima.Rano jsme byli z malou u kamošky a byla šilená kosa ještě,že bydli od nás kousek.

ajvi
2. dub 2010

ahojky,
doufám, že jste všechny i dítka v poho - nestíhám dočítat.
my jsme na tom bídně. Matýsek mi už druhou noc zvracel (poprvé od doby co přestal blinkat jako miminko - takže asi po roce), dneska dvakrát, včera třikrát. přes den trochu průjem, ale jen párkrát. mě je od včera taky bídně. bolí žaludek, hlava, záda. no a manža z práce taky přijel sotva chodil (taky zvracel a šel rovnou do postele). mě je teď trochu líp, jen jsem unavená.
tak doufám, že se z toho brzo vylížeme.
holky nevíte některá, jak se jmenují ty homeopatika na reakci po očkování na zarděnky a spol? psala tu kdysi o tom myslím Simča. čeká nás to za dva týdny - doktor to nějak odkládal, tak jdeme na první. Co vy, už jste všichni naočkovaní? já mám hrůzu z těch reakcí co se občas prý objeví ☹

lenkavano
2. dub 2010

ahoj ajvi neboj naše děti nemělo ani jedno reakci na očkování.neboj se.ty homeopatika nevím.

jinula
2. dub 2010

Ahoj holky,
leni . zuby jsou pěkný potvory, já už jich mám po děckách hodbě venku, mám alespon klid 😉 😉 hodně se mi rozlamovalx, ☹ ☹
motylek: hlavně ,že máš mamku ,nemět o koho se opřít je strašný ☹ ☹ jinak počasí pod mrakem a fouká 😠 😠 v noci pěkně pršelo 😠 😠 co jinak děláte?????? 🙂

lenkavano
2. dub 2010

jinu u nás je nádherně,chvilku se to mračilo,ale je to pryč ani nesprchlo 😉
jo s těma zubama to mám přesně já. ☹

jinula
2. dub 2010

mužu si za to hlavně já sama, když se rozpadl tak jsem k zubaři nešla, panická hruza ze zubaře, já tam nebyla 10 let, s holkama jsem chodila každýho pul roku a já nééééé ☹ ☹ strach je porvora ☹ ☹ pak mi kámoška dohoukala zubařku v Brně a ta za 4 sedění mi vytrhala 10 zubu ☹ no mazec ale v pohodě, vše nechat umrtvi a nic necitíš 🙂 🙂 už se nebojím a chodím 😀 😀

lenkavano
2. dub 2010

jo to znám 😒
a dneska máš volno nebo tě čeká další šichta?

jinula
2. dub 2010

dneska jdu zase do práce a ještě zítra , už jsem tak strašně utahaná ,že necítím celé tělo 😠 😠 mm došel z práce a jen jsme si prohodili postele ,už chrápe hodinu ☹ 😒 to je manželství 😠 😠

lenkavano
2. dub 2010

jinu já mám manžela 6 dnů pryč a dva dny doma. ☹ jezdí kamionem.