Už jsou z nás batolata, aneb pokec o dětech.

dzej
18. čer 2009

ahoj holky,
tak nás přesouvám do batolat, ptz už do kojenců nepatříme 😉

ivulinda
10. říj 2009

Zdravím 🙂 tak mi máme s manželem dneska volňáska 😀 babička s a dědou dneska hlídají takže máme volný večer 😉 ale nevím co budeme dělat 😒 snad se nějak zabavíme 😅

coriven
11. říj 2009

Ahoj holky,
zase po čase zdravím. Nějak jak bydlíme u našich není moc času vysedávat u netu, ona babička nás holt dost zaměstnává 😀 , ale zase malou pohlídají, takže můžem v klidu zjištovat a zařizovat věci kolem stavby.
Včera jsme malou dali na hlídání druhé babi a dědovi a my zajeli na posvícovou akci, jen to bylo venku - grilovačka a krapítko kosa, ale jinak moc prima akce. Malou nám uložili, no paráda, obstáli na výtečnou, příště můžem nechat na hlídání zas 😀

jajo s rýmou ven určitě a záleží jak kašle, jestli hodně, tak bych nešla, ale pokud mírně, tak je to venku pro ně lepší - ne dlouho, ale provětrat určitě. My nechodíme jen když máme horečky, jinak musíme každý den 😅 a to i v dešti 😒
ivul, užili jste si volníčko? jednou za čas je to príma.

Krásnou neděli 😉

dzej
autor
11. říj 2009

ahoj holky,
tak hlásím, že včera odpoledne to na malou přišlo...10 den po očkování. Měla 38,8st 😢 v noci 3x vstávačka, zase teplota, už "lepší" 38,7 😢 celou noc jsem nespala ptz jsem měla strach co bude nebo nebude. Byla hrozně vláčná, ale hodňoučká, i o srandu se pokoušela. Dneska už je to lepší, má 37,5. Srážím to nurofenem a paralenem. Naštestí je venku hnusně, tak mě nemrzí, že jsme doma. Ale dneska měl přijet otec a měli jsme jet k babičce do nemocnice. Takže nic. Ale pracujeme na naší nové ložnici a udělala jsem velkej úklid, ptz máme moc krámů vyházených po bytě a prázdný skříně (moc mi nejde šetřit místem, mám moc nevyužitýho prostoru) tak jsem nakoupila krabice v IKEI a všechno jde pěkně do skříní 😀 ta naše budoucí ložnice byla totiž pracovní místnost, kde byl pracovní nepořádek a ted to musím někam dát, že 😀 😀
Jo a včera jsem si udělala radost, jela jsem si pro ten kabátek, co jsem zahlídla když mi malá dělala scény v obchodáku a představte si..stál 1500Kč..já mám tu Kenvelo kartu a prodavačka mi řekla, že je ted akce, na 1 věc 20%, na 2 věci 30% a na 3 věci 40%. Takže jsem si koupila ještě dvoje spoďáry a celej nákup mě vyšel na 1007Kč 😀 tak jsem měla fakt velikou radost 😵 😵 😅 Ještě si tam asi zajedu pro troje spodáry, mají moc pěkný bavlněný a jsou příjemný. Stojí 3ks 450Kč a po slevě 270Kč no nekupte to 😅 Tak hezkou neděli 😅

ajvi
11. říj 2009

Jaja - nám doktor na rýmu dokonce procházky doporučil a doma zvlhčovat vzduch, mám doma prádlo na sušáku a na noc dávám přes postýlku mokrý ručník. chodili jsme i s kašlem. když nemá teplotu je to ok.
na rýmu je asi hlavní recept hodně odstávat, prostříknu vincentkou, odsaju, pak kapky, měla jsem Olynth, teď nám doktor předepsal nějaké dělané kapky a pak Sinupret, jsou to kapičky na lžičku, rozpouští to hleny, to nám píše doktor, ale jsou volně prodejné. a švagrová má statší děti, ale taky používá a moc si chválí.
hezký večer,

ivulinda
11. říj 2009

ajvi tak to tě obdivuju,že s malým chodíš i přes kašel a rýmu ven.Já bych teda nešla,jelikož bych se bála,aby se to nerozjelo ještě víc.Ale tvůj mylý je 4měsíce maldší tak už tuplem bych nešla,ale nic ti nevyčítám aby sis nemyslela 😉 jen to říkám,jelikož Adélka byla na tyhle věci hodně náchylná a měla slabou imunitu...Ale máš můj obdiv 🙂

cerstvamama
11. říj 2009

Ahoj holky, všechny vás zdravím.
ajvi
nám taky říkala doktorka, že s rýmou ven můžeme, ale ne s teplotou

dzej
taky jsem si udělala radost, koupila jsem si společenské šaty, dvě trika (takový slušňácký do kostýmu) a Adélce jsem koupila taky krásný set - šatičky s trikem s dlouhým rukávem. Jo a ještě plyšáka, nechtěla bez něj opustit krám 😀

cori, ivul
hlídání je fajn, co? Mně to tady teda dost chybí. Občas pohlídá manžel a když chceme jít spolu tak to různě pytlíkujeme se známými.

Kde je vůbec petronila? Strašně dlouho se tu neukázala.

ajvi
12. říj 2009

ivul, nám to doktor vyloženě doporučil (a to i doktorka v nemocnici), dokonce i když měl záněty průdušek, že naopak venku větší vlhko jen prospěje. ale nesmí být teplotka. 🙂

coriven
12. říj 2009

Ahojte,
taky nám to dr. dopořučila chodit s rýmou ven, u kašle záleží jaký ho má, ale venku je jí dycky líp - líp se jí dýchá a s teplotou bych ven určitě nechodila, ale rýma může být někdy pěkně dlouho a být celou dobu doma uáá, my bychom to ani nevydržely 😅
My začaly chodit do kroužku Klokánek, no sranda je - že chodíme první a poslední a ještě s řevem odcházíme, ale je fajn, že se tam malé líbí, zatancujem, zazpíváme, něco vytvoříme a malá si pohraje, já pokecám, tkaže paráda 😀

na petronilku sem si onehdá taky vzpomněla - halooo, kde si?

Pěkné ač deštivé pondělí 😉

zoubek
12. říj 2009

Ahojky holky. Honzík spinká, tak mám chvíli. Ivi, co Máťa, už je to lepší? Snad to zánět průdušek není. Také jsme si prodělali a už si to více nepřeji. Vážně si hodně vytrpěl. To sípání bylo šílené. Dzej-Jani, co Sabinka?Určitě je lépe, reakce by neměla trvat dlouho. Nákupy jsou super, dobře jsi pořídila. Také jsem byla včera v CaA a koupila si džíny a podprdu 😀 Sehnala jsi někde tu mikču? Koukala jsem,ale neměli. S rýmou také ven chodíme. Stále používám libenar, je dobré, že se může kápnout kdykoliv, vždy zabere a uvolní nos. Kapky kupuji Nasivin, vyhovuje. Dnes odpol se jdu. potit na cvíčko, už se těším. Jaja- co Martínek? Rýma teď hodně řádí, asi tím počasím, co vystřídalo to teplé letní. Co fotka na pas? Neuvažuješ také? 😀 Ať se pokocháme.

Mějte se pa

zoubek
12. říj 2009

Ještě jsem zapomněla do dětského centra se chystáme také - přiští úterý poprvé. Jsem zvědavá, jak se bude Honzíkovi líbit. Začíná mít mánii, nepůjčování svých hraček, tak uvidíme. Co je potřeba vzít s sebou? Můžu mu tam dát sváču, když je na ní zvyklí? Asi hloupá otázka co? 😀

dzej
autor
12. říj 2009

ahoj holky, zdravím vás z upršenýho Brna 😵
Sabula už je dobrá, byly jsme i cvičit. Od včerejška odpoledne je bez teplot. My teda taky chodíme ven s rýmou a kašlem, venku je nejlíp.
Zoubek...co tím centrem myslíš? jako cvíčo nebo nějakou hernu? Jestli hernu, tak ve většině je konzumace vlastního jídla povolena dětem do 3let. U stolečku může baštit, ale že by si vzal Honzík něco s sebou k hračkám, tak to by vás asi brzo vypakovali 😀
No ta Peťa taky nevím co s ní je..ta se tu objevila naposled po tom Adámkovým Řecku myslím... snad jsou v pohodě 😔
Jani a proč Kajka řve, že nechce dom? 😀 My jsme dneska na cvíču malovali barvama...tak máme obrázek, kterej asi nechám zatavit do folie na památku 😀 a na ruce máme razítka a malá se s tím všude chlubí 😀
Moni ted nevím jestli jsem vám pochválila fotky, okoukla jsem teda víc než jen hrad 🤐 a moc ti to slušelo na svatbě!!! To je paráda, že jste měly taky dobrý nákupy. Tak to má být 😵
Nesledujete někdo na primě to vaření s Italem?? Já to viděla včera poprvé a super. Jirky brácha má italskou kavárnu a pizzérku, vaří mu tam Ital ale nechce prozradit recepty, tak ted už vím 😀 😝 navíc nám vozí olej i těstoviny takže máme doma pravý italský a to se nedá srovnat s českýma 😝
tak hezký den 😉 odpo jdeme objednat postel už se těšíííím

ajvi
12. říj 2009

ahoj
Zoubek - díky za optání - Máťa už mi přijde lepší, rýmu už nemá, občas mu teče taková ta vodová nudle, ale odsvačkou už nic neodsaju, hodně kašle, ale je to vlhký kašel a je dobře, že už vykašlává. podle sebe vím, že jak dostanu tenhle kašel, tak už se blíží konec nachlazení :o), já jsem mu od pátku dýchala ventolín a dávala spiropent preventivně a asi jsme to zachránili, že se to tak nerozjelo.
teď jsem od kamarádky slyšela chválu na oscilococcinum (či jak se to píše 🙂 ), tak jsem ho dnes koupila a zkusím dávát. je to homeo (to by mohla vědět blíž Simča, co Simčo?) a jednou týdně je to jako prevence respir.chorob. teď jsme dávali imunoglukan.
u nás v centru chodíme do herny, všechno můžeš dělat, jak si zvyklá, jen je většinou koutek na jídlo, aby se to nezapatlalo u hraček. vezmu mu bačkůrky a tepláčky a jdeme.
jinak se nám prďolka hrozně rozpovídal, každfý den přidává nová slova, teda začátky slov, ale já rozumím. je to nádhera a taky když máme večer tátu doma a jdeme uložit do postýlky společně, tak chce vždycky ke mně, abych já uložila, tak se pyšním, protože on byl teď tatínkům mazánek a pořád slyším jen tati, tati... 🙂

ivulinda
12. říj 2009

ajvi tak víš jak mě dr.třeba neřekne,že můžu jít ven i když třeba nemá malá teploty tak já raději sedím doma...ale my jsme taky měli 2x prudušky a s toho se vyklubal zápal plic a vím,že venku je větší vlhko než doma,sama jsem to na malé poznala,že ji je venku líp a líp se jí dýchá když třeba byla nemocná...taky máme doma ventolin 😉

ivulinda
12. říj 2009

ajvi a jak jste to měli vy u těch průdušek?jaký jste měli průběh??

ajvi
13. říj 2009

ivul, chápu, mě kdyby doktor neřekl, tak budu taky doma.
My jsme poprvé byli v nemocnici - to bylo v březnu (bylo nám 9měs) - jo a to nás odpoledne taky pouštěli ven na procházku v areálu nemocnice v erárním kočáru 🙂 .
ten Máti stav nebyl tak hrozný, sípal, ale vypadal spokojeně, ani neměl teplotu. ale byla to neděle, tak jsme jeli - radši, no a nechali si nás tam. celou dobu byl v pohodě, culil se na sestřičky i doktory, jen se to moc nechtělo lepšit, takže nás nakonec pustili až v pátek a s antibiotikama, protože měl trochu zvýšený CRP - to jsme ještě byli na rentgenu plic, protože měli podezření, aby to nebyl nějaký netypický zápal plic, ale to se naštěstí nepotvrdilo. za měsíc to měl znova, to už jsme ale byli doma a doktro už nám napsal Xyzal (to je na alergie), 2měsíce byl pokoj a v červnu měl dva záněty průd.hned za sebou, tak jsme dostali ještě Becotide (to se dýchá jak Ventolin -ale preventivně, 2X denně) a začala jsem dávat imunoglukan a byl a do teď klid. jenže pak jsem tako nezkušená matka 😒 ten imunoglukan vysadila (řekla jsem si že už ho bere dlouho-ale jaksi mi nedočlo,že právě na podzim by ho brát měl) no a asi proto dostal tu rýmu. z té se vylulíroval a mě došly ty léky Xyzal a becotide, tak jsem šla k doktoru, aby mi je napsal a on, že už pylová sezéna skončila, že by zkusil vysadit...no a bylo to tu znova, ale hned jsme ty léky zase nasadili, tak z toho je jen rýma a kašel. rýmu už nemá, tak snad to brzo bude ok.
jinak jsme to měli vždycky bez teplot a řekla bych, že to malej snášel vcelku v pohodě

ivulinda
13. říj 2009

ajvi tak to jste měli pohodičku...ale my horor aspoň pro mě ☹ Adélka dostala bronchitidu když měla 4měsíce ale silnou a hned ve špitále přišli s tím,že má zápal plic takže pro mě jako pro matku to bylo něco hrozného.Nejdřív jsme byly na pokoji,ale Ada se zhoršovala a tak musela na JIPku 😢 Píchali ji do ručičky a zavedly kanylu strašně u toho plakala a já taky.ten den co jí daly na JIPku jsem dostala Angínu takže jsem šla domů a neležela jsem tam s ní,alekaždý den jsem za ní s manželem chodila,ale ona byla na mě tak závislá,že to bylo pro mě hrozné když jsem šla domů a taky to jak celé dny byla na mě přilepená a já se nemohla ani na krok hnout a večer jsem jí půl hodky houpala než usla 😖 Kromě toho,že sípala tak měla vysoké horečky.Ale na konec jsme to zvládly a po 2 týdnech jsme šli domů,no a pak to zase dostala na silvstra takže jsme ho trávily zase ve špitále 😢 😠a byl to ten samý průběh,ale s tím,že jí rovnou daly na JIPku...a pak už nám dr.dala ventolin a poslala nás k alergologovi...a pak to dostala v dubnu,ale to už jsme byly doma 🙂a je klid od té doby. 🙂

ajvi
13. říj 2009

ivul, tak to jsme oproti vám fakt měli pohodičku. muselo to být hrozné, já si jen vzpomínám, když měl Máta 40, jak nám vyrosli ty stoličky a to jsme byli doma.
a máte teda alergie? nebo co vám na té alergologii řekli? a berete něco pravidelně?
nám sice dělali v němocnici z krve testy,ale prý u takhle malých děti se většinou alergie neprokáží. u nás dr. nejdřív blbě přečetl zprávu z nemocnice, takže trdil, že se mírně alergie potvrdily, tak nám dal ten xyzal, za měsíc na to kouknul pořádně a že se nepotvrdili, ale prý užívání xyzalu, když je náchylky na resp.onemocnění je ok. a asi to tak opravdu bude, protože celé léto byl ok, když jsme užívali. tak počítam, že nakonec alergie budou, navíc my sice s manžou ne, ale tchán je astmatik a můj brácha alergik. 😒

ajvi
13. říj 2009

omlouvám se, když to po sobě čtu, tak se hrozím 😖 , samé chyby, a to mi čeština problémy nedělá, to asi ta mateřská 😉

dzej
autor
13. říj 2009

ahoj holky 😵
Ivul to si pamatuju, jak ti Adélka onemocněla a byla v nemocnici, ještě jsme si o tom psaly v kojencích, že?
No my taky kašlem a rýmou končíme nachlazení 😵 Ty homeo co psala Ajvi máme doma taky a občas je baštíme a pak až jsme fakt nachlazený tak se cpeme homeogene 9 to taky dobře zabírá.
Ivul a ptáš se doktora jestli můžete jít ven? třeba je ten typ, že ti to sám od sebe neřekne. Já vždycky s dr konzultuju co můžem a co ne, co by nedoporučila atd...protože chodíme plavat a cvičit, tak abych vždycky věděla co vynechat. Jinak dneska je u nás hrozně zima, fučí studenej vítr, občas sprchne, občas vyleze sluníčko. Ted zrovna mě hřeje přes okno do ramen 😵 Udělala jsem si lasagne a kafíčko a užívám si spánku malé 😀 dopoledne jsme děti s holkama pěkně utahaly, dokonce usla dobrovolně 😀 🙂
Už máme i objednanou postel a bude do 3 týdnů...jéé já se tak těším 😵

ajvi
13. říj 2009

jé Jani a co tvoje dr. doporučuje v případě cvičení a plavání? jak dlouho po nemoci počkat apod?

ivulinda
13. říj 2009

ajvi alergii zatím Adélka nemá,a tak jak ti říkali v nemocnici to,že se u těch malých dětí zatím neprokáže tak nám to taky tak říkala dr.na alergologii.Jojo ajvi byla to děs a hrůza,ale už je to za náma a já na to nerada vzpomínám 😖

dzej to je právě to,že já se vždycky zapomenu zeptat jestli můžeme ven a vzpomenu si až doma,a pak volám doktorce,ale pokaždé se chci zeptat na jiné věci a zapomenu jelikož na mě dr.vychrlí tolik věcí a já jsem pak mimo 😠 ale už se příště zeptám-pokud nezapomenu 😀 a máš pravdu o té nemocnici jsem psalal ještě na kojencích.Nikomu to nepřeju tak jak jsme to měli mi s tím zápalem plic

sajmon113
13. říj 2009

Ahoj holky,
snažila jsem se vás dočíst, ale už nevím na co všechno reagovat.
Přes víkend jsme stihli dodělat novou kuchyň, sakumpíkum celou. Ale v sobotu jsme jeli až do půl 4 ráno, tudíš jsme byli v neděli vyřízení ale spokojení. Teď nás čeká druhá polovina pokoje, oškrábat stěny, nově nahodit a vymalovat, už to bude jednodušší, ale je to větší plocha, tak škrábání zabere více času 😝 .
Ivi já homeo užívám snad na všechno, takže doporučuju. Vojta měl sice chřipku jen jednou a to už je dost dávno, ale oscilo jsem používala já a mě zabralo. Akorát na ten můj nakopnutý palec mi moc nepomůže, navíc je pořád otelký a pořád bolí. Jaja mě docela postrašila s tou mamkou. Tak se rozhoduju, že si k tomu dr. přece jen dojdu.
Jani vy máte razítka a Vojta zase tetovačku ze žvýkaček, taky se tím všude chlubí 😀 .
Jinak jsme zase měli včera zážitek, málem jsme jeli s Vojtou na pohotovost. Ráno se mu podařilo vstát až před 9, tudíž odpoledne nechtěl zabrat, ale v 6 večer už byl hotový, tak jsem ho chtěla dát tak na hodinku zdřímnout, a že ho když tak proberu. Probudil se sám ale s takovým řevem, že jsme nevěděli co se děje. Po hodině ječení už jsem byla vyřízená já i on. Nepomáhalo vůbec nic, ale všimla jsem si, že si jednou uprdnul a nachvilku přestal, ale pak zase znova. Nedal si sáhnout na bříško a pořád se jenom vzpínal. Tak jsme volali na pohotovost, bála jsem se už pak jestli nemá něco se střevama. Tak nám poradila 25 kapek SAB simlplex a nurofen od bolesti, a kdyby to nezabralo, ať přijedeme. Do 15 minut začal prdět jako o závod a najednou přestal jakoby se nic nestalo. Takovou koliku, měl naposledy, když mu byl měsíc, tenkrát jsme na tu pohotovost jeli. A přitom nic takového nadýmavého nejedl, tak nechápu kde k tomu přišel.

ajvi
13. říj 2009

simčo, to je teda něco. už se nám to taky párkrát stalo (ale ne takhle moc), většinou když ten den nesrandil. většinou zabere masáž bříška a cvičení nožkama a začne prdět.
s tím palcem bych raději dosšla - třeba nic jiného neporadí než mazat, ale třeba jo. a nebudeš se s tím zbytečně trápit..

ivulinda
13. říj 2009

Holky chtěla jsem se zeptat jestli nevíte proč malé teče krev při čištění zoubků😕?stačí se jen trošku dotknout a už teče krev a vůbec nevím pročpak to tak je 😠

jajabmw
13. říj 2009

Jejda holky, člověk tu chvíli není a to je mazec jak to tu jede 😀 . No Zoubku já nevím jestli bych vás spíš neviděsila 😀 , ale pokusím se najít vhodné foto, ať vyklouznu trošku z té anonymity 😉 . Rýma už je naštěstí na ústupu a moc bych chtěla všem poděkovat za tip jít ven. Hrozně to zabralo a už ani nedáváme kapky na noc, hurá! Sice má ještě trošku kašel, ale už i ten přestává. Lucinku už jsem dala do školky, chudáček by už se mnou asi doma nevydržela 😅 . Byla i na plavání a dnes i na tancování a je v pohodě. Ale jelikož se teď změnilo prudce počasí, tak čekám nějakou záludnost ☹ .
Teda holky když tady čtu jak jste byli se svýma děťátkama už i v nemocnici, tak si uvědomuju jaké mám štěstí. Lucinka ač jí je necelých šest tak ani jednou neměla antibiotika a neležela v nemocnici a doufám, že nás to ani hodně dlouho nepotká. A Martínek taky ještě nic, jen běžná nachlazení. Tak doufám, že ti moji drobečkové budou pořád takhle zdraví, nedovedu si představit že by měli být v nemocnici 😢 .
Teda Sajmon dovedu si představit jak ti bylo, když nevíš co se děje. Ale jste šikulky, že jste na to přišli, já bych asi valila na pohotovost. A s tou nohou si radši dojdi, přinejmenším ti řeknou že to nic není.
Holky tady je tak hnusně, dnes jsem narychlo kupovala Martínkovi rukavičky abysme mohli vůbec ven. U nás to totiž taky nejde bez toho abysme nešli ven 🙄 a nejlépe 2x denně. A je Marťovi úplně šumák, že prší nebo padají trakaře 😖 . Ale je pravda, že pak lépe spí, no to já ostatně taky 😀 .
Holky mějte se a ať jste zdraví a nezmrznete. Pa
P.S. omlouvám se jestli najdete chyby, ale mateřská mi leze na mozek 😀

sajmon113
13. říj 2009

Ivi to bylo právě to, Vojta totiž kadil ten den dokoce 2x, proto mě to vůbec prvně nenapadlo. Chtěla jsem mu zkusit to bříško namasírovat, ale nedal se, ani civčit nožičkama. Jenom se vzpínal a řval. Proto už jsem se pak bála, ale naštěstí je to v pořádku. 😵
Ivul teda to nevím čím to je, zkusila bych se zeptat dr. nebo zubaře.
Jaji taky se přidávám ať vložíš foto. Super, že už je vám všem doma líp. My musíme taky ven i když aspoň na chvilku. Rukavice máme normálně prsťáky, dostali jsme od babičky, jsem padla na zadek když jsem je viděla takové maličké, ale jsou super, jelikož může Vojta všechno normálně chytit a ještě je důležitý, že má rukavice. Akorát teda dneska jsme ven fakt nešli, bylo hnusné se ven jenom koukat přes okno. 😠 😠
Jo a ještě jedna novinka, našla jsem mu dneska další stoličku, proto byly zase ty bezesné noci a protivka. Poslední dvě noci už byly zase krásné. Probuzený jenom jednou 😵 .

ivulinda
14. říj 2009

sajmon a nemůže to být taky kvůli těm zoubkům?myslím,že ji rostou stolličky dole,ale je staršně hodná ani nevím,že jí něco leze 😀

cerstvamama
14. říj 2009

Ahoj holky, jdu vás jen rychle pozdravit. Nějak nestíhám. Zítra ráno odjíždíme na 4 dny do hor a najednou se tu tak ochladilo, má být jen lehce nad nulou. Tak jsme teď byly s Adélkou kupovat zimní kalhoty, bundu, rukavice, čepici. Už má všechno. Nějak jsem při tom zapomněla na sebe, ale snad to nějak splácám z věcí co mám doma. Hlavně, že jsme v sobotu byly nakupovat, ale to byly samý šatičky...... 😠

Tak ať máte všechny zdravý dětičky a gratuluju k zoubkům 😀

coriven
14. říj 2009

Ahojte holky,
Moni užijte si hory a hlavně tam nezmrzněte, když už i u nás na jihu je kosa, tak co terpve tam 😀 , ale třeba si i zalyžujete, to je zase prima bonus - lyžovat v půlce října no luxus 😅
Tak my včera ve větru a zimě museli jít aspoň obejít blok, jak po nás lidi koukali - si asi říkali - co je to za mamu, že dítě v takovém počasí táhne pěšky, ale malá byla děsně spokojená, zpívala si, poskakovala no sama sem čučela, jak se jí venku líbí - no asi bude mít ráda takové hnusné počasí po tatínkovi, tak je příště pošlu spolu 😅

Držte se, ať vás rýmy minou a nebo rychle zmizí.
Sajmon ty si raděj s tou nohou vážně někam zajdi - budeš pak i ty klidnější 😉
jájo na foto se těšíme, tak šup sem s ním
Jani - postel pro malou? nebo pro Vás? my teda zatím nemáme kde pokojík dělat, ale pak hod foto, inspirace se bude brzo hodit 😉

jajabmw
14. říj 2009

Čauky holky. Tak mě tu máte v celé kráse. Fotku jsem nějakou našla, ale mračím se na ní 😒 , protože mě manža fotil proti slunci. Ten mrňousek v zeleném tričku je Martínek a ta slečna co za mnou vykukuje a copánkama je Lucinka 🙂 . Vlasy už mám teď o trošku delší na dovče jsem to měla ještě hrozný. Ach jo kdyby tak manža a Lucka snesly krátké vlasy, hned bych se nechala ostříhat. Ještě minulý rok jsem měla hezký rozcuch, který se snadno a rychle upravoval, ale teď než to umeju a vyfénuju, no hrůza 😠 , ale co bych pro ně neudělala 🙄 .
Mončo tak hory závidím a s tím oblečením mi ani nemluv. Ještě že mi dnes přišla z mimibazaru na Martínka bunda a čepice jinak nevím v čem by chodil ☹ . Já naštěstí oblečení mám a jelikož dnes byla fakt zima tak jsem šla i v zimních botách a Martínek byl zabalený v dece na kočárku. Je pravda že v obchodě na mě koukala ta jedna ženská dost divně, ale přece nebudu mrznout ne.
Cori na mě taky koukají jak na blázna, když v tomhle chodím ven. Jenže co mám dělat, když Marťas je pak hrozně spokojenej, vyfoukanej a docela dobře spí 😅 . Jen můj manža tohle počasí taky nesnáší tak s prckem musím já ☹ .
Sajmon gratuluju k zoubkům, teď už bude jen a jen líp. A co prstík?
Holky zítra jedu na odběry a pak jdu na preventivní prohlídku. Mám z toho trošku vítr, protože jsem už dřív měla vysoký cholesterol a mamce objevili zvýšený cukr, tak jsem zvědavá co najdou mě 😠 . Držte palce. ¨
Tak zatím pa jdu si na chvilku lehnout k malému. Pa