Už nepoužíval dudlík, nyní záchvat řevu, když ho nemá

tadlen
18. čer 2013

Potřebuji radu mám syna rok a půl a dudlika nosil už jen na noc.Nyni ma segru 2mes. a vidi ho u ni,ma zachvaty revu,kdyz jej nedostane taky.Je to forma zarlivosti,ale neuim co s nim.Kdyz dudlik nedam je schopen pod skrini,kde jsou,stat a rvat 2hodiny.Nakonec v ramci zachovani sveho zdravi a nervu mu ho dam.Poradte co s tim.Mam mu jej nechavat?Kdyz se ho zacne dozadovat nelze odvratit pozornost jinam ☹ rve a neposloucha

zvirka
18. čer 2013

Já bych mu ho nechala, je to teď pro něj asi citlivější období, kdy není veškerá pozornost upřená na něj. My jsme rušili dudlík ve dvou letech, určitě máte ještě čas. 🙂

elana
18. čer 2013

záleží na Tobě, nakolik jsi zásadová a nakolik Ti dudlík u dítěte 18m starého vadí...podle mě to není ještě žádná ostuda a hrůza, takový prcek s dudlíkem, já osobně bych zrovna z tohohle vědu nedělala a dudu mu vrátila. Tak se odnaučí se sestřičkou za rok, rok a půl sám a znova (od těch dvou let bych teda trvala na tom že dudlat bude jen na spinkání), nemám ráda děti, které přes dudu mluví a cumlají celý den, ale takový nějaký kompromis snad udělat jde (můj dvouleťák ho teda na spaní taky má, ale po probuzení mi ho s úsměvem odevzdává, když ho někdy najde přes den, schválně si ho nasadí a jde se mi "pochlubit" 🙂 , jakou taškařici mi udělal...podle mě to už prostě chápou v tomto věku a domluva možná je). Anebo třeba už teď, až to přestane být zakázané ovoce, tak zjistí, že žádné velké štěstí s tím neudělal, párkrát si zadudlá a zahodí ho sám.

hojda
18. čer 2013

A kdy se ho zbavil? Ještě před příchodem malé? Jak dlouho už ho neměl?

loafeer
18. čer 2013

Já bych to asi neřešila a dudel mu dala, když ho u malé vidí...alespoň na doma. Syn má 21.měs a má ten stejný záchvat, jakmile dudlíka jen někde zahlídne, ( dávám jen na spaní, přes den už ne ), nedejbože mít malého sourozence s ,,dyndyn,,.Podle mě je tvůj syn ještě malý a nerozumí tomu, proč by ho on mít neměl....taky ho může ségře brát z pusy a nepomůžeš si