V roce 2015 konečně zhubneme 🙂

misutkakosutka
27. pro 2014

Jelikož jsem neustálá začátečnice v hubnutí rozhodla jsem se založit diskusi,abychom jsme se mohli navzájem podpořit.Přidáte se ? 🙂

nuali
27. pro 2014

Ahoj 🙂 Jsem na tom stejně, ale jednou to musíme dokázat! Držím palce

misutkakosutka
autor
27. pro 2014

@nuali mám velkou motivaci, chtěli bychom si pořídit mimčo,ale dr.řek,že to chce nějaké kilo dolů

nuali
27. pro 2014

@misutkakosutka Aha tak to jo 🙂 Já už mám mimčo doma, po porodu mi nic nezůstalo, ale když vidím, jak to krásně jde "samo" dolů, tak to chci ještě podpořit, ať má malej pěknou mámu 🙂

teriszek
27. pro 2014

Také bych chtěla začít ale furt si říkám zítra ale od ledna už začnu.Chtěla bych poradit nějakou detoxikacni kuru?děkuji a snad nebude vadit vloženy dotaz

misutkakosutka
autor
27. pro 2014

tak se můžeme hecnout vid🙂 jmenuju se Míša a jsem z Plzně 🙂

misutkakosutka
autor
27. pro 2014

@teriszek kdepak, čím víc nás bude tím líp 🙂 co se týče detoxikace tak v tom moc zkušenost nemám 🙂

lv
27. pro 2014

Nejsem nějak tlustá, ale ty poslední 3kg i víc by to chtělo dat dolu, a hlavně vycvičit povolené břicho..tak se tu budu inspirovat

misulevrtule
27. pro 2014

Ahoj dámy, to se k vám přidám. Malé je 7 týdnů. Takže šestinedělí je za námi. Zbylo mi 6 kg než před porodem, ale dolů by to chtělo tak 10 ke spokojenosti, no upřímně by nevadilo 12, ale 10 mi bude stačit 😀 Ať nejsem troškař. Ale upřímně to nechám také na nový rok, teď si ještě dáme dlabance. Vždyť jsou svátky 🙂 Takže se ráda přidávám. Zahlédla jsem nedávno část zajímavého dílu Jste to co jíte, nebo jak se to jmenuje. Bylo to o mamince na mateřské a cvičení bylo vlastně jen chození s kočárkem. I tak paní hubla, zkusím to najít celé a dát sem odkaz. ;)

martinakl
27. pro 2014

Ahoj, mně se na podzim podařilo shodit 7kg, ale celý prosinec to stojí a mám v plánu začít od 2.1. zase naplno a ještě nějakých 5kg dát pryč.
@teriszek Zkoušela jsem detox od Mačingové, ale nedokončila a shozená kila byla hned zpět. Za sebe nedoporučuju. Opravdu se při tom téměř zázračně hubne, ale je tam málo proteinů a sacharidy téměř žádně, takže je to pak s jojo efektem, pokud nehodláte držet dietu celý život.

petulik81
27. pro 2014

Ahoj holky 🙂 Mužu se přidat?Jsem sice 5 měsíců po porodu,ale do jara bych ráda dala pár kil dolů,pak k narozkám vyrazím na velké nákupy 😀 A´t má Maxík pěknou mámu 🙂Potřebuju hecnout

svetlus_pepca
27. pro 2014

@petulik81 Teď jsem se opravdu pobavila 😀 Omlouvám se, že to nesouvisí s původním příspěvkem, ale nedá mi to, abych nenapsala. Jsem 5 měsíců po porodu a mám doma malého Maxíka 😀

petulik81
27. pro 2014

@svetlus_pepca to že jsem napsala ? 😲 😀

misutkakosutka
autor
27. pro 2014

tak to vám závidím, já potřebuji shodit těch 15 kilo ☹ no musím 🙂

daskagal
27. pro 2014

Jednou už jsem zhubla na velikost 34. Tentokrát aspoň na 36. Vím, co na mě platí, jen se k tomu dokopat. Ale jdu do toho.

svetlus_pepca
27. pro 2014

@petulik81 Ale ne, jako že já jsem také pět měsíců po porodu a mám doma Maxíka 😀

petulik81
27. pro 2014

@svetlus_pepca ježíš já jsem blba 😀 😀 😀 ,tak to je dobrý, kdy se narodil?Můj Maxik 20.7.

pajiinka123
27. pro 2014

Přidávám se 🙂 Ráda bych se v příštím roce pokusila o mimi, ale také potřebuju něco shodit. A také jsem věčný začátečník 🙂

petulik81
27. pro 2014

Já taky zkoušela mačingovou ale zničilo mi to žalutek a příbrala zpátky a ještě pár kil navíc plus těhotenství 17 kg ☹

grunet
27. pro 2014

Zdravim vas holky 🙂, ja jsem uz rok a pul po porodu a porad mam 7 kg nahore :/, nejak mi stale chutna sladke a hlavne se vecer v klidu najim, kdyz mala usne. Vim, ze je to blbe a musim to zmenit.

misutkakosutka
autor
28. pro 2014

@pajiinka123 takže taky ještě nemáš mimčo?🙂 tak to máme velkou motivaci 🙂

misutkakosutka
autor
28. pro 2014

tak našla jsem si 30 denní výzvu na břicho a zadek a nevím jestli bych neměla místo toho zkusit Jill...co cvičíte vy?🙂

mihis
28. pro 2014

Ahoj holky, tak já se k vám přidám. Jsem 5 měsíců po porodu, potřebovala bych shodit tak 14 kilo, něco už jsem měla před porodem, něco zůstalo po něm. Mám v plánu začít s Jill 30day shred a zaměřit se na zdravější jídla, to už kvůli malému, ať si hned ze startu neudělá špatné návyky. Tak doufám, že nám to předsevzetí všem vydrří a zvládneme to 🙂

lisha
28. pro 2014

Ahoj, taky bych se přidala. Jsem tři měsíce po druhém porodu, mám navíc asi 7kg a celkem bych potřebovala dát dolů 10kg. Mám ted velikost 40 a vůbec se v tom necítím dobře...ale jsem po císaři, takže s nějakým velkým cvičením ještě musím počkat. Zkusím to nejdřív vzít přes změnu jídelníčku.

tulikiss
28. pro 2014

Ahoj holky,ja se taky pridavam...i kdyz uz nejsem uplny zacatecnik, zacala sem uz letos v lednu, ale od zari necvicim, mela jsem zdravotni problemy, operace a tak od ledna uz muzu zacit znovu cvicit. Od ledna mam dole 15kg, ale jeste 3-4 chci.

misulevrtule
28. pro 2014

Ahojky holky, tak jsem dneska začala pokukovat po informacích, jak na to jít zdravě a trvale... Možná by vás tohle mohlo také zajímat:
http://www.ceskatelevize.cz/specialy/hydepark/1...
podívala jsem se na to teď při žehlení plen. Pak myslím je ještě rozdíl v tom, zda jsme po porodu a kojíme atd a jak dlouhou dobu. Ten díl Jste to, co jíte, hledám marně.

Krásný den

misulevrtule
28. pro 2014

Hurá, tak jsem to našla... Ale není to pro kojící, ale zase pro nesportovně založenou dobrý 🙂

http://play.iprima.cz/jste-to-co-jite/jste-to-c...

mihis
28. pro 2014

@tulikiss tyyy jo 15 kilo? to jsi šikovná, jak jsi toho dosáhla?

tulikiss
28. pro 2014

@mihis pravidelna strava, ja konkretne 4x denne(doporucovanych 5x denne mi nevyhovovalo), vynechani sladkeho a tucneho, jednou za cas si klidne dam kousek cokolady..a hlavne pravidelne pohyb, zezacatku denne cviceni s jillian, pozdeji 5-6x tydne bud jillian, nebo neco od boba nebo shauna T. Opravdu staci 20-25 minut denne cvicit, kdyz clovek jede na plno a neflaka stravu.

granda
28. pro 2014

@misutkakosutka ahoj, taky jdu do toho a musím... navíc manžel bude doma a tak bude hlídat dcery a ja muzu cvicit.... dej odkaz na tu výzvu a jill budu cvicit...
před druhym cvicenim jsem cvicila a bylo to fajne.. telo hublo a slo to pěkně dolů a byla postava zpevněná..takže ja budu cvičit jill a jíst nějak jinak... a tím budou jíst jinak všichni,, nebudu vařit dvě jídla...

granda
28. pro 2014

jinak jsme po dvouch dcerách a šestinedělí mam skoro za sebou a jdu do toho,, navíc mám tady ve vesnici malou tělocvičnu a budu chodit.. jen co bude manžel pracovat doma... budu doma každý den a tak já můžu chodit....