Váha a míra dítěte v roce a půl

veverka77
5. říj 2010

Ahoj holky,jsem tu nováček 🙂 často jsem tu už nakukovala a rozhodla jsem se zaregistrovat.
Tak by mě zajímalo,kolik vaše dětičky vážily a měřily na 18měsíční kontrole,mám totiž pocit,že náš Honzíček je nejhubenější žížalka v okolí 😀 měřil 86cm a vážil 10,7,přitom tak krásně jí,jenže je dost živý a asi to zas rychle spálí. ☹

moravanka
6. říj 2010

julinka 88 cm a 9,2 kg. 18 mesicu ma za 3 tydny.

hanulinecka
6. říj 2010

@veverka77 mareček měl 9,4 a 80cm míry Honzíka má ted ve 3 letech 😉

bronis
6. říj 2010

Ahoj, Jaňula měla v 18 měsících 86 cm a 11,945 kg 🙂 .

crca
6. říj 2010

V 17 měsících máme 82cm a 9,79kg-holka a 81cm a 9,87kg kluk 😅 nemyslím si,že by přibrali kilo do měsíce a vyrostli o 5 cm,takže neboj nemáš jediná žížalky 😀 Taky mám dva tajfuny a s jídlem je to tak,že od všeho pár lžiček,víc do nich nedostanu,ale snědí hodně ovoce a zeleniny,tak to neřeším 😉

glumy
6. říj 2010

Ahoj, tak Kubík má v 18ti měsících 90cm a 12,1kg 😀

veverka77
autor
6. říj 2010

@moravanka Teda,tak to je asi budoucí modelka 😉 moje holky měly v 18 měsících jen 80 cm 😀 váhu cca jako Julinka,byly oproti Honzíkovi baculaté.

veverka77
autor
6. říj 2010

@hanulinecka jé tak to jste ještě větší žížalky než my,to jsem ráda,že v tom nejsem sama 😀 v okolí jsou samí kluci co mají v roce a půl 15 kilo 😲

veverka77
autor
6. říj 2010

@bronis Tak Jaňula je akorátní 😉

vladka1
6. říj 2010

ahoj my měli 86cm a vážíme 10,2kg

sabcav
6. říj 2010

Ahoj, my jdeme na 1,5 roční prohlídku akorát zítra 🙂 , tak pak napíšu přesné údaje, ale tipuju tak 85cm a 11kg, tak uvidíme, jak moc mi ten tip vyjde 😉 .

veverka77
autor
6. říj 2010

@crca Jé,ty máš dvojčátka,to máš dvojnásobně veselo 🙂 Právě že Honzík jí moc pěkně,často sní větší porci než moje prostřední dcerka 😀 Já to nějak zas neřeším,to jeho váhu,jen bych byla radši,kdyby měl o kilčo víc,když pak přijde nějaká nemoc nebo rostou zoubky a pár dní jí hůř,hned mu lezou žebírka ☹ Naštěstí moc nemarodíme-ťuk ťuk,měl jen rýmku a 6.nemoc a trochu nás zlobily zoubky.

veverka77
autor
6. říj 2010

@glumy Teda,Kubík je dlouhán,po taťkovi?Náš táta má 186 cm,jsem zvědavá,jestli ho Honzk dožene. 🙂

veverka77
autor
6. říj 2010

@vladka1 Taky žížalka 😀

veverka77
autor
6. říj 2010

@sabcav Jé tak to jsem zvědavá,určitě napiš 🙂

vladka1
6. říj 2010

@veverka77 mně přijde akorát...žádnej tlouštík...a on to dožene...určitě nás jednou sní🙂)

luci_enka
6. říj 2010

ahojky, nase mala 11 kg a 84 cm 🙂

dadka2
6. říj 2010

cca 85 cm a 12,5 kg kluk na kontrolu jdeme v pondělí

dadka2
6. říj 2010

My žížalkovali, když se narodil 2,71 kg a 51 cm do půl roku, pak začal baštit příkrmy a kila letěla nahoru🙂.

alca31
6. říj 2010

Tak Lucinka má 10 Kg a 80 cm 🙂

hanulinecka
6. říj 2010

@veverka77 já už teda jsem z toho trochu na hlavu on je fakt drobek a 3.letí kluci proti nim vypadá jak mimino moc to nechápu po kom je takovej pinda já sama mám 183cm a manžel 193cm tak jsme si říkala,že budu mít obříka a nakonec mám takovou fakt žízalku
je pravda,že toho moc nesní obědu tak 5 lžic a konec nevím jak více ho donutit jíst to nejde
a jak píšeš stou nemoci už jsme byla ráda,že trochu přibral a šup týden 40 horečky a hned zas pulkila dole 😢

veverka77
autor
6. říj 2010

@vladka1 Ono je to asi na každém dítku jinak vidět,mě většinou taky nepřijde hubený,ale stačí,když se najednou o nějaký ten centimetr vytáhne a hned je samá ruka samá noha 😀 než se zas trochu zaobalí. A máš pravdu,taky si říkám,až bude v pubertě,že nás sní,mě stačí moje 12letá slečna,sní tři rohlíky s něčím a ještě vytlouká,co by si dala a co teprv pak kluk 🙂

veverka77
autor
6. říj 2010

@luci_enka To je pěkné na holčičku-přímo tabulkové 🙂

veverka77
autor
6. říj 2010

@dadka2 Tak to je kus chlapa,vidíš,my se narodili s váhou 3600 a 51,do toho cca půl roku měl i faldy 😲 😀 ale jak začal lézt,s faldama byl konec 🙂

sabcav
6. říj 2010

@hanulinecka @veverka77 no to já nevěřím z mojí Andrejky, nechápu, kam se to do ní vejde - můj malý otesánek, jednou sní i nás 😀 : včera měla oběd 12,30 - 300g, svačina 15,30 190g přesnídávky, 17,00 druhá svačina celý tvaroh 250g 😲, 19,00 250g sklenička a pak tam ještě po tatínkovi loudila jablko, než šla spát 😀 . Je pravda, že ona se ani na chvíli nezastaví (jen když spí 😉 ), taková malá motorová myš, takže to všechno spotřebuje na to běhání, blbnutí, hraní atp 😉 . Na druhou je tohle lepší 🙂 , než kdyby nejedla ☹

veverka77
autor
6. říj 2010

@alca31 Na holčičku krásně akorátní,moje nejstarší měla 80cm a 9,5 a byla pěkná,přiměřeně baculatá 🙂

hanulinecka
6. říj 2010

@sabcav týý jo tak to mareček sní tak za týden 😖 on ráno 2 krát kousne do rohlíku,dopoledne nic nebo jen mesiček jablka,broskve oběd 5 lžic polívky 2 lžíce br.kaše odpoledne tvaroháček a na večeřu nic nechce 😔 takže prostě nic nejí někdy večer párek nebo vajíčko,ale to už je něco do něho dostat ☹
jsme z toho fakt smutná,ale tím že prostě jinak je zdravej,ale pořád mám tak nějak zafixováno,že když nebude alespon trochu jíst aby pak neměl problémy .....

hanulinecka
6. říj 2010

@sabcav tak přesnídávku máme asi na 3 krát naríz by ju nesnědl,ale teda co si tak matně pamatuju nebylo to nikdy stím jídelm tak hrozný jak ted

sabcav
6. říj 2010

@hanulinecka to je mi líto, že nejí ☹ , ať se vám to brzy zlepší 🙂 . My teda ráno máme mlíko ze 6 odměrek a na dopo sváču jogurt 200g (popř. 2 malé pribiňáky). A během dne sem tam piškot nebo dětskou sušenku nebo ty kukuřičné křupky 😉 . Jak říkám, taky máme extrém, ale furt lepší, když takhle jí (a přitom nepřibírá nějak zásadně, jede si po tom svém percentilu 😉 ), než aby nejedla, to bych měla taky strach, aby nezhubla při nemoci... 😉

veverka77
autor
6. říj 2010

@hanulinecka Je to zajímavé,vi´d,oba jste dost vysocí,možná se dal po některém prarodiči,nebo taky je možné,že hodně vyroste v pubertě,už kolikrát jsem si všimla,že děti rostou každé jinak,některé hodně v raném dětství a někdo až v té pubertě,mojí kamarádky syn byl celé dětství fakt drobek,nějaký rok jsem ho neviděla-odstěhovaly se a nedávno jsem je potkala,no normálně jsem ho nepoznala 😲 má nejmíň 180cm.no a třeba moje nejstarší dcera má dokonalou kopii mé postavy-chudák 😀 no a já když jsem se narodila měla jsem 3300,ona 2900,já v roce 11kg ona 9,5,celé dětství byla drobnější a najednou se ták vytáhla a pořád roste a to já už v pubertě moc nerostla. 🙂

veverka77
autor
6. říj 2010

@sabcav my to máme s jídlem podobné,jo jsem za to ráda,že jí,máš pravdu,naopak je to horší