Ve vedru cítím minimální pohyby

ly1987
21. čer 2017

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jak cítíte pohyby když jsou teď ty vedra? Já totiž úplně minimálně... Třeba včera jsem necítila celý den a až večer se mi vlnilo břicho a v noci párkrát taky, ale jinak co jsou ty vedra, tak strašně málo ☹. Jsem pak z toho vyděšená, že se něco děje už takhle pomalu u konce těhotenství 😲.

ivuse20
21. čer 2017

Ahoj, já je cítím pořád. Řekla bych že je to o malilinko méně, ale kope vedro nebo ne

zuzaaaaa
21. čer 2017

My jsme linejsi, ale sem tam se prevali😀

lavender21
21. čer 2017

@ly1987 tiež mám pocit že sa drobec hýbe menej, ale to môže byť aj tým, že tam má stále menej miesta... ale jeden deň kope viac, iný menej, už som malú párkrát aj budila, či je ok... 🙂

ly1987
autor
21. čer 2017

Já ho taky budím, když je mi to už fakt divný 🙂 ale dneska se zase hýbe trochu víc... asi stačí sem napsat a zeptat se a on to nějak vytuší, že se něco děje :D Ale v porovnání ve vedrech se hýbe mnohem méně než normálně.

kacka_h
14. črc 2017

Já to taky tak měla, když byly ty extrémní vedra tak jsem ho musela budit a když jsem to řekla doktorovi tak říkal že ho chápe, že se mu taky nechce ve vedru hýbat 😀 ale každopádně prý stačí když ho prostouchnes a máš pak odezvu ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru