Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

vysocanka
11. únor 2011

AHOJ RODINKO :D

ratatooy
11. únor 2011

@vysocanka prosím tě a ty jadérka tam mají bejt nebo ne?nám vždycky řeknou jen dobrý a zase za 6týdnů

ratatooy
11. únor 2011

@pikusa to není možný že už je maty tak velikej a jaký má krásný oči veliký a tmavý,je krásnej,už se i docela těším až budeme taky mít aspoň rok to bude zas jiná sranda,ikdyž jsemse děsila toho že nám to zachvilu vyroste ale te´d se začínám těšit.

vysocanka
11. únor 2011

@ratatooy NO RIKAL ZE MAJI ALE ZE PRAVE TY VETSI DETI JE MAJI DOBRE VIDIETLNE AZ O NECO POZDEJI VETSINOU JE PRY MAJI DOBRE VIDET CITUJI PANA DOKTORA TY DVOUKILOVY CHCIPACCI... 😨

ratatooy
11. únor 2011

@vysocanka tak to potěšilo ne?chcipacci 😀

vysocanka
11. únor 2011

J ALE I PREKVAPILO.. .)

pikusa
11. únor 2011

@ratatooy jadérka dřív jak v půl roce nebudou......a některé děti klidně až v roce a dýl.....
Mates teda v půl roce v pořádku
a opravdu s ním je ted sranda,na všem se už domluvíme,on celkem hezky povídá-----ale stejně-----na jednu stranu mi chybí miminečko 🙂
@vysocanka ahoooojjj 😀

vysocanka
11. únor 2011

@pikusa AHOJKY JAK SE DNESKA MATE???

pikusa
11. únor 2011

@vysocanka dopoledne jsme byli plavat.....a ted dítko spí zmožené z bazénu---snad bude spát dlouho 😀

vysocanka
11. únor 2011

UZ TEN MUJ DRAK ABY TAKY CHODILNA TO PLAVANI JE TO NEZMAR NEUSTALE CHCE POZORNOST A JA NIC NESTIHAM VARENI JE JAK RYCHLOKURZ SILENY... A OD PETI JSEM NA NOHOU A PRAKTICKY CELOU DOBU JECI :( UZ NEJAK NEMUZU.

ratatooy
11. únor 2011

mi taky poslední dobou vstáváme kolem 6 je to děs

pikusa
11. únor 2011

Tak Mates kolem roka vstával taky v 5.....ale dlouho,byla jsem hotová
Nevařím,pro obědy si ted chodíme do školní jídelny 😀
@vysocanka ale jako prcek byl Mates zlatej.....až jsem se nudila 😀

vysocanka
11. únor 2011

no to mi rika kde kdo jak se nudi jenomze to ja teda rict nemuzu i uvarit je problem o uklizeni ani nemluvim :(

pikusa
11. únor 2011

Jo a dnes jak jsem nesla matese v bazénu,ujela mi noha a sletěla jsem na zem....
tak moc jsem se snažila držet Matese,aby se mu nic nestalo,že jsem si sedřela koleno a kotník..
ale hlavně,že se nám nic nestalo--hlavně malému

pikusa
11. únor 2011

@vysocanka mates byl spáč....

vysocanka
11. únor 2011

no tak to sem zazila dva tydny po navratu z porodnice od ty doby mi nespi pres den jinde nez v kocarku

pikusa
11. únor 2011

@vysocanka Mates jedl a spal,jedl a spal 😀

vysocanka
11. únor 2011

ZAVIST NO CO VIC RICT.

pikusa
11. únor 2011

@vysocanka hele i kámošky s miminama mi to záviděly 😀

ratatooy
11. únor 2011

nám taky jedl a spal asi měsíc a půl a teď je vzhůru i 5hodin v tahu

ratatooy
11. únor 2011

@pikusa prosím tě jak jste to dělali z příkrmama já jsme z toho jelen že se na to ještě asi vyprdnem,jako vím že se má začínat se zeleninou ale kdy se může přidat třeba přesnídávka?s ní si myslím by neměl takovou zácpu

pikusa
11. únor 2011

@ratatooy tak my začali mrkví.....ale jen asi 5 lžičeek,malá sklenička na 3 dny....
pak brokolička stejně a pak mrkev a brambor,brokolička brambor.....
a přesnídávku asi po 14ti dnech od zeleninky.
Ale jestli ti to baští,klidně mu dej pár lžiček přesnídávky a uvidíš.
Jen bych mu jí asi trošinku přihřála.
Mates měl totiž i při příkrmu jako hlavní kojení......

ratatooy
11. únor 2011

@pikusa on je takovej že by zbaštil všechno co mu dám,spíš se bojím abych mu nějak neublížila ale na druhou stranu nás krmili vším možným a taky jsme vyrostli,měl prvně 3dny mrkev pak jeden bramboru druhej den ji nechtěl a tam jsme skončili,měli jsme bramboru ze skleničky protože koupit pořádnou bramboru to se nedá ale z ty skleničky od hiip to bylo jak gumový.tak asi zítra budem pokračovat s bramborou pak zkusíme cuketu,tu mám ráda i já takže budem baštit spolu,jinak po příkrmu vypije tak 120mlíka

pikusa
11. únor 2011

@ratatooy přesnídávka se dává později jen proto,aby si nezvykly děti na sladkou chut a pak aby neprděly na "neslané nemastné"příkrmy

adelinka
11. únor 2011

ahojky
u nas je hnusne a prsi..bleee
tak jsem doma s deckama a delam zase nausnice:D
tady malicka ukazka

no jdu zehlit mam dve hromady 😝 😝 😝

adelinka
11. únor 2011

ja dala prvni zeleninu a petan nechtel tak jsem pak zacla sladkym a zeleninu se taky naucil...on treba kde citil mrkev tak vsechno zvracel 😀 to bude asi po mamince 😀

pikusa
11. únor 2011

@adelinka jé to je krásný.....a to děláš pro koho???

adelinka
11. únor 2011

je to muj konicek ale i to prodavam pac jsem za koralky dala vic jak 4tis.
vcera kamoska nakoupila za 500

pikusa
11. únor 2011

@adelinka fakt moc hezké....jen já toto nosit nemůžu----jsem alergická na kovy...
já jen zlato,stříbro...

vysocanka
11. únor 2011

@adelinka mas stranku na Fleru???