Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

sayast
6. lis 2009

tak jsem se nasrala. nasim aktivnim duchodkynim vadi kocar v susarne,tak budou menit zamek v kocarkarne a musim ho davat tam. je to ve sklepe kde je jed na krysy. az prijde mamka a bude hlidat juli, tak jdu za spravcem, ze teda ano,ale zadam odstraneni veskereho jedu. omlouvam se,ale pro me to jsou s odpustenim kravy co nemaj co na praci 🙄

jituskak
6. lis 2009

ahojky holky, jak je?
Say, ty jo, já bych vzaždila... Asi bych se neudržela a pěkně od plic řekla, co si myslím... já jsem taky nas.aná, ale kvůli vlastní rodině... bydlíme v domě s babičkou a dědou a s mamkou a bráchou, takže mezigenerační rozpory... nevidím prostě důvod, proč já brát ohledy musím a oni ne. věk pro mě v tuto chvíli teda nehraje žádnou roli... bohužel, vlastní bydlení se tak nějak nerýsuje...

sklenicka24
6. lis 2009

Say: no to se ti vůbec nedivím, že tě to štve. Kamarádka má stejný problém. V baráku , kde bydlí, je jedna místnost, která sousedí s jejich bytem a není používána. Zažádali si o její přidělení, že by to jako probourali a ejhle, jelikož v jejich baráku je to samý důchodce, tak mají smůlu. Nechápu, o co jim jde. Vždyť ten kočár nemůže zabírat tolik místa.

Jit: jj, tak to znám já. Žijeme s mým tátou, sice má byt v přízemí, ale to víš, také se hádáme.

leonik
6. lis 2009

holky, to máte teda problémy s bydlením, vůbec vám to nezávidím 😒 My bydlíme teda ve svým a jsem za to ráda. Naštěstí u nás v baráku žádný důchodce nemáme 😅

sayast
6. lis 2009

tak jsem byla za spravcem,kocar v susarne mit nesmim, protoze tak rozhodli duchodci v baraku. ukazal mi tu kocarkarnu a je to teda masakr. ani trochu se mi to nelibi a fakt mit penize tak si radsi koupim novy kocar 😅 . ale za 14 dni pry bude nejaka schuze, tak se pry mam zkusit ohradit. ale s moji vyridilkou vyridim prd 🙄
skleni,jitus, tak to mate taky hrozny ☹
my nastesti bydlime ve svym,ale zas nam to kazi duchodci ☹

misakri
6. lis 2009

krásný večer holky.. 🙂
takže předně hlásím míry.. ve 4měs 8,9kg a v 5měs 8,8kg.. 😀 😀 .. jako fakt nám dany zhubnul..

a sayst.. to je fakt děs, ti důchodci!!!!.. boože, jestli jednou budu taky taková, tak mě rovnou odstřelte.. 😝 😠 😀
my tady naštěstí žádné strašné důchodce nemáme.. zato se k nám na patro nastěhovala "omladina".. synáček ze zazobané rodiny a je to teda něco.. 😠 .. byl za ním správce, ať si laskavě jdou uklidit ten bordel dole, co tam udělala firma, co měli na rekonstrukci.. a chlapec na správce vyjel, poslal ho někam a začal vyhrožovat, že má zbrojní průkaz a známé na policii apod.. takže opravdu super sousedi.. to aby se člověk bál i prdnout na chodbě, aby jim to nevadilo.. 😀 .. teď odlehčuju, ale je to hrůza.. 😠 😠

misakri
6. lis 2009

navíc mají 3 velké psiska doma a ti od rána, co odejdou z bytu.. až do večera, co se vrátí, řvou!!.. štěkají uplně nehorázným způsobem, celý den!!.. samo, že mi to budí danouše.. se normálně bojím, jim jít něco říct.. jako fakt.. 😒

sklenicka24
6. lis 2009

No jo, jak je vidět, tak rodinu ani sousedy si nevybereme. Jako já jsem za svého tátu vděčná, ale někdy to opravdu nejde. Hlavně ty jeho návštěvy u nás, vůbec neklepne, je tu třeba 3x denně. Ufff, hrůza

helulicek
7. lis 2009

Dobré ráno kočky,
vidím, že řešíte rodinu, sousedy....já teda mezi vás asi moc nezapadnu, cca 2,5 roku bydlíme s manželovými rodiči, oni dole, my v patře a nemůžu si stěžovat...nelezou k nám, nebo spíš jen velmi vyjímečně, když něco potřebují, tak nás prozvoní. Samo, že se semtam objeví nějakej mráček, ale zatím nic závažnýho...fakt pohoda...ale i tak jsme začali stavět, svoje je svoje..právě jsme dokončili hrubou stavbu, takže ještě nejméně rok potrvá, než se nastěhujeme...ale já už se táááááák těším.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

say, to ti holka vůbec nezávidím. Oni fakt nevědí co roupama dělat..vždyť kočár nezabere tolik místa a přinejhorším se s ním dá vždycky trochu někam popojet...jak psala misakri, jestli budu někdy taky taková, tak chci rovnou zastřelit 😕

pikusa
7. lis 2009

Ahojík holky....
tak my taky nejsme s rodiči,moji teda bydlí o 4 vchody vedle..... 🙂
a zrovna dnes toho využiju...je mi nedobře,rýma a kašel,tak dám malého odpoledne mamce....
Misakri......tak zhubnul???super 🙂 🙂 🙂 🙂

sklenicka24
7. lis 2009

Ahojky

u nás už se to také celkem uzdravuje, je až k nevíře, že Vojta je jediný, který to nechytl, ale zatím to musím zaťukat 😅 😅 😅

pikusa
8. lis 2009

Ahojík...
tak u nás se zase naopak rýmuje...já začala a v noci už i mates.... 😒
A tady jak vypadá náš obřík
http://pikusa.rajce.idnes.cz/Matyasek_6.-7.mesi...

helulicek
8. lis 2009

Holky tak my zas po dlouhé době spali do půl paté, pak do půl sedmé a ve třičtrvtě na osm byl hore, takže konečně jsme se trochu prospali 😀 Akorát mě přijde, že jsu jakási přespaná či co...no jo, po takové době zas krásná noc...jsem zvědavá, jestli mu to chvíli vydrží...teď jsem to určitě zakřikla 😀

piku, krásný fotky 😉

sayast
8. lis 2009

ahojky holky 🙂
hel,super ze se skonecne vyspala 🙂. unas ted 2 noci zadna slava 😒

pik,brzo se uzdravte, fotky krasne 😉. tu mluvici knizku jak jsem tam zahlidla dostane julka k vanocum 🙂

skleni,fajn ze aspon vojtik to nechytl 🙂

mis,krasne miry 🙂. jaktoze jste zhubly? 😕 . sousedy mate teda taky hrozny ☹. to jste na tom hur nez my ☹

pikusa
8. lis 2009

Helulicek...závidím...
já se nejvíc vyspala,když byl miminko....čím starší,tím horší 😀
Say,tu mluvící knížku máme už asi 3 roky,dostala jí tehdá Anetka a stáke funguje a je jao nová 🙂

sayast
8. lis 2009

ja se taky vic vyspala kdyz byla mensi 🙂

pik a je dobra ta knizka? 🙂

helulicek
8. lis 2009

No je fakt, že od šestinedělí do konce 3měs jsem se taky hezky vyspala. dokonce jsme s manžou i párkrát vypadli v noci ven (tchyně měla důle u sebe chůvičku, kdyby náhodou) Teď si to dovolit nemůžu, páč nevím kdy se vzbudí...A ta dnešní noc si myslím byla náhoda, ale krásná 😀

Holky, nemáte nějaký tipy co koupit mrňousovi pod stromeček? Bude mu 6měsíců, takže stejně starej jak máte prcky teď...sice už něco v merku mám, ale třebas hodíte nějakýho dobrýho tipa 😉

pikusa
8. lis 2009

Say....jojo je dobrá 🙂 Anatka si s ní vyhrála dost,pak se naučila ty písničky...ted s ní blbne Mates ale na něj je těžká do ruky ještě....
http://www.zbozi.cz/items?r=hint&itemType=new&q...
toto dostane Matýsek od tetičky 🙂
stejně je bude zajímat max.hromada balícího papíru 😀

leonik
8. lis 2009

Ahojky 🙂

helu: jé, to se máte, že budete mít svůj domeček 🙂My bysme taky chtěli, ale u nás nic není k sehnání 😝A když už, tak nehorázný peníze za to chtějí 😝

skleni: my když jsme měli střevní chřipku, tak Vojta byl jedinej, kterej to nechytl. Byl ještě kojenej, tak asi to bylo tím 🙂

pik: pěkný fotečky 🙂 Dívala jsem se na toho tučňáka, škoda, že už mám pro Vojty dárky objednaný, tento by taky nebyl špatnej 🙂 On si s hračkama nějak přestal hrát, ale ty zvukový a světelný hračky ho zajímají pořád 🙂

misakri: to je teda taky strašný, ti vaši sousedi 😝

helu: já jsem Vojtovi objednala od Fisher Price hudební světelný kroužky. Ale jak jsem psala, jinak ho hračky neberou. Tak ještě dostane od Lega Dupla sanitku, tak houká a popelářský auto. Sice je to na něj ještě brzo, ale vyhraje si s tím i později 😅

helulicek
9. lis 2009

čus holky,
tak u nás se vrátily opět noci po 2hod buzení...s hrozným řevem, takže to budou opět zuby 😠 Já nevím, proč už nevylezou 😖 Ke všemu mladej zjistil, že se umí přetočit, takže se mi mezitím v noci přetáčel a hrozně do toho vykládal a prskal...no úžasný...

leo, díky za tipa 😉
No, my dostali "pozemek" od manžové babičky, spíš tam stál její dům, ten se musel zbourat a postavili jsme si od základů novej. Takže jsme tímto ušetřili taky minimálně půl miliona, pozemky jsou nehorázně drahý 😠 má to u nás však jeden "háček" až se tam budeme stěhovat (počítáme do dvou let) tak by tam měla jít i babička. Popravdě nadšená z toho nejsem, je sice celkem v pohodě, ale přeci jen má už taky svoje....teď bydlí v přízemí s manželovýma rodičema a občas je to taky boj...no jsem zvědavá jak to dopadne...

pikusa
9. lis 2009

Ahojík holky....
marodím i já i Matýnek.....kašel,rýma a od bobečka bych to hned vzala na sebe.....
Tak Mates dostane toho tučňáka,
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26695526&tab=4
toto od nás
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15749550&ta...
a toto od dědy a babičky....a to jsem dnes viděla v hračkárně za 1700...tak to už je teda rozdíl co...

leonik
9. lis 2009

helu: se divím, že babička nezůstane u rodičů, ale jde s váma bydlet 😕 😅

pik: tak u vás řádí bacily, jo, tak ať jste brzo zdraví 😉 To odstrkovadlo vypadá dobře, ale ta cena je teda pořádnej rozdíl 😝 Já přes MMB taky dost nakupuju, přece jen se tam dá dost často pořídit levněji jak v obchodě 🙂

pikusa
10. lis 2009

Ahojík holky a miminka 🙂
Leonik,už mám od této paní fusak Emitex a vše bylo v pořádku,tak i proto beru věci zase od ní...
Jinak noc celkem v poho,kapali jsme Nasivin do nosánku a pomohl a taky asi pomohlo,že spal dnes se mnou 😀
Dokonce ještě spí 😲

leonik
10. lis 2009

Ahojky, my jsme byli dneska na 10.m prohlídce a Vojta váží 10,45kg a má 77 cm 🙂 Od minula dokonce schudnul o 5 dkg 😀 No jo, je pořád v pohybu, tak už nenabírá 😅

pik: já si vždycky projedu hodnocení, když chci něco koupit 🙂 Nakupovala jsem tam od hodně mamin, k někteým se i ráda vracím 😉 Nám Nasivin nikdy nezabral 😒

pikusa
10. lis 2009

Tak další hubnoucí dítko 😀
Mates ted tak moc nepapká,jak mu není dobře....a vidíš Leonik...já večer kápla a dýchá hezky nosánkem

marcelapetrikova
11. lis 2009

ahoj ženy
tak malá měla na 5 měsíční ko u dr 8490 gramů a míru nevím neměřili jsme ji jen vážili a očkovali
za měsíc přibrala nějakých 640 gramů 🙂

sayast
11. lis 2009

ja chci taky hubnouci ditko 😀

hlasim ze mame 1. zub a popolezli jsme par metru pozadu a 2x se pretocili na brisko 😵

pikusa
11. lis 2009

Say.....no vidíš...zoubek
kdo dostane na šaty????
A ted se začne koulet,tak neřímám,že zhubne 🙂 ale zpomalí se to,uvidíš 😀

jituskak
11. lis 2009

ahoj holky, jak je? my měli brutální noc. šimonek po hodině a půl vzhůru se strašným řevem. asi zuby. ráno už řval fakt hrozně, tak jsme mu dala nurofen, doufám, že to opravdu byly ty zoubky. horní dásínko má nateklý. a je to můj lenoch. otočí se jen na jednu stranu na bříško a nic. leží 5 min a pak hoi to nebaví tak řve dokud ho nedám na zádička...

sayast
11. lis 2009

jitu,mate cas 🙂. nam to taky dlouho trvalo nez se neco zacalo aspon trochu dit. ted aby to nezapomnela 😀
na saty mam dostat ja 😀. ale neni ted moc fajna situace ani doma,ani financni,tak asi nic 😒