Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

sayast
26. lis 2009

leo,co vam bylo? 😕

leonik
26. lis 2009

say: malej začal v neděli k večeru zničeho nic sípat, tak jsem si říkala, asi na něj něco leze 😒 V noci začal strašně kašlat, ale tak škaredej suchej kašel, jak kdyby dostal nějakej záchvat a nemohl to rozdejchat, začal se dusit, tak jsme letěli na pohotovost. Dali ho na JIPku, byla z toho laryngitida ☹ Za dva dny se to zlepšilo, v noci se zas zhoršil, tak jsme tam zůstali dýl. Teď už odkašlává, tak by to za pár dní mělo být dobrý.

sklenicka24
26. lis 2009

Say: no jo, oni si myslí, jak nekoupí krásné hračky za pár korun a přitom jsou i nebezpečné.

xzaje01
26. lis 2009

Ahoj holky, Leonik, to zni desne, pamatuju si, jak jsem o laryngitide cetla - zareagovali jste dobre, ze jste jeli na pohotovost. Uff, drzim vam palce, at se vam to uz nevrati a at je maly co nejdrive v poradku!

Say - tobe preju pevne nervy, nic jineho v rukavu nemam. Co ti na tu Julcinu prso-zavislost rika doktorka? Nema nejaky chytry trik v rukavu??

Jinak ja mam k Vanocum pro maleho backurky, hracky vubec nekupuju, protoze jich dostane horu od babicek a strycku.. 🙂

sayast
26. lis 2009

leo,to je hrozny,to jste si uzili. tak hlavne ze uz je to ok...

x,dr mi poradila nedat a nechat vyrvat 😒 . na to nemam, to ji radsi to prso dam. mozna by to nebylo tak hrozny,kdybych byla v noci schiopna vstat a nejakou dobu jen konejsit. ale jak jsem rozespala,tak radsi strcim prso a jsme spokojeni vsichni 😔

leonik
26. lis 2009

xzaje: moc nás nepotěšili 😒 Prý pokud už tuto nemoc někdy dítě prodělá, obvykle se vrací, a to až do 5 let věku 😖 Ale říkali, pokud se to někdy stane znova, máme okamžitě volat záchranku, je to nebezpečný pro tak malý děti 😒

Zběžně čtu, že řešíte vánoční dárky 😅 Já už mám doma od FP pro Vojtu opičku na míči a navlíkací hudební kroužky.

sklenicka24
26. lis 2009

Leo: brouček malinkej, tak hlavně, ať už máte klid.

Say: jj, tak na tom jsem byla stejně, vyhodit cecek a hotovo...... ale teď si nestěžuji

pikusa
26. lis 2009

Leonik....tak my si to prodělali ve 3 měsících...ale nemocnici jsme se vyhnuli,inhalace u dr.ale byly na denním pořádku...
asi před týdnem v noci zase začal sípat...tak jsem hned otevřela okno,aby byla zima,nabalila jsem nás a za chvíli to přešlo....
a opravdu dr.říkala volat rychlou.....kdyby něco....
A právě preventivně do zimy...otevřít okno,mrazák a být ve studnu....

sklenicka24
27. lis 2009

Chudáčci malí, tak všem co jsou nebo nejsou marodi přeji jen a jen zdravíčko

pikusa
27. lis 2009

Joo Leonik....mě to jednou chytlo,když jsem byla malá....to si nepamatuju,jen ty stavy potom,když jsem byla starší...
tak mamka volala rychlou....a než tehdá dojeli,mě to přešlo...ona ješt dostala vynadáno...

sklenicka24
27. lis 2009

Pik: jako by za to mohla. Takové lidi nechápu 😖

pikusa
27. lis 2009

No taky dřív za totáče......holt to bylo asi jinak no

sklenicka24
27. lis 2009

No to jo, doba byla zlá. U nás už se usíná, snd bude klid 🙂 🙂 🙂

leonik
27. lis 2009

Ahoj holky, snažila jsem se v rychlosti dočíst co jste tu napsaly, ale už si zas nepamatuju, na co jsem chtěla reagovat 😅 Ach ta hlava děravá, už jsem asi moc dlouho doma 😀 Tak jen něco málo co mně utkvělo v paměti 😅

say: ty chceš Julču odstavit kvůli častýmu kojení? Některý děti se těžko odstavují, jsou to takoví malí závisláčci 😀 Já naštěstí neměla u obou problém 🙂 Psala jsi o mlíkách- my vyzkoušeli u lei snad všechny značky, co jsou na trhu. No prý by se to moc nemělo střídat, aby bříško v tom nemělo chaos, nebo tak nějak, jsem slyšela. Asi to chce zkoušet postupně, který jí zachutná. Ještě že v některých lékárnách prodávají i vzorky mlíček, že se nemusí kupovat celý balení 😉 Já jsem u Vojty začla Bebou, ta mu nejela, teda chutově nic moc 😒 Pak byl na nutrilonu, s tím jsem nebyla spokojená, a teď jedem v Hami mlíčku. To chutná i mně 😉 Vlastně i když kupuju příkrmy a kašičky, tak jedině od Hami 🙂 Jinak já bych ji nemohla nechat vyřvat, nevydržela bych to ☹

pik: jj, dr.říkala, příště rozvalit okno, hodně to pomáhá. Koukám, že už jste taky s tím měli zkušenost 😒 Tak to je dobře, že jste to podchytili zavčas 🙂

skleni: díky 🙂 Vojtík už má zoubky, jo 🙂 Našemu Vojtovi je 10,5 měsíce a ještě nemá ani jeden 😅

Jo a jinak jak byl Vojta ty čtyři dny zavřenej v postýlce ve špitále, tak se naučil stoupat si 😅 Ale byla to hrůza, udržet ho tam 😒

sayast
27. lis 2009

leo,jj,uvazovala jsem nad odstavenim,ale nebudu pokouset. myslim ze by to bylo hrozny obdobi. nicmene nase buzeni je asi vyreseny, protoze dnes jsme objevili 3 novy zuby co lezou,ale jeste nejsou prorizly,tak proto chuderka tak spatne spi. zatim jsou videt jen carky

sklenicka24
28. lis 2009

Say: pane jo, tak vy ty zoubky berete hopem

Nám se konečně prořízl 4, tak snad bude klid. Dnešní noc stála za prdlačku, pořád pokňourával, měl nějaké trápeníčko....

sayast
28. lis 2009

u nas noc relativne dobra,ale zoubky se jeste neprorizly. zak si myslim ze si jeste vytrpime az pujdou fakt ven. ale videt uz jsou pod tou dasnickou 🙂
skleni,aspon neco berem hopem 😀
zatim mame dva,tak jich porad mate vic 😉

sklenicka24
28. lis 2009

No jo, ale nevím,jestli je to dobré nebo špatné. NOrmálně s nimi začal skřípat... fakt to nechápu, ale jsou to hrozné zvuky 😀 😀 😀

pikusa
28. lis 2009

Tak my stále bez zubů 😀
A v noci opět 3 krát kojo a vstávačka před 6...
no a ted spal 2 hodiny...nějak si to rozhodil malej 😲

sklenicka24
28. lis 2009

Pik: no tak to máte krásnou noc ne??? Když js em ke konci kojila, tak jsme vstávali min. 10x 😅 😅 😅

pikusa
28. lis 2009

Skleni...to teda...
a mezitím asi 10krát podat dudel..jak má kašel,tak si ho vždy "vykašle"

sklenicka24
28. lis 2009

Jo, tak mi s tím dudlem to máme stejné... pořád ho naháním. Už jsem si dala do postýlky 3, abych nehonila jen ten jeden 😀 😀 😀

leonik
28. lis 2009

say: no, jo, tak proto se ti Juli budí 😒 Trápí jí asi ty zuby 😖

skleni: já mám dudlíky dva, a pořád je v noci hledám 😅 Ale i kdyby jsme jich měli pět, tak do rána nenajdu ani jeden 😅

sklenicka24
28. lis 2009

Leo: zkus a uvidíš 🙂

pikusa
28. lis 2009

Tak já mu šmátrám kolem hlavy a hledám 🙂
ale ted už mám u postele další 3 😀

sayast
28. lis 2009

tak mi ho nemame vubec,tak to mame vyreseny 😀

pikusa
28. lis 2009

Say....teda co já bych bez něj dělala???? 😲 😲 😲

sayast
28. lis 2009

davala furt prso 😀. ne,fakt mi dlouho mrzelo ze ho nechce a jeste v pul roce jsem se ji snazila naucit 😅. marne. fakt to ulehci 🙂. ale ja nemuzu mit nic jednodusiho 😀

pikusa
28. lis 2009

Joo kolikrát v noci stačí podat dudel...
ale zase nebudeš muset odnaučovat 😉

sayast
28. lis 2009

zas o to hur budu odnaucovat prso 😀