Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
30. led 2010

Naty,dobrou.....
Mates spí do 8 každý den....ale tvoje je starší 😉

naty.motylek
30. led 2010

pikusa-malá měla 2roky .Spává mi taky do osmi ráno

pikusa
30. led 2010

Jééé já chtěla napsat od 8mi 🙂
a ráno????kolem 6 má vyspinkáno,vezmu ho k sobě a pak někdy ještě usne...někdy ne,ale já jo 😀

sayast
30. led 2010

tak uz beruska konecne usnula 🙂

pik,do regionu k nam do mesta chodim,i sraziky jsme meli a budou zas, ale v zime nic ☹.

pikusa
30. led 2010

Aha..my i v zimě...ale já jsem pojízdná....

sayast
30. led 2010

u nas co tam chodi, tak krome dvou jsou vsechny od pryc. tak je to blbe 😒

pikusa
30. led 2010

Aha...no my tak nějak z našeho okresu...a jednou za měsíc se slezeme....
Jdu spát,Mates opět vstává ted kolem 6 a to je na mě mooooocccc brzy

sayast
30. led 2010

dobrou 🙂

pikusa
31. led 2010

Dobré ránko a prima neděli 😉
tak jak jsem psala---budíček v 6 😒 😝 a ted už hodinu zase spí...

naty.motylek
31. led 2010

dobré rano holky

pikusa
31. led 2010

Naty...ahojík 🙂

naty.motylek
31. led 2010

pikusa-ahoj koukni mám fotečky v albu

pikusa
31. led 2010

Naty.....krásný...a sluší vám to spolu holky 🙂

naty.motylek
31. led 2010

pikusa-děkuju

pikusa
1. únor 2010

Ahoj holky.....
tak my jdeme dnes s Matyáškem na mejdan 🙂 jeho kamarádka slaví rok 😀

sayast
2. únor 2010

ahojky holky,
kdepak to vazne?

naty, krasny fotky 😉

pik,prave delam tu tvoji buchtu. jen jsi tam zapomnela napsat mliko a me nez to docvaklo 😀

sayast
2. únor 2010

pik,jaky byl mejdan? 🙂

naty.motylek
2. únor 2010

ahoj holky mě blbne nějak konik

naty.motylek
2. únor 2010

sayast-děkuju moc je to malá roštanda

helulicek
2. únor 2010

čau holky,
tak já mám ty dny nějaký nabitý, ale zítra krom kočárkování bych měla být doma, tak se snad ukážu 😀 😀

lusinda77
2. únor 2010

Ahoj holky už jsem tu jednou byla, ale ted mi popadlanějaká hrozná deprese. ☹ To moje miminečko pořád nezastavilo svuj váhový přírustek a má už 14,4 kilo v jedenácti měsících, začínám být z toho nešťastná. A to dneska měl ráno aktivii pak měl v jednu rýži s hovězím masem, pak pribináka a nakonec přesnídávku než šel spát tak mlíko,mě to nepřijde nějak moc. A při tom je i aktivní, spí jednou denně, pořád někde leze nebo chodí kolem nábytku. Já už fakt nevím, to je zase skoro kilo za měsíc. ☹ ☹ ☹

helulicek
2. únor 2010

čau lusi, tak co to probrat s mudrou? nevím, ale mě nepřipadá moc normální skoro v roce přibrat kilo za měsíc....jestli třebas nemá nějakou metabolickou poruchu nebo tak něco...nechci tě nějak strašit, ale přece jen je to taky jedna z možností...
hele a co toho pribináka vypustit?? přece jen jsou to docela kalorie a myslím, že se to ani moc nedoporučuje do 1roku...samo, záleží na každé z nás...já ho tedy dávat nechci...

lusinda77
2. únor 2010

no už to mám v plánu vynechat, ale nepřipadá mi ada nějak tlustej,jako žádnej hubenour to není, ale že by byl tlustej? ☹ co myslíš?

helulicek
2. únor 2010

lus, tak jsem koukla právě do albíčka...no kus chlapa to je ( to tu máme asi všechny 😀 ) ale že by byl nějak tlustej to mi zas nepřipadá...to ti tak přibírá pravidelně to kilčo?? a kolik má cm??

lusinda77
2. únor 2010

mám v albumu jak šla jeho váha,měří asi 82 cm

lusinda77
2. únor 2010

nemohla jsem kojit a byl na UM, dokonce v jednu chvíli vubec nepřibíral adoktorkaříkala že je podviživenej, no a paknajednou jak když střelí a ne a ne se zastavit

sayast
2. únor 2010

lusi,ahoj 🙂
vahu ma teda slusnou 😅. my mame "jen" 11,8 kg. ale zas mate o 9 cm vic. pribinaka bych zatim zkusila vynechat. a urcite probrat s dr. nam kvuli tomu delali sono hlavicky. jestli nema poruchu v mozecku. nastesti v poradku. ale pry cca kratce po 1. roce zarusta fontanela a pak by se muselo delat CT v narkoze, tak je pry lepsi udelat zbytecne a driv ten ultrazvuk. malou to vubec nebolelo,jen nechtela lezet 😀. a za 5 min bylo hotovo

helulicek
2. únor 2010

no, teď jsem nato dokoukala...jsem už jak chlap, nezvládám víc věcí najednou 😀
Lus já nevím, jak jsem řekla, nepřipadá mi nějakej tlusťoučkej, já bych se nato zeptala mudry co ona nato...ale pokud ti doteď nic neřekla, tak bych to asi neřešila. Si myslím, že jak bude ještě akčnější, tak to bude ok 😉

lusinda77
2. únor 2010

tak to naše dítě by teda určo neleželo,máme ted problémy i s přebalováním vubec nechce ležet pořád by seděl nebo někam lezl. U doktorky jsme byli před měsícem a vubec nic neříkala. Možná to řeším jen já, nevím jestli už ne´jsem paranoidní. Doktorka mi řekla , že to nemám řešit, že je v poho, tak já nevím, nedá mi to.

sayast
2. únor 2010

lusi, doktorka vi dobre co dela. ja bych to neresila... nas na to vysetreni poslali, protoze mame opozdeny motoricky vyvoj kvuli vaze..