Velké miminko

karpisek
27. kvě 2009

Ahoj holky.
Vašíkovi ještě nejsou ani 3 měsíce a už má 7 kg. Body nosíme už velikost 80/92 - je strašně dlouhý. Nožičky a ručičky má ale oproti tělíčku kratší, tam nám stačí velikost 72 (trička, kalhoty). Do korbičky v kočárku se mi už skoro nevejde (a to máme Jané Slalom Pro, která je celkem veliká). Musím říct, že mám co dělat (hlavně moje záda), když malýho celý den přenáším po bytě. Pravda, nikdy jsem nebyla žádný "Rambo"... Jste na tom některá podobně? 😅

pikusa
18. kvě 2010

Xkacatko....kup a nech mu to na hraní.....ale stále kojíš,tak tekutiny má......

xkacatkox
18. kvě 2010

jo na hraní to by mu šlo, brouček náš, tědka se tak kouzelně mazlí, že si ani moc nehrajeme s hračka(a to jsem zrovna udělala velký nákup 😀 , no nic, něco mu schovám na dýl, at se mu to neokouká 🙂

pikusa
18. kvě 2010

Tak Mates je nemazlící 😒 jen když někdo cizí přijde nebo někam jdeme,přitulí se....

evena
18. kvě 2010

xkacatko: to pití nějak nehroť, tekutiny nepotřebuje, přesně jak píše pikuš dej mu do toho třeba čaj a dej mu to na hraní, Mája se té savičky normálně bála a šklebila se 😀 pak sem jí to dala na hraní a ona si to okoukávala a ohryzávala sama, pak se i semtam napila a teďka si někdy po obědě když nekojím dá, ale nespěchám na ní, prý kojené děti (aspoň 5x denně kojené) nepotřebují pít asi do 9 měsíce žádné čaje, vody atd

evena
18. kvě 2010

četla sem to že nekteré děti sou nemazlící, je to zvláštní co ... ale určitě to nebude na věky a začne až bude větší

pikusa
18. kvě 2010

Doufám.....však je to tak krásný,když se přitulí.....ale u nás jen občas... 😒

xkacatkox
18. kvě 2010

pikusko neboj on bude mazel, kámošce to mazlení začalo až kolem 2roku, ale o to více intenzivní, prý 🙂

pikusa
18. kvě 2010

Jééé díky,tak na to se těším 🙂

teriskaa
18. kvě 2010

¨noo holky..dneska jsme byli na očkování a taky náš zvážili.. a v pěti měsících máme 9 580 gr..takže zas o kilo 😀

pikusa
18. kvě 2010

Teri 😀 😀 😀

teriskaa
18. kvě 2010

😀 pikus: To není k smíchu 😀 za chvilku nás sní.. 😀

pikusa
18. kvě 2010

Neboj....my měli 9.60,a ještě nás nesnědl....i když někdy to vypadá,že si snad do pusy nacpe celou housku 😀 dělá jako by týden nejedl....
dnes jsem s ním byla v krámě.....seděl v košíku a jen ukazoval na jídlo ....... a div nehulákal... 😀

teriskaa
18. kvě 2010

vidíš.. to je gurmán 😀 😀 hlavně,že má chuť k jídlu,to je super 😀
mně Nikouš hypnotizuje kdykoli si strkám něco do pusy..

pikusa
18. kvě 2010

Já už před matesem ani nejím.....on hned natáhne ruku,ukazuje na moje jídlo a chce....a to třeba sedí v židličce a má v mističce jablíčko....
A miluje rajčata....to mu ty malé nakrájím na půlky do mističky a během chvíle to má v sobě

evena
18. kvě 2010

teri 😀 to je slušná váha se ti musí teda pronášet 😀 taky před malou nemůžeme jíst, nám hypnotizuje a mě je jí líto jak na na nás nešťastně kouká 😀

pikusa
19. kvě 2010

Ahojík.....
holky,je pravda,ze záda trpí....a už dlouho.... 😒 vaše taky????????

xkacatkox
19. kvě 2010

Tam ty moje taky, a to máme zatím jen 9kg 😀 , když ho zvedám z vany, tak si přpadám jak důchodce 🙂

evena
19. kvě 2010

ahoj

moje má odhadem asi 8,5 - 9 kg a mě bolí i dost ramena 😝 nejvíc mě mrzí že já jí hrozně ráda nosím a prostě to te´d moc nejde, unesu jí chvíli a pak nemůžu

teriskaa
19. kvě 2010

noo a proto mám šátek 😀

xkacatkox
19. kvě 2010

to já ho mám taky, a je nám na nic ☹ Matýsek ho nemá rád, zato chovat v náručí ano, nevím co má proti šátku ale nelíbí se mu
tak holt budu mít ruce jak špagety 😀

pikusa
19. kvě 2010

Mě ted mrzí,že jse do šátku nešla od začátku....
na další mimi určo pořídím

evena
19. kvě 2010

já nechtěla moc utrácet tak sme do šátku nešla, koupila sem jen klokanku z druhé ruky ale ta už je teď na nic, protože se mi stejně ty popruhy zyřezávají do ramen a bolí to tak že jí stejně dlouho tahat taky nemůžu ... na doma používám kočárek tak jí vozím po bytě 🙂 u druhýho šátek určitě pořídím když je to tak dobrý 🙂

pikusa
19. kvě 2010

My taky máme klokanku,ale Mates v ní nechtěl být....ale my měli jen nějakou z Chicca,prý pro děti nejsou moc vhodné.....

teriskaa
21. kvě 2010

No ony ty levnější klokanky jsou BLE 😀 vemte si,že vlajete ve vzduchu a máte mezi nohama pruh látky..kterej vás tlačí na intimní místa.. 😀
jinak ty ergonomická nosítka jsou též fajn,ale šátek mi přije víc variabilní 🙂 já kdybych ho neměla,tak v prvních třech měsících umřu.. vždycky,když ho mooc bolelo bříško,tak jsme dali do šátku a bylo fajn..vlastně v té době jsme to ještě střídali s babyvakem..ale teď už bych si baby vak neriskla..deset kilo na jedno rameno 😢

pikusa
21. kvě 2010

Teri,ten babyvak je ale dobrej ne,????jako na miminko...

xkacatkox
21. kvě 2010

My babywak měli, no celkem to šlo, ale vyloženě rád v něm nebyl, užily jsme ho jen 2měsíce po porodu, pak už ho fakt nemusel, následoval šátek, a nosítko a nic, všude špatné 😠 uvažuji okoupi nosítka beco, jen ta cena, nevím 😒

pikusa
21. kvě 2010

A kdo tě naučil vázat šátek???

xkacatkox
22. kvě 2010

Šátek mě naučila vázat kolegyně v práci, věnuje se šátkování, másvůj kurz, já šátkování měla moc ráda v práci to bylo fakt super, dětm se to líbilo, ale jak kterým.Začínám mít pocit, že asi některé děti na šátkování jsou a některé ne,Musíš vyzkoušet

pikusa
23. kvě 2010

Xkacatko....tak to je fajn,že tě to měl kdo učit....
jestli bude další mimi,chtěla bych šátek.....

teriskaa
23. kvě 2010

pikus:Já se učila sama.. podle netu 😀