Vzteklé a zuřivé batole

pralinkan
6. zář 2009

Holky, mamimky..prosím poraďte mi..Moje 15měs holčička má neskutečné záchvaty vzteku..Vím, že děti v tomto věku mají období vzdoru, ale to co dělá moje Naty, z toho už jsem na prášky. Když ji to chytne, mává rukama, kvílí, řve, rve si vlasy, bouchá se do hlavy. Vůbec neposlouchá a když jí dám na zadek nebo odejdu, tak je to ještě horší. Včera jsem dokonce skončila s rozseknutým rtem ☹ Nemáte s tím někdo zkušenosti, jak na to?

mary.jane
22. dub 2018

@dokument Tak hodně by záleželo na tom, kdo by mi to řekl. Pokud by to třeba byl psycholog specializovaný na děti, tak bych se nad tím určitě zamyslela a třeba to i s psychologem řešila. Pokud by to byla třeba nějaká "osmnáctiletá bezdětná pipi", tak bych si pomyslela něco o zadní části těla a neřešila. Říct mi to někdo z blízkého okolí (máma, manžel atp.) a věděla bych, že je v tom sdělení trocha pravdy, snažila bych se hodit víc do klidu a dotyčnému třeba vysvětlit, že dítě má období vzdoru, což je u dětí běžný vývojový stupeň, ale že se to třeba snažím svůj přístup zlepšit...

dokument
22. dub 2018

@mary.jane cizi matky

mary.jane
23. dub 2018

@dokument tak to spada do kategorie "pipi" a vubec bych to neresila

veronicka89
23. dub 2018

Chodit casto ven ...kde se muze vybehat a nedostane milion prikazu ( pomalu .pozor cesta. Ne tak nahoru ...apod )

kata267
23. dub 2018

@veronicka89 u nas naopak nastava zarucene scena kdyz jsme prave venku a zazni veta pujdeme uz domu to je hysterak v 99,9% 😂